Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 127 od 137 PrvaPrva ... 27 77 117 123 124 125 126 127 128 129 130 131 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 3151 do 3175 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Hitna pomoć?!?!?!?!

    Kupio sam USB kabal i kompjuter mi ga nikako ne prepoznaje, u MOBILE PHONE MONITORU imam samo opciju COM 1, i COM 2, nigdje USB, pa ga onaj program dial-up od sonya ga nikako ne prepoznaje. Pomozite, ako ništa da vratim USB i uzmem serijski kabel............

    Started by cvita, 12-03-2004 22:19
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 3.062
    16-03-2004 16:33 Idi na posljednji post
  2. Cool Sony Ericsson S700

    Samo neke od spec. Bluetooth, Memory Stick Duo, Infrared, USB, Serial, GPRS, WAP 2.0 262k TFT color LCD, Kamera 8x digitalni zoom, MP3... Više informacija ovdje. Press Release.

    Started by vee, 09-03-2004 15:37
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 5.605
    16-03-2004 16:32 Idi na posljednji post
  3. Cool Sony Ericsson K700

    Size - 99 x 46.5 x 19.5 mm Weight - 93 grams Networks - GSM 900/GSM 1800/GSM 1900 Screen - 65,536 color TFT/1.8"/176 x 220 pixels Battery - Up to 7 hrs talk time/Up to 300 hrs standby time 32 MB Internal memory Više informacija ovdje.

    Started by vee, 09-03-2004 10:23
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 3.336
    15-03-2004 23:24 Idi na posljednji post
  4. baterija - SE

    zna li itko sto je bolje; gasiti mobitel preko noci ili ga ostaviti upaljenog? cuo sam da svakim jutarnjim paljenjem (ako ga se navecer ugasi) dosta povuce bateriju.... jel to istina?

    Started by BxBy, 12-03-2004 00:55
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.165
    15-03-2004 13:58 Idi na posljednji post
  5. ...komentari_*T610 Hard Core*

    tako bi trebalo postupat sa svim nokiama!!!! :D jel vam to bila domaća zadaća(s naslovom "ručna obrada ružnih mobitela") ili kaj?

    Started by gIK, 27-01-2004 22:06
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 3.120
    12-03-2004 13:50 Idi na posljednji post
  6. Sony Ericsson@Cebit 2004

    kako se približava Cebit sve je više glasina o novim Sony Ericssonima... e pa evo postajte ih ovdje ... i komentare ja ću prvi: SE T800 (??? kazu kopija SO505i/s) SE T650 (nasljednik T610/30... pisalo se već o njemu) SE T330 (nasljednik T310, veći ekran, kamera...)

    Started by vee, 28-02-2004 15:01
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 3.585
    12-03-2004 10:44 Idi na posljednji post
  7. Kabel Za T230?

    Da li se za T230 moze koristiti kabel od T300. I sto je s tim zamjenskim kablovima, da li oni dobro funkcioniraju ili treba kupiti iskljucivo originalni data kabel?

    Started by skydive, 06-03-2004 01:50
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.182
    11-03-2004 20:51 Idi na posljednji post
  8. Memorija

    Kako mogu znati koliko mi je slobodne memorije ostalo za slike, igrice, melodije, zvukove. Uspio sam pronaci samo podatak o tome koliko mi jos kontakata stane, ali ne i koliko memorije sve skupa imam slobodno. Anyone? Thanks.

    Started by skydive, 06-03-2004 16:49
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 922
    08-03-2004 14:21 Idi na posljednji post
  9. Z 600 mrak!

    Kupio sam si z600, mob je totalno zanimljiv...bas me Se iznenadio. Fakat dobro izgleda!

    Started by mario_mario, 31-10-2003 18:57
    6 Stranica
    1 2 3 4 5 ... 6
    • Odgovora: 133
    • Pregleda: 12.394
    06-03-2004 17:37 Idi na posljednji post
  10. Question pitanje za SVE t610 vlasnike

    koliko van traje baterija i je li van se ikad dogodi da bude npr baterija na pola i da onda dođe na jednu crticu pa se ponovo vrati na pola???????????

    Started by Cule_ST, 17-01-2004 02:29
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 56
    • Pregleda: 5.534
    04-03-2004 02:56 Idi na posljednji post
  11. Se Z1020??

    Evo jedna 'fotka' od 'Z1020', no kažu da se radi o lažnjaku, pogotovo kad se vidi izbornik od T610-ke... ipak, zašto ga ne bi pogledali... :)

    Started by whiteboy, 27-02-2004 02:07
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.377
    01-03-2004 14:13 Idi na posljednji post
  12. 9.3. - novi telefoni iz SE

    9.3. biti će predstavljeni novi telefoni iz SE ;) ... let the rumors begin...

    Started by vee, 26-02-2004 13:43
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.474
    27-02-2004 01:33 Idi na posljednji post
  13. Thumbs up T610 Super Je

    Pozdrav svima

    Started by istrafun, 21-10-2003 23:36
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 45
    • Pregleda: 5.514
    26-02-2004 22:33 Idi na posljednji post
  14. T630

    Hej ljudi. Ima tko SonyEricsson T630? Dojmovi? Koliko bi to koštalo kod nas otprilike? Nešto bih kupio a neznam između T630 i T610.:lol: :rolleyes: :fried:

    Started by gcestar, 08-01-2004 19:33
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.576
    21-02-2004 11:27 Idi na posljednji post
  15. Question Data kabel za T230

    Interesira me di naci kabel za T230. Gleda sam na vipovoj stranici,ali dode oko 250 kn. Drugdi di sam gleda imaju za T68, R600... Je li odgovara koji kabel od prethodnih modela??? Ljudi hvala na odgovorima!

    Started by andro2001, 23-01-2004 02:55
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 40
    • Pregleda: 5.281
    15-02-2004 22:09 Idi na posljednji post
  16. t630 dosao

    iz tajnih izvora(podaci poznati redakciji) saznajem da je t630 dosao u ht! :) ajde pisite sve o tom mobu cijena je ista kao t610 znaci 2400 ovako ili na kronet 1700 grebenica

    Started by coma_zgb, 09-02-2004 15:45
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 2.762
    15-02-2004 15:27 Idi na posljednji post
  17. trbam pomoć

    Bok, Vidim ovdje se svašta priča o telefonima pa me zanima gdje se na webu može naći test od T610. Mislio sam ga uzet a neki pričaju da je odličan, neki da nevalja a meni se čini ok pa me zanima gdje mogu pročitati nešto o njemu. Hvala ljudi unaprijed

    Started by slip, 13-02-2004 14:44
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.504
    15-02-2004 13:13 Idi na posljednji post
  18. Povezivanje T230 sa računalom

    Da li je moguće povezati T230 sa računalom za download/upload slika i melodija? Imam serijski kabel za spajanje od T65, gdje mogu nabaviti software? (na stranicama sonyericsson.com ne mogu naći) THANX

    Started by petra001, 14-02-2004 13:03
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.248
    15-02-2004 09:38 Idi na posljednji post
  19. Question T650 - istina ili ?

    Zanima me je li tko cuo sta o ovom modelu SonyEricssona? (Ako je negdje u nekom postu vec nesto napisano onda se ispricavam i neka moderator obrise ovo). Na nekim stranica sam nasao da ce ovaj model biti predstavljen na CeBit-u ove godine... valjda ima mp3 player, fm radio, kameru sa 1,2...

    Started by SEguy, 26-01-2004 00:50
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 4.147
    13-02-2004 13:24 Idi na posljednji post
  20. Bluetooth

    Dali se sa bilo kojim bluetooth adapterom za komp moze spojiti komp i mob sa bluetoothom Ma razmišljao sam i za skoro iste pare mzes dobiti bluetooth a ne kabel ili ir

    Started by bullet, 02-02-2004 14:28
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.606
    09-02-2004 09:31 Idi na posljednji post
  21. Pogledajte kako izgledaju slike slikane s SE CommuniCam MCA-25...

    edit by zappan: fotografije su prebačene u thread http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&threadid=2324 radi bržeg učitavanja ovog threada. sve dodatne fotografije postavljajte tamo, a raspravu vodite ovdje... Moj T68("podignut na i") nema zoom,to me jako razočaralo.Ali slike su odlične za...

    Started by sms freak, 19-05-2003 19:06
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 4.639
    09-02-2004 03:47 Idi na posljednji post
  22. malo japanskog zadaha - napokon

    slike obrisane zbog http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&threadid=3880 izgleda da napokon stize u europu :cool: e sad na stranim forumima se vrti puno imena od C500 do X,Y, S ili bilo što, a mogao bi se nazvati bratom SO505i/s pa će da vidimo...

    Started by vee, 08-02-2004 15:09
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.330
    08-02-2004 23:22 Idi na posljednji post
  23. T610 - promjena kamere?

    Jel zna tko dal se moze nabavit bolja kamera za T610!? Ili dal ima/bit ce neka unaprijedena verzija T610? Mob mi je lud, ima sve sto treba (osim par mana, npr. jacina zvona), al mu je kamera fakat losa. Moras totalno mirovati ili razmulja sliku, sva je neka pikelasta cim ima manje svijetla a...

    Started by Mikey, 30-01-2004 23:45
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.455
    05-02-2004 12:15 Idi na posljednji post
  24. Dual Sim za t610 ? ? ?

    Zanima me dali postoji Dual Sim za t610. JA sam trazio po netu i naletio sam na par linkova, ali nikako nemogu naci tu kod nas da netko ima :(. Probao sam staviti Dual sim za t600 ali nejde, nikako nemogu zaktovriti mobitel, prejako bi trebao gurniti a to nebi radio. Hvala unaprijed!

    Started by Kruno-51, 29-01-2004 16:45
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.127
    03-02-2004 12:14 Idi na posljednji post
  25. Question Najnovija verzija SW-a za T610?

    ...tražim,al ne mogu nać...stoga,molim pomoć...

    Started by //Wild-Boy\\, 02-02-2004 23:05
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.070
    02-02-2004 23:05 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 127 od 137 PrvaPrva ... 27 77 117 123 124 125 126 127 128 129 130 131 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove