Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 117 od 137 PrvaPrva ... 17 67 107 113 114 115 116 117 118 119 120 121 127 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2901 do 2925 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Exclamation SE k700i + bluetooth + software problem

    Ljudi pomagajte, kupio sam bluetooth i hocu ga spojiti na k700i. prvi put mi je uspijelo, drugi put kad sam pokusao nece. neznam zasto ali sam obrisao bluetooth i isao ga ponovno instalirati. taj put nisam uspio. gdje grijesim.. nemam pojma... ako ste imali kakve vi poteskoce sa tim istim...

    Started by TheRoyalFlash, 20-10-2005 11:34
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.836
    21-10-2005 13:00 Idi na posljednji post
  2. Angry Pomocccccc !!!! T610!!!!

    Raja pomoc neophodna ! ! ! Imam T610... nabavio sam data kabal... pokusavam da uspostavim konekciju izmedju tT610 i PC-a... ne uspijeva!!!! downloadao sam odgovarajuci software. PC raspoznaje data kabal.... ali mi se u mobitelu samo ispisuje poruka "optimizirano punjenje" kad pokrenem bilo koji...

    Started by ady, 30-10-2003 23:29
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 3.484
    19-10-2005 23:41 Idi na posljednji post
  3. MMC za k750

    Koju karticu koristi,koji je najveci kapacitet koji ima ta kartica i kako se krecu njene cijene.Ak vam nije problem da netko stavi sliku

    Started by $DjUbRe$, 18-10-2005 23:46
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 865
    19-10-2005 21:30 Idi na posljednji post
  4. Je li SE K750i kupljen u VIP-u kodiran?

    Molim vas, može li mi netko reći jednu informaciju? Sutra bih kupio taj mob u VIP-u za 1630 kuna jer mi stari ima preko 10 000 bodova pa me zanima je li kodiran? Ja sam na 098. Inace, kupovala je moja cura u VIP-u Samsung E800 i nije bio kodiran. Hvala unaprijed!

    Started by Fras84, 13-09-2005 00:43
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.842
    19-10-2005 17:04 Idi na posljednji post
  5. k700 joystick-problem i garancija

    Kupio sam k700 u t-mobajlu u sijecnju i sad mi je full krepao joystick i zanima me da li garancija obuhvaća i taj kvar.

    Started by $DjUbRe$, 18-10-2005 20:57
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.063
    18-10-2005 23:32 Idi na posljednji post
  6. PC Suite T630 Problem

    Kada ga krenem instalirati nikako da dođe do kraja i onda instalacijski program prestane reagirati.Isto je i kod deinstaliranja-javlja grešku.Jeste li imali i vi nešto slično tomu kada ste instaliravali PC Suite za Sony Ericsson T630? Gdje mogu naći najnoviji PC Suite za taj Mobitel?

    Started by 091VIPkorisnik, 18-10-2005 23:25
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.185
    18-10-2005 23:25 Idi na posljednji post
  7. slab signal na T630

    primjetila sam da u zadnje vrijeme imam jako slab signal...ono,bilo u kuci bilo vani...kad god zovem veza puca a neki put se ni ne uspostavi...tako je u zadnjih tjedan dana...nije mi pao na pod nit nista...sto se dogada?? i jos pitanje...stavila sam ono "info o stanici" i sada to ne znam...

    Started by tutlek, 13-10-2005 16:17
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.238
    17-10-2005 11:32 Idi na posljednji post
  8. Talking Finalle Za Osvajanje W800!!!

    Jel itko čuo za walkman100? Mora da jeste! E pa ja sam upo u finale! Ima li tu još tko tko je upo? Ja sam glasovo za Prljavo Kazalište - Lupi petama! :thumbup: ;D Sta kažete? :comp:

    Started by qube, 12-10-2005 18:29
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 1.763
    16-10-2005 17:48 Idi na posljednji post
  9. Blic za K750i jel zna netko gdje ima

    Bok svima. Pitanje jedno. Jel zna itko gdje nabaviti i koliko košta. Trebao bi mi nužno. Kamera je super pa bi je blic još poboljšao.može i na PM

    Started by bashir, 15-10-2005 20:39
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 997
    16-10-2005 11:39 Idi na posljednji post
  10. Exclamation K 700i , slike na komp

    Može li mi tko reći koji je software najbolje koristiti za prebacivanje slika s moba na komp ? I gdje ga mogu skinuti ? Unaprijed HVALA!

    Started by Osmica, 13-10-2005 16:26
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.882
    15-10-2005 21:01 Idi na posljednji post
  11. T630 USB data Kabel

    Imam USB data kabel za Sony Ericsson T630(za sve novije SE modele ). Kada ga spojim na računalo, računalo ga prepozna i instalira ga pomoću drivera s Cs-a koji sam dobio uz kabel. Instalira ga kao "Prolific USB.to-Serial Comm Port (COM3)". Međutim kda spojim mobitel na kabel nijedan...

    Started by superfly, 12-10-2005 19:45
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.141
    15-10-2005 20:19 Idi na posljednji post
  12. T630 i softver za PC...

    ...prvo isprika ako se o tome već pisalo - tražio sam ali ne mogu ništa iskopati... postoji li kakav softver za komp koji bi omogućio (naravno kad se spoji sa T630) rad sa imenikom i SMS porukama (npr. da se mogu slati i pohranjivati SMS poruke sa kompa) i druge perverzije... Zahvaljujem!!!

    Started by dmi, 08-04-2005 10:17
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.327
    14-10-2005 15:11 Idi na posljednji post
  13. T610 izgleda odapeo na punjenju

    evo danas stavim svoj T610 star oko 2 godine na punjač i ne trza. Stavim drugi punjač i ista stvar. Na punjenju prije 5 dana uredno se napunio. Malo pobrišem kontakte i stavim opet na punjenje i opet ništa. Kasnije ga isključim i stavim na punjač i nakon jedno 5 minuta on se uključi i kao puni...

    Started by KaKaV NeReD, 13-10-2005 00:27
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.420
    13-10-2005 20:45 Idi na posljednji post
  14. Komentari na slike - W800i by "gog"

    ...jako dobro,dobre su!

    Started by lili, 19-08-2005 13:37
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.995
    12-10-2005 18:58 Idi na posljednji post
  15. SE f500i

    SE f500i F500i * Video snimanje * Zaslon od 128x160 piksela * Fotoaparat VGA * 3D igre F500i

    Started by Mattey, 08-10-2005 19:47
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 987
    08-10-2005 22:40 Idi na posljednji post
  16. K700i kartica

    postoji li za k700i dodatna memorijska kartica????? čitam ovo http://www.mobilnisvet.com/mobilni-test/415/Sony-Ericsson/K700i i vele da kao u novijim modelima K700i toga ima!!!!

    Started by Ljukec, 07-10-2005 23:50
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.816
    08-10-2005 21:12 Idi na posljednji post
  17. Unhappy f 500i-firmware

    zanima me kolko bi to koštalo i dal to ide pod garanciju

    Started by bbbrljo, 18-09-2005 20:49
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.263
    08-10-2005 17:14 Idi na posljednji post
  18. K700i kamera

    Ljudi ako imate ili znate nekog tko ima pisite. Naime, imam K700i i kamera je super, sve dok ne uslikam. Kad uslikam pojave mi se tockice na slici. Znam da je 1024 x 768 softversko povecanje i da na njemu imaju tockice, ali zasto ima na 640 x 480 ili 320 x 240. Ne kuzim. Promijenim i kvalitetu...

    Started by TheRoyalFlash, 23-09-2005 01:24
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.839
    08-10-2005 13:22 Idi na posljednji post
  19. SE S710i - u očekivanju...

    jel zna tko kad i da li uopće dolazi kod nas?

    Started by Smr201, 05-10-2005 22:18
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.032
    07-10-2005 19:42 Idi na posljednji post
  20. T65-moj najdraži telefon

    Pozdrav svima.Otvaram ovu temu da bi cuo vaša mišljenja o ovom telefonu.Ja sam imao t65 prije dvije godine i to mi je bio najdraži mobitel.Kupio sam ga u vipu za 0,38 lipa na pretplatu. Jel zna netko gdje ga ima za kupiti(novog).

    Started by konan, 06-10-2005 14:28
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.164
    06-10-2005 14:28 Idi na posljednji post
  21. T630 i Bluetooth

    Please, help! Kupio sam danas Bluetooth, instalirao sve s CD-a, i radi mi slanje s moba na komp, ali obrnuto ne valja! Unio sam i code u komp, i isti taj u mob i kada kliknem na neku sliku SEND TO-------> Bluetooth ----> T630, napise: Bleutooth device not found. A normalno salje s moba na...

    Started by Fras84, 03-10-2005 23:52
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 825
    05-10-2005 12:39 Idi na posljednji post
  22. Bluetooth ili irda

    Ljudi imam k700i i dali je bolje da si uzmem bluetooth dongle ili irdu (imam) Sto je bolje, brze, jednostavnije, prakticnije itd.

    Started by TheRoyalFlash, 03-10-2005 00:33
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.145
    04-10-2005 23:29 Idi na posljednji post
  23. t 610 no network

    T610, stranac, downgrade-ovan sa v6 na v7, nema vise mrezu.....sve sam pokusao....Postoji neki file kojim kad odradis gdfs sve radi kao zmaj.....Ja ga ne mogu pronaci.. Koristim ufs tornado,,,,, Jel neko posjeduje nesto slicno?

    Started by Stars Member, 26-09-2005 23:28
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 920
    03-10-2005 14:14 Idi na posljednji post
  24. promjena maskice na t630

    kako se mijenja maskica na t630?gledam gledam i ne kuzim...znam samo maknuti onaj poklopac od baterije... :lol: ali kako maknuti ono iznad poklopca i prednju maskicu??mora li se ici na servis ili moze i ono "napravi sam"... i,je li pametno kupovati maskice na placu ili kupiti origigi?ima mozda...

    Started by tutlek, 28-09-2005 16:48
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.097
    03-10-2005 01:30 Idi na posljednji post
  25. SE K750i i laptop

    Imam laptop i na njemu infrared. Inace sam mob samo prislonio laptopu s ukljucenim infraredom i odmah bi ga prepoznao. Stalno saljem neke podatke, theme, tonove i sl. Problem je u tom sto nekad reagira, a nekad kao da nisam uopce priblizio. Sve mi je na mobu ispravno, kao i na laptopu. Da...

    Started by Fras84, 02-10-2005 23:46
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.047
    03-10-2005 00:57 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 117 od 137 PrvaPrva ... 17 67 107 113 114 115 116 117 118 119 120 121 127 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove