Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 123 od 137 PrvaPrva ... 23 73 113 119 120 121 122 123 124 125 126 127 133 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 3051 do 3075 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Anketa Anketa: sonyericsson

    najbolji mob

    Started by Zeus, 10-01-2005 23:56
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 967
    11-01-2005 19:49 Idi na posljednji post
  2. P: K700i copy & paste ?

    Ovako: znam da kad recimo pisem poruku, mogu stisnut i drzat Volume Up ili Volume Down, pa onda sa joystickom (lijevo, desno, gore, dolje) mogu oznacit komad teksta. E sad: kakva mi korist od toga? Koliko sam skuzio, jedino mogu na taj komad teksta primjeniti formatiranje (veci/manji tekst). Nije...

    Started by ravilov, 08-01-2005 00:57
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.204
    09-01-2005 17:22 Idi na posljednji post
  3. EMS na f500i

    slučajno sam dobio EMS animaciju koju moj mob uopće nije mogao prikazati,isprobao sam i EMS sličicu koju mi ne da slati EMS-om osim standardnih iz moba, ostao sam preneražen budući da je ericsson prvi metnuo EMS

    Started by uragan, 08-01-2005 22:13
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 737
    08-01-2005 22:18 Idi na posljednji post
  4. Kako se spojiti preko USB-a sa compom i sony ericssonom t630

    MOLIM POMOĆhttp://cafe.mobil.hr/newthread.php?do=newthread&f=12# retardiran

    Started by cino, 08-01-2005 16:14
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.676
    08-01-2005 16:14 Idi na posljednji post
  5. Exclamation pomoć SE f500i

    :comp: molim ako netko zna kako mogu sa moba prebacit podatke na komp koristim program sendfile 2.0.6 :comp:

    Started by Zeus, 07-01-2005 23:50
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.554
    07-01-2005 23:50 Idi na posljednji post
  6. Wink f500i software

    :comp: ako netko zna koji program za data cable osim sonyericssonovog programa (ne valja) za f500i HVALA Unaprijed :comp: :thumbup:

    Started by Zeus, 07-01-2005 22:16
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 961
    07-01-2005 22:18 Idi na posljednji post
  7. Cool sonyericsson f500i usb kabel

    E AK NEKO ZNA GDJE MOGU KUPIT USB KABEL U OSIJEKU ZA SE f500i

    Started by Zeus, 06-01-2005 22:41
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.152
    06-01-2005 22:41 Idi na posljednji post
  8. k700 memorija

    citao sam vase prepirke o memoriji na k700 ali na kraju nisam skuzio da li ima 12MB slobodne memorije ili vise.Ak ima vise koliko ima.na kutiji pise 41MB.Vidio sam da spominjete nekakav master reset pa vas molim da mi kazete kak se(di se) to radi da povecam memoriju u slučaju da ima 12Mb :wstupid:

    Started by $DjUbRe$, 30-12-2004 01:38
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.253
    30-12-2004 12:36 Idi na posljednji post
  9. Prebacivanje s kompa na T610?

    Zna li neko postoji li kakva web stranica ili programčič priko kojeg bi se podaci mogli poslati na neki mob, npr. slike, teme i sl...? Pa napravija sam par tema i sad bi ih tija staviti u mob. Međutim, imam na kompu ic ali nešto ne funkcionira. Kabel nemam, Bt nemam, pa sam mislija da možda...

    Started by SoGood, 29-12-2004 09:35
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.808
    29-12-2004 17:20 Idi na posljednji post
  10. Post F500i kako i s kojim programom

    pozdrav. Zanima me da li netko zna koji phone tool koristiti za prebacivanje slika i dr. sa moba na komp. Uspjelo mi je prebacivanje sa kompa na mob pomocu handset managera ali on ne podrzava f500i ni k500. Jos jedno pitanje:kako na ovaj mobitel i od kuda skinuti igre ? :wstupid:...

    Started by kamelia, 28-12-2004 22:28
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.497
    28-12-2004 23:08 Idi na posljednji post
  11. P: T 630. Kako promijeniti nekoliko stvari na mobitelu

    Dobar dan! Želio bih promijeniti nekoliko stvari na T 630. Sve sam procitao i isprobao, ali jos uvijek ne znam da li je to moguce, pa molim za pomoc. Hvala unaprijed. 1.Kako se moze promijeniti velicina teksta? 2.Da li se moze iskljuciti pojavljivanje sata na crnoj podlozi u stand byu? 3.Da li...

    Started by Boriss, 28-12-2004 08:00
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.400
    28-12-2004 21:07 Idi na posljednji post
  12. GPRS- konfiguracija na T-310?

    ljudi moji kako da konfiguriram GPRS na ovom mobitelu? jednostavno NEMAM POJMA, kao, uostalom, i sa svime sto je vezano za naprednije koristenje mobitela PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZZ

    Started by mirza_kaffka, 27-12-2004 22:39
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.368
    28-12-2004 00:09 Idi na posljednji post
  13. Hvala gospodinu VEE

    Uspio sam da podesim mp3 kao zvono na F500i vodafone.Ovom prilikom mu se zahvaljujem.Svim forumasima , cestit bozic i sretnu novu godinu

    Started by zumzara, 25-12-2004 01:35
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.069
    26-12-2004 00:39 Idi na posljednji post
  14. prebacivanje na komp

    pozdrav imam SE f500i i htio bih prebaciti slike sa moba na komp,imam dcu-11 usb kabel i instaliran floats mobile agent,u njemu imam opciju da prebacim ali kad pokušam otvoriti folder slike kaže da nije moguće,jel ima neki drugi program ili nije moguće putem kabela prebaciti(!?) slike,mogu slati...

    Started by Darkus, 21-12-2004 22:51
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.797
    23-12-2004 20:16 Idi na posljednji post
  15. Unhappy Programi vezani za prenos podataka? (t-630)

    Za ime Boga jel ima neko ko zna kako se prebacuju igrice sa mob na pc. Mislim, svi nešto pametuju međutim niko ništa konkretno nije napisao. Imam kabal i nemislim kupovat ic port ni BT. Ako neko zna neki program neka javi. Znam da FMA nemože a ni SEND FILE.!!!??? A vec kad smo kod igrica ako...

    Started by macan, 15-12-2004 19:56
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.830
    23-12-2004 09:47 Idi na posljednji post
  16. G: K300 (prve slike)

    pa evo opet da izazovem malo Dr. Šunkicu... Dolazi K300 - T630 u novom ruhu i bez BT... pravi entry level model! ako će slijediti seriju K imati će VGA kameru, MP3 i video zapise, GPRS (možda napokon dočekamo i EDGE) i 4-8 Mb memorije... Slike uskoro, vrlo uskoro... ;D

    Started by vee, 26-11-2004 18:04
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.659
    22-12-2004 11:50 Idi na posljednji post
  17. P. T630 bluetooth headset

    Želio bih kupiti Jabra BT 200 bluetooth za 450 kuna. Da li se isplati? Jel to dobar uredaj? Ima li neki bolji za slične novce? Hvala na odgovorima

    Started by Boriss, 21-12-2004 22:57
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.021
    21-12-2004 23:44 Idi na posljednji post
  18. Unhappy software f500i

    Procitao sam ovdje na forumu da je izasao novi software za f500i.Verzija je R2V001.Bez tog softwera nemogu da podesim mp3 kao zvono.Zamolio bih vas da mi odgovorite u kojim servisima mogu to da promijenim i koliko to kosta? Ovih dana dolazim u Zagreb pa bih htio to da uradim. Pozdrav

    Started by zumzara, 18-12-2004 23:55
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.091
    19-12-2004 00:20 Idi na posljednji post
  19. P: Mjenjanje softvera

    Tko bi mi mogao objasniti kako da promjenim softver (dakle koji mi programi trbaju i sl..) na T610 uz pomoć kabla? Htio bih staviti softver od T630...

    Started by kinfa, 17-12-2004 19:46
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.352
    17-12-2004 20:38 Idi na posljednji post
  20. Anketa Anketa: Poll T630

    Da li mislite da je u Simpa paketu Ericsson T630 preskup?

    Started by Boriss, 10-12-2004 10:57
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.761
    17-12-2004 19:19 Idi na posljednji post
  21. Razlike t630 i t610

    Kao sto naslov kaze koja je razlika izmedju tih modela.. Ima li razliek u kameri ekranu memoriji..

    Started by jdabic1, 25-11-2004 21:37
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 3.075
    17-12-2004 18:24 Idi na posljednji post
  22. P T630

    Molio bih za pomoc! Kupio sam T 630 i zelio bih slike, muziku, teme i posjetnice prebacivati sa kompjutora na mobitel i obratno. Frend mi je posudio infrared adapter preko com porta s kojim sam mogao sve fileove slati s PC na mob i obratno (na zalost sam ga morao vratiti), dok sa bluetoothom mogu...

    Started by Boriss, 10-12-2004 10:56
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.213
    15-12-2004 20:40 Idi na posljednji post
  23. Talking Neki cool Sony Ericsson!

    Camera 4Mp Radio GPS MP3 / MPEG Play back TV tuner Lower touch screen keeping main screen free for apps / media 14 day standby which actually last 14 days! & WIFI including printer support Acclerated Graphics bundled with Half-Life or Driver

    Started by Brunek, 14-12-2004 20:57
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 1.411
    14-12-2004 23:33 Idi na posljednji post
  24. k700i kupiti preko oglasnika ili ne ?

    Namjeravam kupiti k700i preko plavog oglasnika, pa molim za vaša iskustva. Na što treba paziti, imate li kakve preporuke (može na PM). Hvala!

    Started by borisp, 05-12-2004 23:45
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.393
    13-12-2004 23:06 Idi na posljednji post
  25. T630

    Nekoliko pitanja: Da li moram kopirati sve brojeve s kartice na telefon ili mogu nekako namjestiti da upotrebljava samo sim karticu? zatim da li na prednjem ekranu ikako mogu zamijeniti postavke, da si npr. stavim poruke i tel. imenik? i da li može vibra za poruke?

    Started by Hope, 16-07-2004 20:31
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.861
    13-12-2004 19:52 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 123 od 137 PrvaPrva ... 23 73 113 119 120 121 122 123 124 125 126 127 133 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove