Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 128 od 137 PrvaPrva ... 28 78 118 124 125 126 127 128 129 130 131 132 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 3176 do 3200 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Kako doznati verziju softvera na t610? Hitno!

    Please molim taj kod.:(

    Started by bullet, 01-02-2004 22:36
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.368
    02-02-2004 15:00 Idi na posljednji post
  2. Thumbs down Lose stvari na T610

    Eto, nabavio sam ga... 1. Imenik je los. Pretrazivanje samo po prvom slovu, 2. max 4 broja po kontaktu 3. nema Speed diala (osim ako ne iskopiram tih 8 brojeva na SIM i jos moram paziti kojim redoslijedom. Pa cemu sluzi glupa opcija redoslijed brojeva?!) 4. Ekran je velik. Zasto pobogu...

    Started by N!NO, 31-07-2003 09:17
    8 Stranica
    1 2 3 4 5 ... 8
    • Odgovora: 176
    • Pregleda: 15.220
    02-02-2004 12:45 Idi na posljednji post
  3. T610 na crnjaka

    Je li itko imao kakvih problema sa njima?:confused:

    Started by bullet, 01-02-2004 17:31
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 872
    02-02-2004 12:23 Idi na posljednji post
  4. ericsson t68m upgrade

    EKIPA POZDRAV!!! ZNA LI ITKO KAKO CU NADOGRADIT SOFTWARE NA ERICSSSONU T68M TAKO DA DOBIJEM T68I I DA MOGU PRIMATI I SLATI MMS PORUKE...___???:-/

    Started by chily, 25-01-2004 13:35
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.113
    28-01-2004 23:41 Idi na posljednji post
  5. Question Infracrveni port

    Imam Se t300, zna li tko da li ima gdje kakav program za kompjuter koji mogu skinuti da bi mogla koristiti infracrveni port na mobitelu?

    Started by Hayleen, 12-01-2004 22:49
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.723
    27-01-2004 20:46 Idi na posljednji post
  6. Pomoc u vezi sa kupovinom T610...

    Bok, Imam namjeru da kupim SE T610 preko one SIMPA - ponude 1998 kuna pa me interesuje da li je neko imao iskustva sa kupuvanjem ovog telefona preko Cronet-a i da li vrijedi, Takodje interesuje me da li neko zna koji je Firmware kad se kod njih kupuje telefon i da li je bilo kakvih...

    Started by bokacbl, 15-01-2004 16:58
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 3.200
    27-01-2004 16:04 Idi na posljednji post
  7. Softer za t610??????

    Gdja mogu dobiti novi softer za t610 a da nije u servisu,koliko parai sta dobivam s njim:afro:

    Started by Dejan, 18-01-2004 18:48
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 899
    18-01-2004 18:48 Idi na posljednji post
  8. Data Kabel

    Oj ljudi kupio sam data kabel za T28, mislim ali ga mislim koristiti za T68i! :D Ali je problem kaj moram narihtati da se mogu koristiti s njime! PLEASE HELP!!!! :(

    Started by Kory, 05-12-2003 16:12
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.307
    18-01-2004 01:19 Idi na posljednji post
  9. pomoc

    Imam SE T230 i treba mi program sa kojim mogu prebicivat slike sa moba na komp ,i da u mob ubacujem slikice,melodiju.......itd ako znate da mi kazete gdje takav program mogu snimit????!!!! Unaprijed hvala!!!!!!!!:)

    Started by tare, 19-12-2003 15:57
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 39
    • Pregleda: 3.838
    17-01-2004 12:08 Idi na posljednji post
  10. SonyEricsson T610

    Di mogu dobit novi softwer (ne u servisu), kolko para, i kaj dobivam s njim? :afro:

    Started by DacMan, 15-01-2004 13:14
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.019
    15-01-2004 13:14 Idi na posljednji post
  11. Crni T630

    Izgleda zanimljivo, mnogo je lepsi od belog. http://mobil.idnes.cz/aktuality/set630utmobile040108.html

    Started by vivicav, 08-01-2004 10:03
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.329
    13-01-2004 00:35 Idi na posljednji post
  12. Isplati li se?

    Pozdrav! Ovako, imam vip pretplatu i skupio sam dovoljno bodova da dobijem 800 kuna popusta za novi mob. Odnosno, sad je to 1000 kuna, al to vrijedi jos samo do 15.01. E pa sad, imam T230. Dal mi se isplati uzet T610 za 1390 kuna? Ili mozda Z600 za 1590? Jer dosta citam da bas i nisu dobri ovi...

    Started by refugee, 06-01-2004 21:00
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.274
    12-01-2004 14:56 Idi na posljednji post
  13. helpajte mi...

    ja sam cista neznalica kaj se tice detaljnijih stvari na mobyjima i kompicu pa sad nek mi netko od vas strpljivih poznavalaca t610 objasni bluetooth, IC, irda, i tako te neke pojmove... :o jer ja neuka neznam...:D e i onda nek mi netko objasni(detaljno...jer sam stupid...) kako staviti slike s...

    Started by creative, 06-01-2004 23:49
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 49
    • Pregleda: 3.209
    11-01-2004 22:55 Idi na posljednji post
  14. CommuniCam MCA-25 vs MCA-30

    Dobri narode, evo još jednom sam tabula rasa i molim vas za savjet... koliko otprilike dođu u dućanu te kamerice, koliko imaju memorije na sebi i da li je nova MCA-30 puuno bolja od MCA-25 ili je to samo blagi marketinški trik?!?!? pročitao sam da MCA-30 ima max rezu od 640x480...? e i imam...

    Started by jeff biftek, 10-01-2004 14:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.133
    11-01-2004 01:09 Idi na posljednji post
  15. Gdje Kupiti...

    kabel za spajanje T230 sa kompom, koji, i dal je isti taj kabel za SE 610 i 230??? pomogučnošću štooooo jeftiniji...thx

    Started by jeff biftek, 06-01-2004 15:03
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.081
    07-01-2004 17:15 Idi na posljednji post
  16. Question Najnoviji sottware za T610?

    Koji je?Zna li itko?

    Started by Hrc, 12-07-2003 16:54
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 37
    • Pregleda: 5.003
    04-01-2004 14:08 Idi na posljednji post
  17. SE T610 i MMS

    Ovako, kupio sam Sony Ericsson T610 i htio bih poslati par MMS-ova i tu im treba vaša pomoć. Naime, može li mi netko napisati postavke za MMS, znači sve što treba namjestiti i upisati u mobitel da bi mogao slati MMS-ove. Otišao sam na VIPovu web stranicu i skinuo automatsku konfiguraciju za MMS ali...

    Started by damir_8, 13-12-2003 22:21
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 3.630
    04-01-2004 05:04 Idi na posljednji post
  18. t230???

    zanima me dobri ljudi još boljeg naroda da li se isplati kupit za 200sitnih kunića ovaj mob prek vip ponude(ja mislim da da!) i da li mi možete reći koji data kabel mi treba da ga dekodiram... ...ma još jednostavnije , hoće li mi ga neko dekodirat???:) PIS

    Started by jeff biftek, 03-01-2004 12:49
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.589
    04-01-2004 00:59 Idi na posljednji post
  19. Post IrDa za T610

    Pomozite ljudi. Znade li tko ovđe na Forumu za kakav program pomocu kojeg se moze slat s kompa na mob putem Infracrvene veze?

    Started by R@ko, 08-12-2003 18:12
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 2.771
    02-01-2004 00:46 Idi na posljednji post
  20. Problem T610

    Ciao ljudi, nedavno sam si opet nabavio T610 i skoro svakog dana 1-2 put m i se zamrzne mob. (Nekako nemam sreće sa t610 jer sam i sa prvim imao isto neke probleme) Jel je to normalno ili baš i ne? Zna li neko riješenje? Please help!

    Started by Oryon, 19-11-2003 09:56
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.926
    02-01-2004 00:34 Idi na posljednji post
  21. T630

    Sta mislite o ovom telefonu? Prilicno je dobar!

    Started by LaMpiR, 30-12-2003 17:24
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.157
    30-12-2003 23:51 Idi na posljednji post
  22. Komentari na:***Lose slike sa SE T300***

    ...slike se nalaze na linku ---> http://cafe.mobil.hr/showthread.php?threadid=3131 ...

    Started by //Wild-Boy\\, 29-12-2003 00:26
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.160
    29-12-2003 15:26 Idi na posljednji post
  23. t610...

    ovako...zanima me jel 2mb memorije dovoljno? kaj mi stane u memoriju?koliko slika i igrica i tako tih sranja... :-/ :D thnx

    Started by creative, 19-12-2003 16:12
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 2.932
    27-12-2003 14:36 Idi na posljednji post
  24. kabel za t610

    di bi jeftino mogao nabaviti kabel za ovaj mob i di da skinem program? -fala

    Started by el nino, 20-12-2003 22:16
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.404
    24-12-2003 21:42 Idi na posljednji post
  25. sinkronizacija preko BT-a

    e probo sam sve ali neće 610ka sinkronizirati s outlukom preko BT-a. Dongle je Microtuneov i ostale stvari rade; dakle mogu poslati slike s telefona i obratno i melodije također. Kada pokušam napraviti sinkronizaciju s Outlookom javlja mi da telefon nije spjen sa kompom. ??????????????????? dali...

    Started by KaKaV NeReD, 23-12-2003 23:58
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.163
    23-12-2003 23:58 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 128 od 137 PrvaPrva ... 28 78 118 124 125 126 127 128 129 130 131 132 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove