Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 134 od 137 PrvaPrva ... 34 84 124 130 131 132 133 134 135 136 137 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 3326 do 3350 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Post t68i - nova boja

    vjerojatno... od uskoro i u sivo-srebrenoj varijanti... i sa brzim softwareom ??? ??? ??? :P ::) v.

    Started by vee, 19-06-2002 16:26
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.864
    15-02-2003 17:05 Idi na posljednji post
  2. Question T300

    Kupio sam na infu T300 i stavio u njega vip me sim karticu , ali nikako ne mogu namjestiti da mogu slati i primati mms poruke moze li mi ko pomoci ? Hvala

    Started by jack9864, 17-11-2002 18:13
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 74
    • Pregleda: 6.708
    13-02-2003 23:30 Idi na posljednji post
  3. help za T68i

    Pozdrav! Vec dulje vrijeme pratim forum i sve pohvale. Komentari su mi pomogli pri izboru novog moba. Nisam neki ekspert za mobove i bas ne pratim novije trendove, pa mi treba mala pomoc. Kupio sam t68i i zanima me nekoliko stvari: 1. malo je spor, da li mi se isplati ubacivati nov software,...

    Started by maki_bestija, 09-02-2003 01:08
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.662
    10-02-2003 22:50 Idi na posljednji post
  4. Question Ericson t65

    Da li bi mi netko opisao t65-icu-na netu sam nasao samo neke osnovne podatke-ali zanima me nesto vise tj- mane,greske,dobre osobine itd.:confused:

    Started by afroman, 11-12-2002 17:03
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.048
    05-02-2003 13:55 Idi na posljednji post
  5. Red face Kabel za t65

    moze li mi netko reci gdje mogu nabavit data kabel za ericsson t65?(po mogucnosti jeftino) :(

    Started by afroman, 18-12-2002 13:05
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.776
    05-02-2003 01:40 Idi na posljednji post
  6. Unlock Ericsson R600

    Jel zna netko gdje bi mogao skinuti unlocker za R600, cijeli dan sam visio na netu, ali bezuspješno?

    Started by hercog, 07-01-2003 23:13
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.414
    03-02-2003 15:52 Idi na posljednji post
  7. T 39m - problem sa Write SMS

    Brat ima t39(moje je područje siemens) Zašto blokira kod otvaranja Write New message-a? Kad brat napiše puno poruka, obriše outbox, krene pisat novu i mob. zabloka - i restart jedino pali. - je li moguće da se mem optereti ili je hard problem . Hvala.

    Started by Gleep!, 27-01-2003 01:52
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 932
    27-01-2003 03:11 Idi na posljednji post
  8. Anketa Anketa: SonyEricsson t300

    Javlja mi se jedan problem već dulje vremena. Naime na ovom čudu tehnike javlja postoji mala greška čini mi se. Čim malo brzo počnem tiskati gumbe mob samo rikne i onda se sam upali i traži pin. Ista se stvar događa i ako brzo, tj. prebrzo pišem poruke i ako prebrzo igram igrice. Mob je još po...

    Started by ash, 12-01-2003 17:22
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.773
    24-01-2003 00:05 Idi na posljednji post
  9. Thumbs up Sony Cmd-J5 najbilji mobitel i najotmjenija u generacija nokije 3310

    Imam ga dvije godie aa jedidosto je u njemu zastarjelo je nema ekran u boji

    Started by vjeko, 12-01-2003 19:57
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.045
    20-01-2003 00:29 Idi na posljednji post
  10. Post novi fonovi t200, t300, t600... komentari?

    http://www.sonyericsson.com/communicasia/ t200 - mix izmedu t65 i r600 (kojeg bajdvej jos nismo dozivjeli), nis posebno... t300 - po cijeni prihvatljiva varijanta t68, na slikama vrlo ruzna, al inace cool + nova addon kamera s novim funkcijama... t600 - kuciste od t66, inace izgleda ko...

    Started by vee, 17-06-2002 20:08
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.899
    19-01-2003 23:32 Idi na posljednji post
  11. Post Stigli T300 i T600 u dućane...

    T300 je stigao još prošli tjedan i cijena mu je 2500 kn ::) T600 sam danas prvi put vidio i cijena mu je 2600 kn :o Mislim da je ova cijena za t300 ok, ali za t600 mora vrlo brzo jako pasti... ;) Cjene su iz dućana "Techno media" u Vlaškoj..

    Started by ivan, 30-10-2002 01:25
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 13.214
    19-01-2003 23:26 Idi na posljednji post
  12. Unhappy software t300

    moze li se u t3oo stavit software od t68i

    Started by keko23, 29-12-2002 10:25
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.716
    19-01-2003 23:15 Idi na posljednji post
  13. SE T300-baterija

    moze li mi neko reci koliko mu traje baterija za t300???

    Started by keko23, 25-12-2002 12:25
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.056
    19-01-2003 23:14 Idi na posljednji post
  14. Post Novi telefon: SE T100

    Sony Ericsson danas je predstavio novi telefon T100 (ne nema ekran u boji i nije preklopni) nazalost ne mogu vam poslat slike (vjerujte mi iz opravdanih razloga) pa vam sam evo link ak vas zanima http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=11202&forum=2 mozete ga i isprobati ...

    Started by vee, 24-09-2002 21:32
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 62
    • Pregleda: 6.680
    19-01-2003 23:10 Idi na posljednji post
  15. Najbolji Ericsson mobitel

    Koji je po Vama najbolji (sony)ericsson moibtel? Po mom skromnom mišljenju je R 520 nenadmašan

    Started by Boriss, 18-12-2002 22:24
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.942
    19-01-2003 23:05 Idi na posljednji post
  16. Question Unlock t65

    zna li tko gdje na internetu mogu naci freeware unlock za ericsson t65 :afro:

    Started by afroman, 26-12-2002 19:23
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.928
    19-01-2003 22:57 Idi na posljednji post
  17. da li t600 ima full boje ili 256 boja

    kupio bih t600 ali ne znam da li ima full boje(display)jel se moze za njega kupiti kamerica?

    Started by vjeko, 13-01-2003 15:41
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.160
    19-01-2003 03:17 Idi na posljednji post
  18. Post Premješteno: unlock j70

    Premješteno! Temu je na forum Unlocking Telefona poslao velimir.

    Started by vucko, 18-09-2002 23:02
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.610
    14-01-2003 21:47 Idi na posljednji post
  19. Kabli

    Bok ericssonci! Zanima me razlika u pinoutima između data kablova za T20 i serije T1x i koji se može prepraviti za drugu seriju. Npr. kabel za T18 moželi se prepraviti za T20 ili je obratno? Thanx:(

    Started by milo dete, 13-01-2003 19:49
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.213
    14-01-2003 21:31 Idi na posljednji post
  20. Sony Z7

    Pozdrav! Evo, skroz novi clan... :) Daklem, mene zanima, dal taj mobitel valja? Jel ga ko ima? Prednosti, mane? Naime, ja imam J5 vec godinu i pol i odusevljen sam. Sve te novotarije tipa GPRS, bluetooth, JaVa mi ne trebaju.

    Started by refugee, 17-12-2002 23:18
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 6.813
    13-01-2003 22:17 Idi na posljednji post
  21. Display

    Koja je razlika izmedu SonyEricssonovog display-a na t68 i Samsungovog na t-100? Za Samsungov znam iz reklame da je neki TFT LCD a za SE da je samo LCD ( kad provjeravam Sw information pise LCD SW Version Test:200109110) Dakle da skratimo koja je razlika izmedu ta dva display-a?

    Started by fI2474I2, 28-11-2002 22:39
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.793
    13-01-2003 15:47 Idi na posljednji post
  22. Data kabel&software za Z7

    Zna li tko gdje nabaviti data kabel za Sony Z7 te kakav prikladni programčić uz to? Obitavam u Zg.

    Started by littlewing, 03-01-2003 00:08
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.164
    12-01-2003 19:37 Idi na posljednji post
  23. Question Sony Cmd-J5

    Kupio sam kabel koji spaja mobitel i kompjuter u sonyevom centru.U kutiji samdobio samo kabel i cd za istalaciju drivera a za mobitel software nisam dobio.S interneta sam skinuo software ali ga ne mogu koristit jer je mobitel zasticen kodovima. Zna li itko kako mgu probit sifru mobtela???

    Started by vjeko, 12-01-2003 19:29
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.109
    12-01-2003 19:29 Idi na posljednji post
  24. T300 memorija

    Ok, nabavih T300, sve je to lijepo, krasno, bajno, slatko, etc, etc, no pitanje je; kako ispraziniti memoriju telefona? Tamo u onom Mobilu gdje je T300 opisan, pise nesto u stilu "memorija se penje i do 1 mb ako se potrudite obrisati sve predefinirane stavke, melodija, slike, bla, bla". Kako da sve...

    Started by Doctor HR, 21-12-2002 00:08
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 7.102
    12-01-2003 14:47 Idi na posljednji post
  25. Unhappy SonyEricsson T300 unlock

    Zna li itko gdje mogu na Net-u nabavit software za unlock ovog modela?:)

    Started by pet@r, 10-01-2003 16:12
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.502
    10-01-2003 17:28 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 134 od 137 PrvaPrva ... 34 84 124 130 131 132 133 134 135 136 137 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove