Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 115 od 137 PrvaPrva ... 15 65 105 111 112 113 114 115 116 117 118 119 125 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2851 do 2875 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Sony-Ericsson punjač

    Na koje se sve druge modele punjač za Sony-Ericsson T610 može koristit ?

    Started by aw.dat, 07-12-2005 21:05
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.016
    07-12-2005 23:22 Idi na posljednji post
  2. SE J300i distorzija

    Koristim spomenuti mob i poprilicno sam nezadovoljan kvalitetom zvuka u slusalici s obzirom da je, pri svakom pozivu, glas sugovornika poprilicno distorziran i pomalo neprirodan. Neki mozda to ne bi ni primijetili, ali mene uzasno bode u usi jer na prijasnjim mobitelima sam imao zvuk gotovo kao na...

    Started by JBT, 01-12-2005 00:34
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.298
    07-12-2005 14:38 Idi na posljednji post
  3. K700i - mišljenja o mobu?

    eto pa recite mane i vrline ovog moba brijem mjenjat 6600 z njega paaa...

    Started by Damarko, 04-12-2005 19:22
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.429
    04-12-2005 21:39 Idi na posljednji post
  4. SE Z520 - kada i koliko?

    Znači kada će doći u hr, i koliko će koštati u dućanu. Ako netko zna. Pozdrav

    Started by igorrzg, 27-11-2005 23:16
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 705
    02-12-2005 15:43 Idi na posljednji post
  5. k700 razlicite kamere? problem

    i ja imam pitanje vezano uz k700..uzo sam ga u subotu i primjetio sam da je malo losija kamera... i danas s frendovim k700 usporedjivam kamera i moja je barem duplo losija..oba su t-mobile,i na istoj kvaliteti npr njemu se vide slova čitat meni je mutno..kad kameru usmjerim prema lusteru na...

    Started by dubrava, 29-11-2005 02:07
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.466
    01-12-2005 01:00 Idi na posljednji post
  6. unlock SE f500i

    jel se moze preko kabela koji ide na com port? hvala

    Started by sony112, 17-10-2005 23:42
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.021
    30-11-2005 16:12 Idi na posljednji post
  7. kako unlockat, flashat i debrandirati F500i?

    zanima me za jednog frenda... koji je najnoviji firmware, kako ga staviti, koji je kabal potreban, kako unlockati mob i kako ga debrandirati, odnosno napraviti k500i.... LOL thx.

    Started by Krompirko, 08-11-2005 16:26
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.507
    30-11-2005 16:07 Idi na posljednji post
  8. Question Što mogu sa ovim data kabelom?

    Ima oznaku ERI T28/29 slika ovdje i kada s njim spojim T68i i pokrenem FMA na ekranu mobitela se pojavi obavijest da puni bateriju ali taj "proces punjenja" traje par sekundi i prestane. Ovo je pinout kabela na kojem su žice spojene kao i na shemi kabela za T28 koja se može naći na netu ali nigdje...

    Started by sms freak, 08-11-2005 01:14
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.040
    30-11-2005 16:06 Idi na posljednji post
  9. ko moze otkljucat K700i???

    imam jedan k700i kojeg bi mi trebalo okljucat jer je kupljen u VIP-u, a koristit ce mi za TELE2... jel mi moze netko sa foruma, ili da mi bar preporucite nekoga ili mogu li sam s nekim kodovima (ne mislim kupovat kablove i software-e, nemam vremena za to)???

    Started by cime, 20-10-2005 17:37
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.307
    30-11-2005 16:04 Idi na posljednji post
  10. Unhappy Kako zamjeniti operaterski soft sa originalnim na K700

    Alo ljudi!Malo sam novi oko SE K700i a tak bi htio maknut onaj Vodafoneov software sa njega a neznam sta mi treba od programa i gdje da nadjem "original" soft za njega?Ako mi tko moze pripomoć...Slučajno?

    Started by The Judge, 10-11-2005 21:42
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.761
    28-11-2005 16:41 Idi na posljednji post
  11. s700

    Ima netko SE s700? Dojmovi? I u kojem ducanu u zg bi ga mogao kupiti (nisam ga vidio u vip/ht centrima...) Hvala, --x

    Started by alex, 27-11-2005 00:08
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 738
    27-11-2005 00:08 Idi na posljednji post
  12. Sony Ericsson J300i symbol

    Pozdrav! Imam u naslovu spomenut mob i zanima me sto predstavlja mali znak koji se nalazi iznad indikatora jacine signala? Znak izgleda kao naopako slovo L i ponekad mi se pojavi, a ponekad nestane tako da mi nista nije jasno. Koristim Tele2 mrezu.

    Started by JBT, 24-11-2005 22:47
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.173
    26-11-2005 01:12 Idi na posljednji post
  13. SE V600i

    Evo pojavio se u prodaji u ViPnet-u. Link: http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8724112&idphone=310060 Cijena se ne čini loša. Jel ga neko nabavio, kakvi su dojmovi? :)

    Started by Nike181, 20-10-2005 14:40
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.300
    25-11-2005 16:36 Idi na posljednji post
  14. Exclamation Dodatna kamera za SE J300i?Da li je to moguće?

    Mene zanima da li je moguce da se slika kada se usteka dodatna kamera za SE J300i=?Da li je to moguće? Ako može,onda cu kupiti.Molim Vas javite mi,imam jedan dan vremena. HVALA UNAPRIJED

    Started by Irena, 22-11-2005 10:38
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.352
    25-11-2005 10:44 Idi na posljednji post
  15. Smile bluetooth slušalica

    Bok, treba mi mala pomoć. Interesiraju me bluetooth slušalice od Sony Ericssona. Našla sam na njihovoj stranici modele HBH-65, 35, 60, 30... pa me interesira ako netko zna njihove cijene i gdje ih je najbolje kupit (zbog izbora, cijene...). hvala:) :) :)

    Started by Simona001, 24-11-2005 20:25
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.657
    25-11-2005 01:31 Idi na posljednji post
  16. K750i - moj dojam

    Moram priznati da sam se ugodno iznenadio, odlicno "leži u ruci", dobar software i najbolja kamera do sada....stvarno pohvale SE, bas cu gustat neko vrijeme....

    Started by MarioM, 03-06-2005 00:58
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 63
    • Pregleda: 9.865
    22-11-2005 15:05 Idi na posljednji post
  17. Maske za J300

    Zanimaju me maske za J300. Nije važno da li su original ili kopije, glavno da su ok:) Probao sam na svim mogućim web shopovima u hr i bio za vikend u Hami i nigdje ih nema. Zna li netko od vas gdje ih ima za kupiti? Našao sam original SE za 20-22eur, ili 30eur ako je sami dizajnirate ali mi se...

    Started by igorrzg, 21-11-2005 15:09
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 967
    21-11-2005 23:09 Idi na posljednji post
  18. Da li neko ima semu za serial port ili usb kabal za Sony Ericson K700i

    Da li neko ima semu za serial port ili usb kabal za Sony Ericson K700i ako neko ima neka mi odgovori. :comp:

    Started by Electronicar, 26-10-2005 12:42
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.545
    19-11-2005 22:46 Idi na posljednji post
  19. Kako se koriste podatci na kartici na K750,Z800 i iskustva Z800

    Interesira me dali npr. melodije ili slike na kartici treba prebacit u mob da bi se ih koristilo kao zvona te podloge ili se ih može koristit direktno sa kartice. Zelio bi znat iskustva korisnika Z800 pa ako je netko probao taj mob neka napiše.Prvenstveno me interesira osjećaj težine i dimenzije,...

    Started by Denis, 18-11-2005 23:52
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.112
    19-11-2005 01:51 Idi na posljednji post
  20. T630 unlock ?

    da li se može otključat t630 ili t610 preko bluetooth-a ?? negdje na netu piše da može !!!!

    Started by Ludacris, 01-11-2005 19:46
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.506
    17-11-2005 17:18 Idi na posljednji post
  21. K700 se povlaci iz prodaje

    Pozdrav svima! Kao što naslov kaže, cujem da se k700 povlaci iz prodaje u t-mobilu. Prijatelj mi radi u t-mobilu i kaže mi da ih svaki dan zovu ljudi i da se žale na probleme u radu k700. Po meni su u t-mobilu nešto zeznuli sa softwareom.Poznato je da k700 ima 1mp kameru a u t- mobilovoj ponudi je...

    Started by konan, 27-07-2005 11:38
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 30
    • Pregleda: 5.605
    17-11-2005 00:32 Idi na posljednji post
  22. Talking Vaše mišljenje o SE S700i

    alo ekipa!šta mislite o ovom mobu?

    Started by Smr201, 05-10-2005 18:59
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 34
    • Pregleda: 4.550
    14-11-2005 17:08 Idi na posljednji post
  23. Service software for T630

    Jel zna netko di se može skinuti program za update firmwarea !!! Sony Ericsson T630 !! Hvala !!

    Started by Ludacris, 13-11-2005 20:34
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.895
    14-11-2005 01:38 Idi na posljednji post
  24. Cool Promjena "maske"

    Može li se na modelima W800i ili K750i promijeniti "maska" tj. kučište? Thankz

    Started by Gamer, 13-11-2005 21:44
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.269
    13-11-2005 23:15 Idi na posljednji post
  25. k700i ... steka tipkovnica

    .. a ponajvise onaj djojstik u sredini... pitanje, jel doslo do kvara, i naprosto treba ocistiti kompletno iznutra??? nemoguce se kretati kroz menije,, ,strgam prst dok ne uspijem jednom pomaknuti... puno hvala

    Started by gand, 12-11-2005 12:15
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 989
    13-11-2005 16:25 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 115 od 137 PrvaPrva ... 15 65 105 111 112 113 114 115 116 117 118 119 125 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove