Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 112 od 137 PrvaPrva ... 12 62 102 108 109 110 111 112 113 114 115 116 122 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2776 do 2800 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Arrow Novi firmware za K750i

    Da li je moguce da ja stavim novi firmware u svoj se k750i?Kako da to napravim?Ako je to neko uspio,neka mi neko pomogne,molim Vas.Unparijed hvala

    Started by Irena, 13-02-2006 20:09
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.206
    13-02-2006 21:38 Idi na posljednji post
  2. Problem s prebacivanjem igri/programa u k750

    Molio bi nekog ako zna odgovor da mi pomogne odgonetnuti ovaj problem, kad zelim prebaciti igru ili neki program javlja mi da nije dopusteno od telefona,kad dodjem do opcije "dopustenja" u mobu, javi mi "Dopustenja se ne mogu konfigurirati". Unaprijed hvala na odgovorima

    Started by Kokach, 11-02-2006 12:35
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.921
    12-02-2006 14:31 Idi na posljednji post
  3. Problem povezivanja Se K700i preko BT

    imam problem s povezivanjem kompa i mobitela.:-/ imam BT adapter od hame i kad ga prikljucim na komp mogu bez problema slati slike i sl. s kompa na mobitel. ali obrnuto, nema sanse. uporno odbija uspostaviti vezu. zna li netko u cemi je problem?:rolleyes: p.s. imam Windows XP Pro SP2

    Started by nijala, 23-01-2006 15:31
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.439
    11-02-2006 21:51 Idi na posljednji post
  4. Netko iz Varaždina sa Memory Stick Pro Duom?

    Ljudi imam problem sa svojim K750i. Memory Stick mi ne radi, tj. mobitel se neče upalit s njim unutra. Rado bih ga testirao sa nekim drugim Stickom, ali nažalost sve tvrtke mi odbijaju pružit mogučnost isprobavanja Sticka prije kupnje. Pa ako ima netko iz Vž-a.....samo da isprobam

    Started by tomasini, 09-02-2006 05:23
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.388
    11-02-2006 20:55 Idi na posljednji post
  5. Arrow cena za k750

    koja je vrednost k750i u hrvatska,u eura.:thumbup: :thumbup: :king: :closed:

    Started by smea, 09-02-2006 01:08
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 886
    11-02-2006 17:02 Idi na posljednji post
  6. k-700 usb driver?

    Pozdrav svima...evo trazim taj usb driver za se k-700...nabavio sam kabel,software....samo me jos taj driver zaje......Pa ako ga ko kojim slucajem ima ili zna site gdi ga mogu skinut...molim za pomoc...Unaprijed hvala!!

    Started by Cascada, 23-01-2006 11:43
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.730
    11-02-2006 14:54 Idi na posljednji post
  7. Cid??

    Kako da znam koji mi je CID 36,37, 49... na npr.k600

    Started by milo dete, 07-02-2006 12:23
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.431
    10-02-2006 02:16 Idi na posljednji post
  8. T630 & Outlook sync

    Kako sinkronizirati calendar iz outlooka sa t630? -nigdje nema opciju sinkronizacije kalendara, samo kontakata koristim FMA v2.0.0.19. Stable

    Started by vkosalec, 21-01-2006 14:53
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.144
    08-02-2006 22:52 Idi na posljednji post
  9. Skidanje stvari s kompa na K700i

    Evo , tek sam sad ušao u taj prekrasni svijet što ga nudi k700i.....ali sad me zanima : -kako ću skidati ringtonse , mp3 , midi , wallpapere sa kompa? - našao sam jedan site na kojem je sve to besplatno , ali vidim da će mi trebati kabel (samim time vjerovatno i neki program) ? što raditi?...

    Started by Aquador, 02-12-2004 15:18
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 3.622
    08-02-2006 13:45 Idi na posljednji post
  10. Sony Ericsson K700i u Vip ponudi

    Vodafone live! Sony Ericsson K700i Zaslon u 65K boja, 1.3Mpx kamera uz programsku prilagodbu, FM radio, polifone melodije, realtone melodije MP3 reprodukcija, Bluetooth Zanima me što točno misle pod ovo **1.3Mpx kamera uz programsku prilagodbu**

    Started by jomba20, 07-02-2006 23:29
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.485
    07-02-2006 23:57 Idi na posljednji post
  11. kasnjenje poruka na k700i

    imam problem s sony ericson k700i novi mobitel nova kartica poruke mi samo kasne 1 dan . samo sam skonto da mi poruke "nekada dolaze normalono" samo kada nekome je pošaljem poruku onda je dobijem drugi dan molim vas jeli netko zna jer ce da mob leti u zid. zaci sve je u redu dok ja nekome ne...

    Started by Roze, 03-02-2006 01:05
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.007
    07-02-2006 00:58 Idi na posljednji post
  12. smetnje prilikom sviranja mp3-ca na d750i

    prilikom sušanja glazbe u media playeru često se javljaju smetnje, nešto slično kao kad slušaš cd pa preskoči. znam da nije greška u mp3-cama jer se ne ponavlja na istim mjestima. zna li možda netko u čemu bi mogao biti problem??? da li je možda firmware u pitanju? imam R1N035. probao sam i sa mp4...

    Started by newbie, 06-02-2006 22:18
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 741
    06-02-2006 22:44 Idi na posljednji post
  13. k700i software

    dal se moze preko kabla stavit software na k700i i ak moze na koji način?

    Started by Antonio123, 05-02-2006 16:42
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.050
    05-02-2006 18:39 Idi na posljednji post
  14. Memory Stick na K750i problem

    Evo kronološki: mobitel sam nabavio u 12 mjesecu 2005. Bio je na R10035 softveru. Memory Stick je uredno radio. Prije jedno 20 dana mobitel je prestao raditi sa karticom u sebi. Kad ju izvadim mobitel radi. Testiram karticu na mem. čitaču i sve je u redu, kartica je ispravna. Neki dan nadogradio...

    Started by tomasini, 05-02-2006 16:19
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.014
    05-02-2006 16:19 Idi na posljednji post
  15. Exclamation Unlock K700i!!!

    Da li neko zna kako i da li postoji software za unlock SEk700i pomocu onih kodova kao za nokiu, i gdje bi se moglo naci?

    Started by sfreak, 01-09-2005 16:20
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 4.861
    04-02-2006 01:28 Idi na posljednji post
  16. K750i - Glavni reset neuspio, posljedice

    Zdravo svima na forumu, ovo mi je prvi post. Evo opisat ču svoj problem: Koristim K750i. Nakon što sam (iz razloga prestanka rada Memory Stick kartice) napravio glavni reset, mobitel mi je ostao "zbunjen". Znači upalim ga, prođe logo i pojavi se crni ekran, i gore lijevo malo "ok". Skužio sam da...

    Started by tomasini, 02-02-2006 00:05
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.027
    04-02-2006 01:22 Idi na posljednji post
  17. Smile Se V800

    Da li netko može napisati koju riječ, svoje iskustvo uz navedeni mob, kamera, izbornik, ostalo... odlučujem se za kupju pa bi koja riječ dobro došla:licklips:

    Started by ljacme, 01-02-2006 19:50
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 651
    02-02-2006 21:21 Idi na posljednji post
  18. W800 crkla memory stick kartica

    Kakve sam ja srece :retard: Prije par dana kupio sam prvi SE W800i u Vipu i sav sretan dosao kuci i stavio ga na punjac. Nakon 3 sata sam se bio zabrinuo zasto se mob. nije napunio skroz nego je ostala mala crtica koja se stalno punila. Nakon cijele noci na punjacu mala crtica se povecala na jos...

    Started by Hetfield, 08-12-2005 16:39
    • Odgovora: 33
    • Pregleda: 4.452
    02-02-2006 00:31 Idi na posljednji post
  19. Indikator baterije na K750i (i srodnim telefonima)

    Ajde vlasnici gore spomenutih telefona napišite svoja iskustva glede tog indikatora preostale baterije. Meni je uglavnom OK i točan, ali ponekad pokaže da je u 'crvenoj' zoni, pa nakon nekog vremena skoči u žutu, za jednu ili dvije crtice više (10 ih je sveukupno). Istina to su mi do sad radili svi...

    Started by whiteboy, 17-01-2006 14:58
    • Odgovora: 34
    • Pregleda: 3.729
    01-02-2006 18:28 Idi na posljednji post
  20. D750i

    Pozdrav ljudi , imam jedan problem , prije 3-4 mjeseca sam kupio ovaj fenomenalni fon-tele i kad sam isao s jedne feste opal sam s mobom i maska mi se izgrebala. Zanima me gdje ima kod nas za kupit original maska za njega ili od w800(isti su mobiteli) i koja cijena bi bila? Pozdrav

    Started by RS_BuRnOuT, 29-01-2006 21:22
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.077
    31-01-2006 01:37 Idi na posljednji post
  21. blokan k700i

    skinem si temu danas od frenda i hoču je staviti da vidim kakva je i kaže mi: premalo memorije, izbristi neke stavke da bi tema mogla raditi. i nakon toga mi se zablokirao. čekao sam 2 sata da mi se odbloka, ali nikaj nije bilo, izvadio sam bateriju i hoču ga upaliti, kad ono svijetli samo ekran i...

    Started by hans, 30-01-2006 22:18
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 926
    31-01-2006 01:31 Idi na posljednji post
  22. T-mobile k700 za 998kn

    Cini mi se da t-mobile pocinje odgovarati teletu 2 sa sniženjem cijena simpa paketa.Novost je da Sonyericsson K700 sa simpa start paketom košta 998 kn.:thumbup:

    Started by konan, 17-10-2005 19:19
    • Odgovora: 53
    • Pregleda: 4.754
    30-01-2006 15:10 Idi na posljednji post
  23. unlock k750i

    Cuo sam da se to moze doma izvest, koristeci samo neki program, pa da li je to moguce, netko zna mozda nes o tome?

    Started by Spirit81, 26-01-2006 21:32
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 3.675
    27-01-2006 12:39 Idi na posljednji post
  24. baterija na BT HBH-65

    Broj telefona u servisu na 5550320 je NON-STOP zauzet... jel ima tko ideju kolko bi to moglo kostat? naime, baterija je u banani pa bi ju promjenio?

    Started by vkosalec, 19-01-2006 14:21
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 734
    23-01-2006 23:36 Idi na posljednji post
  25. K750i umjesto modema

    Pošto je kod nas u BiH na Eronetu besplatan GPRS i WAP ja sam se probao spojit sa kompa na net preko K750i, meni se veza spoji ali kad želim neku stranicu otvrit ili tako nešto, ne može mi otvorit, kao da nisam spojen, može li mi neko reć kako da ovo riješim

    Started by hjerkic, 19-01-2006 15:11
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.062
    20-01-2006 00:49 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 112 od 137 PrvaPrva ... 12 62 102 108 109 110 111 112 113 114 115 116 122 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove