Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 105 od 137 PrvaPrva ... 5 55 95 101 102 103 104 105 106 107 108 109 115 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2601 do 2625 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. T630 handsfree

    U zadnje vrijeme jako puno pričam na mobitel (od kad su uveli đabe za jedan broj ) pa mi se neda držati mobitel na uhu toliko dugo.. E sad, gledao sam malo na vipovoj stranici one bluetooth slušalice, i preskupo mi je.. Koje je najbolje rješenje za najviše 100 kuna? Ne mora biti BT, može biti i...

    Started by quickshare.ri, 10-06-2006 17:34
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.396
    13-06-2006 16:31 Idi na posljednji post
  2. Unhappy SEUS 2.6.4.9 problem ma3platform

    Evo skinuo sam sve poredu kako piše na ovom linku http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=23407 e sad ja pokrenem ikonu sa desktopa i opet se sruši ma3platform što da ja radim evo vam par slika molim vas pomozite

    Started by Sipe, 07-06-2006 16:37
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.356
    13-06-2006 08:03 Idi na posljednji post
  3. Zastita Fajlova

    Jel zna neko dal mogu da zakljucam fajl ili stavim secruty code na k750.Npr kao na nokii.

    Started by madness99, 07-06-2006 20:26
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.535
    12-06-2006 20:19 Idi na posljednji post
  4. K700 shortcut Internet>Novi SMS

    Meni > Povezivanje > Internet podesenja > WAP postavke > Desna funkcijska tipka OPCIJE > Napredno > Promij. Naslovnicu > Pod naziv upisati egal, a pod adresa sms: (da ne zaboravite staviti sms dvije točke!) Spremite izmjene! Sad kad u Standby-u pritisnete tipku s desne strane Online mob...

    Started by Inovator, 12-06-2006 01:35
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.092
    12-06-2006 17:57 Idi na posljednji post
  5. Update softvera f500i

    Pozdrav, Imam usb kabel, sta bi mi jos trebalo za napravit update? nekakav program i zadnji driver? moze netko postat linkove? Unaprijed zahvaljujem.

    Started by Mean Machine, 12-06-2006 14:31
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 667
    12-06-2006 14:38 Idi na posljednji post
  6. Zamjenska baterija za K700i...

    Kupio prije koji dan K700i(koristeni) i desava se to da je baterija ocajna, tj. indikator kaze da ima jos pola baterija ili malo manje, a ono kada me netko nazove, jednom odzvoni i automatski se ugasi. Mislim da je zato sto je losa baterija pa padne napon kada netko nazove jer onda trosi najvise...

    Started by trex13, 07-06-2006 18:11
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.800
    09-06-2006 15:41 Idi na posljednji post
  7. Z520i

    Eto, ovo nisam pronašao nigdje... Posjedujem SE Z520i tek 38 dana i već me počelo iritirati to što taj telefon ima samo 24 MB (ne brandirani), a ako je i brandiran, onda se može koristiti samo 16 MB. Na ona sranja od branda odlazi nekih 3 MB, a os (firmware) koristi nekih 5-6 MB. Imam...

    Started by Metal_corp., 08-06-2006 16:17
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.031
    08-06-2006 16:24 Idi na posljednji post
  8. Arrow Software W800i na D750i

    Evo oet ja... Danas sam sebi stavio Software R1AA008 za D750i.. Ali nije to sto ja hocu... Me ni daje onaj Meni od W800i. Imam vec onaj programm SEUS... Ali nemam blage veze kako da stavim i odakle da dobijem taj W800i Software...

    Started by Balkan_Devil, 06-06-2006 21:15
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.606
    08-06-2006 09:40 Idi na posljednji post
  9. k750i secure code

    e ovako .. ne razumem se mnogo u sony ericsson .. situacija je sledeca, prijatelj je nabavio tel ali ne zna secure code... :rolleyes: e sad, jel postoji neki program za SE sa kojim moze da se vidi to i koji je .. i da li se eventualno fleshovanjem moze izbjeci to ... recimo na motorolama sam...

    Started by potaj@co, 05-06-2006 23:17
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.341
    07-06-2006 20:52 Idi na posljednji post
  10. z520i i style up maske

    Zanima me jel netko uspio skinuti prednju masku jer meni nikako ne ide a žao mi je da koristim nepotrebnu silu da ne bi ostao bez nje... I Ako zna netko gdje se mogu kupiti ;)

    Started by Compov, 07-02-2006 17:33
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.866
    07-06-2006 17:58 Idi na posljednji post
  11. k600 095

    Namjeravam kupit k600 (Motorolin software me razocarao), ali je taj k600 na Tele2. Posto nemam tele2 SIM karticu jel ga moguce kako otkljucat (home made) bez umetanja SIM kartice? Posto je tele2 klijent VIPneta jel se moze koristit VIP kartica u tele2 mobitelu bez dekodiranja?

    Started by centar137, 04-06-2006 15:58
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.797
    07-06-2006 00:56 Idi na posljednji post
  12. Sony Ericsson D750i

    Drago drustvo... Imam jedno pitanje.. Mozel se staviti software od W800i na D750i...??? Ako neko zna, da mi kaze.. Puno hvala..

    Started by Balkan_Devil, 06-06-2006 13:17
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.488
    06-06-2006 14:47 Idi na posljednji post
  13. k500 mijenjanje ikona

    mogu li se na k500 mjenjati ikone kao na siemensima

    Started by adnanbalta, 03-06-2006 22:53
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.306
    04-06-2006 17:01 Idi na posljednji post
  14. Novi smajliji na K750i/D750i

    Poznato je da K750i/D750i određene kombinacije simbola (u SMS-u) pretvara u male smajlije. Evo sve moguće kombinacije: :-) - obični smiley :-( - tužan ;-) - namiguje :-O - viče (valjda) :-l - ozbiljan (mora biti malo L) :-] i :-D - kesi se (mora biti veliko D) :-[ - vrlo tužan

    Started by Mate_Balota, 02-06-2006 15:13
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 3.178
    04-06-2006 16:05 Idi na posljednji post
  15. SE T290i

    di ga ima za kupit..????? cijeli osijek sam obisla i nigdje ga nema

    Started by outrageous, 02-06-2006 14:00
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 912
    02-06-2006 22:34 Idi na posljednji post
  16. K700i iskljucivanje zvuka kamere

    Jel se moze ikako iskljucit zvuk kamere? Mobitel je kupljen u T-mobileu.

    Started by tbenosic, 01-06-2006 21:06
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.043
    01-06-2006 21:54 Idi na posljednji post
  17. se calculator neznam dali radi

    Naletio sam na jedan se calculator pa neznam dali radi vi ga probajte pa recite dali radi ja sam probao na t230 nije radio SE CALCULATOR

    Started by Sipe, 31-05-2006 21:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.759
    31-05-2006 22:18 Idi na posljednji post
  18. Question Koliko ste puta imali Sony Ericsson?!

    Koliko ste puta imali Sony Ericsson ili koliko ste imali mobitela?! :eat:

    Started by Katičica, 13-05-2006 14:39
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 58
    • Pregleda: 5.277
    31-05-2006 20:17 Idi na posljednji post
  19. w550i ikone

    Jel ih je moguce promijeniti na koji nacin? Imam usb kabel pa ako treba sto flexati ili sl. nema frke.

    Started by Stric Dobby, 12-05-2006 10:40
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.267
    31-05-2006 18:30 Idi na posljednji post
  20. K 700 unlock security code

    Imam problem,zaboravio sam security kod na svom K700 jel mi netko moze pomoci u vezi toga?

    Started by nula_bodova, 16-05-2006 15:49
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 3.192
    30-05-2006 23:52 Idi na posljednji post
  21. jel vam ikada mob zvonio ugašen?

    Radi se o sony ericssonu z520i E meni je maloprije... naime, zvoni mob ja ga otvorim velim "halo" kad ono on još uvijek zvoni... skinem ga s uha, pogledam ga, kad mobitel ugašen a zvoni... pokušam ga upaliti dok zvoni međutim ništa... LOL mob beživotan a zvoni... izvadim bateriju stavim, upalim...

    Started by Compov, 26-05-2006 12:43
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.264
    29-05-2006 22:37 Idi na posljednji post
  22. Kako da instaliram jezik na k750i?

    Hej,imam k750i na engleskom....Kak da ja instaliram hrvatski na taj mobitel preko kabla koji sam dobio? Jel ima neko program ili nesto slicno-please...:dunno:

    Started by DARJAN333, 26-05-2006 23:44
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.614
    28-05-2006 16:46 Idi na posljednji post
  23. TV --> K750i

    dal postoji koj program za K750i da moze upravljati televizorom.... teoretski bi se moglo al dal postoji program ako da plz nek netko posalje na pm hvala

    Started by maxrox, 24-05-2006 17:05
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.881
    27-05-2006 22:56 Idi na posljednji post
  24. d750i kako ga spojit na zvučnike

    naslov mozda nije najbolji ali... zanima me jel postoji neki konverter i gdje ga ima kupiti da ga uključim u d750i i u njega uključim slušalice ili zvučnike kao ove na kompu

    Started by M4tth3w, 26-05-2006 12:22
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.565
    27-05-2006 13:09 Idi na posljednji post
  25. imei otkljucavanje - z300i

    evo kupio sam mobitel u t-mobile-a,pa ga trebam otkodirati. Ako itko moze da mi to napravi bio bih zahvalan evo i IMEI IMEI:35820200-333994-2 Hvala unaprijed..

    Started by perka, 27-05-2006 10:43
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.658
    27-05-2006 11:07 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 105 od 137 PrvaPrva ... 5 55 95 101 102 103 104 105 106 107 108 109 115 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove