Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 16 od 137 PrvaPrva ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 66 116 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 376 do 400 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Exclamation XPERIA X1 review

    Dosadilo mi je čekati na jessy da napravi review pa sam ja kupio Xperiu. Napokon! Pa onda evo jedan mali preview nakon 2 dana korištenja. UNBOXING Samim izgledom kutije sam razočaram.Najobičnija kartonska kutija sa slikom mobitela.Ipak je ovo top model, mogli su si dati malo truda!Ali...

    Started by Riddick, 29-11-2008 00:35
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 7.674
    05-08-2009 17:10 Idi na posljednji post
  2. W760, sa T-Mobile SIM karticom uredno salje poruke, sa VIP uglavnom nece

    dobra večer svima :funny: trebam pomoć, imam se w760i t-mobile-ov otkodiran na sve mreže, te koristim vip karticu na njemu. e sad. idem poslat poruku i samo izbaci da poruka nije poslana... u 2% slučajeva je htio poslati poruku, dok sa t-mobile-ovom karticom sve radi bez problema... pomoć molim...

    Started by chained_box, 02-08-2009 03:34
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.703
    03-08-2009 19:38 Idi na posljednji post
  3. K810, gdje naci USB driver za Win7

    Pozdrav, zna li netko gdje ima dotičnih drivera za skinuti? Ili možda mogu driveri od Viste?

    Started by Zellenny, 31-07-2009 15:49
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.466
    31-07-2009 18:10 Idi na posljednji post
  4. K530i main i flash trazim sa hrv jezikom

    evo koristim XS++ i trebo bi main i flash za k530i trazio sam decki mozda sam sljep na jednoj temi sam naso ali kada sm ih stavio mi kaze konfiguraciska greska javite se svom mreznom oprerateru ili centru usluga. pa ako mi mozete dati samo flash i main i neki prijedog s kojim programom to da...

    Started by Lacko, 29-07-2009 03:24
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.749
    29-07-2009 03:50 Idi na posljednji post
  5. problem oko interneta kod flashiranog moba

    imam k550i i flashirao sam ga u w610i i sad kad idem na mobitel na internet nemoze mi javljda da veza nije uspostavljena i nema mi ikone vodafone

    Started by frane17, 28-07-2009 12:07
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 975
    28-07-2009 16:34 Idi na posljednji post
  6. se k800 "nece" da slika

    Prilikom pokusaja slikanja dobijem poruku na displeju : "koristi se neka druga aplikacija. Zatvorite je pa tada pokrenite kameru" Ista poruka se pojavljuje bez obzira dali je zastitnik ovoren ili zatvoren. Ima li neko iskustva sa ovakvim problemom?

    Started by kutllas, 25-07-2009 14:37
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.164
    25-07-2009 17:14 Idi na posljednji post
  7. W910 BT remote control, na XP radi ali na Win7 ne

    Pokušavam preko bluetooth spojiti mobitel i kompjuter ( radi ono remote control da ne moram stalno ustajati uveče da ugasim komp, il itako nešto)... Danas kupio bluetooth za komp, mobitel je w910i, isporbao na XP sve radi savršeno, došao kući i pogodite na windows 7 neće da radi kako treba......

    Started by markonato, 24-07-2009 18:11
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.579
    24-07-2009 22:44 Idi na posljednji post
  8. Exclamation Sony Ericsson W350

    SE je danas navečer službeno predstavio SE W350 (više informacija o modelu u roku od 24 sata) Specifikacije: -EDGE -zaslon: 128×160 sa 262000 boja ( :jehon: ) -kamera: 1.3 megapiksela -memorija: 25 mb + M2 od 512 mb Bluetooth A2DP -dimenzije: 104×43×10.5 mm , težak svega 80 grama -FM...

    Started by Destroyer, 06-01-2008 22:12
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 65
    • Pregleda: 14.008
    24-07-2009 22:38 Idi na posljednji post
  9. K510, ne prepoznaje SIM karticu

    Imam problem na K510 od cure: mobitel joj je pao i od tad ne prepoznaje ni jednu SIM karticu, kad ga se upali pise "Insert SIM". Ja sam ga rastavio i pogledao ali nema nekih vidljivih ostecenja, a nebi smio bit problem u softveru. Jel imate kakve prijedloge sto da radim?

    Started by gljiva1000, 22-07-2009 20:12
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.450
    23-07-2009 23:33 Idi na posljednji post
  10. V640, sve više crkava, kako ga spasiti i sačuvati podatke?

    Pozdrav forumašima :respect: ponosni sam vlasnik se v640i kupljen u vipu istekla garancija (u 4 mj o.g.) Ovako inače i nisam imao nekih problema s njim, baterija drži dosta, nije bilo baš nekih gašenja, niti zamrzavanja osim što je netko već primjetio fon malo škripuće i jedna velika zamjerka...

    Started by Roby6, 22-07-2009 14:36
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.336
    23-07-2009 13:49 Idi na posljednji post
  11. C510, kako dignuti CID sa 52 na 53?

    Pokusavam dignut cid sa 52 na 53.Da dobro ste culi. :respect: .E sad seus kaze da imam vec najnoviji soft i kak fa natjeram to gov** da mi ipak nadogradi soft ?:angry:

    Started by Xulos, 20-07-2009 00:18
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.825
    22-07-2009 23:34 Idi na posljednji post
  12. Display K610

    Da li je isti kao i na K750. Bi li sa K750 odgovarao na K610?

    Started by vujasin, 16-07-2007 19:43
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.418
    21-07-2009 22:27 Idi na posljednji post
  13. Bazna stanica

    Dal je na T-mobileu ili Tele2 moguće uključiti prikaz bazne stanice? ...thx

    Started by Pancakes, 21-07-2009 17:05
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 929
    21-07-2009 17:40 Idi na posljednji post
  14. K510, pao i sad ne radi display

    Pao mi mob na pod, točno na ekran. Nema nikakvih fizičkih oštećenja, ali mu radi samo pola linija, tako da je teško čitljiv. Rastavio sam ga do šarafa, pomrdao spojeve, ali promjene nema. Ima li neka caka ili novi displey. Da li je uopće isplativo kupovati novi. Hvala svima.

    Started by tomyslav, 04-01-2009 19:21
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.493
    18-07-2009 12:03 Idi na posljednji post
  15. K750@W800, vise ne radi kamera

    Uspješno sam fleshao K750 na W800. Stavio sam driver za kameru Kriomag 21.91. Sve je to odlično radilo dv dana. I sad otvorim poklopac kamere a mob uopšte ne reagira, gumb za slikanje jednom zatreperi i to je sve. Uđem u meni, kliknem na ikonu kamere ali mob ne kuži ništa. U čemu je problem ,šta...

    Started by Dejan86g, 30-06-2007 12:49
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.825
    14-07-2009 22:55 Idi na posljednji post
  16. Tips'n'tricks u vezi kupovine polovnog K750

    Pozdrav svima, novi sam na forumu i potrebno mi je par savjeta jer planiram kupiti polovan K750. Interesuje je me na koji nacin bi najbolje mogao testirati ispravnost ovog moba (rad joysticka, kamere, samog software na mobu i sl.). Znam da je nemoguce ocjeniti da li je mob 100% ispravan i da li ima...

    Started by GrofC, 14-07-2009 12:24
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 970
    14-07-2009 13:57 Idi na posljednji post
  17. D750, preko USB se samo puni, komp ga ne prepoznaje

    najprije pozdrav svima imam sony ericsson d750 i kad ustekam u njega usb kabal on prihvati ali se samo puni...nemogu stavljat datoteke,u flash takoder nece...sta da mu napravim da uspijem doci u flash???

    Started by draz18, 12-07-2009 21:53
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.219
    14-07-2009 00:11 Idi na posljednji post
  18. P900, touchscreen je neprecizan, očitava krivu lokaciju

    Pozz ljudi svima imam problem sa SE P900, display mi nereagira na dodir dobro, kad se dodirne ekran bježi za oko 1cm i osvara nesta sasvim drugo od traženog, da li je do kalibracije ili digitalizera. thanks :respect:

    Started by Zooki, 12-07-2009 11:14
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.381
    13-07-2009 19:00 Idi na posljednji post
  19. K750, ne rade neke tipke, master reset ne pomaze

    Na K750i neradi mi nekoliko gumbića, C, soft gumbi (Vodafon radi), te navigator gore i lijevo. Promijenuo sam drugu tipkovnicu ista stvar, u stand by-u navigacijom gore i lijevo mogu probuditi mob. ali nikakve funkcije druge. Htio sam flashat u W800i, ali mi ne radi tipka C. Glavni reset kada...

    Started by berop11, 29-12-2008 12:35
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.805
    12-07-2009 14:11 Idi na posljednji post
  20. W580, različita boja LED dioda

    Primjetio sam, (nakon sto sam napravio full flash) da su LED diode cijelo vrijeme razlicite boje. Pokusao sam opet full flash, master reset no nije niti jedno pomoglo. Cak mislim i da je problem u diodama da je jedna od njih pokvarena. Jel itko zna?

    Started by Slinky, 10-07-2009 16:03
    diode, led, problem, w580
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.207
    11-07-2009 12:33 Idi na posljednji post
  21. K850, zblesirao se kod slanja SMS-a, sad nece vise ni upaliti

    sve je pocelo tako da kada sam isao slati sms on bi se restartao. Tako sam par puta probao i onda odjednom se stalno restartao pa sam izvukao bateriju i pokusao ga upaliti opet. Sada se upali samo tipkovnica i izgasi se a ekran se ne pali? Zna netko sto napraviti? Kako ga resetirati?

    Started by lurchdj, 15-02-2008 23:53
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 4.271
    07-07-2009 08:27 Idi na posljednji post
  22. TUTORIAL: kako popraviti mob kad je u "blinking red" stanju

    Ako nemožete spojiti mob ni s XS++-om niti s Setool2lite-om,mob nedaje nikakve znakove života ,osim "blinking red" ili samo jednom zasvjetli "red" i više ništa (a sigurni ste da je baterija puna) - pokušajte na ovaj način(prije bilo kakvog popravljanja EROM-a,GDFS-a i sl.) VAŽNO:Tijekom cijelog...

    Started by Ares, 06-12-2008 17:31
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 5.046
    06-07-2009 22:58 Idi na posljednji post
  23. Arrow Sony Ericsson W902

    Sony Ericsson W902i specifikacije: http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/specifications/w902?cc=gb&lc=en

    Started by pero1985, 22-07-2008 12:09
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 63
    • Pregleda: 10.174
    02-07-2009 11:32 Idi na posljednji post
  24. P1i, nakon instalacije PC Suite ne mogu instalirati SEUS

    Samo problemi..Dakle. Skinuo sam Pc suite za smartphone,skinuo i SE PC suite,najnoviji..instaliram ja to oboje sve normalno,ali onda kad želim pokrenuti iz jednoga od tog dvoje update service,onda mi kaže da ga nema instaliranog.Onda sam skinio update service,i kad njega želim instalirati,onda mi...

    Started by ScarFace_vk, 30-06-2009 16:31
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.075
    30-06-2009 16:31 Idi na posljednji post
  25. C905 - komentari na slike

    slike su perfektne,ne mogu vjerovat da je uhvatilo ovako vodu bez zamućivanja ikakvog

    Started by drama, 12-12-2008 23:31
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 32
    • Pregleda: 5.004
    30-06-2009 01:59 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 16 od 137 PrvaPrva ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 66 116 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove