Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 44 od 91 PrvaPrva ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1076 do 1100 of 2253

Forum: Samsung

  1. SGH-e420 ne sprema poruke

    Kao što naslov kaže... Spremi 20 poruka na sim karticu i onda ne sprema dalje, a ne može primati poruke ako je popunio svih 20 na SIMu Šta bi mu moglo bit?

    Started by blazzer, 23-08-2007 15:50
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 839
    23-08-2007 15:50 Idi na posljednji post
  2. a800 t9 mode

    moze li se iskljucit t9 mode ana a800 kad pisem novi sms, ili svaki put moram prebacivat na abc mod. Hvala

    Started by 1142007, 23-08-2007 09:32
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.188
    23-08-2007 10:50 Idi na posljednji post
  3. Samsung i600 - mišljenja?

    Kakvi su vam dojmovi (kod onih koji su ga koristili?)

    Started by ::diaboliq::, 21-08-2007 21:36
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.409
    21-08-2007 21:36 Idi na posljednji post
  4. Samsung i600v Wi-Fi problem

    Pitanje ;-))) Poznanik ima doticni mobitel i nemoze se spojit na nijednu Wi-Fi mrezu pa me zanima dali je to do telefona ili do neceg drugog , ako netko ima slicnog iskustva neka napise jer smo i jedan i drugi izgubili podosta vremena uzalud :loco: :notworking:

    Started by djebab, 19-08-2007 15:50
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.414
    21-08-2007 21:09 Idi na posljednji post
  5. Samsung e330 dal se može s nekim kodovima otključati?

    pozdrav, frendica me zamolila da pitam. zaključan je na T-mobile a našao sam na ovim stranicama neke kodove, al ne za taj model pa me zanima dal ima tak nešto?

    Started by Bjork, 21-08-2007 07:22
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.134
    21-08-2007 07:22 Idi na posljednji post
  6. D900i - crystal case

    Jel zna mozda netko di ima za kupiti crystal jacket??

    Started by Mato, 11-08-2007 04:01
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.393
    20-08-2007 16:35 Idi na posljednji post
  7. U600-Gdje se može Crystal Case

    Jer se tko možda raspitao da li ima u crazy shopu case za U600? ili je možda kupio već?

    Started by therrlu, 04-08-2007 15:59
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.588
    20-08-2007 11:44 Idi na posljednji post
  8. Smile samsung E-840

    zanima me dali ima kakav program za zakljucavanje slika i videa za ovaj mobitel??? od nedavno ga imam a do sada sam koristio Media safe na nokiji pa bi tako nesto i na ovome ako postoji

    Started by dariodado, 07-08-2007 22:41
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.672
    19-08-2007 21:33 Idi na posljednji post
  9. Cijena displayja za D900

    koliko kosta display za d900? hitno!!!

    Started by jessy05, 11-05-2007 00:02
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.763
    17-08-2007 18:33 Idi na posljednji post
  10. d600 imenik

    Bok svima, Zanima me da li se mogu nekako kopirati svi kontakti sa telefona na sim karticu kod d600?

    Started by tzar, 06-06-2007 18:01
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.013
    16-08-2007 18:33 Idi na posljednji post
  11. D900-Kako staviti custom SMS Tone

    ej kako mogu mogu sredit da mogu kao ton poruke stavit neki mp3? sto mi treba i kako **?' tnx pozz dado:respect:

    Started by dado-mhr, 16-08-2007 01:35
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.026
    16-08-2007 02:56 Idi na posljednji post
  12. problem sa mem.karticom-d600

    pozdrav svima! kupila mem.karticu san disk 512 ubacila u d600 i mob mi se isprazni za sat-dva....:cry: da li mozda znate zasto????thnx

    Started by toby33, 11-05-2007 10:49
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.607
    16-08-2007 01:40 Idi na posljednji post
  13. D600 Problem

    Pozdrav. Frend mi je dao D600 jer mu se pokvario. Tj, nesto sa softwareom ne valja. Ovako stvari stoje. U mobitel se normalno udje, i ako se par tipki brzo stisne mobitel se jednostavno blokira,tj software, i mob se restarta. Nekad se cak dogodi da se odma blokira,prije ulaska u glavni...

    Started by frozz, 29-05-2007 23:49
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.244
    15-08-2007 20:45 Idi na posljednji post
  14. z400 zvuk sms-a

    da li mi netko može reći da li se može na z400 staviti mp3 zvuk za poruku i kako ili ako ne može koji se onda formati mogu staviti??? pls help...

    Started by killah, 14-08-2007 20:34
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.674
    15-08-2007 15:59 Idi na posljednji post
  15. Samsung E780 I Preglednik dokumenata (MS Office, PDF, TXT, HTML, JPEG, GIF)

    Bok, Kupio sam Samsung SGH E780 i u svim brosurama na netu pise da ovaj mobitel ima Preglednik dokumenata (MS Office, PDF, TXT, HTML, JPEG, GIF) , međutim nigdje u uputstvima nisam nasao kako pregeldavati te dokumente niti u samom mobitelu nisam nasao tu opciju. Zna netko kako to radi??

    Started by nick1, 11-08-2007 19:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.901
    15-08-2007 13:35 Idi na posljednji post
  16. D600, ton zvona poruke

    Zanima me dali je za ton poruke moguce staviti koji drugi zvuk osim onih njegovih orginalnih? I kako? Zahvaljujem! lp

    Started by mirkop, 03-08-2007 21:47
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.628
    15-08-2007 01:58 Idi na posljednji post
  17. Z400-Problem s Kamerom,osvjetljenje ne valja

    Imam jedan problem sa Z400. Naime radi se o kameri: kamera je dosta spora i na jako osvjetljenim dijelovima prikazuje samo zelenu i crvenu boju sa kockicama, a ponekad se i slika počne okretati sama od sebe i većinom se slika nemože pospremiti i baca error. Mob nije brandiran a SW verzija je...

    Started by ThePornstar, 13-08-2007 21:59
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.197
    14-08-2007 15:19 Idi na posljednji post
  18. Pomoć D800

    Kako da stavim neki program ili java igricu na svoj D800? Trazio sam po forumima i vidio da su vec postavljana takva pitanja, ali nigdje nema odgovora. Please odgovorite. :cry:

    Started by luka5893, 12-08-2007 16:35
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.936
    12-08-2007 19:49 Idi na posljednji post
  19. E780 i Preglednik dokumenata (MS Office, PDF, TXT, HTML, JPEG, GIF)

    Bok, Kupio sam Samsung SGH E780 i u svim brosurama na netu pise da ovaj mobitel ima Preglednik dokumenata (MS Office, PDF, TXT, HTML, JPEG, GIF) , međutim nigdje u uputstvima nisam nasao kako pregledavati te dokumente niti u samom mobitelu nisam nasao tu opciju. Zna netko kako to radi??

    Started by nick1, 11-08-2007 19:46
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.691
    12-08-2007 15:05 Idi na posljednji post
  20. D-Serija HelpDesk Patch´s,Interface, promijena SoftKey i etc.

    Ovdije mozete postat sve vasa pitanja za premostavanje funkcija, dodavanje interfajsa i dodavanje MMC patchova itd. Pitanja moraju upucivat na ovaj sadrzaj tako da ne bude mix tema i svima......:ontopic:

    Started by ..:|AnyCall|:.., 16-07-2007 18:56
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 3.246
    10-08-2007 23:21 Idi na posljednji post
  21. Question D500-Zakljucavanje telefona

    Kada odaberem ovu opciju treba li se mob zakljucati kao na recimo motoroli v525 ili je to zapravo samo ono kada se mob pali pa treba upisati kod? Jer kad ukljucim zakljucavnje i upisem kod,:hm: nista se ne dogodi pa me zanima jel bi to trebalo raditi?:hm:

    Started by Putumayo, 09-08-2007 15:24
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 850
    09-08-2007 15:24 Idi na posljednji post
  22. e530 sms zadnji primatelji ...pomoc

    zanima me da li se da rijesiti kak problem...meni veliki...na tom samsungu...nekom kad nekom posaljem sms ostane mi taj netko kao zadnji kontakt(primatelj)....htio bi ga izbrisati,ali nema nigdje opcija za brisanje....plizzz help..kak da se to rijesi??

    Started by donlino_69, 09-08-2007 04:43
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 657
    09-08-2007 04:43 Idi na posljednji post
  23. Ust-pro2 Lokacija Rijeka

    TREBAM POMOC, Ako neko ima UST2 u lokaciji Rijeke molim za pomoc, radi se o sprzenom IMEI na D900i. Putem WiniMei ga ne mogu vratit za to treba UST2. Plz, ovo je hitno. :respect:

    Started by ..:|AnyCall|:.., 07-08-2007 21:47
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.054
    07-08-2007 21:47 Idi na posljednji post
  24. D600, promjena boja izbornika

    Pozdrav! Dakle, imam Samsung D600. S njim sam dobio dvije osnovne boje izbornika... Crvena i plava. Mene zanima, može li se kako nadodati još koja boja, i na koji nacin? Zahvaljujem na mogucem odgovoru! btw Moderatori, admini.... Ako sam što krivo postao, slobodno ispravite. lp

    Started by mirkop, 03-08-2007 21:46
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.219
    07-08-2007 15:14 Idi na posljednji post
  25. Samsung SGH E570 - baterija

    Kupio sam navedeni model samsunga, prije pet dana novoga u t-mobilu!! U 5 dana ispraznio sam ga i punio 5 puta ili ti ga baterija traje 1 dan!! Na mobitelu pišrm samo poruke i nekoliko kratkih poziva kroz dan i to je to, nikakve igre ili videoe vrtim ili slično! S toćno tim radnjama na...

    Started by crunchas, 06-08-2007 14:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.407
    07-08-2007 14:47 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 44 od 91 PrvaPrva ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove