Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 113 od 137 PrvaPrva ... 13 63 103 109 110 111 112 113 114 115 116 117 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2801 do 2825 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Kompatibilnost K750i sa slušalicama od W900i (HMP-80)

    Evo upravo sam isprobao spojiti slušalice koje dolaze sa W900i na K750i i nažalost (ali očekivano) moram vas obavijestiti da nema kompatibilnosti. Šteta, jer se radi o odličnim slušalicama. K750i izbacuje poruku NOT SUPPORTED (vidi sliku) i sve dok su slušalice spojene ništa se ne može raditi s...

    Started by whiteboy, 17-01-2006 20:40
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.385
    18-01-2006 01:20 Idi na posljednji post
  2. SE W900 - razlika između W900i & W900c

    ovako zanima me dal ima tko kakve informacije o njemu cito sam nesto na njihovim offical stranicama al nisam nasao ono sto zelim :( ne razumijem :( koja je razlika izmedu W900c i W900i i dal moze netko pasteta ove karakteristike ovde :) hvala ljudi

    Started by maxrox, 10-12-2005 10:35
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.850
    17-01-2006 20:56 Idi na posljednji post
  3. Problemi sa J210i

    Nedavno kupio doticni telefon i od samog pocetka imam problema pri razgovoru i sa prebacivanjem slika putem IC sa kompjutera. Naime, kad pricam istovremeno sa sugovornikom, gubim ga u razgovoru, kao da nestaje signal (s drugim telefonima nema tih problema probao sam). Kad prebacujem JPG sa...

    Started by dodo12, 14-01-2006 18:59
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 662
    14-01-2006 18:59 Idi na posljednji post
  4. W800i punjenje problem

    Nabavio sam W800i, i odusevljen sam telefonom, ali brine me sto se ne zeli napuniti do kraja - puni se do nekih 75% i onda stoji....ona ikonica za punjenje je animirana, ali tako bude cijelu noc i ne napuni se dokraja. Da li je to problem sa firmware-om ili mi ne gine servis? (imam garanciju)

    Started by LuckyZG, 11-01-2006 12:44
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.683
    14-01-2006 13:25 Idi na posljednji post
  5. P: problemi s k300i (1000zašto-1000zato)

    pozdrav svima. imam nekoliko problema s curinim k300i iz tele2 prepaid paketa. 1.-boje ekrana- izgledaju isprano, "neživahno"(ok, i meni ta riječ zvuči glupo, al zbilja izgledaju tako, kao da nisu oprane pervolom;D ). ima li netko iskustava s k300i ekranom i kako mu izgledaju boje? da li su...

    Started by dok11, 12-12-2005 19:48
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 3.152
    14-01-2006 00:14 Idi na posljednji post
  6. Dekodiranje T630

    Zanima me kako da dekodiram t630 da mi radi na tele2 i vip??. Trenuto moze radit samo na 098 broj.

    Started by croweb, 16-12-2005 02:45
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 6.251
    13-01-2006 01:53 Idi na posljednji post
  7. Razlika između Vodafone live k700 sw i običnoga u VIP-u

    Zanima me da li ima kakva razlika između softvera na k700i s vodafone-om i bez.Oba dva mobitela su iz vipa i iste su cijene,no mislim da li možda ovaj s vodafone-om ima neki noviji jer su sad negdje napravili verziju s Vodafone-om.Molim vas,odgovorite!

    Started by Eis, 07-01-2006 21:19
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.665
    13-01-2006 01:15 Idi na posljednji post
  8. SonyEricsson T100 hrvatski firmware

    radi li tko ugradnju firmwarea sa hrvatskim jezikom za T100 ? ili neki soft ?

    Started by kmarin, 06-01-2006 21:08
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 844
    12-01-2006 20:16 Idi na posljednji post
  9. t630 T-mobile branded & zakljucavanje tipkovnice

    Bok svima, vi koji imate navedeni SE, jel mozete otkljucati tipkovnicu kad se zakljuca? i jel ju mozete zakljucat?

    Started by vkosalec, 10-01-2006 04:13
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.814
    11-01-2006 14:37 Idi na posljednji post
  10. Otključavanje K700i

    ovako imam K700i i brandiran je na t-mobile a htio bih da ne bude brandiran...hehehe malo smijesno zvuci al tako je.naime mob ima neke tikove(indikator(pokazivač) trajanja baterije je totalno nepouzdan) , a uz to ima i one t-mobile oznake u meniju sto me zivcira :evil: pa sam mislio da bi novi...

    Started by markoereš, 08-01-2006 23:16
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.041
    09-01-2006 13:06 Idi na posljednji post
  11. Novi t630?

    Zna li tko gdje bi se mogao naći novi t630 i po kojim cijenama? Znam da je mob star ali susjedu je riknuo jedan 630 nakon dvije godine a on bi opet želio isti i naravno mene zadužio da mu ga nađem!

    Started by Boris-RI, 06-01-2006 18:59
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.038
    08-01-2006 20:55 Idi na posljednji post
  12. Novi nasljednik K750i

    Evo par slika (prve slike) moguceg nasljednika K750

    Started by imaticx, 08-01-2006 14:20
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.143
    08-01-2006 14:26 Idi na posljednji post
  13. puknuti ekran na d750i

    Negdje sam sjeo na mob ili ga pritisnuo i otišo mi je ekran.:cry: Više od pol ekrana je sje...Šta mogu napravit sad? Jel mi šta vrijedi garancija?

    Started by smartphone, 01-01-2006 21:22
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 29
    • Pregleda: 2.861
    08-01-2006 12:45 Idi na posljednji post
  14. Otkljucavanje t39 i r320

    Bok! Da li netko zna mozda gdje bih mogao skinuti nekakve kodove za Ericsson t39 i R320 za otključavanje, ako je to uopće moguće bez kabela i neznam čega? Zaključani su na T-mobile (tadašnji cronet) Zahvaljujem se na svakom odgovoru.

    Started by atlantique, 06-01-2006 19:02
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 922
    06-01-2006 20:56 Idi na posljednji post
  15. Exclamation Logo operatora na J300i

    Kako mogu promijeniti logo operatora na se j300i? ----------------------------------------------- molim vas ako može odgovor što prije

    Started by sesil, 05-01-2006 12:06
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 920
    06-01-2006 19:15 Idi na posljednji post
  16. mjenjanje softwera na k300i preko usb kabla

    Jel mi može ko objasnit kak da to napravim i jeli to uopce moguce!! Ako je di da skinem taj sofwer???

    Started by blue_hool, 03-01-2006 19:53
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 818
    03-01-2006 21:24 Idi na posljednji post
  17. Arrow T28 to k750 adapter, gdje nabaviti?

    Zna netko gdje da nabavim takav adapter. koji ce moj obicni konentor pretvoiti u novi konektor za k750, ne da mis e kupovat novi kabel sam za to..

    Started by khideg, 03-01-2006 20:52
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 801
    03-01-2006 20:52 Idi na posljednji post
  18. Pretraga imenika na F500i

    Kao sto pise u naslovu imam F500i, te ni sam ne znam kako ukljucio opciju da imenik pretrazuje samo po brojevima (znaci kad otvorim meni imenik i stisnem tipku 5 da bi skocio na slova JKL, on samo pokusava skociti na brojku 5). Jasno, posto nemam nikoga cije prezime pocinje brojem, automatski me...

    Started by adam24, 02-01-2006 02:26
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.223
    03-01-2006 08:59 Idi na posljednji post
  19. K700 IRda problem

    Imam K700 i IRda USB adapter i nikako ih ne mogu natjerat da se povežu i rade zajedno, naime IRda ga nadje tu i tamo, ali čim pokušam nešto poslat na mob preko win aplikacije ista se zamrzne. Napominjem da isti adapter sa nokiama radi bez greške (od starijih do novih modela) bez posebnog softwarea.

    Started by dbogdanic, 26-12-2005 23:24
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.395
    01-01-2006 23:24 Idi na posljednji post
  20. Question Sw za k700i

    zna li tko na kojoj stranici mogu skinut software za sony ericcson k700i? i kako se to radi?

    Started by cherwar, 07-06-2005 21:49
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.103
    30-12-2005 19:50 Idi na posljednji post
  21. Kodovi il tak nešto za k700i

    Evo pišite ovdje one kodove npr. za provjerit firmware,za vidit na koju je mrežu mob kodiran i to

    Started by duje91, 29-12-2005 22:12
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.903
    29-12-2005 22:48 Idi na posljednji post
  22. Iskustvo s fma????molim pomoc.jako

    Da li ima itko iskustva s fma(float's mobile agent-om).ne razumijem zasto mi se nece spojit preko bluetooth-a.Usao sam u ''tools'' pa ''options'' namjestio da se spaja preko bluetooth-a upisao adresu koju sam pogledao u softveru od usb bluetooth-a ivt blue soleil.samo neznam koji port treba...

    Started by ljevi, 27-12-2005 23:50
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 823
    29-12-2005 17:22 Idi na posljednji post
  23. Problem sa USB kabelom za D750i

    Spojim mobitel sa računalom i počnem ubacivati MP3-ce u MP3 folder,ali kada sa mobitelom idem potražiti filove nemogu ih nigdje pronaći! Nema ih ni u Glazba i video --> Sva glazba,ni u Datoteke --> Zvuk! Pojave se jedino kada koristim File Menager i ubacim ih u memoriju telefona,ili Windows...

    Started by Mate_Balota, 10-12-2005 17:19
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 41
    • Pregleda: 4.009
    28-12-2005 23:41 Idi na posljednji post
  24. P: kako sync. sa Outlookom a da ostanu slike kontakata

    U Outlooku 2003 ima mogucnost dodavanja slika kontaktima, jel se moze nekako ta slika prebaciti na mob da i tamo bude pokraj kontakta. Pokusao sam kontaktu na mobu dodati sliku i napraviti sinkronizaciju ali u Outlooku se nije pojavila. Ima li mozda neki drugi program koji to moze sync? idem...

    Started by joker, 28-12-2005 13:35
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 802
    28-12-2005 13:35 Idi na posljednji post
  25. problem povezivanja kompjutera i mobitela(k300i)

    ovako kupio sam seriski kabel za k300i ali kopjuter mi ga ne prepoznaje ja sam ga spojio ali ništa pomognite:-/

    Started by Sipe, 24-12-2005 13:52
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.978
    27-12-2005 22:43 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 113 od 137 PrvaPrva ... 13 63 103 109 110 111 112 113 114 115 116 117 123 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove