Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 20 od 137 PrvaPrva ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 70 120 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 476 do 500 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. K850i- orange ikone

    Bok, ovako imam K850i koji radi na sve mreže ali ima ORANGE(UK mreža) soft... mislim na izgled. ima naranđaste ikone i još neke stvari. Zanima me na koji način ja mogu to ukloniti, da bude originalni izgled od SE ? inače imam onaj usb kabel. Hvala :chef:

    Started by Chief_Wolfinjo, 17-03-2009 13:47
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 751
    17-03-2009 14:12 Idi na posljednji post
  2. K800/CID53, kako staviti patch?

    Imam k800 fleshan u k810 i trebam ubacit patch,trazio sam po forumu razna upustva ali i dalje neznam kako da ga uzbacim. Gledao sam ovu temu ali je ona za cid52: http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=55133 Na slici ispod meni ne pokazuje ovo bflash. Samo da napomenem da mob. nemogu upaliti...

    Started by speed15262, 10-03-2009 20:23
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 7.049
    17-03-2009 12:45 Idi na posljednji post
  3. Thumbs down W760, ne zvoni kod dolaznog poziva

    Imam ga tek petnaest dana i bila odusevljena s njim, dok nije neko jutro kad sam ga ukljucila poceo pravit probleme, velike brojke digitalnog sata su pocrnile, takoder i ikone na izborniku ali otvarajuci i zatvarajuci tipkovnicu to je nestalo. medutim kada sam pokusala pozvati broj zvono poziva se...

    Started by mosorka, 06-03-2009 14:48
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.208
    17-03-2009 12:31 Idi na posljednji post
  4. p1 problem garmin

    Kupio sam nov telefon kad kad pokrenem garmn u njemu govoi da nema GPSa koli je uključen. Prije toga sam ga našao preko telefona i bluetooth-a. Može li mi iko pomoći ? Pozdrav!

    Started by alco, 16-03-2009 22:45
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 913
    17-03-2009 00:32 Idi na posljednji post
  5. W890i nece u flash mode

    sa SE update toolom. Drzim C, ustekam USB, mobitel se upali i ode u "disk drive mod". Svasta, vec sam flashao xx puta moj K800, frendov W910 i jos par modela i uvijek je radilo...sto je sad ovo? Zanimljivo je da mob u sebi nema opciju nadogradnje softvera. Kupljen je u T-Mobile.

    Started by tomios, 15-03-2009 14:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.496
    15-03-2009 19:27 Idi na posljednji post
  6. K800i - Izvršava se drugi program,zatvorite ga a zatim Ponovo pokrenite kameru"

    Pozdrav,imam problem,vjerovatno je softverski.Neznam,Sve je bilo ok slikao sam normalno i kad sam najedamput pokrenuo kamru,pisalo je to.Ugasio sam ga sto puta i opet isti problem..u cemu je stvar

    Started by marko15, 15-03-2009 14:58
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.814
    15-03-2009 15:53 Idi na posljednji post
  7. Z710, gasi se bez razloga (baterija je napunjena)

    evo ovako radi se o Se Z710i,star 2 goidine,i punio sam bateriju par dana....i baterija puna a on se meni gasi....prije se znalo dogoditi,kad me neko zove ili dobijem sms da mi se ugasi.... pa neznam šta bih mogo biti problem......

    Started by kova_sb, 14-03-2009 18:52
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.110
    15-03-2009 15:51 Idi na posljednji post
  8. Patch mobitela-što je to?

    Pozdrav svima, gledao sam na puno mjesta i tražio negdje tekst da bi našao što se sve može postići s patchiranjem,nisam našao nigdje odgovor na to pitanje. Zanima me kakvo se mobitel može unaprijediti patchiranjem,inače imam k800-->k810,sve rađeno isto pomoću tutoriala,kojeg je napravio...

    Started by remus0, 13-03-2009 12:40
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.643
    13-03-2009 15:09 Idi na posljednji post
  9. K800, gdje nabaviti novi straznji zvucnik?

    dakle trebao bih zvucnik za sony ericsson k800i ne ovaj za razgovor nego za tonove (onaj straga) moze li se mozda staviti zvucnik od k610 ili mora biti original za k800? gdje bi u zg (centar) mogao najjeftinije proci da mi to rijese?? hvala puno

    Started by samurai99, 11-03-2009 20:38
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 806
    12-03-2009 21:25 Idi na posljednji post
  10. w880i unlocking

    dal netko zna kako ću unlockat w880i cid 52/53 jer nigdi ne mogu naći patch a qamaker mi ga neće napravi za ovaj main:W880_R1KG001_MAIN_GENERIC_AI_RED52.mbn

    Started by fiki_gulan, 12-03-2009 07:34
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.773
    12-03-2009 09:46 Idi na posljednji post
  11. W850i, backup main-a sa patchevima?

    Zna netko možda postupak sa SeTool-om kako napraviti backup main firmwera?

    Started by anthony_c, 17-02-2009 17:19
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.102
    12-03-2009 01:36 Idi na posljednji post
  12. Dual sim u K850i?

    Zanima me da li netko zna ide li univerzalni dual sim adapter U5 u ovaj model moba? To je onaj adapter u koji idu izrezana 2 sima

    Started by baobab, 10-03-2009 08:07
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 763
    10-03-2009 08:07 Idi na posljednji post
  13. Igrao se sa W200 i OW40 pa malo uslo pod ekran

    evo ovako jucer sam bio kod lege...i na w200 mu je otisao jojstick, i ja uzmem OW-40 (ne WD vec OW) da malo naspricam jer je kd mene na k750i to palilo..i malo smo bili pijani..ja malo vise nasprico i ono se masnoca uvukla u ekran..pocrnio, ja to skinio i kasnije sam skuzio da je neka plastika koja...

    Started by marin11, 09-03-2009 15:26
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 715
    09-03-2009 16:37 Idi na posljednji post
  14. T650, kamera ne radi, ispise "izvrsava se drugi program..."

    Ovaj sam mob koristio sasvim normalno i slikao s njim dok mi se jedan dan dok sam palio kameru nije prikazalo na ekranu nesto tipa "neki vam program radi u pozadini, ugasite ga pa onda pokrenite kameru"... u pozadini nije radio niti jedan program, restartirao sam mobitel, opet ista prica.... ...

    Started by irmascher, 06-03-2009 16:29
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.831
    08-03-2009 16:19 Idi na posljednji post
  15. Premješteno: Gdje kupiti se C905 na pretplatu povoljno?

    Started by mosorka, 08-03-2009 13:13
    • Odgovora: -
    • Pregleda: -
    08-03-2009 13:11 Idi na posljednji post
  16. K800, brick!

    Imam k800 fleshan u k810,radio je pola godine sa novim softverom dok mi nije slucajno ispao.Pokusao sam ga upaliti kad ono Please insert correct sim ili tako nesto ne sjecam se.Pokusao sam ga reflesati ali bio je mrtav,kad ga pokusam upalit infrared blinaka 8-10 puta. Comp ga nije prepoznavao sve...

    Started by speed15262, 07-03-2009 20:54
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.409
    07-03-2009 23:55 Idi na posljednji post
  17. k700 problem, restartira se kod primanja poziv

    eto imam jedan k700 koji se restartira kad me neko nazove... kad su tonovi ukljuceni cim me netko nazove restartira se a kad je na necujno rjede to radi.. e sad me zanima dal je imo ko isti problem i kako ga je rjesio (ako uopce je )... dal je to do softa ili nesto drugo... usput dal ko...

    Started by pero1985, 12-08-2008 21:45
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.083
    07-03-2009 20:53 Idi na posljednji post
  18. Z310, glavni ekran je siv, na vanjskom pise "umetnite SIM"

    Pozz,nigdje nisam pronaso nekog s takvim problemom,naime imam dva Z310i i na oba dva su Glavni displayi sive boje,vjerovatno nesto kao wsod.Vanjski displayi rade i na njima pise Umetnite sim ili je Sat.Jel mi moze ko pomoci? Jedan je cid52 a drugi cid53.,Hvala

    Started by marko15, 05-03-2009 10:44
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 624
    07-03-2009 17:59 Idi na posljednji post
  19. Cool Ekran s K800i na K800?

    Je li ekran s K800i odgovara za K800?

    Started by Cro-men, 07-03-2009 11:38
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 875
    07-03-2009 14:38 Idi na posljednji post
  20. W890i cid52 mogucnost unlock od doma?

    pozdrav, procitao sam, ali nije mi jos najjasnije... za model SE w890i, znaci ti modeli imaju cid52, jeli to znaci da se moze od doma sam unlockati za free?(znaci mobitel koji je lockan da se otvori na sve mreze)? jer nisam bas to dobro povezao?! liejp pozdrav!

    Started by Franziskaner, 06-03-2009 00:07
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.750
    06-03-2009 00:41 Idi na posljednji post
  21. Kučište za K750i

    Uskoro ću kupiti novo kučište pa me zanima da li ću dobiti i ono sivo sastrane?

    Started by mrkva, 22-06-2007 19:47
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.193
    05-03-2009 01:35 Idi na posljednji post
  22. Uobičajeno Brandiran k550i flash u w610i moze li i kako???

    Platform: DB2020 OTP CID: 51 CID: 53 EROM Color: Red IMEI: 35851601xxxxxx Phone ID: K550 Region: T_MOB_INT_B CDA: CDA102743/79 R8A Firmware Version: R8BA024 EROM: R3A016

    Started by bitb, 04-03-2009 23:00
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.839
    05-03-2009 00:33 Idi na posljednji post
  23. Komentari na slike slikane s Xperia X1

    Molim da se ovdje postavljaju samo komentari, a slike dolaze ovdje Hvala.

    Started by .:Kristijan:., 02-03-2009 00:49
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.945
    02-03-2009 19:03 Idi na posljednji post
  24. Što je zapravo BROD!?

    Blue ring of death ili brod, shvatio sam otprilike što je ali zašto nastaje? Koliko sam shvatio nešto u vezi boot fajla...Može li se izbjeći? Rješenje je fleshati mob ponovo (za k850 koji imam je to a2uploader). Vrijedi li mi garancija onda i dalje ako ga sam flesham? Trenutno mi je na servisu -...

    Started by mlesic, 28-02-2009 15:54
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.609
    02-03-2009 15:49 Idi na posljednji post
  25. K700, ne pronalazi mrezu, kamera nekad ne radi, ekran je preblijed

    Dobio sam od frenda K700i, kao privremena solucija dok ne popravim N93 za slusanje glazbe. Imam par problema s njim: 1) Nece da pronadje mrezu, tj pise trazenje, a kad probam otici na novo trazenje moze tako stajati 100 godina, a kad probam izbor mreze kaze nema mreze. Frend kaze da je bio kod...

    Started by Ico86, 01-03-2009 12:31
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 900
    02-03-2009 01:06 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 20 od 137 PrvaPrva ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 70 120 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove