Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 26 od 91 PrvaPrva ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 626 do 650 of 2253

Forum: Samsung

  1. motion sensor games

    ima li netko java igrice .. koje rade sa motion sensorom.. ja sam našao need for speed i neki bowling ali uvijek kaže wrong file format.. a .jar je??

    Started by jebaCH, 14-01-2009 10:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.660
    03-02-2009 11:43 Idi na posljednji post
  2. E250 ubacivanje Hrvatskog jezika

    Prelistao sam dosta foruma ali nigde nisam pronasao detaljno objasnjenje o ubacivanju jezika u samsung SGH e250 mode. Ako bi iko mogao pojasniti tu proceduru ubacivanja i programi koji se koriste za to bio bih zahvalan

    Started by f16edi, 01-02-2009 00:04
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.223
    01-02-2009 00:35 Idi na posljednji post
  3. Samsung S3500-najava

    http://www.gsmarena.com/stylishly_simple_samsung_s3500_makes_its_way_to_the_headlines-news-764.php

    Started by Vepar, 30-01-2009 17:20
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.033
    30-01-2009 17:20 Idi na posljednji post
  4. Samsung B2100-novost

    * Connectivity: Tri-band - 900/1800/1900 MHz * Display: 1.77 x 120 x 160 pixels * Camera: 1.3 MP * Memory: 10 MB internal, MicroSD expansion slot * Extras: FM Radio, Bluetooth and USB 2.0 connectivity, flashlight * Battery capacity: 1000 mAh * Dimensions: 113 x 49 x...

    Started by Vepar, 29-01-2009 13:23
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.069
    29-01-2009 13:23 Idi na posljednji post
  5. Trebao bi unlock za SGH ZV40

    Trebao bih dekodirati i staviti ako se može originalni softver u Samsung SGH ZV40 koji je trenutačno zaključan na austrijski A1. Znate li gdje bih to mogao u Zagrebu? Jamstvo mu je isteklo.

    Started by 091VIPkorisnik, 29-01-2009 11:38
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 656
    29-01-2009 11:38 Idi na posljednji post
  6. Samsung Memoir-glasine

    Navodno isključivo u T-mobile ponudi,ovaj novi Samsungov model biti će opremljen kamerom 8mp i ksenon blicem i TouchWiz sučeljem. U prodaju bi trebao krenuti 25 veljače po cijeni od 300$. http://www.gsmarena.com/8megapixel_samsung_memoir_shows_its_face_again-news-758.php spec: ...

    Started by Vepar, 28-01-2009 22:28
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 768
    28-01-2009 22:28 Idi na posljednji post
  7. Samsung C3110-novost

    http://www.gsmarena.com/samsung_c3110-2655.php

    Started by Vepar, 28-01-2009 22:23
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 775
    28-01-2009 22:23 Idi na posljednji post
  8. u900 problem:)

    dakle imam u900 i unutra nokia micro sd karticu od 2gb... kad prebacim slike sa pc-a ili iz memorije telefona na memorijsku karticu i pokusam ih otvorit u mobu slike budu izoblicene ili ih uopce nece otvorit (kaze "nemoguce koristiti na ovom uredjaju") kad izvadim karticu sa tim slikama na...

    Started by gotham_child, 28-01-2009 20:03
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 667
    28-01-2009 20:03 Idi na posljednji post
  9. Question Omnia punjenje baterije?

    ..imam neobican problem ..radi se o potrosnji baterije i pri samom kraju tel ugasim zato sto mi je javljao da je bat. prazna i poslije tog nemogu vise ni napuniti ni upaliti tel jel neko ima kakvu ideju ??

    Started by cobra99, 28-01-2009 14:57
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.480
    28-01-2009 17:43 Idi na posljednji post
  10. D800 LCD display

    Bok, zanima me koja je cijena novog LCD displaya za d800 ? kod privatnika ... jer pretpostavlja da nije najskuplje kod samsung servisa... hvala

    Started by Chief_Wolfinjo, 28-01-2009 14:41
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 557
    28-01-2009 14:41 Idi na posljednji post
  11. Samsung SGH-L700 instalacija certifikata i java warning

    Imam problem sa midlet-om koji dostupa do SD karte - uvijek dobijem 100 upozorenja ako zaista želim da aplikacija tamo dostupa... pokušao sam instalirati potpisan midlet na moj Samsung SGH-L700 sa self-signed certifikatom (kao u http://browndrf.blogspot.com/) ali ne ide. Mislim da moj telefon nema...

    Started by lbolek, 26-01-2009 17:21
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.909
    26-01-2009 17:21 Idi na posljednji post
  12. Samsung E1410-novost

    http://www.gsmarena.com/samsung_e1410-2647.php

    Started by Vepar, 26-01-2009 11:17
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 667
    26-01-2009 11:17 Idi na posljednji post
  13. G 600 - problem oko postavki za mms i gprs za Vip

    Ako je netko slucajno imao isti problem kao i ja nadam se da mi moze pomoci...ovako cura ima doticni mobitel i vip je...mobitel je kupljen u slobodnoj prodaji i bila je 098 kartica unutra pa tako i t-mobile postavke za gprs i mms...t-mobile ih ima Poziv vip centru za korisnike je bio vrlo kratak...

    Started by Ivor, 26-01-2009 00:20
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.175
    26-01-2009 00:36 Idi na posljednji post
  14. Igre u z400v

    Jel mi moze neko objasnit kak da ubacim igre ili programe na ovaj mob?:respect:

    Started by darac_os, 25-01-2009 07:56
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 737
    25-01-2009 07:56 Idi na posljednji post
  15. samsung sgh-d600

    treba mi najnoviji sw za samsung sgh-d600 i sa kojim alatom ga ubaciti pozdrav

    Started by mexi1, 24-01-2009 18:32
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.124
    24-01-2009 19:01 Idi na posljednji post
  16. Omnia vs Pixon

    Mobitel Samsung i900 Omnia Cijena: 4.499,01 kn Tip ekrana TFT Visina 400 pixela Širina 240 pixela Zvono Vibracija

    Started by HPoirot, 25-12-2008 21:12
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 52
    • Pregleda: 11.502
    24-01-2009 18:48 Idi na posljednji post
  17. d900i-ofice dokumenti,tv izlaz i igre

    Imam d900i kupljen u t-mobilu. Kako da ubacim word datoteke ili pdf pošto kad ih probam samo prebacit u mob u drugo neće ih otvoriti a kad ih stavim na mem.karticu u drugo kaže da ne prepoznaje format? Pomoću kakvog kabla da spojim mob na tv? Kako da ubacim nove igrice na mob pomoću kompa?

    Started by dfistrov, 08-07-2007 14:58
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 6.163
    23-01-2009 02:26 Idi na posljednji post
  18. d600 - čišćenje ekrana

    Bok, imam d600... i sve radi savršeno... jedino kaj imam problem s ekranom malo je mutno... tj. kada je ugašen ekran onda se vidi da je zamrljano staklo iznutra ... E sada kako ja to mogu očisiti ? tj. dali ja to mogu uopće otvoriti i očistiti , a da ne oštetim dali postoji kakav tutorijal...

    Started by Chief_Wolfinjo, 19-01-2009 16:04
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 905
    21-01-2009 16:26 Idi na posljednji post
  19. Question Samsung D980

    Zanima me da li se kod modela Samsung D980 desava isto kao i kod D880 da nemozes Sim karticu 2 koristit za pozive dok je ne prebacis na mjesto broj 1.Da li su to sada to rijesili

    Started by Gagya, 20-01-2009 14:24
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.606
    20-01-2009 22:16 Idi na posljednji post
  20. pojacanje zvuka

    jel postoji neki kod da se pojaca jacina zvuka na d900i? hvala na pomoci

    Started by zg_marko, 20-01-2009 02:30
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 694
    20-01-2009 02:30 Idi na posljednji post
  21. mp3 player d900i

    Kako spustiti mp3 player da svira u pozadini ??

    Started by zg_marko, 20-01-2009 01:56
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 667
    20-01-2009 01:56 Idi na posljednji post
  22. Samsung d600 promjena tipkovnice

    znaci imam doticni mobitel i gornja tipkovnica mi je skoro pa skroz izvan funkcije, e sad me zanima da li se to moze promijeniti doma tj. moze li doci do kakvih nezeljenih komplikacija, da ne placam u servisu, posto cu nabaviti taj dio po jeftinijoj cijeni?!?! hvala unaprijed!!

    Started by athlon_, 18-01-2009 20:05
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 781
    19-01-2009 21:03 Idi na posljednji post
  23. u900 soul 3g¸

    novi fon, danas otisao na web n walk i kad sam se disconnectao ostao je upaljen 3g (mala plava ikonica pokraj signala) gledao sam u manual i uopce ne pise objasnjenje za tu ikonicu, imaju samo one sa malim valovima koje znace da se spaja ili tako nesto.. uglavnom pitanje je kako da iskljucim...

    Started by gotham_child, 17-01-2009 22:32
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 878
    19-01-2009 19:51 Idi na posljednji post
  24. D900i-Nedostaci

    Meni su ti što se nemože staviti vlastiti znak za sms poruke i što ne sprema poslane poruke automatski - ali može se živit bez objeg

    Started by hoax, 05-01-2008 17:56
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 4.977
    19-01-2009 16:39 Idi na posljednji post
  25. Zamolba - spojiti patcheve s firmwareom(D900i)!

    Pokušao sam spojiti patcheve nove s fw d900i XEGF2 ali bezuspjesno - sto zbog toga jer neznam bas, sto zbog problema u vezi resmana 5.5 - bug nekakav...a sa resmanom 5.6 (na ruskom) bas i nemam pojma... Evo, molio bih nekog covjeka dobre duse koji se to s lakocom napraviti update! Htio bih...

    Started by mlesic, 18-09-2008 12:08
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.412
    19-01-2009 14:36 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 26 od 91 PrvaPrva ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove