http://mobile.softpedia.com/phones/Samsung/Samsung-Impact.shtml
Impact SF http://www.gsmarena.com/samsung_impact_sf-2443.php Impact B http://www.gsmarena.com/samsung_impact_b-2442.php
Evo, stigao Samsung s dvostrukim slideom. http://www.telfon.net/novosti.php?subaction=showfull&id=1211024468&archive=&start_from=&ucat=2&
http://www.gsmarena.com/samsung_l700-2435.php
pokušavam već par puta poslat mms ali ne uspijevam, uvijek mi piše ''nepoznat pretplatnik'' ...dali treba podesit nešto ili??
imam famozni samsung g-800 koji je kupljen u europatredu.naravno mob ima softver od t-mobile,ali radi na sve mreže. ja sam na vip mreži i nema šanse da se spojim na njihovu wap stranicu.dali možda neko zna kaj se tu može napraviti.možda promjeniti softwer,da ga odnesem u servis.jer bi oni mogli kaj...
Pozdrav svima, imam samsung D600 i u zadnje vrijeme mi bluetooth ne moze naci ni jedan uredjaj, cuo sam da se jos par ljudi zalilo pa me zanima da li je netko imao slican problem i ono najbitnije MOZE LI SE KVAR OTKLONITI ako je softwerske prirode...? Hvala:respect:
Ciao svima,ja sam nova na forumu.... Vidjela sam nedavno presladak ženski mob samsung e 530! Pa me zanima sve o njemu..ako netko zna(osim onog sto pise na gsm arena)... Kad izlazi,cijena... Hvala! Pozdrav :thumbup:
zaboravio sam lozinku za ulazak u poruke, jel postoji nekakav kod da mogu poništit tu lozinku i promjenit je?! hvala unaprijed ;)
Danas mi je sestra uzela E250 Samsung, i sada se javlja slijedeci problem: u Nokiji 5200 bila je takeMS kartica od 512MB. Kada sam je stavio u Samsung, on je ocita, pise Memory Card Inserted, i pojavi se simbol kartice na standby-u. Medjutim kada pokusam pristupiti memorijskoj kartici on izbaci...
Dakle, pokušavam se spojiti na BT i baci mi grešku: "Bluetooth greška pri aktiviranju." Kod IR spajanja "IR greška pri aktivaciji." Sad me zanima, dal je kaj otišlo, softver samo, il kaj? Hvala
Imam problema sa mem cardom san disk 1GB,prije je bio u d600 i sve ok ali u d900 mi ga prepoznaje ali kad želim ući kaže NOT ALOWED ili na hr NEDOPUŠTENO,bio sam je formatirao ali nije pomoglo,any idea?
trebao bih pomoc kako instalirati igrice na samsung e840 jer sam pokusao vidjeti u drugim temama i ja nemam ono network options kada idem u java world, i niti jedan kod koji ukucam javi not done
Pozdrav! Imam Samsung D600... Trebam kupiti bluetooth slusalice. Cuo sam da valjaju svake, ali ja bih posto vec uzimam kupio orginal Samsung. Gdje je najbolje kupiti? Lokacija Split, Kaštela, Trogir. Trebala bi mi sto manja, da se sto manje vidi
samsung sgh Z240 t mobile IMEI: 05382601474402/4 jel mi moze netko pomoci oko dekodiranja?
Dakle nekidan kad san bia vanka prolilo mi se pice po mobu i nakon toga san odmah izvadija bateriju i skinia plastiku da se osusi i nakon 3 dana ga poskusa upalit i daje mi samo bili ekran tipke rade cuje se zvuk klikanja i tako, ima neko kakvu ideju sta bi moglo pomoc?:cry:
molim vas sve, kupila sam ga u vipovoj ponudi al se slabo čuje razgovor... ja ne čujem sugovornika a sugovornik ne čuje mene... ako ima kakav kod i ako bi mi neka dobra duša objasnila kako da se riješim ovog problema, neka se javi... hvala...
Bilo je vrijeme da najavim svim D900 korisnicima da je vec pocelo sa D900-MODING. D900XEFH6_by Omich_v0.1 The battery, the aerial, all pictures of information windows are changed. Following patches are established: 0 Master-patch. 1 Preservation of last typed calls 02 To clean...
Zanima me gdje mogu skinuti sa neta driver za samsung E370?? Hvala!!
Jel postoje teme za navedeni telefon, i koji je postupak stavljanja istih??
kupio sam E900, želim da ga flešujem sa ruskim E900XEFG2 (sadašnja je E900XXFJ2) ali mi se uvek pojavi isti problem. Na ovom forumu sam pročitao kako se flešuje E900, sa optiflešom odem na generic:Customer T: D830/D840/E900 (USB), operation passes default, flash erase passes 1, čekirano samo...
prvo se ispričavam ako sam stavio temu u krivi podforum, nisam pisao dugo na forum, promjenilo se dosta stvari. zanima me kako podesiti MMS postavke na Samsungu E900. 098 sam mreža, ali mobitel nije kupljen u T-Mobileu, pa svaki put kad nazovem službu za korisnike, kažu da će poslati postavke,...
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=48047
Nisam vlasnik bio niti D500 a za sada niti D600 ali evo sa stranih foruma opis kako je njima uspjelo... KORACI: 1. "go to applications/java world/options in the options menu go to the networksettings and fill in this: APN : internet username : <leave blank> password : <leave blank>
Imam d820 i nesto me kamera j... Kao da mi mjesa boje, nekada je ok a nekada eto taj problem. Promjenio sam flat kabal prije 1 mj. Dali tko zna sto bi to moglo biti?
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma