Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 100 od 137 PrvaPrva ... 50 90 96 97 98 99 100 101 102 103 104 110 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2476 do 2500 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Vodafone live i W810

    šta znači kod mobitela iz Vip ponude oznaka vodafon live? kod nekih mobitela u ponudi na internet stranicama Vipa piše vodafone live ikona.. jel to znači da imaju njihov software??? KOJA JE RAZLIKA??? zanima me prvenstveno SE W810i

    Started by cuore sportivo, 16-08-2006 15:08
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 3.387
    06-09-2006 12:32 Idi na posljednji post
  2. Skidanje maskice K700

    Ako netko ima slike kako se skida maskica na K700, trebao bih ga očistiti. To sam već vidio negdje na forumu, ali davno i sad ne mogu više naći. Hvala!

    Started by jkovac99, 05-09-2006 09:20
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 692
    05-09-2006 11:00 Idi na posljednji post
  3. Guljenje kučišta K750

    Po rubovima poklopca baterije. Evo slika: No molim vas, nemojmo sad o K750i, ovo je tu samo primjera radi, ali dalje molim o K800i. Isto tako sjećam se da su i neki Siemensi imali problema s tim, i GSM i DECT telefoni, folija i premazi su se gululi i to normalnom uporabom... U svakom...

    Started by whiteboy, 07-08-2006 20:19
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 34
    • Pregleda: 3.593
    05-09-2006 10:29 Idi na posljednji post
  4. Pomoć - W800i i USB kabel

    Dakle, imam problem. Spojim W800i s USB kabelom s kompom i windowsi mi prepoznaju mob, a SonyEriccson File Menager ili float menager mi ne mogu prepoznati mob, kao da nije spojen s kompom. Molim Vas ljudi za pomoc, vec lagano ludim, ne mogu niti prebaciti slike niti mjuzu.. :(

    Started by SrKi, 03-09-2006 19:55
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.276
    04-09-2006 11:28 Idi na posljednji post
  5. Bijeli W810 (W810 white edition)

    Uskoro ce u prodaju bijeli Sony Ericsson W810. Specifikacije iste kao i "obicni" W810 samo sto je bijeli :) evo par prvih slika

    Started by imaticx, 24-08-2006 17:24
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 6.161
    04-09-2006 11:22 Idi na posljednji post
  6. Zamjena stakla ekrana na k750

    Koliko bi došla zamjena stakla ekrana za k750? S mobom je sve 5, al staklo je strašno osjetljivo, pazim ga koliko je god moguće, al ipak već imam dvije male ogrebotine na sredini. Sad bih htio nabaviti prek neta one fine zaštitne naljepnice i staviti novi ekran i da više nemam briga. Koliko bi me...

    Started by teletina, 03-09-2006 14:01
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.727
    04-09-2006 11:13 Idi na posljednji post
  7. k800 update softweara

    dali netko zna mozda kako se to radi tj, dal je to uopce moguce, jer mob ima funkcija nadogradnje,al posto nisam to nikad radio molio bi da mi neko da koj savjet kako:bunny: (naravno mislim doma preko kabla ili preko wapa)

    Started by zek, 02-09-2006 04:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.177
    02-09-2006 16:55 Idi na posljednji post
  8. odstranjivanje vodafone-a?

    Može li mi netko maknuti Vodafone ikonu s desne tipke na K310i i omogućiti slobodno programiranje te tipke? U servisu su rekli da to ne rade.

    Started by blackbird, 01-09-2006 00:32
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.691
    02-09-2006 16:41 Idi na posljednji post
  9. Postavke u FMA.....

    Bok ljudi !!! Triba mi pomoć oko komunikacije izmedju PC-a i mobitela (T630)....sve radi savrseno u FMA (floAt's Mobile Agent) samo me muci kako namjestit da mogu pricat preko PC-a uz pomoc slušalice i mikrofona kad nekog zovem ili kad taj netko zove mene.....inace mobitel je spojen preko...

    Started by matte, 01-09-2006 17:19
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 775
    01-09-2006 17:19 Idi na posljednji post
  10. K800I i HR

    dali več postoji HR meni za k800i i kako ga ubaciti

    Started by mrcina, 01-09-2006 09:28
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.454
    01-09-2006 13:35 Idi na posljednji post
  11. k750i jačina zvuka

    Evo kupio jucer to cudo nakon 5 godina vjernosti Siemens telefonima, i sad da me ubijes ne mogu naci nacin za pojacati zvuk alarma prilikom budenja ? Svira najtise moguce, tako da me je ujutro probudila vibracija mobitela na ormaricu, a ne zvuk zvona.. Gdje to nastimam ? Takoder jos...

    Started by turboCRO, 29-08-2006 10:57
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 2.501
    01-09-2006 11:15 Idi na posljednji post
  12. Walkman slušalice za SE

    Postoji li razlika među slušalicama koje se isporučuju uz SE mobitele walkman serije? Trenutno imam w300i, i dobio sam slušalice oznake HPM-70. Čini mi se, po nekim fotkama, da w810 ima jače sluške (izgledaju mi "nabildanije" na slici). Optička varka ili...:rolleyes: ?

    Started by Moby, 30-08-2006 23:13
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.530
    31-08-2006 11:43 Idi na posljednji post
  13. Angry K750i ode mi flash :(

    otisao mi flash ono dok snimam pa stisnes * da ti se upali, sad me zanima kolko to kosta ???

    Started by maxrox, 28-08-2006 14:47
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.113
    31-08-2006 09:05 Idi na posljednji post
  14. w810i na Hrvatskom

    Postoji li mogucnost da se u w810i ubaci Hrvatski izbornik i mogu li se onda preko sms-a slati nasa slova sa kvacicama ?

    Started by josippasalic, 28-08-2006 21:21
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.393
    30-08-2006 19:42 Idi na posljednji post
  15. Punjač za K700i

    Može li se K700i puniti punjačem od t68? U biti može se, no je li to štetno za bateriju? Ovaj od K700i mi ima razheban kontakt. Razlika je, koliko vidim samo u amperaži izlaza...5,1V(t68) i 4,9V(K700i).

    Started by Delta S4, 29-08-2006 11:33
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.723
    30-08-2006 16:43 Idi na posljednji post
  16. Question K510i nepali - POMOC

    eh imam jedan problem veliki... Znaci ja lijepo se sinoc igro na mobu i zaspo... I probudim se jutros i prebacim par igara i kad hocu da isntaliram javi neku gresku... I ja njega ugasim lijepo i desi se sljedece: NEMOZE DA SE UPALI... Znaci stisnem ono dugme na vrhu i stoji ona bijela slika...

    Started by torp3do, 30-08-2006 11:51
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.385
    30-08-2006 16:10 Idi na posljednji post
  17. k700i flashanje hitno

    tko mi može flashati se k700i za 50 kn, imam neki softwerski problem, danas do 5 u rijeci

    Started by hack100, 30-08-2006 11:23
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 707
    30-08-2006 11:23 Idi na posljednji post
  18. Sony Ericsson Black Diamond

    Evo link na vijest objavljenu na esato.com. Koncept izgleda doista predivno.

    Started by lestat, 10-03-2006 15:51
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 35
    • Pregleda: 4.774
    29-08-2006 21:10 Idi na posljednji post
  19. slusalice za k700i

    Imaju li kakve zamjenske slusalice za kupiti za k700? Ove su jos ispravne i rade dobro ali su neprakticne za poluditi. Da mi je znati koja budala ih je dizajnirala da jedna strana bude duza a druga kraca. Koristim ih za trcanje i zbog toga mi jako smeta sto nisu jednaki lijevi i desni dio, pa mi...

    Started by omahen, 26-08-2006 14:09
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.353
    29-08-2006 12:06 Idi na posljednji post
  20. t68i antena za BT

    imam jedan "pomozi bože na šta liči" i nema antene jer nemože nać mrežu Bt radi ali samo kad je drugi mob jako blizu,imam samo pinove vidljive oda netene ima ih 5.jeli ko zna kako spojit "komad žice" da mi na njemu radi BT

    Started by libom, 23-08-2006 17:44
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 941
    28-08-2006 13:34 Idi na posljednji post
  21. Angry kvar mobitela k700i

    iam problem sa mobitelom, evo ovako došao sam doma i kad ja ono pogledam mob mi blinka ono ugašeno/neugašeno. probam ga ugasit ne ide. izvadim bateriju i karticu i sve vratim upalim ga i on opet j****no bbbbbllllllliiiiinnnnnnkkkkkaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...

    Started by hack100, 26-08-2006 16:33
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.673
    27-08-2006 16:01 Idi na posljednji post
  22. povećavanje memorije

    čuo sam da se može nekako povećati memorija na se k700i-u, nekakvom nadogradnjom pretpostavljam

    Started by hack100, 26-08-2006 21:36
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.350
    26-08-2006 22:56 Idi na posljednji post
  23. SE i Vodafone live!

    Jel se može maknuti Vodafone live! software a da se ne izgubi garancija, ili bar promjeniti izbornik? (k300 & k750)

    Started by ghost-, 21-08-2006 20:24
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 2.492
    26-08-2006 01:25 Idi na posljednji post
  24. Povecanje memorije za SMS kod CID49 moba

    eh dakle kao sto i naziv teme kaze: Jel ima kakav nacin da se poveca memorija za SMSove na CID49 telefonu a da nije preko FAR-a jer on ne podzrava CID49??? Znaci nekko drugacije... I dali ima kakav "tool" il u tom fazonu nesto, znaci sto koriste ovi operateri i tako unlockeri, s kojim bi se...

    Started by torp3do, 25-08-2006 19:39
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.298
    25-08-2006 22:24 Idi na posljednji post
  25. S700i

    Pozdrav svima zanima me kakva su vasa iskustva sa Sony Ericsson S700i ?! Hvala

    Started by istrafun, 10-08-2005 23:31
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.695
    25-08-2006 14:25 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 100 od 137 PrvaPrva ... 50 90 96 97 98 99 100 101 102 103 104 110 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove