Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 120 od 137 PrvaPrva ... 20 70 110 116 117 118 119 120 121 122 123 124 130 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2976 do 3000 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Joystic mi šteka na F500i

    imam f 500i i na njemu mi šteka joystick jel to neki kvar ili ga treba samo očistit?

    Started by bbbrljo, 11-06-2005 21:38
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.066
    12-06-2005 22:27 Idi na posljednji post
  2. SE 1010 pitanja

    Da li je itko imao iskustva s ovim mobom? Kakva je slika? Kvaliteta mp3-a? Ima li stereo? Koja je max kartica koja ide u njega?

    Started by IvLajec, 21-05-2005 16:04
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.210
    11-06-2005 00:46 Idi na posljednji post
  3. Angry SE T630 i branding

    Naime ja sam isto kupio pred 2-3 dana mob i zanima me kolko košta mijenjanje softwarea da maknem onaj branding od t-mobile i jel moguće kako to napravit doma pomoću kompa i jel ima kakvih linkova za to gdje je objašnjeno?? Sljedeće me zanima šta taj mobitel nemože svirati wav fileove?? Probao...

    Started by Chome_02, 08-06-2005 10:52
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.531
    09-06-2005 00:48 Idi na posljednji post
  4. Kako promjeniti soft na K700i i kako produžiti trajanje baterije?

    mene muče 2 stvari:kako promjenit software na mobu; i kako produljit trajanje baterije

    Started by cherwar, 07-06-2005 21:32
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 5.513
    07-06-2005 22:02 Idi na posljednji post
  5. t630 + bluetoth problem

    Imam problem sa povezivanjem mobitela i kompa. Sa softverom od Bluetoth USB sticka se uspijem bez problema spojiti sa mobom,ali ako pokusam sa SE file managerom ili FMA-om,ne mogu nikako.Inace imam W XP sa Sp1.Ako netko zna rjesenje problema,bio bih mu zahvalan ;)

    Started by fakz, 07-06-2005 13:57
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 842
    07-06-2005 13:57 Idi na posljednji post
  6. F500i-pomagajte!

    dobio dotični iz CH i kako ga sad otključati da radi s našim karticama? hvala

    Started by ostdamus, 05-06-2005 19:27
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.094
    06-06-2005 17:32 Idi na posljednji post
  7. T-zones na t630

    Kupio sam T630 u zg,a sad trenutno nisam u hrvatskoj pa mi smeta ono dugme"t-zones".kako to mogu srediti? mobitel povezujem sa kompom pomoću bluetotha.

    Started by Big**Smoke**, 05-05-2005 21:27
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.251
    31-05-2005 13:56 Idi na posljednji post
  8. t630 pitanje

    U kojim bojama je dostupan (glupo pitanje, znam...)?

    Started by m4816k, 23-05-2005 11:23
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.995
    28-05-2005 16:42 Idi na posljednji post
  9. K500i pitanja, savjeti, i uopsteno

    Poz... Evo jedna tema i za K500i ... :) Tu mozemo razmjenjivati sve potrebno za njega... :) Pitanje: Sta je bolje da sebi uzmem, IC port za kompjuter ili kabl? Koja je razlika? Da li se sa IC/kablom moze ulaziti u 'explorer' telefona preko kompa? Hvala... :kitty:

    Started by Flashy, 27-04-2005 17:50
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.149
    23-05-2005 18:38 Idi na posljednji post
  10. kako spojiti f500 na komp?

    bok svima! kupio sam si f500 i planiram si ga spojit na kompjuter. koliko kosta kabel dcu11, i da li ga netko ovdje mozda zeli prodat? da li moram kupovat software il ima na netu? i opcenito, kakva su vasa iskustva sa spajanjem f500 na kompjuter i kakve su fotke na kompu? koji sve fileovi se...

    Started by toni zgd, 11-04-2005 03:10
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.374
    23-05-2005 16:37 Idi na posljednji post
  11. f500i-zvuk kamere i poruke

    dal je ikako moguće isključit onaj zvuk kod slikanja? i jel se može stavit neki drugi zvuk za poruku osim onih ponuđenih

    Started by bbbrljo, 10-05-2005 22:07
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 944
    13-05-2005 13:39 Idi na posljednji post
  12. zaboravljen tel.kod

    Pozdrav svima imam Sony Ericsson T610,promineio sam onaj standardni tel.kod (0000),nazalost novu sifru koju sam unio zaboravio sam.Moze li se nekako doci do te sifre ili povratiti na standardni kod osim odlaska na servis?! Hvala

    Started by istrafun, 13-04-2005 14:52
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 3.971
    12-05-2005 23:38 Idi na posljednji post
  13. Red face T630 promjena softwarea??

    Prijatelj mi ima navedeni mobitel. Ba ga zanima kak se mjenja software, dali može unutra staviti software od K700i, te dali se to uopce isplati?? Što se dobiva s tim??

    Started by y2k, 28-04-2005 20:16
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.544
    12-05-2005 00:09 Idi na posljednji post
  14. Memory stick duo od 256 MB Postoji

    Proćito sam u jednoj temi gdje su svi govorili da nikad nisu vidjeli memory stick duo od 256, nemogu se sjetiti koja je pa ču ovdje napisati Memory stick duo od 256 MB postoji, a imate ga za 404 kn na http://www.hgspot.hr/komponente.aspx?grupa=81

    Started by CroSatMan, 04-05-2005 16:56
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.658
    11-05-2005 14:12 Idi na posljednji post
  15. IC kabl - problem, k500

    Kupio sam IC 'Mobile Action MA-620 USB Infrared Adapter'. Instalirao sam drivere i IC mi normalno prepozna... Nakon duzeg vremena upaljenog IC na K500i, tek mi ga prepozna nakon 1-2 min. Kada hocu da posaljem nesto sa/na K500, nece. :-/ Nekidan sam od prijatelja posudio neki IC i sa njim mi...

    Started by Flashy, 03-05-2005 23:10
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 992
    06-05-2005 13:22 Idi na posljednji post
  16. Post super skriveni meni sam za ericsson r600

    svi vi koji imate ericsson r 600 slušajte sada:ispraznite bateriju tako da više nemožete upaliti mobitel onda zajedno stisnite tipku za paljenje i tipku c.reći će vam upišite neki pin.pokušajte upisati 33668 ako vam uspije dobit će te prvo opis software-a pa onda neki meni u kojem imate više...

    Started by Sipe, 04-05-2005 11:48
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.221
    06-05-2005 09:58 Idi na posljednji post
  17. kako otključati sony cmd-j70

    zna li netko šta treba napraviti za otključavanje sony cmd-j70.

    Started by ip19782000, 23-04-2005 23:54
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.479
    02-05-2005 22:25 Idi na posljednji post
  18. Z600 mi se smrzava

    Dakle, Z600 star nesto malo manje od godine dana, kupljen na crno. Dosad je radio kao urica, dok se nije poceo strasno usporavati, i to najuocljivije nakon punjenja. Obicno se zastopa nakon tri akcije (odabir imena, odabir broja, zvanje broja ... you get it). A opet, ima dana kada radi sasvim...

    Started by LordJade, 30-04-2005 22:07
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.070
    01-05-2005 18:45 Idi na posljednji post
  19. najnoviji fw

    neznam kolko brzo se stranica azurira ali bar okvirno http://sethxp.com/index-1firm.html

    Started by acidpill, 27-04-2005 22:13
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 954
    28-04-2005 17:57 Idi na posljednji post
  20. K700i crvena ledica

    Nisam aktivan na ovom podforumu pa ne znam jel tko to uopce rekao i sto je to..pa sorry ak ponavljam... Dakle imam K700.. I tamo gdje se pali ponekad svjeluva crvena neka ledica. mislio sam da to svjetli kad je skoro prazna baterija ali mobu je danas tek pala 1 crtica i on svjetluca o...

    Started by khideg, 25-04-2005 21:52
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.266
    27-04-2005 18:36 Idi na posljednji post
  21. R2al 029

    čuo sam za novi fw R2AL za k700 da li netko zna koje su razlike i da li je to i za f500i

    Started by uragan, 17-04-2005 22:21
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 964
    25-04-2005 20:09 Idi na posljednji post
  22. Koja je razlika izmežu t230 i t290?

    dakle kao što naslov teme kaže,zanima me razlika između ta dva modela!

    Started by disco, 07-04-2005 17:11
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.805
    20-04-2005 12:47 Idi na posljednji post
  23. cjena displaya za se t 610

    zanima me kolika je cjena novoga displaya za sony ericsson t 610?

    Started by Zujan 3d, 17-04-2005 16:51
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.375
    19-04-2005 15:23 Idi na posljednji post
  24. Unhappy Bluetooth - problemi...

    Nisam jako često na ovom forumu pa se ispričavam unaprijed ako sam na krivo mjesto stavio temu ili ako naslov nije dovoljno informativan ili što god. Posudio sam od frenda bluetooth adapter trust bt180. Stavio sam drivere od njega i cijela instalacija prođe ok, osim kad me pita da uključim bt...

    Started by suba, 12-04-2005 16:44
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.508
    13-04-2005 18:37 Idi na posljednji post
  25. Question kad ce taj z1010????????!!!

    jel neko zna neku informaciju kad bi trebo doc?mob mi izgleda predobro a o funkcijama da ne pricam ( izmedju ostalog mp3 mmmm :vamp: )...ajd fala narode

    Started by lumenko, 18-12-2003 13:42
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.679
    12-04-2005 03:22 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 120 od 137 PrvaPrva ... 20 70 110 116 117 118 119 120 121 122 123 124 130 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove