Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 79 od 91 PrvaPrva ... 29 69 75 76 77 78 79 80 81 82 83 89 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1951 do 1975 of 2253

Forum: Samsung

  1. D410 firmware

    jel mozda netko zna od kud skinut novi firmware za D410 i kako ga flashat!! svaka pomoc dobro došla:beer: :beer:

    Started by Dodo_LoKi, 02-09-2005 14:55
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 936
    05-09-2005 19:38 Idi na posljednji post
  2. Question gdje mogu u osijeku kupiti kabel za e330

    halo narode dajte mi recite gdje se u osijeku može kupiti serijski kabel za e330 za koji čujem da jedno radi (probao sam USB i mob se gasi pri uključenju kabela):-/ ajd ako netko prodaje ili zna od koga bi mogao naručiti, već mi je bad, stalno mi je memory full..

    Started by zila, 04-09-2005 01:41
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 4.055
    05-09-2005 17:11 Idi na posljednji post
  3. P510 i IRDA adapter

    Da li za P 510 treba neki točno određeni IRDA adapter ili bi trebao raditi sa bilo kojim. Sa kablom nisam ništa uspio. Samo očitati imenik i poruke, a melodije i slike ne da.

    Started by HelloMoto, 30-08-2005 14:59
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 756
    02-09-2005 12:01 Idi na posljednji post
  4. E630,pitanja

    E630...ima li mp3?JEl se dobijes kabal s njim,...jel bolji od e800?

    Started by IggXy, 04-05-2005 22:14
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.533
    01-09-2005 20:13 Idi na posljednji post
  5. E330 i java igre

    Nakon puno listanja na ovom forumu i na netu, jos uvijek ne kuzim moze li se ikako u E330 ubaciti java igra ili ne. Probao sam s onim uploaderom ali samo stoji "downloading" i tako stoji u nedokled.

    Started by barki, 30-08-2005 13:33
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.071
    31-08-2005 14:46 Idi na posljednji post
  6. Red face Prebacivanje slika sa D-410

    :) netjak (koliko ih imam nitko nema isti mobitel) dobio za ročkas D-410.Baš mi je zgodan ,jedino ga antena kvari ,ali ništa strašno.Zanima me dali se mogu prebacivat slike na Nokiu?hvala

    Started by lili, 21-06-2005 22:39
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.660
    30-08-2005 20:39 Idi na posljednji post
  7. kada izlazi samsung d600

    cekam icekam vec mjesec dana i jos nigdje nista o sam d600 nije mi jasno sta se to tolko oduzilo izlazenje ovog modela i jos ce vjerojatno uprskat sa cijenom . dali neko zna kad izlazi i kolka ce mu biti cijena

    Started by sonyck, 22-08-2005 14:17
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.111
    25-08-2005 22:48 Idi na posljednji post
  8. Samsung X600 File Limit

    Imam Samsung X600 al me nervira onaj njegov filoe limit npr. ako hocu da neku melodiju stavim iznad 32 kb odbija mi i kaze da je file prevelik (x600 ima 10 MB space) tako isto kad pokusavam neku sliku iznad recimo do 200 kb rezultat je isti trazio, sam i trazio kako break the limit i...

    Started by booky_boy, 24-08-2005 22:44
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 849
    25-08-2005 15:38 Idi na posljednji post
  9. hrvatski t9 na e330???

    Jučer sam kupio e330 u t-mobile i nema hrvatski t9. Koliko sam shvatio trebao bi imati ako ima u sebi hrvatski jezik. Jel ima negdje za skinuti t9 ili moram nešto instalirati?

    Started by Pajdo_Gs, 19-08-2005 16:08
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.971
    23-08-2005 01:50 Idi na posljednji post
  10. Pomoć oko prebacivanja igrica - E530

    Meni je sve to uvezi prebacivanja stvari na mob nova stvar...:confused: Sta se tice ovih igra...ja ih prvo moram skinut na komp i onda npr preko bluetootha prebacit na mobitel?ili ne? dal treba konvertirat u neki drugi format ili ostaje u tom u kojem sam skinula... Molim vas kratko objasnjenje...

    Started by jogobela, 18-08-2005 15:01
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 3.044
    20-08-2005 01:34 Idi na posljednji post
  11. Samsung E330 - USB kabel

    Zna li netko ima li kod nas za kupiti USB cabel za E330 i kolika mu je cijena? Vidio sam u Njemackoj za 40 €.

    Started by Fras84, 05-08-2005 00:04
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 3.030
    18-08-2005 00:45 Idi na posljednji post
  12. samsung e330 sa t-mobile na vip?!?!

    je li mi pametno kupiti e 330 u sadašnjoj ponudi u t-mobileu, odkodirati ga na vip i izgubiti garanciju? ne bi baš prelazila na simpu i mijenjala broj ali ne znam kakva je kvaliteta mobitela i je li mi pametna ideja da ga odkodiram, ode dvogodišnja garancija i onda mi nešto zaglavi?! tnx ...

    Started by kich, 14-08-2005 18:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 863
    16-08-2005 11:21 Idi na posljednji post
  13. Unhappy melodija zvona za E-800

    Moja nečakinja ima E-800 sviđa joj se moje zvono(koje sam dobila sa D-500 u mp3 formatu)zanima me u kojem formatu da joj pošaljem MMS-om(jer nema kabel)da joj svira? Hvala:)

    Started by lili, 13-08-2005 12:54
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.680
    15-08-2005 16:18 Idi na posljednji post
  14. e300 i pims/easygprs problem

    edit (s obzirom da sam dobila poruku da mi je post nesuvisao, pokushat chu reformulirati) Dakle, nabavila sam e300, data kabl i poskidala i pims&file manager 1.0 te 1.0.0.2, kao i easygprs 2.1.8. No, nishta. U svim programima mi javlja da je mobitel offline. Osim u pimsu 1.0, gdje javlja da...

    Started by tweak, 07-07-2005 14:47
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.308
    15-08-2005 16:08 Idi na posljednji post
  15. Premješteno: D500 vs. E720

    Started by Gamer, 07-01-2007 17:52
    • Odgovora: -
    • Pregleda: -
    14-08-2005 22:57 Idi na posljednji post
  16. samsung muzika za poruke

    samsung d500 je ok telefon , samo me interesuje da li ima neki novi softver da mogu da podesim muziku koju zelim za sms poruke.Da li moze poslije da se ubaci softver od d600,posto on ima sve mogucnosti.Pozdrav iz Bosne , a i Hercegovine:comp:

    Started by zumzara, 09-08-2005 22:41
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 4.301
    11-08-2005 15:08 Idi na posljednji post
  17. Sgh-d600

    Evo, što mislite o tom mobu. Dolazi sad za koji tjedan / mjesec. Sad imam symbian i znam da su oni odlični mobovi, ali me smeta njihova glomaznost i ružni dizajn. Htio bi sve u jednom, a mislim da je D600 dosta blizu, makar ne bolji. Što mislite?? Evo link reviewa:...

    Started by Symbeq, 09-07-2005 20:13
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 3.787
    02-08-2005 19:04 Idi na posljednji post
  18. mms postavke za E720

    zvao sam u VIP centar ali kazu da za njega jos nemaju nis ( :bunny: ). probali su mi poslat od e700 i e710 ali ne valja. jel se moze rucno? ili da cekam da ih vip napravi i posalje mi na mob?

    Started by cime, 22-06-2005 14:45
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 2.873
    31-07-2005 12:56 Idi na posljednji post
  19. samsung SGH-V200

    ima li gdje PC site za ovaj samsung, da se spoji preko infra red.....ili kablom...

    Started by denis_zgb, 28-07-2005 01:21
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 692
    28-07-2005 10:35 Idi na posljednji post
  20. Question Kako uz pomoć bluetootha skinuti MP3 melodije

    Dakle, kako uz pomoć bluetootha skinuti MP3 melodije na samsung SGH E720? Zna li itko? :spin:

    Started by snjezana, 27-07-2005 00:54
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 3.533
    27-07-2005 01:02 Idi na posljednji post
  21. D 500 - stavljanje mp3 kao zvuk

    Kako staviti mp3 za ton zvona, i dal je to uopce moguce? Hvala

    Started by nero, 21-07-2005 19:52
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 991
    22-07-2005 08:47 Idi na posljednji post
  22. P510 Na Pc (problem)

    Kupio sam kabel za spajanje mobitela sa kompjuterom. Uredno spojio kabel, prepoznao mi ga je kao nešto novo, stavim CD za instalaciju, instaliram ga i ??? sada nastaju problemi. Instalirao sam par programa za samsung ali mi ne prepoznaje mob. Da li imate kakve savjete!? Hvala unapred!

    Started by dejan001, 21-07-2005 11:22
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 829
    21-07-2005 14:36 Idi na posljednji post
  23. D500 kao daljinski za PC

    Postoji li neka aplikacija koja bi to omogucila? Kao kod T630. Da mogu iz kreveta izgasiti komp ;).

    Started by gagox, 18-07-2005 14:46
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.556
    18-07-2005 16:15 Idi na posljednji post
  24. X810.

    pozdrav svima. gledajući malo po web_u ugledao sam samsung X810. otišao sam na mobile-review_u i samo letimično vidio kompletni tekst (www.mobile-review.com/review/samsung-x810-en.shtml ). naime, zanima me onaj krug. šta s njim? te, općenito vaše mišljenje.

    Started by z81, 14-07-2005 23:40
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.134
    17-07-2005 23:26 Idi na posljednji post
  25. Light colour za poruke na N500?

    naime sta , evo malo odlucio opet se vratit na stari N500 , prvenstveno zato kaj sad sam stalno na jarunu pa mi treba ipak neki mob koji mogu ne stedjeti I koj ije laksi.. pa ono nikako nemrem nac opciju di se mjenja boja svjetla kad poruka dodekak nemrem nac opciju di se mjenja boja one led diode...

    Started by Gruntovčan, 29-06-2005 16:07
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.011
    15-07-2005 23:59 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 79 od 91 PrvaPrva ... 29 69 75 76 77 78 79 80 81 82 83 89 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove