Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 30 od 91 PrvaPrva ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 40 80 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 726 do 750 of 2253

Forum: Samsung

  1. Samsung T459 Gravity-novost

    http://www.gsmarena.com/samsung_t459_gravity-2588.php

    Started by Vepar, 07-11-2008 22:01
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.254
    08-11-2008 09:25 Idi na posljednji post
  2. G600-prebacivanje java igrica

    Trazia san po forumu al nisan nasa. Kako da prebacin java igrice na mobitel,koji programi mi trebaju,kakav je postupak,ima li di napisano sve od rici do rici detaljno kako se to radi?

    Started by c4enta, 07-11-2008 14:20
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.474
    07-11-2008 22:09 Idi na posljednji post
  3. d900i - problem s kd playerom

    pozdrav svima..dakle,kad pritisnem play na kd playeru prikaze mi poruku kao Cannot create file! npr. Cannot create file! /tflash/music/bob dylan-lika a rolling stone.mp3. Unsuported type. locator=file:///tflash/music/bob dylan-lika a rolling stone.mp3.! ne mogu slusati glazbu ni s moba...

    Started by gebricello, 07-11-2008 03:08
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.076
    07-11-2008 14:21 Idi na posljednji post
  4. Samsung E1110,E2510-najave

    http://www.gsmarena.com/samsung_e1110-2583.php http://www.gsmarena.com/samsung_e2510-2584.php

    Started by Vepar, 07-11-2008 08:42
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.258
    07-11-2008 08:42 Idi na posljednji post
  5. Unhappy Izrada tema samsung e900?

    Evo trenutno san instalirao firmware E900XEGA1 za samsung e900, nasao sam i nesto patch-eva,tema...ali nigdi nemogu nać program za izradu tema... ove teme sta su mi sada na mobitelu izmjenjujem ih u folderu "other files". Jedna tema se zove "music.ath"...i vidite da tema glasi na vrstu file-a...

    Started by hipy2508, 05-11-2008 00:10
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.321
    05-11-2008 00:47 Idi na posljednji post
  6. I900 odkodiravanje

    Dosao mi je i900 iz francuske i sad bi ga trebao odkodirati ? pa tko se bavi time ili da mi nekoga preporucite?!

    Started by clever, 03-11-2008 18:28
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.323
    03-11-2008 18:44 Idi na posljednji post
  7. L320 - Gdje se moze gdje nabaviti

    Eto pitanje vec u naslovu topica. Jel znate gdje bi se mogao nabaviti ovaj mobitel? Gledao sam po svuda i nitko ga nema u ponudi. Dakle riječe je o Samsungu L320, izašao pri početku tekuće godine i čini se nikad nije došao na Hrv tržište ( barem po mojim neki zaključcima i saznanjima )... Ako...

    Started by Ementaler, 03-11-2008 00:42
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.558
    03-11-2008 00:49 Idi na posljednji post
  8. J600 - kako vratiti lock

    Imam J600 kojem polako odlazi ekran. Budući da jamstvo još traje, ali je mob otključan, zanima me kako ga vratiti u originalno (zaključano) stanje, prije nego ga odnesem u servis. Postoji li neki kod koji se ukuca ili moram opet ići kod tipa koji ga je otključao? I može li se to uopće napraviti?

    Started by djmob, 02-11-2008 23:07
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 785
    03-11-2008 00:22 Idi na posljednji post
  9. Samsung razvija mobitel s kamerom od 12 megapiksela!

    Izgleda da se vremena ipak mijenjaju jer će ovim Samsungovim uređajem biti zadovoljni čak i oni koji smatraju da se mobitelom nikako ne mogu napraviti kvalitetne fotografije. Iako je Samsung već razvio 8 megapikselni modul koji će se ugrađivati u mobilne telefone od sljedeće godine, ljestvica je...

    Started by drama, 29-10-2008 11:03
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 3.250
    01-11-2008 20:55 Idi na posljednji post
  10. f700 bricked

    Uglavnom 3 dana se igram s mobitelom po servisnom meniju i svakve gluposti sam isporbavao al uvijek je radilo sve, danas se ispraznio do kraja, ljepo ga spojim na punjac i krenem upalit, touch ekran ne reagira, dobro upisem pin sa tipkovnicom i udje, mislim touch neradi jer je preprazan, ugasim ga...

    Started by gman, 28-10-2008 19:56
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 924
    28-10-2008 20:24 Idi na posljednji post
  11. D880 problem sa spajanjem na PC

    Na S D880 javlja mi se upozorenje: "Telefon je povezan putem Blut... Pokušajte ponovno nakon postavljanja načina Mass storage u izborniku telefona na postavci USB-a i povezivanja USB kablom" Pitanje je kako da prebacivanje radi preko bluetootha bez kabla? Hvala

    Started by kkliba, 09-10-2008 15:35
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 3.376
    28-10-2008 10:54 Idi na posljednji post
  12. Potreban E250 Usb Modem driver!

    Ovako,imam usb,kanim flashat mob,E250 s nekim firmwareom ali nemogu nigdje naci driver,Hvala!

    Started by marko15, 27-10-2008 16:34
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.782
    27-10-2008 21:47 Idi na posljednji post
  13. Samsung S9502 Dual SIM -novost

    -115x48x16mm, -Dual SIM, -262K color OLED display, -5 megapixel autofocus camera, -GPRS/EDGE conectivity, -1GB internal memory, -micro-SD card slot, -FM-radio with RDS.

    Started by Vepar, 27-10-2008 20:51
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.933
    27-10-2008 20:51 Idi na posljednji post
  14. F700

    Kupio sam Samsung f700 i nigdje nisam našao kako da instaliram javu? jel mi može netko pomoći???

    Started by potrabbb, 25-10-2008 22:49
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.524
    26-10-2008 15:16 Idi na posljednji post
  15. E950-Upload Java Igara

    Za instalaciju java igara potrebni su *.jad i *.jar file-ovi. Za izradu *.jad file-ova koristite JAD Maker Jad i Jar file premjestite u folder "ostalo" na mobitelu U mobitel upišite *#9998*4678255#

    Started by Alienware, 18-09-2008 02:11
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.125
    25-10-2008 22:47 Idi na posljednji post
  16. U600 promjena tema

    Postoji li mogućnost promjene tema na dotičnom mobitelu? Ili barem promjena boje teme (ako postoji, koje su to sve boje?)? Hvala svima na odgovoru

    Started by ivko750, 21-10-2008 18:57
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 954
    21-10-2008 19:09 Idi na posljednji post
  17. d900i pri slanju bluetoothom se ugasi display

    eo ovako .. kad nesto saljem bluetoothom display se ugasi i tek kad izvadim memorijsku karticu displayy se ponovo upali ? please help mob je star mjesec dana

    Started by crocop, 17-10-2008 15:29
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 884
    17-10-2008 16:07 Idi na posljednji post
  18. D900- koji fw

    Pitanje vrlo jednostavno, koji fw da stavim . uvjeti su da je stabilan i da ima black list. hrv meni je nebitan

    Started by Vatrogasac, 15-10-2008 20:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.111
    15-10-2008 20:29 Idi na posljednji post
  19. Samsung Z540 Upload Java igrica?

    Jel ima di tutorial za Samsung Z540? Gledam tu po forumu ali nema za njega nista:mad: Mozda moze neki tutorial od nekog drugog modela????

    Started by 007jaran, 14-10-2008 21:41
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 882
    15-10-2008 01:17 Idi na posljednji post
  20. Question samsung e740-kako instalirati bt info i msn

    moze meni mala pomoč-imam samsung e740,on nema u meniju opciju programi al ima java-igre. pa me zanima jel si mogu instalirat msn.-i bt info?? i ak moze objasnjenje kako da instal.(ako uopce ide na taj mob.nesto od ta dva programa). i ako netko zna koliko bi me doslo otkljucavanje samsunga e740...

    Started by odin77, 28-09-2008 18:52
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 3.654
    14-10-2008 20:46 Idi na posljednji post
  21. D800-Upload Java Igara

    Prije par mjeseci sam postavljao ovo pitanje, ali mi nitko nije odgovorio. Ako itko zna, kako mogu staviti tj. uploadati java igrice na svoj mobitel, Samsung D800 ? Molim vas, neka netko odgovori. Unaprijed hvala.

    Started by luka5893, 05-01-2008 19:11
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.249
    14-10-2008 11:20 Idi na posljednji post
  22. Resman 5.6 eng-download!?

    Gdje bih mogao naci resman 5.6 na engleskom? ruski imam,i resman 5.5 na eng takodjer imam!

    Started by mlesic, 13-10-2008 13:22
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.819
    13-10-2008 13:56 Idi na posljednji post
  23. U600 - problem oko moba!!

    malo je čudan naslov, al jbg hitno mi je i poludit ću više s ovim mobom, naime odjednom mi je ajmo reć crko, izvadim bateriju i ponovo je stavim na mobitelu samo bljeskalica svijetli i vibrira, ekran nula bodova, kad ga pokušam upalit ne pokazuje nikakav kontakt, u čem je problem i dali ga je...

    Started by Zy-Blade, 12-10-2008 12:58
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.056
    12-10-2008 15:54 Idi na posljednji post
  24. D900i - gmail ne radi

    Pozdrav svima,imam problema sa instaliranjem gmaila na moj d900i,naravno kad skinem preko wapa sa njihove stranice javi da ne radi sa tim mobitelom i probao sam ubaciti potpis sa j2me wireless toolkitom kako je opisano u ejdnom tutorialu,onda ju ne mogu uopce prebaciti na mob,resetira se svaki...

    Started by grummann, 10-10-2008 20:16
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.419
    12-10-2008 08:17 Idi na posljednji post
  25. U600 - ne radi tipka za kameru

    dakle, ne radi mi tipka za kameru, pa me zanima dali se to nešto unutra otpojilo i dali je lagano za namjestit?!

    Started by Zy-Blade, 10-10-2008 21:19
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.149
    11-10-2008 14:25 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 30 od 91 PrvaPrva ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 40 80 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove