Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 107 od 137 PrvaPrva ... 7 57 97 103 104 105 106 107 108 109 110 111 117 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2651 do 2675 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Unlock za Sony

    Imam SONY CMD - J70 koji je kodiran na T-com i trebao bi unlock kod. Imei je : 350668333911469 Unaprijed hvala! Pozdrav!

    Started by RS_BuRnOuT, 10-05-2006 08:49
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.560
    12-05-2006 21:01 Idi na posljednji post
  2. Pc Driveri Za Sony Ericsson D750

    Kupija Sam Polovni D750,ali Nisam Dobio Original Cd Da Ga Mogu Spojit Sa Kompom.ako Netko Ima Drivere Ili Ih Moze Uplodat Negdje Bio Bih Veoma Zahvalan.

    Started by ANCHO, 12-05-2006 19:21
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.086
    12-05-2006 19:26 Idi na posljednji post
  3. Smajlići u sms poruci (k700)

    Zanima me da li se mogu smajlići tipa ovog :mad: staviti pod sms poruku..? Probao sam jedan sličan ali ne ide..hm..ovaj smajlić je .gif file a a kakve su onda one animacije koje su već u mobu..? Možda bi se dalo preimenovati .gif smajlić or something..pa da bude vidjen u sms poruci..?!? Ako...

    Started by BonoVox, 03-05-2006 19:55
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 14.013
    11-05-2006 16:58 Idi na posljednji post
  4. K750i - kvalitet slike

    Jeste li zadovoljni kvalitetom slike na k750?.Ja nisam nikako.Dok sam imao D500 sa njim sam pravio kvalitetnije slike iako mu je kamera 1.3mp.Kakva su vasa iskustva?Pozdrav.

    Started by Lexxon, 06-05-2006 15:02
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 44
    • Pregleda: 3.107
    11-05-2006 03:15 Idi na posljednji post
  5. T630 otključavanje funkcija ....

    Jel se može na T630 otključati neke funkcije? Video snimanje? Ja sam pročitao negdje da se može obrisati jezici, pa da si ostavim samo jedan ( engl ili hr ) te da bi se oslobodilo 5MB memorije.. Jel to istina?

    Started by blozer, 09-05-2006 21:31
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.755
    11-05-2006 00:10 Idi na posljednji post
  6. K700 matična ploča

    Zanima me ako je K700 upa u more hoće li vridit matična ploča?

    Started by jozo112, 09-05-2006 12:03
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.114
    10-05-2006 23:06 Idi na posljednji post
  7. Unhappy W550i USB problem...

    imam w 550i i u uputstvu mi piše da ne iskopčavam USB kad ga priključim dok ne sigurno ne izbrišem software,simbol mi je dolje desno u kutu "safley remove software"tako nešto,i kad ga izbrišem, na mobitelu mi i dalje piše ne iskopčavaj... a kad ga isključim on se ugasi i sam ponovno upali,a u...

    Started by gavran1, 09-05-2006 18:11
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.129
    10-05-2006 21:48 Idi na posljednji post
  8. Question tekst na mobu

    je li moguće čitati tekst na mobitelu, je li potreban nekakav program ili treba promjenit format teksta? (w550i)

    Started by God_of_War, 03-05-2006 17:42
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.443
    10-05-2006 14:13 Idi na posljednji post
  9. Arrow jos neki pribor..lol

    molim vas recite koji ducan i koja je cjena.. 1.kupio bi slusalice kakve dobijes sa w800i..jer cujem da su dosta bolje makar i ove su ok 2.kupio bi i vecu karticu 512mb al more i 256mb..koju preporucujete?! ostalo je vise nego dobro:))!!

    Started by super_nike, 09-05-2006 23:21
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 794
    10-05-2006 10:41 Idi na posljednji post
  10. Sony Ericsson Z700

    Sony Ericsson's Z700 gaming phone combines a color screen, Java, Bluetooth, polyphonic ringtones and fast GPRS connection to form an ideal tool for playing games when mobile. The Z700 comes pre-loaded with Men in Black and Charlie's Angels games, and will be on the market during Q3. Mobile...

    Started by nimda, 16-05-2003 21:29
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 5.867
    10-05-2006 09:41 Idi na posljednji post
  11. Ericsson T28s unlock :D

    imam ovog ericssona,jako kvalitetan stari mobitel,ali radi samo na simpu. jel ima ikakve sanse da se odkljuca pomocu kodova na ostala dva operatera. PHONE:Ericsson T28s IMEI:520034715006318 hvala

    Started by Rootz, 02-05-2006 20:21
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.819
    09-05-2006 23:01 Idi na posljednji post
  12. K300 i K700 Razlike

    Evo ovak gledaujci K700 i K300, nakon sto sam rastavio K700 zbog joysticka, dodjoh do pitanja, nisu li ti mobovi elektronicki gotovo indenticni, osim sto K300 ima losiji displej?? Jer ako jesu, moglo bi se nes iskombinirat da se na K300 omoguci BT?

    Started by Mystique1010, 09-05-2006 22:51
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 817
    09-05-2006 23:00 Idi na posljednji post
  13. MMs Postavke za Tele2

    Znade li netko kako na J300i namjestiti postavke za mms za tele2 ili da ih negdije skinem? hvala unaprijed!

    Started by Wins, 09-05-2006 09:34
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.594
    09-05-2006 09:39 Idi na posljednji post
  14. pokvario se k750

    evo pokvario se kad ga upalim pojavi mi se ono traženje(kad traži mrežu) i onda prvo zacrni ekran pa ga pobijeli i tako stalno dok ne izvadim bateriju jedina stvar koju znam je da mi je prije nego se u8gasio ostalo 0Kb slobodne memorije pokušao sam instalirati novi FW ali kaže onaj update...

    Started by OuttaControl, 06-05-2006 22:19
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.429
    08-05-2006 21:53 Idi na posljednji post
  15. sony z5 i z7!!!!

    koliko se ja sjecam...neki su sony-evi mobiteli su imali opciju slanja anoimnih poruka, zanima me je li i z5 bio jedan od njih ili cak z7 (mislim da nije ali eto...), e sad ima li itko ijedan takav muzejni primjerak i da li to funkcionira i danas... p.s. kupujem sony z5 ili z7, ali da sve radi...

    Started by cvita, 06-05-2006 17:17
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.019
    08-05-2006 19:45 Idi na posljednji post
  16. t630 unlock

    tko mi to može napraviti što hitnije i povoljnije ali samo u zg?? on se ne može otključati onako nekim kodom bez spajanja na box?? ako može, molim pomoć!!:notooth:

    Started by azzaman77, 05-05-2006 11:57
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.654
    07-05-2006 22:39 Idi na posljednji post
  17. Kad ce novi FW ?

    Evo pitanje iz naslova.... kad ce izaci i sta ce biti bolje u njemu ?

    Started by Neo, 04-05-2006 13:11
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.394
    05-05-2006 00:41 Idi na posljednji post
  18. Dali moram nosit na popravak baš u EM

    Dal moram mobitel nosit baš u EM. Imam garanciju, šteka mi joystick i tipka kojom slikam (d750i). Znači dal će mi vrjedit garancija u nekom drugom dućanu s opremom za mobitele?

    Started by nix1001, 01-05-2006 20:20
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.582
    04-05-2006 22:25 Idi na posljednji post
  19. trebam dekodiranje

    tražim nekoga tko mi može na području grada zagreba dekodirati sony ericsson t630, što jeftinije??? hitno, može i na pm

    Started by matan11, 04-05-2006 18:59
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.133
    04-05-2006 18:59 Idi na posljednji post
  20. Arrow SE W800 i K750 trajanje baterije

    Koliko vama ljudi traje baterija na W800i koji ga imate?? Evo meni treci dan vec i baterija mu je na 53%??

    Started by B@re, 06-03-2006 19:07
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 40
    • Pregleda: 3.456
    04-05-2006 00:33 Idi na posljednji post
  21. Question kupnja d750..pomoc

    zdravo,odlazim u kupnju moba d750..u t-mobile,pretplata..tarifa 60, 2 god ko bog:) e i sad me samo zanimalo..(makar znam da se vec pricalo o tome al da sad ne trazim) konkretno sto sve dobijes sa mobom (kao komplet) osim punjaca:)) slusalice...i sto jos?? (e da i kakva je kvaliteta...

    Started by super_nike, 08-04-2006 14:01
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.363
    03-05-2006 12:34 Idi na posljednji post
  22. Unhappy W800 - problem nakon updatea firmwarea

    Pozdrav svima! Ovdje sam novi i nadam se da ćete mi pomoći oko mog problema jer se više ne mogu snaći! Radi se o update-u novog firmware-a na moj SE W800i. Naime desilo se to kad je nadograđivao novi firmware (negdje valjda pretkraj) izbacilo je poruku "nadogradnja nije uspjela" ! No još gori...

    Started by MadMatax, 30-04-2006 15:31
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.454
    03-05-2006 11:41 Idi na posljednji post
  23. moddanje k700i

    Imam frenda koji ima k700i i želio bi vidit koji sve firmware za taj mob. ima i kakve bi koristi imo budući da gubi garanciju......dakle osnove o moddingu k700i... Unaprijed hvala!!!:cyborg:

    Started by leoo, 27-04-2006 21:49
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.768
    03-05-2006 00:55 Idi na posljednji post
  24. K700i nadogradnja softwera

    ja bih vas pitao dali se može preko bulethoota nadograditi software u mobu ako spojimo prekom com-a ja sam skinuo sa sony ericssonove stranice program za nadograditi ja mislim da se zove update service i sada bih vas pitao jeli to kako moguče preko bluethoota Hvala Unaprijed!!!!!!!!!!:comp:

    Started by Lorry-Brzi, 30-04-2006 17:59
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.351
    01-05-2006 09:23 Idi na posljednji post
  25. Arrow sony ericsson k700i sim odključavanje

    ovako ja imam sony ericsona k700i i kad unesem komandu za otključavati mrežu to je ova komanda<**< i onda mi piše zaključano putem MNC2 i kada idem otključati mrežu piše mi unesite NCK dali netko moždakoji je NCK za sony ericsona k700i ili ako netko zna kako saznati NCK

    Started by Lorry-Brzi, 01-03-2006 11:46
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 5.618
    30-04-2006 17:56 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 107 od 137 PrvaPrva ... 7 57 97 103 104 105 106 107 108 109 110 111 117 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove