Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 125 od 137 PrvaPrva ... 25 75 115 121 122 123 124 125 126 127 128 129 135 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 3101 do 3125 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. f500i

    Vidim da se nigdje nije pisalo o ovom mobitelu, pa da vidim šta mislite o njemu. Dok čekam CX65 razmišljam dal da uzmem ipak f500i Jel jako smeta onaj software od Vodafona

    Started by dejan08, 19-10-2004 22:58
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.666
    30-10-2004 21:10 Idi na posljednji post
  2. Nekoliko pitanja o k700i

    Ovaj,,, zna li neko kako izgledaju slike na display-u telefona? Mislim, jesu li dobro kao prije "okidača".... Ili pate od onog problema kao neke t630-tke? Molim da se javi neko ko imaj taj tlefon. I ja sam se zapalio za njega, i uzimam ga za koji dan, ako ne saznam nešto loše o k700i.

    Started by eldin, 11-10-2004 19:09
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.976
    28-10-2004 11:05 Idi na posljednji post
  3. f500i - povezivanje - pomoc

    ovako imam data cable za t610, moze li to na f500i, skidao sam sa njihove stranice software onaj mobile monitor, al mi ne reagira i iman irda ma-620, na njihovoj stranici nema f500i, ima samo t610, jel to isto? HELP, please, hvala

    Started by sony112, 24-10-2004 16:32
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.001
    24-10-2004 16:32 Idi na posljednji post
  4. Program za prebacivanje stvari preko BT-a na T610

    koji program da koristim da prebacam igrice i ostale stvari sa pc-a na t610 preko bt?

    Started by traktor, 22-10-2004 09:37
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.815
    22-10-2004 18:28 Idi na posljednji post
  5. T610-dolazni pozivi

    Pozdrav svima. Imam jedno pitanje u vezi SE T610. Kad me netko zove mobitel dosta brzo prekine taj poziv i ispada kao propušteni poziv dok sa druge strane kod onoga tko me zove telefon i dalje normalno zvoni i ispada koda se ne javljam na mob. Dali se to može negdje u mobu podesit da prilikom...

    Started by Sonyson, 13-10-2004 20:52
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.148
    19-10-2004 22:50 Idi na posljednji post
  6. Cool novi telefoni

    cisto malo da bacim bub u uho i da napisem nekaj opet ovdje... pa uskoro bi se trebali pojaviti neki novi modeli, a glasine su: K800 K900 Z700 Z800 F700 F900... ne pitajte me sa je koj, jer SE uvijek sjebe imena, ali uskoro, vrlo uskoro dolazi suparnik Nokie 8910 (*koji isto dobiva...

    Started by vee, 18-10-2004 10:45
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.228
    18-10-2004 22:22 Idi na posljednji post
  7. Exclamation data kabel za Sony Ericcson t630

    MOLIM VAS RECITE MI DI SE MOŽE KUPIT DATA KABEL ZA SET t630?????

    Started by Ivan 2, 21-09-2004 11:49
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.932
    18-10-2004 15:56 Idi na posljednji post
  8. vidjen bijeli t630 u HR?

    zanima me jel moguce nabaviti bijeli T630 u Hrvatskoj? nisam bas puno kopala po forumu pa se ispricavam ako je ta tema mozda vec spomenuta.... ... da, ja sam jedna od onih koje padaju prvo na izgled :rolleyes:

    Started by mushica, 04-10-2004 00:08
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.812
    18-10-2004 15:53 Idi na posljednji post
  9. Potrošnja baterije na T630 (Float's Mobile Agent mjerenja)

    Igrao sam se malo s float's mobile agentom i t630 i došao do slijedećih informacija o potrošnji baterije... 85,8 mA - irda, sa svjetlom 10,8 mA - irda, bez svjetla 12,7 mA - irda, bt, bez svjetla 87,3 mA - irda, bt, svjetlo 139,8 mA - irda, svjetlo, potraga za vidljivim bt uređajima (254 mA...

    Started by gog, 13-10-2004 08:47
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.965
    14-10-2004 21:43 Idi na posljednji post
  10. Hbh 300

    Evo, kupio sam ju u Njemackoj preko e-baya i imam ju sad vec tjedan dana u kombinaciji sa V600 i moram reci da je slusalica izvrsna! Lagana za nositi, nasloni se na uho i tako stoji bez problema. Kako je mikrofon blizu ustiju, glasovno biranje radi bez problema i ljudi s druge strane me izvrsno...

    Started by akiaki, 11-10-2004 13:00
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 704
    11-10-2004 13:00 Idi na posljednji post
  11. SE T230... unlock - kako?

    Dakle, kao što naslov kaže... kak i s cime unlockat SE T230... please help! ;-)

    Started by Sinisha, 21-05-2004 11:47
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.395
    07-10-2004 15:50 Idi na posljednji post
  12. totalno laicko pitanje

    Mozda ce vam biti smesno, ali prvi put imam sony ericsson telefon, model t200 i ne znam da ubacim melodije. Da li Sony Ericsson telefoni koriste melodije eriksona? Kako na telefonu pri ubacivanju nota stavim malo slovo. Meni izlazi slovo sa tackom kao na pr. "A." Ako duze drzim samo se skloni...

    Started by marko12345, 01-09-2003 22:41
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.344
    07-10-2004 00:32 Idi na posljednji post
  13. Flash T610 u T630

    Moze li se flash-ati t610 u 630? ........... Imam kabel.......sta mi treba od programa i dje da ih nadjem.... Thanks....i pozdrav!

    Started by Stars Member, 25-09-2004 15:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.200
    03-10-2004 22:28 Idi na posljednji post
  14. Unhappy T 230 punjenje baterije

    Frendica je kupila T 230 i kada joj se potroši baterija do kraja stavi mob na punjenje ali prikazuje da se puni samo zadnja crtica na mobu a ne sve. (Baterija je potoršena do kraja ali se miče samo zadnja crtica). Događa li se to i ostalim vlasnicima T 230? Mislim je li to normalno ili ima neku...

    Started by shadowthrone, 01-10-2004 14:07
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.778
    02-10-2004 21:05 Idi na posljednji post
  15. Sonyericsson T610 SLIKE....

    edit by zappan: fotke se nalaze na http://cafe.mobil.hr/showthread.php?threadid=2325 gdje možete dodavati nove fotke, a raspravu o njima nastaviti ovdje ah da whiteboy... ovo slobodno zalijepi na vrh

    Started by sezam-picika, 01-07-2003 12:41
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 62
    • Pregleda: 10.335
    28-09-2004 15:08 Idi na posljednji post
  16. Exclamation Sony Ericsson V800

    Sony Ericsson danas je predstavio novi preklopnjak. Radi se o dual mode (3G+triband) telefonu sa 1.3 MP rotirajućom kamerom koja ima i blic i video, tu su i dva zaslon u boji, od toga unutrašnji ima 262k boja. MP3 player, Memory Stick (dolazi s 32 MB, a podržava do 1 GB), video streaming, 3D java,...

    Started by whiteboy, 24-09-2004 16:23
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.957
    26-09-2004 23:15 Idi na posljednji post
  17. problem s t65

    eee znam da je star mob ali stara mi ga koristi i nece novi...kao navikla se na ovaj reko ok... problem je u tome sto vec duze vrijeme mob radi i ima para na racunu i moze slat poruke i zvat nekog ali kad nju netko zove javlja se sekretarica i kad joj se posalje poruka neprimi... onda resetiram...

    Started by :)), 26-09-2004 22:14
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 680
    26-09-2004 22:14 Idi na posljednji post
  18. Koliko z-600 stvarno ima memorije?

    Negdje piše 2 megabajta, negdje 1.5...jel može neko iz prve ruke da mi kaže kolika mu je memorija? Uskoro trebam nabavit' taj telefon, a stari mi ima t630 koji ionako ima ne baš dosta memorije (2 megabajta), nije valjda da su nasljedniku t610 smanjili memoriju? Živjeli!

    Started by Duckzilla, 12-09-2004 18:45
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.349
    25-09-2004 14:04 Idi na posljednji post
  19. Exclamation HR meni za t68i

    Bok svima, htio bi si ubaciti HR meni u svoj sonyericsson t68i a neznam kako pa ako mi netko od vas moze pojasniti kako i s cim...hvala

    Started by vkosalec, 19-09-2004 11:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 861
    19-09-2004 12:59 Idi na posljednji post
  20. problem sa z600

    Imam mali problem sa z600. Imam data kabal i neki program floAt's Mobile Agent ali en mogu se povezati sa telefonom. Pise mi build contact structure i tako stoji. nece dalje. Zanima me da li postoji nekakav drugi agent za z600 ili se ovaj probel moze nekako rijesiti???

    Started by dado.s, 07-09-2004 21:19
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 865
    18-09-2004 13:26 Idi na posljednji post
  21. Unlock 610

    Dobio sam 610 sa zakljucanim provajderom..... Sta da radim.......? .........help.................... :comp:

    Started by Stars Member, 11-09-2004 21:40
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.184
    16-09-2004 21:18 Idi na posljednji post
  22. R6c005?

    Ovo je novi FW za T610. Ima li ko iskustva s njm i sta su razlike u odnosu na prethodne?

    Started by vivicav, 01-07-2004 20:30
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 969
    13-09-2004 20:04 Idi na posljednji post
  23. kamera v500 ili k 700?

    koliko je kamera na k700 bolja od motoroline v500? jel uopce bolja?

    Started by mate, 05-08-2004 19:37
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.302
    12-09-2004 20:47 Idi na posljednji post
  24. t630 pomoc

    imam t-630...i data kabel za njega...instalirao sam ona 3 programa na cd_u kaj sam dobio sa mobitelom...slike lako prebacim sa image editorom...ali melodije??? mms home studio ne mogu pokrenuti...kad ga pokusam ispise mi se poruka... RUN TIME ERROR ´91´ OBJECT VARIJABLE OR WITH BLOCK VARIABLE NOT...

    Started by rapajic_st, 29-08-2004 10:09
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.182
    10-09-2004 11:04 Idi na posljednji post
  25. t68 --> t68i

    Bok, jel mi moze netko objesnit kako da upgrejdam sftw na svojoj t68-ici pa da ga mogu bolje prodat? Hvala

    Started by vkosalec, 29-08-2004 13:50
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 1.565
    01-09-2004 14:38 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 125 od 137 PrvaPrva ... 25 75 115 121 122 123 124 125 126 127 128 129 135 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove