Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 121 od 137 PrvaPrva ... 21 71 111 117 118 119 120 121 122 123 124 125 131 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 3001 do 3025 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. problem s alarmom K700i

    Radi se o modelu K700i.Jednostavno se ne aktivira u vrijeme kad je određeno, ne radi ni ponavljajući alarm.Na ekranu je uredno oznaka zvona ali u zadano vrijeme ni zzz od zvuka niti se išta pojavi na ekranu.Do sada je sve uredno radilo.Molim za pomoć ak neko zna. Naravno danas sam zakasnio na posao...

    Started by Zenn, 09-03-2005 23:12
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.484
    11-04-2005 00:58 Idi na posljednji post
  2. povezivanje irda

    Kako povezati sony ericson F500i sa laptopom preko infra reda......Windovsi Xp

    Started by dsarcev5, 06-04-2005 06:27
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 825
    08-04-2005 17:47 Idi na posljednji post
  3. SE K500i

    Posto ga mislim sebi uskoro uzimati, interesuje me kakav je?! Znam ja sta on sve ima i ceprkao sam po njemu malo, ali me interesuju iskustva, preporuke i sl. Ako ne bih uzimao taj, koji bi, do 300KM tj. do 1100Kn?! Interesuje me da ima dobru kameru, IC (ili BT ;) ), malo bolju memoriju (bar...

    Started by Flashy, 04-04-2005 21:42
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 677
    05-04-2005 19:24 Idi na posljednji post
  4. Z600

    Iako je za vas većinu ovaj mobitel daleka prošlost, ja ga tek sad kupio, pa me zanima jel još netko ima, gdje se mogu kupiti maske i slično....

    Started by david_ri, 04-04-2005 18:23
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 559
    04-04-2005 18:23 Idi na posljednji post
  5. DCU-11 problem

    Kupio sam neoriginalan kabel, mislim da ga je napravio coach. Ne mogu ga instalirat, kompjuter ga uredno registrira ali driveri se ne žele instalirat. Jel netko imao sličnih problema? Šta napravit?

    Started by Marinoooooooooo, 08-12-2004 20:14
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.164
    30-03-2005 22:06 Idi na posljednji post
  6. SE K550i

    čuo sam da dolazi K550i-po specifikacijama K600i bez UMTS-a,možda netko zna više

    Started by uragan, 29-03-2005 19:52
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.024
    29-03-2005 19:52 Idi na posljednji post
  7. gdje kupiti gumicu ispod kod punjenja za k700?

    kupio sam rabljeni k700i ali nema one gumice ispod gdje se šteka mob sa puniti pa je rupa okolo, gdje da to kupim?

    Started by djruby, 23-03-2005 22:15
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.440
    23-03-2005 22:24 Idi na posljednji post
  8. P: K700i handsfree stereo slusalice

    one sto dodju uz telefon. Dali ih netko moze ugurati u uho a da mu ne ispadaju van. Imam osjecaj kao da su napravljene za ferengije :-D

    Started by tomios, 17-03-2005 09:38
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.142
    17-03-2005 16:38 Idi na posljednji post
  9. Autopunjac za SE

    Ovako,dobio sam neki stari autopunjac za ericssona i probao na svom k700 i radi. E sad me zanima dali mi se moze sta desiti mobitelu ili bateriji posto je punjac stariji (cini mi se da je od T29!) il su ti autopunjaci univerzalni tk svi isti...ono, glavno da jack pase?

    Started by disco, 14-03-2005 00:29
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.372
    14-03-2005 22:10 Idi na posljednji post
  10. P: K700i, sto uzeti za povezivanje? usb, dongle...?

    sto je najbolja opcija za povezati sa PC? USB kabel, bluetooth usb adapter...? Neka preporuka? Ve-mil, hgspot? usput..koje optimalne postavke za mp3 koristite? Hvala!

    Started by tomios, 13-03-2005 00:41
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.008
    14-03-2005 00:24 Idi na posljednji post
  11. k700 resetiranje!

    Mob mi se svakih dan dva upali i ugasi sam od sebe! Dali je to problem sa FW il je povezan sa necim drugim,i kako se gleda koju ver FW imam u mobu? Jel neko imao slicnih problema?

    Started by disco, 21-02-2005 01:09
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.330
    13-03-2005 01:52 Idi na posljednji post
  12. Predstavljeni novi SE telefoni u Zagrebu (07.03.2005.)! Live fotke!

    Evo danas je SE imao presicu i u Zagrebu, nedugo nakon svjetskog predstavljanja, tako da smo imali prilike se malo poigrati s novim telefonima. Slobodno pitajte, a više čitajete u sljedećem Mobilu. :) Evo par 'live' slikica novih telefona s presice. Eksluzivno za Mobil Forum!!! ...

    Started by whiteboy, 08-03-2005 01:57
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 5.299
    13-03-2005 00:24 Idi na posljednji post
  13. S700 - max kapacitet memorijske kartice

    zanima me koji je max kapacitet memory sticka koji ovaj mobitel moze primit?

    Started by mzex, 07-03-2005 18:29
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.090
    07-03-2005 19:55 Idi na posljednji post
  14. Unhappy Molim pomoć oko z1010

    Help - frendica ima z1010 i od prošlog tjedna joj se na displayu u gornjem lijevom kutu pojavljuje neki nepoznat znak - nešto kao plavi polu-kružići (?) i tada joj nestane signala ( ja npr. imam signal ali ona ne - a sjedi metar do mene ) - može ostvariti samo sos poziv. Ima li itko kakvu ideju što...

    Started by chinci, 07-03-2005 09:48
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.048
    07-03-2005 11:42 Idi na posljednji post
  15. SETool2

    koji mi kabel treba za koristit doticni program (bilo bi okej napisat ime kabala, di se moze nabavit i cijenu otprilike)??? 10x

    Started by DacMan, 06-03-2005 21:29
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.290
    06-03-2005 21:56 Idi na posljednji post
  16. Bluetooth adapter

    Pozdrav ekipa! Ne znam dal me se sjećate, bio sam tu regan krajem 2003.g. ali sam u međuvremenu promijenio E-mail, a zaboravio sam stari password pa sam se morao ponovno regat. Imam jedan problem, ne sa mobitelom nego sa instalacijom bluetooth adaptara za prijenos podataka sa moba na komp pa...

    Started by Sonyson1, 25-02-2005 22:08
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.918
    05-03-2005 00:54 Idi na posljednji post
  17. D: K700i + Nokia baterija BLD-3

    Navodno ova kombinacija funkcionira... Krajnji rezultat je znatno povecanje standby time-a (vrijeme izmedju dva punjenja). Baterije su cini se iste velicine i potpuno kompatibilne. Jedina je razlika sto je standardna SE baterija 3.6V, a ova Nokijina 3.7V. No to je manje bitna razlika, je li? ;)...

    Started by ravilov, 03-03-2005 15:30
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.635
    03-03-2005 15:38 Idi na posljednji post
  18. PROBLEM sa S700i

    Kupio sam S700i(naravno na crnjaka).Sve Šljaka super osim punjenja. Na ekranu mi se stalno pojavljuje OPTIMALNO PUNJENJE uz pisak(svaku sekundu).Neznam dali je problem u punjaču ili mobu. PPPPPOOOOOOOMAGAJJJJJTTEE!!!!!!! :comp:

    Started by bollas, 27-02-2005 11:19
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 848
    28-02-2005 23:09 Idi na posljednji post
  19. hrvatski meni

    imam jedno pitanje ako ima koji znalac da malo pomogne... naime htio bi ubaciti hrv jezik u k700i. jer mi mob nema.. dal je to moguće s nekim programom prek neta ili ipak moram ići nekom lokalnom hakeru???

    Started by dud, 25-02-2005 22:37
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.502
    27-02-2005 15:42 Idi na posljednji post
  20. Sonyericsson v800

    Zanima me, gdje se sonyericsson v800 može kupiti u hrvatskoj i koliko dođe?? Hvala!

    Started by Franks, 26-02-2005 16:37
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.142
    27-02-2005 01:07 Idi na posljednji post
  21. Dosao je s700i

    Evo i kod nas se u prodaji pojavio dugo ocekivani s700i: http://cafe.mobil.hr/showthread.php?p=116173#post116173

    Started by Brunek, 11-12-2004 23:21
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.617
    27-02-2005 00:50 Idi na posljednji post
  22. Novi K750i

    Onda kako vam se cini ovaj novi SE K750i????

    Started by andro2001, 25-02-2005 01:50
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.221
    25-02-2005 01:50 Idi na posljednji post
  23. K700i i memorija

    Dali je u SE K700i IKAKO moguce prosiriti memoriju. Bas bi bilo dobro ako moze. -emir-

    Started by -emir-, 20-02-2005 21:44
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.122
    21-02-2005 13:59 Idi na posljednji post
  24. Question P:glasnoća zvona na SE T630

    Dali glasnoću koju dobijemo unosom nove melodije u mob. možemo pojačati samo preko programa za manipulaciju-promjenu melodije (npr.PsmPleyer) ili postoji neka druga mogućnost(za nas laike) :zbunj: :dunno:

    Started by VuKi, 19-02-2005 20:20
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 3.228
    20-02-2005 14:46 Idi na posljednji post
  25. Question f500 kabl

    jel paše na njega kabl od t610?

    Started by metastaza, 19-02-2005 23:34
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.007
    20-02-2005 10:04 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 121 od 137 PrvaPrva ... 21 71 111 117 118 119 120 121 122 123 124 125 131 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove