Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 14 od 137 PrvaPrva ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 64 114 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 326 do 350 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. S302, sta got stisnem on pise broj 8!

    Evo ljudi kao sto vidite u naslovu potrebna mi je pomoc oko navedenog uredaja.Upalim mob i trazi me pin , ali sve upisuje kao broj 8. Ako ko zna kako mi pomoci molio bih ga da mi se javi....hvala unaprijed ! :respect:

    Started by Matija199, 07-11-2009 13:48
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 861
    08-11-2009 18:49 Idi na posljednji post
  2. Mrtvi pixeli, koliko ih je "dopusteno"?

    koliko je dozvoljeno mrtvih pixela na Sonyericsson mobitelima? ako netko zna molio bi odgovor ili ako neko ima iskustva pokrivali to garancija ili ne?

    Started by branuschi, 01-11-2009 10:45
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.575
    08-11-2009 15:20 Idi na posljednji post
  3. t-zones menu icon

    Stvarno me živcira. Sve onako namjestim iphone ikone a t-zones se neće maknut. Pročito sam na nekom forumu da treba editirat desktop_hook_2.itm ali kad u far manageru probam otvorit to ili kopirat na komp kaze nesto "don't know how to read the file", imam k800i cid 53, znaci ne mogu nista u ostalim...

    Started by RasplesaniČevap, 04-11-2009 23:59
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 920
    04-11-2009 23:59 Idi na posljednji post
  4. K800, slike s blicom su tamne

    Naime kada slika bez blica sve je OK kada slikam s blicom, blic ne radi i sve bude crno samo u cosku se vidi malo slike:hm: sta mu je :D

    Started by DJadi, 29-10-2009 23:22
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.033
    31-10-2009 15:53 Idi na posljednji post
  5. Sony Ericsson G502

    -2-inch 262K color TFT display, -2 megapixel camera, -109 x 46 x 13.5mm, -Internal memory stacks at 32MB but there is a M2 memory card slot, -Bluetooth 2.0+EDR and USB 2.0. http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_g502_and_p5_leaked-news-487.php...

    Started by Vepar, 21-04-2008 20:54
    5 Stranica
    1 2 3 4 5
    • Odgovora: 100
    • Pregleda: 19.006
    24-10-2009 16:18 Idi na posljednji post
  6. Sony Ericsson V640

    eto postalo je i sluzbeno ono sto je bilo u glasinama ..... specifikacije: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_v640-2125.php http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=hr&lc=hr&ver=4000&template=pip1&pid=11383&zone=pp

    Started by pero1985, 03-10-2007 16:07
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 36
    • Pregleda: 18.055
    24-10-2009 12:51 Idi na posljednji post
  7. K550, gubi signal ili hvata od krive mreže

    Imam k550i i otključan je na sve mreže, ja sam ga koristio za tele2 i sada najednom počeo gubiti signal tele2 i ili hvata vipov i pokazuje samo hitni pozivi.Neznam kako da riješim taj problem, isplati li se to nositi na servis ? Mislio sam da je problem u kartici ali kartica radi savršeno u drugim...

    Started by Dancer, 20-10-2009 18:06
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 3.439
    23-10-2009 13:29 Idi na posljednji post
  8. Exclamation Sony Ericsson C902 review

    Eto, kupio sam Sony Ericsson C902, t-mobile ponuda, produzenje ugovora 12 mj + bodovi = 1398 kn IZGLED mobitel izgleda dosta lijepo i savrseno je tanak (naspram starog K800). u ruci lezi dobro, a pravo je "osvjezenje" tipka umjesto joysticka. sad vise nemam bojazni da ce se potrgati. Poklopac...

    Started by imaticx, 31-08-2008 13:51
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 36
    • Pregleda: 11.391
    22-10-2009 18:47 Idi na posljednji post
  9. W910, javlja "USB devece cannot be recognized"

    Ej ljudi neznam sta je ustekam mob i pise mi usb devece can not be recognized....jel zna tko sta je to ili ima mozda drivere ? ali trebali bi mi driveri koji imaju svoj setup...hvala unaprijed :respect:

    Started by Matija199, 21-10-2009 21:13
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.267
    21-10-2009 22:56 Idi na posljednji post
  10. K750 i problemi pri pokušaju dekodiranja

    Prije svega lijep pozdrav svima,(budući da nisan sinja temu za nove članove). Joke 25,Split. Ispričavam se ako ponavljam temu,ili ako sam je pak krivo smjestio, ali sam par sati tražio po forumu odgovor na svoj problem i nisan nigdi uspia nać. Dakle ovako; imam K750 kojeg sam prethodno očitao...

    Started by Joke/St, 20-10-2009 20:56
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.117
    20-10-2009 22:13 Idi na posljednji post
  11. k700 webcam: problem

    kako se spojiti s mobitelom na taj prog, preko bluethoth-a

    Started by hack100, 25-08-2006 12:43
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 35
    • Pregleda: 9.190
    20-10-2009 11:55 Idi na posljednji post
  12. Unlock V630i

    Kako da unlockam V630i koji ima CID 49? Nisam nigdje na forumu to nasao

    Started by netko3005, 13-10-2007 15:11
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 31
    • Pregleda: 9.128
    15-10-2009 02:56 Idi na posljednji post
  13. K850, puknuo ekran, koliko dođe zamjena i gdje to obaviti?

    Pozdrav, koliko košta zamjena ekrana na sony ericssonu k850 i gdje ?

    Started by sparco_zd, 13-10-2009 09:02
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.469
    13-10-2009 14:44 Idi na posljednji post
  14. T9 rječnik - prebacivanje naknadno dodanih riječi na drugi mobitel?

    Imam SE S500 i kupujem ovih dana novi mob (isto SE samo nisam još odlučio koji). Pošto sam ovisan o T9 i u 2 godine sam skroz personalizirao svoj T9 rječnik svojim rječima, skraćenicama i sl. zanima me postoji li način da prebacim bazu riječi sa S500 na novi mob? Hvala.

    Started by flip, 12-10-2009 16:31
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 850
    12-10-2009 16:31 Idi na posljednji post
  15. Sony Ericsson W508

    http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w508-2641.php

    Started by pero1985, 08-01-2009 16:27
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 8.564
    11-10-2009 20:43 Idi na posljednji post
  16. Spajanje w595 na modem interneta?

    Jel to moguce napravit ikako na W595. To je nesto kao Wi-Fi? Jel postoji mozda program kojim se pronađe bežični modem i onda se spojiš na njega i surfaš normalno besplatno putem kompjuterskog modema? Može li se to bez Wi-fi-ja?

    Started by Gluove, 07-10-2009 16:25
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.569
    07-10-2009 17:26 Idi na posljednji post
  17. Arrow Je li moguce spajanje T250 na komp?

    dal se moze to? probao jedanput pa mi krepao komp :D vidim da ima tema za njega itd pa bi ga htio malo osvjezit,hvala unaprijed

    Started by tomy23, 04-10-2009 12:51
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.300
    04-10-2009 23:37 Idi na posljednji post
  18. System Connector gdje kupiti?

    SE K610i je u pitanju ovo mi treba jel ima gdje u st kupit? ili za narucit preko interneta?

    Started by frunc, 25-04-2009 20:44
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.008
    01-10-2009 11:20 Idi na posljednji post
  19. Kako umjesto ugrađene GSM antene spojiti vanjsku?

    Kako skinuti original GSM/3G antenu sa K770i i zameniti je sa antenskim priključkom? Hoću na njega da priključim svoju krovnu VHF/UHF antenu ukoliko želim da koristim mobilni na mestima sa dosta slabim GSM signalom.

    Started by BoshkoIgich, 25-09-2009 18:59
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.270
    27-09-2009 20:01 Idi na posljednji post
  20. w300i main firmaware

    ok ljudi radi se o hitnom slucaju, trebam main firmware, OTP CID: 49 EROM CID: 49 EROM color: Red Firmware: R9A036

    Started by grizli1, 09-09-2007 13:13
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 41
    • Pregleda: 5.824
    27-09-2009 11:06 Idi na posljednji post
  21. connector seme

    bok svima. Ima jedno pitanje...dajl netko ima semu za connectora na SE.Zanima me koji pin sta ulogu vrsi hvala puno ...

    Started by mimica, 22-09-2009 00:07
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 610
    22-09-2009 00:54 Idi na posljednji post
  22. sew890i unlock

    Molim za pomoć,trebam klincu odključati w890i kupljen u tele2 pa me zanima ako može pomoć jer ne kužim i nakon čitanja(nekoliko sati) postova kako početi tj. koja je to platforma...puno hvala unaprijed.

    Started by inga3101, 17-09-2009 19:58
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 969
    17-09-2009 21:30 Idi na posljednji post
  23. Post SE c702 modanje u I Phone

    Danas sam vidio jednog decka ima se c702 i ima temu i softwer od Iphone. Promijenjen mu je cijeli mob! I menu je ko od Iphone. Ako iko zna mjesto web stranice ili ima ideju kako to postignut molim vas javite mi nekako.

    Started by pavac13, 15-09-2009 16:29
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.328
    15-09-2009 16:43 Idi na posljednji post
  24. Question Racunalo nikako ne prepoznaje k530i!!!

    Pozdrav,Imam veliki problem... Racunalo mi ne prepoznaje K530i,Kad ga spajam dok je upaljen i u Flash modu pise Unknown device...Imam sve instalirane drvere jos od k550i...I jos sam jedamput instalirao one samoinstalirajuce Flash driver i nikako ga neprepoznaje komp...Kak da to rijesim?

    Started by marko15, 17-04-2009 09:48
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.891
    15-09-2009 16:09 Idi na posljednji post
  25. W350 modding

    dali se moze ovaj telefon platforma pnx5230 cid53 moddat citao sam na se-nse nesto za jd flasher ali nikako da pogodim pravu skriptu za pnx cid 53 pa ako neko zna

    Started by dejo33, 28-08-2008 23:08
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 44
    • Pregleda: 5.078
    15-09-2009 11:07 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 14 od 137 PrvaPrva ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 64 114 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove