Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 122 od 137 PrvaPrva ... 22 72 112 118 119 120 121 122 123 124 125 126 132 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 3026 do 3050 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. SE S700i

    Kupila sam jucer navedeni mobitel i nekako me razocarao u nekim stvarima. :-/ Prije njega sam imala Nokiu 7610 za koju moram reci da je ipak bolji mobitel kompaktnijih dimenzija.Nisam cak ni primjetila znacajnu razliku izmedju te dvije kamere premda je po specifikacijama na S700 bolja.Najvecu...

    Started by anita, 19-02-2005 16:45
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.386
    19-02-2005 18:38 Idi na posljednji post
  2. K700i - MOBITEL GODINE !

    Dakle na opasku Ravilova, evo : "Done..." :king: Nebi otvaral novi post samo radi toga... Ljudi, i presretni vlasnici... hm , nije speech... we have a laureat, here ! Nas K700i :spin: je MOBAC GODINE - YEEEEEEEEEE :thumbup: :beer:

    Started by zelphide, 05-02-2005 01:59
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 40
    • Pregleda: 4.044
    19-02-2005 15:38 Idi na posljednji post
  3. softverska nadogradnja k700i

    Čitao sam da netko to spominje u vezi nadogradnje kamere... Na veću rezoluciju... pa ak ima tko da zna kako molio bi da malo objasni meni običnom laiku... hvala...

    Started by dud, 17-02-2005 22:48
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 970
    17-02-2005 22:56 Idi na posljednji post
  4. Slanje poruka via bluetootha

    Stvar je super,idete na biljeske,napraviti novu i mozete slati preko bt-a ili ic-a.Jako korisno za slanje porukica za vrijeme sata u skoli,a besplatno... ;D ;) Bed je sto morate biti blizu osobi kojoj saljete poruku. :-/

    Started by Flejmka5, 10-02-2005 19:01
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 39
    • Pregleda: 6.285
    17-02-2005 17:10 Idi na posljednji post
  5. Exclamation K 700i Problem

    Kako Prebaciti Snimljeni Video Na Comp. Imam Mobileedit 1.94 Al Nije Aktiviran Molim Pomoc Hvala

    Started by HALLO PIZZA, 08-02-2005 19:21
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.164
    17-02-2005 01:02 Idi na posljednji post
  6. N: SE K600i

    evo i Sony Ericsson iznenadi sve pomalo... pricalo se o telefonu, ali mislim da su ga namjerno pustili ovako rano, a dolazi tek krajem ljeta zato da nas malo iznenadi... kad smo vec znali za K750i, K300i i Z800i ;) pa evo dame i gospodo K600, za sada samo link a uskoro i vise ;) ...

    Started by vee, 14-02-2005 12:48
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 3.139
    14-02-2005 23:41 Idi na posljednji post
  7. N: SE Z800i

    za ovaj smo vec znali ;)... isto kao V800, ali bez vodafoniranja :)... za sada isto samo link, a uskoro vise: http://www.sonyericsson.com/3gsmworldcongress/flash.html

    Started by vee, 14-02-2005 12:49
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 806
    14-02-2005 12:49 Idi na posljednji post
  8. P: Da li K500i ne zauzima vise memorije za slike, nego sto je potrebno?

    Od nedavno imam K500i i primetio sam da ne zauzima dodatno prostor u memoriji kada se smestaju *.jpg, *.bmp, ili *.gif fajlovi. To je dobro poznat problem SE fajl-sistema jos od T68 pa do K serije. Interesuje me kakva je situacija sa K700? Ovaj K500 ima verziju soft-a R2AA003. Jel to konacno...

    Started by vivicav, 13-02-2005 16:01
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 4.308
    13-02-2005 16:01 Idi na posljednji post
  9. Angry S700i Problemi

    Eto kupio ga danas. Sreće i veselja unedogled. otvorio kutiju stavio bateriju sim.... uključio punjač i NE PUNI. jedan šteker, druki okreni obrni .... Ne puni. Sada je skoz riknula baterija i??? zna li tko možda sam glup ili što??? Pomagajte. E da, radi li u Zagrebu servis (planinska)...

    Started by SchleS, 11-02-2005 22:42
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.050
    12-02-2005 17:19 Idi na posljednji post
  10. Z200

    Poz Friend me pita koji mu je kabl i program potreban za Z200 za komunikaciju PC -> Mobitel i jedno moje pitanje(posto je on malo glup... :D): Kako ide fleshovanje na SE mobitelima jel se moze raditi normalnim kablovima recimo kao sto se radi na Siemensima ako neko poznaje fleshovanje...

    Started by Dwarf8, 09-02-2005 17:44
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.182
    11-02-2005 12:12 Idi na posljednji post
  11. Kabel za T230 i T630

    Molim Vas ako netko izdradjuje/prodaje usb kablove za doticne mobitele da mi javi. Hvala unaprijed!

    Started by tbelovic, 22-11-2004 16:01
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.169
    08-02-2005 03:16 Idi na posljednji post
  12. Arrow f500i na 098

    dali f500i može na 098 , ako se odkodira , dali ima neke smetnje

    Started by kamen4, 03-02-2005 15:38
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.070
    05-02-2005 22:45 Idi na posljednji post
  13. Unlock T610

    Molim onog ko zna gdje da skinem unlock soft za t610 koji ima podršku za serijski i usb kabel, da javi. Trebam unlock sa Vipa da mogu koristiti sim od T-mobilea. Hvala!

    Started by tbelovic, 07-01-2005 15:13
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 3.222
    05-02-2005 00:53 Idi na posljednji post
  14. Smile Transfer slika sa moba na komp

    :) Hello! :spin: Imam usb kabel za Sony Ericsson i zanima me kak mogu prenjeti slike sa moba na komp?

    Started by Flejmka5, 16-01-2005 10:52
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 4.014
    04-02-2005 13:06 Idi na posljednji post
  15. Arrow novi softver za f500i u osijeku

    dali mi molim vas netko moze rec gdje mogu stavit novi siftver za f500i u osijeku , i koliko to kosta ako je jos pod garancijom

    Started by kamen4, 03-02-2005 22:06
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 743
    03-02-2005 22:06 Idi na posljednji post
  16. Exclamation P:koji program

    spojio sam data cable u usb na kompu(nisam mob priključio) i piše mi found new hardware USB-Serial Controller i kliknem u taj neki žuti oblak.I dalje mi na netu nenađe nikakav program jel zna netko neku web stranu za skinit neki program za data cable.Ne za slat podatke to imam,nego za USB-Serial...

    Started by Zeus, 31-01-2005 20:53
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 32
    • Pregleda: 4.190
    03-02-2005 20:34 Idi na posljednji post
  17. Unhappy T-zone softver na K700i - kako ga maknuti?

    Kupio sam K700i na pretplatu (tarifa60) u t-comu! Kako da maknem tzones sa gornje desne tipke i stavim bilo što drugo?? Unaprijed zahvalan!!

    Started by infomvp, 27-01-2005 16:51
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.095
    01-02-2005 19:24 Idi na posljednji post
  18. z1010

    dali valja taj fon šta?dal ga ovdje netko probao?

    Started by smogovac, 13-12-2004 23:14
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.094
    01-02-2005 14:22 Idi na posljednji post
  19. Da li je izasao V-800 u prodaju ?

    Naslov teme govori sve. Zanima me da li je izasao, i ako nije , ima li neko informaciju kada bi mogli da ga ocekujemo ? Sta mislite o ovom fonu ? Meni se cini da ce da bude zverka

    Started by Ika, 25-01-2005 02:55
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 933
    25-01-2005 02:55 Idi na posljednji post
  20. ima li tko program?

    koj se zove DVD TO SONY ako ima ili zna gdje se da skinuti serial ili ckrak molim da mi javi HVALA!

    Started by hondaman, 20-01-2005 16:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.060
    21-01-2005 02:12 Idi na posljednji post
  21. pomoć f500i

    jel mi netko može pomoć da nađem software za data cable ne radi mi file manager ni fma,a sa send file mogu samo s kompa na mob

    Started by Zeus, 14-01-2005 18:29
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.777
    14-01-2005 19:20 Idi na posljednji post
  22. k700i i t-zone

    kupio sam mobitel u t centru i sve je divno krasno osim onoga desnog gumba odabira iznad kojeg pise t-zone u ružnom ljubicastom okviru.ne idem na wap i nisam glup da skidam melodije po 10 kn pa mi to ne treba.kak da se rijesim toga pa da mi pise alarm,igre, ma bilo sta osim toga.al po mogucnost da...

    Started by $DjUbRe$, 13-01-2005 23:24
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.227
    14-01-2005 17:54 Idi na posljednji post
  23. t630 - PC software ne prepoznaje mob

    Pozdrav svima. Evo problema: Prije sam koristio t610 i s MA-8910P kabelom i CD-om od mobileaction.com koji sam s njim dobio jako lijepo prebacivao slike, zvukove i imenik. Kupio onda t630 i morao skinut novi software koji eto ne radi. Ne kuži uopće da je mobitel uštekan u kabel. Čak je i kabel kao...

    Started by pero, 13-01-2005 23:07
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.033
    14-01-2005 14:37 Idi na posljednji post
  24. P: F500i - program za prebacivanje na komp

    Jal mi netko može reći neki program za slanje sa moba na komp za f500i

    Started by Zeus, 14-01-2005 00:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.712
    14-01-2005 02:46 Idi na posljednji post
  25. Razlike izmedju K700 i K700i

    Koje su razlike izmedju K700 i K700i?

    Started by Flashy, 13-01-2005 01:16
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.527
    13-01-2005 10:44 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 122 od 137 PrvaPrva ... 22 72 112 118 119 120 121 122 123 124 125 126 132 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove