Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 48 od 91 PrvaPrva ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1176 do 1200 of 2253

Forum: Samsung

  1. D900, slike i micro sd

    mogu li se slike koje su u memory kartici vidjeti u full screen?e meni nece nikako

    Started by gordonfreeman, 11-06-2007 17:59
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.158
    11-06-2007 23:59 Idi na posljednji post
  2. D900-Prijem signala je loš

    Imam problem sa signalom van grada(Sisak). Kakva su Vaša iskustva sa time? Prije sam imao D600 i nisam sa time imao problema.

    Started by duye, 07-06-2007 12:05
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.988
    10-06-2007 22:32 Idi na posljednji post
  3. Samsung punjenje

    Da li se moze ugasiti svjetlo na mobu dok je na punjacu?:ontopic:

    Started by jmikulc5, 05-06-2007 23:43
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.939
    10-06-2007 17:51 Idi na posljednji post
  4. e800-problem sve naopak

    malo mi je glupo to objasnjavat al ovak stoje stvari -naopacke. Jedno vrijeme sve ok,onda prolupa i okrene se slika displeja tak da mi je sve naopacke ,slova pocnu duplati i nemrem nist ..kaj mu je ??'hvala

    Started by lili, 09-06-2007 23:03
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 786
    10-06-2007 00:42 Idi na posljednji post
  5. D600-Dali podržava 2GB microSD

    U planu imam kupiti memory card za U600 pa bih molio da mi netko objasni par stvari: 1. Da li u600 podržava kartice od 2gb, jer pročitao sam nekoliko postova da d900 ne podržava? 2. Koliko će veličina kartice utjecati na brzinu moba? Ukratko šta bi vi mi preporučili. Hvala!

    Started by lik-2-1, 03-06-2007 12:37
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 3.004
    09-06-2007 22:44 Idi na posljednji post
  6. Samsung e250 i arapska slova?

    Veliki pozdrav svima! Zanima me da li je moguće u e250 ubaciti sw koji bi omogućavao pisanje poruka arapskim slovima? Ako je moguće,kako to izvesti,te što mi sve treba i gdje to naći? Nisam do sada ubacivao ništa u njega tako da mi treba malo detaljnije objašnjenje oko toga. Hvala i pozdrav!!

    Started by mugen, 07-06-2007 22:27
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 4.156
    09-06-2007 18:23 Idi na posljednji post
  7. instalacija igara na d600 pomoću bluetootha

    kako ubaciti igru sa kompa na d600 preko bluetootha . prebacim igru na mob i piše da je primjena ta igra , ali onda se ništa ne dogodi . usput , dok mi se igra prebacuje na mob znak od bluetootha koji mi se nalazi na vrhu ekrana od mobitela postane crvene , a ne plave boje .

    Started by T o m o T, 20-12-2006 21:41
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.793
    08-06-2007 21:40 Idi na posljednji post
  8. E570-Par Pitanja vezanih uz mobitel

    Planiram djevojci kupit navedeni uređaj. Interesiraju me iskustva sa dotičnim uređajem. Pogledao sam par reviewova i čini mi se da bi trebao zadovoljit njene nezahtjevne potrebe. Bitno je da je lijep, što uistinu jest i da u inbox stane puno poruka...nadam se da bi i druga navedena stavka trebala...

    Started by FiZor, 07-06-2007 09:15
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.081
    08-06-2007 11:18 Idi na posljednji post
  9. U 600 A2DP i AVRCP ??

    Ma planiram si uzeti navedeni mobitel ali me zanimaju funkcije a2dp a pogotovo avrcp sto navedeni mob ima, barem tako kazu njihove stranice. Potrebno mi je zbog slusanja glazbe u autu na kazicu Pioneer 75BT koji podrzava a2dp i avrcp. Sa funkcijom a2dp mogu samo slusati glazbu a sa AVRCP osim...

    Started by dana, 07-06-2007 12:09
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 993
    08-06-2007 10:32 Idi na posljednji post
  10. E900 i privatnost

    Buraz je stavil privatnost na poruke i sad je zaboravil sifru, e sad me zanima kak se to da rijesiti?vracanje na tvornicke postavke? promjena softa?

    Started by FatalERROR, 06-06-2007 18:37
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.215
    07-06-2007 08:54 Idi na posljednji post
  11. Samsung SGH-D830

    Ako netko ima na forumu taj mobitel, molim ga da napise svoje dojmove o njemu. Prvenstveno me zanima glasnoca zvucnika za razgovor ( da li je jak ili tih) i trajanje baterije za neko normalno koristenje? Primjerice D600 mi je trajao 4-5 dana uz normalno koristenje, a zvucnik za razgovor je slabiji...

    Started by kruntas, 05-06-2007 09:26
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.019
    05-06-2007 09:26 Idi na posljednji post
  12. E250 odlazne poruke

    posaljem par poruka,odem pogledat u "odlazne poruke" i tamo nema ni jedne,kao da nisam poslao,zasto to,kak da rijesim to?

    Started by tomy23, 03-05-2007 18:45
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.343
    04-06-2007 21:14 Idi na posljednji post
  13. Cool U600 - dojmovi

    :comp:Kakav je mobitel, jel bolji od D900, kupiti ili preskočiti?:bat:

    Started by BLA live, 17-05-2007 10:14
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 9.361
    03-06-2007 17:20 Idi na posljednji post
  14. Samsung sgh n500 non stop prazna baterija

    znaci baterija je uvek prazna nije batt.porobao sam i sa drugi punjaci i pak isto stavim punjac tel.se puni nekoliko sati kaze da je napunjen ukljuci i za par minuta kaze da batt.je prazna i se ickljucuje ,sta moze da bude ako neko je imao isti ili slicni problem bilo bi ljepo da se pomogne...

    Started by vlado, 28-05-2007 02:44
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.173
    01-06-2007 19:29 Idi na posljednji post
  15. Z560

    Nekako mi se full dopada Samsung Z560. Htio bi ga kupiti, ali neznam gdi. Pa ako netko zna, pomoglo bi mi, i eventualno kako se kreću cijene. Thx.

    Started by CrazyCoyot, 01-06-2007 11:51
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 597
    01-06-2007 11:51 Idi na posljednji post
  16. the sims 2 za samsung d600

    bok, imam jedno pitanje: mi može netko reć na kojoj stranici mogu nabavit igricu sims 2 za samsung d600? thx :) sorry ako je pitanje glupo... :-/

    Started by innocent_eyes, 20-03-2006 15:34
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 4.178
    31-05-2007 16:56 Idi na posljednji post
  17. E900-Patch za antenu i bateriju

    E900 hitno Patch za antenu i bateri,nasao sam u ptretragi sto je exotica stavio link al neradi pa bih molio nekoga ko ima da stavi! Bok

    Started by zoran2910, 30-05-2007 10:30
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.232
    30-05-2007 12:37 Idi na posljednji post
  18. D600 - program za pohranjivanje bilješki

    ej ljudi dali netko zna jel se može skinut kakav programčić ili aplikacija da si mogu u mobitel upisat bilješke ko čovjek (ono pinove šifre i te gluposti.....)

    Started by rajohpd, 29-11-2006 11:55
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.003
    28-05-2007 07:38 Idi na posljednji post
  19. Ulazak u drugi mob

    Ako iamte program da se moze uc u neki samsung il ibilo koji mob jel bi mi mogli linkat ako nije problem plz?

    Started by Zlakrcma, 27-05-2007 13:44
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.170
    27-05-2007 16:22 Idi na posljednji post
  20. download slike

    malo sam procacko po forumu i nisam naso nigdje odgovor, pa me zanima ako mi ko moze pomoc kako da sliku koju sam skinuo sa neta(bilo koju) stavim ko wallpaper ali da mi bude prek cijelog ekrana, ja je stavim a ono bude sam malo na sredini ajde ako mi ko moze pomoc bio bi mu zahvalan imam...

    Started by acm, 24-05-2007 21:45
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 3.245
    27-05-2007 15:37 Idi na posljednji post
  21. D600 pitanje

    Kupio san novi D 600 i jedna stvar me zanima... Prema svim podacima koje sam pronasao taj mobitel ima 90MB memorije (bez kartica naravno)... A moj je sasvim novi i pise da je slobodno 71725kb memorije... Pa hajde vi sada n00bu objasnite di je ostatk?!? Mobitel ima nekih 15 melodija u downloadu,...

    Started by CooleR, 02-09-2006 17:41
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 2.132
    26-05-2007 18:47 Idi na posljednji post
  22. Question baterija D600-pomoć!!!

    Originally Posted by Knight = View Post = Evo kako sam ja sredio bateriju: 1. utipkas ovo:*#8999*8378# , zatim ides na H/W test i onda Battery info i pritisnes reflash. 2. kada ti se potpuno isprazni baterija (mobitel se ugasi) stavi ga puniti dok on sam ne javi da je baterija puna 3. Skini ga...

    Started by manija_smith, 19-01-2007 00:21
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 43
    • Pregleda: 9.528
    26-05-2007 09:09 Idi na posljednji post
  23. E900 punjenje i FW

    ovako, nedavno kupio E900 i dva pitanja: kada spojim mob. preko USB na komp, mob se ne puni. Mislim da tu nekaj ne štima, stari L6 mi se ko is puške puni, a samsung ne. I drugo pitanje, FW mi je E900B0FJ1. da'l da instaliram novi, kako i kaj dobijem s tim (bat. i sl.???) :ban:

    Started by CrazyCoyot, 25-05-2007 15:39
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 835
    25-05-2007 16:34 Idi na posljednji post
  24. E900-Problem s OptiFlash-em

    Ovako,imam samsung E900 i pokusavao sam ga flashat preko Optiflasha,ali u tom tremutku mi nestale doma struje i gasi se komjuter zajedno sa optiflashom. Mobitel vise ne mogu upaliti jer je instalacija bila sigurno na pola,u cemu je problem i sta da radim da opet upalim mobitel.... pomagajte!!!

    Started by ukiy, 24-05-2007 20:01
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.002
    25-05-2007 11:07 Idi na posljednji post
  25. SGH X 460 kako otključat

    Kako otključati sgh x460 radi na vip

    Started by mili, 24-05-2007 08:47
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.299
    24-05-2007 08:47 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 48 od 91 PrvaPrva ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove