Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 135 od 137 PrvaPrva ... 35 85 125 131 132 133 134 135 136 137 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 3351 do 3375 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Unhappy t68i fotke?

    sad sam se sjetio nečega vrlo zanimljivoga: kad sam bio na infu,sliko sam se s frendom s t68icom i ženska mi je poslala fotku na mejl.došo sam doma i skinuo mejl.sabđekt mejla je bio "FW: 12.50.jpg",no u atečmentu je bio fajl "happy.imy"!kakva je to extenzija?!?imam irfanview i nemože mi to...

    Started by gIK, 12-12-2002 19:38
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.419
    20-12-2002 02:15 Idi na posljednji post
  2. Posebna ponuda: DI 28 Infrared adapter

    U VIP centrima ih prodaju za samo 99,90 kn.Ako nekome treba sad ima dobru priliku za kupnju.

    Started by sms freak, 17-12-2002 19:38
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.769
    19-12-2002 23:08 Idi na posljednji post
  3. nikada nećete znati...

    da li je to moja ruka ili nije...

    Started by vee, 05-11-2002 19:01
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 3.090
    18-12-2002 22:29 Idi na posljednji post
  4. Popust na R320s

    Jučer sam u Elektromaterijalu ugledao Ericsson R320s za 879 kuna,samo aparat.Jel isplativo?

    Started by sms freak, 10-12-2002 23:40
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.818
    18-12-2002 22:17 Idi na posljednji post
  5. Question Pomoc

    Evo otkako sam kupio T68 nemogu pristupit meniju| Connect > Accessories | Jeli ima tko da mi objasni kako pristupit tome . . . :confused:

    Started by Jamal, 13-12-2002 02:25
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.373
    18-12-2002 00:14 Idi na posljednji post
  6. Americka verzija T300

    Izgleda nesto novo . . . .

    Started by Jamal, 11-12-2002 22:38
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.459
    13-12-2002 00:05 Idi na posljednji post
  7. Nova cijena Ericssona R380s(e)

    Ako sam dobro pročitao u novom cjeniku u Mobilu sada košta samo 998 kuna ,i to u Elektromagicu.Mislim da je jako povoljna cijena za takav uređaj.

    Started by sms freak, 07-12-2002 18:27
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.637
    11-12-2002 11:44 Idi na posljednji post
  8. A1101s

    Generalno Proizvodjac Sonyericsson Model a1101s Standard CDMA2000 1X 1900 (PCS) Godina 2002 SAR 1.02 Tehnicke Informacije

    Started by Jamal, 24-11-2002 17:24
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 72
    • Pregleda: 8.284
    08-12-2002 14:26 Idi na posljednji post
  9. SE T608

    Novi model Sonyericsson T608 . . pa sta mislite ? Pise se da je to nasljednik T68i-ice pa ovako na prvi pogled sta mislite hoce li to bit dobar nasljednik . . . na zalost jos nisam nabavio nikakve specifikacije

    Started by Jamal, 28-11-2002 23:36
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 1.770
    02-12-2002 20:39 Idi na posljednji post
  10. Camera

    Koliko kosta i koja je najbolja? Mislim, valjda netko ima razlicite kamere pa reci koja je bolja koja vise vrijedi (kosta), i na kraju ako ima tko za posudit (citaj: prodat) p.s. frend mi je rekao (radi u cronetu) da nije moguce prikopcati kameru na t68???? (koji nema sw od t68i) ...

    Started by fI2474I2, 30-11-2002 01:42
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.150
    02-12-2002 20:31 Idi na posljednji post
  11. IrDa port....

    Čuo sam da to postoji i da se može priključit na t65, t200 i ostale modele.... jel iko zna šta o tome??

    Started by ivan, 18-11-2002 16:31
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 3.010
    25-11-2002 19:20 Idi na posljednji post
  12. Zasto tako ???

    Zasto mi često nestaje signal od GPRS-a? Nestane ga na neko vrijeme, onda se pojavi pa nestane.... Kada upalim mob radi neko vrijeme i onda isto :((( Btw. mob je Ericsson T68m sa sw od T68i Hlp. anyone!!!

    Started by fI2474I2, 24-11-2002 22:39
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.536
    25-11-2002 10:44 Idi na posljednji post
  13. Nadogradnja

    Moze li mi netko reci mozeli li se nadogradit softwer od T68i na T68 ?

    Started by Jamal, 05-11-2002 04:34
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.998
    23-11-2002 00:48 Idi na posljednji post
  14. Post pojeftinio t68i

    pojeftinio t68i i košta 3400 kuna!!!!! :) :D

    Started by cico1977, 28-10-2002 20:15
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.561
    22-11-2002 21:12 Idi na posljednji post
  15. Post T65  problem

    Povremeno u jutarnjim satima izbacuje ludu poruku:   "Pogrešan mobitel" te je neupotrebljiv do reseta baterije. Isto tako ponekas ukljući zabranu dolaznih poziva koja se nemože iskljućiti nikako drugaćije već isključivanjem mobitela. :'(

    Started by Boris, 06-10-2002 14:39
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.329
    09-11-2002 00:28 Idi na posljednji post
  16. Z700

    Ne postaje serijski mob. bas steta.....................................

    Started by Jamal, 08-11-2002 00:19
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.262
    09-11-2002 00:13 Idi na posljednji post
  17. Post Software za Ericsson T65

    Zanima me dali postoji neki novi software za Ericsson T65 u kojem bi mogao slike dobivene SMS-om staviti na pozadinu ekrana???  Kao što je moguće kod novih Sony Ericsson mobitela npr. T200!!!

    Started by NDHG99mfA, 27-10-2002 21:50
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.325
    08-11-2002 21:42 Idi na posljednji post
  18. Post CIJENE T200,T300 I T600

          U NJEMAČKOJ I ITALIJI CIJENA T200 JE 190 EURA,  T300 280 EURA ,   T600 270 EURA.  

    Started by sinki1, 12-10-2002 14:56
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.709
    14-10-2002 02:14 Idi na posljednji post
  19. Post MCA-20 i MCA-25

    Dal bi se mogla MCA-25 kamera priključit na T68i?

    Started by Hrc, 13-10-2002 15:38
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.173
    13-10-2002 22:41 Idi na posljednji post
  20. Post jos malo slika novih telefona - prave velicine

    ;D ;D ;D - ipak su vazne velicine... telefona v.

    Started by vee, 18-06-2002 18:23
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 11.094
    13-10-2002 01:02 Idi na posljednji post
  21. Post UPOZORENJE!!!

    kako sam primjetio da pojedini članovi ničim ne pridonose boljitku i razvitku ovog foruma, nego se pojave jedan put na tjedan, napišu 10 postova s 10 smajlija, pohvale sa sa svojom mamom i tatom i apsolutno ničim ne pridonesu nekakvoj raspravi, želio bih obavjestiti da ću ja brisat takve postove i...

    Started by vee, 05-10-2002 23:25
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 6.700
    13-10-2002 00:59 Idi na posljednji post
  22. Post Software za Ericsson R520m

    Kako da promijenim software spomenutog modela da bi imao E mail client i gdje da nađem software

    Started by sandrang, 10-10-2002 21:06
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 7.293
    11-10-2002 01:29 Idi na posljednji post
  23. Post T200

    Kada ce T200 stici na nase trziste?

    Started by Ivica, 17-09-2002 16:29
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.713
    09-10-2002 20:33 Idi na posljednji post
  24. Post Slike na Ericsson T65

    >:( Imam Ericsson T65 koji sam kupio u Simpa paketu. Kad kupim slikovnu poruku putem SMScard-a dobijem je na mobitel ali je nemogu slati ni spremiti odnosno mogu je samo vidjeti u poruci!! Kako mogu spremiti ili slati te slike????

    Started by NDHG99mfA, 01-10-2002 15:39
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.034
    02-10-2002 00:08 Idi na posljednji post
  25. Post SE T68i nova verzija softvera

    ako nekog zanima zadnja verzija softa. je R5A020 što se tiče promjena u odnosu na prethodne, baš i nema vidljivih previše. telefon je i dalje (pre)spor, pogotovo u pisanju SMS. opet je promijenjen način pisanja SMS - u svakoj verziji softa kad stisnes joystick, ili da pomaknes dobis drugi...

    Started by vee, 23-09-2002 21:04
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.375
    30-09-2002 22:20 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 135 od 137 PrvaPrva ... 35 85 125 131 132 133 134 135 136 137 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove