Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 9 od 85 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 201 do 225 of 2110

Forum: Nokia

  1. [5310 XpressMusic] kvar na tipkovnici, kako je srediti?

    Neznam sto je bilo. Valjda je netko sjeo na mobitel i sada nerade vecina tipaka. Pa dali netko zna sta da radim. Mislim se da skinem gornju masku i pocistim prasinu i provjerim tipkovnicu. Ako netko ima s ovim iskustva neka podjeli svoje iskustvo s menom. Hvala unaprijed.

    Started by ZhiZha, 14-07-2009 00:27
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 917
    30-07-2009 15:50 Idi na posljednji post
  2. [3110 classic]Promjena product code-a i ubacivanje hrvatskog jezika

    Dakle, zanima me da li je moguće ubaciti hrvatski jezik promjenom product code-a ili nekim drugim načinom budući da je mob kupljen u Njemačkoj? Hvala!

    Started by Siemens, 28-07-2009 14:56
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.932
    28-07-2009 16:23 Idi na posljednji post
  3. [8310] gdije bih ga mogao nabaviti i dali bi radi na 099?

    tražim taj mobitel već tjednima i nikako ga naći jer se radi o oldtimeru starom 9-10 godina... zanima me gdje bi mogao kupiti taj mobitel i da li bi taj mobač radio danas u 099 mreži? (nije symbian ako to ima kakve veze)

    Started by WickedBuZz, 05-07-2009 22:12
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.122
    26-07-2009 21:43 Idi na posljednji post
  4. [3110c] problem s trajanjem baterije

    dakle stvari idu ovako - dobio sam simpa nokia 3110 classic paket na poklon - dajem ga frendu - i nakon nekog vremena veli frend da nešto nije u redu jer da troši bateriju strašno brzo, recimo dva dana - pokušavao je originalnu bateriju staviti u drugi aparat i sve je ok - jednu drugu...

    Started by ddragec, 25-01-2008 15:03
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.125
    25-07-2009 14:12 Idi na posljednji post
  5. [3110c] koliko košta novi ekran

    zanima me kolika je cijena ekrana za nokiu 3110c

    Started by fiki_gulan, 30-03-2009 20:57
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 4.141
    24-07-2009 16:29 Idi na posljednji post
  6. [5310 XpressMusic] greska koda ?

    Stavim karticu i pitalo me PUK. I unio sam ga, unio novi pin i nakon potvrde pina dode mi error "Greska Koda" i opet se trazi PUK. Da li netko zna u cemu je problem?

    Started by ZhiZha, 15-07-2009 20:08
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 687
    19-07-2009 15:02 Idi na posljednji post
  7. [6500 cl] skidanje alu.maske

    pozdrav svima imam sitni problem pa se nadam da cu ga tu rijesit :hrv: naime kako je mobitel bio blizu metalne špene,vidim da je malo povukao na zvucnik radi magneta i sad krči dok netko zove i slicno kako skinut ovu masku ? nikakve torx šarafe nevidim

    Started by Kenjac, 14-10-2008 11:43
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 4.197
    14-07-2009 11:01 Idi na posljednji post
  8. [6230] problem u otkodiravanju, može pomoć?

    Pozdrav svima.Imam nokiu 6230 i sad pokusavam je unlockat na sve kartice.Trenutno je na T mobile.Probao sam preko neta da upisem imei i onda dobim kod ali kad upise pise kao da nemoze makniti i nije dopusteno tu zastitu odkodiravanja maknit.Kako da je otkodiram,ako treba stavit cu imei pa da mi...

    Started by nesika, 08-07-2009 23:08
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.281
    12-07-2009 09:15 Idi na posljednji post
  9. [6280] - ne uspijeva se pokrenuti

    Znači, kada ga upalim i kada upišem PIN, pojave se one ruke, i onda mi pokaže normalno stand-by zaslon. I kada hoću ući u meni, ili ga hoću ugasiti itd., uopće ne reagira na tipke, svijetlo na zaslonu se ugasi i ne radi, kada otvorim slide, svijetla na tipkovnici se ne pale... Prije toga sam...

    Started by Mario92, 07-12-2008 14:23
    6280, problem
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.900
    02-07-2009 17:58 Idi na posljednji post
  10. [7210 supernova] turbo sim, jel to nekome možda radi?

    Imam Nokiju 7210 supernova lokanu na tele2. Htio bih koristiti 098 broj, a ne želim dekodirati mob, pa razmišljam o turbo simu ili nešto slično. Jel to nekome možda radi, jer čujem dosta priča da je to kilavo.

    Started by milkman1, 10-06-2009 19:50
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.196
    01-07-2009 16:08 Idi na posljednji post
  11. [6555] sama se gasi

    dali netko zna u čemu je problem i kako ga riješiti hvala unaprijed

    Started by hajsek, 27-06-2009 15:01
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.496
    29-06-2009 20:01 Idi na posljednji post
  12. [5610i] kako promjeniti firmware u v10

    Dali možda netko zna koje su promjene u firmwareu verzije 10 za nokiu 5610?

    Started by jprekrit, 25-06-2009 12:04
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 614
    25-06-2009 14:16 Idi na posljednji post
  13. [6233] Stalno dopuštenje programu (Trekbuddy) da čita podatke sa memorijske kartice

    Pozdrav momci, instalirao sam program TrekBuddy da imam barem kakvu takvu kartu ZG-a/Hrvatske u mobitelu s obzirom da imam dosta čestu naviku izgubiti se dok se vozim na bajku :D. I program radi super, karte su odlične i sve, no problem je oko učitavanja fajlova karata koje su potrebne...

    Started by Vuco, 20-06-2009 20:03
    6233, čitanje, kartica, trekbuddy
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.613
    21-06-2009 18:19 Idi na posljednji post
  14. [8800 carbon arte] kako saznati security code

    eo ljudi desilo mi se da sam ugasio mobitel i sad pita me security code da upisem,al ja sam ga zaboravio...zato sto sam u meduvremenu dobio novi mob i ovaj totalno od. ...probo sam 12345 ali nije...jel postoji kakav program sa kojim bi mogo otrkit koji mi je code,ili da odem kod nekog...

    Started by toky, 20-06-2009 12:59
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.209
    20-06-2009 14:12 Idi na posljednji post
  15. [3710 fold]-najava,slike,specifikacije....

    http://www.gsmarena.com/nokia_3710_fold-2833.php

    Started by Vepar, 15-06-2009 11:10
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 722
    15-06-2009 14:34 Idi na posljednji post
  16. [6288] - spajanje na internet pomoću bluetootha

    Naime, želim se spajati na net s mobitelom preko kompa, tako da ne trošim GPRS promet preko operatera. Trebao bih detaljne instrukcije kako da to napravim, jer zbilja nemam ideju.

    Started by Mario92, 12-06-2009 21:57
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.958
    12-06-2009 22:08 Idi na posljednji post
  17. [6234] mgmaps i gps

    pozdrav instalirao sam mg maps na moju nokiu 6234 i uploadao sam karte na memorijsku karticu. Imam vanjski gps prijemnik(dao mi frend, on dobio s SE P1). sve radi dobro, nađe kartu, gps me pozicionira i sve super(u granicama mogučnosti uređaja) no muči me jedna stvar ,naime kad malo scrollam po...

    Started by bob the biker, 11-06-2009 00:00
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.061
    12-06-2009 10:33 Idi na posljednji post
  18. [6234] kako zamijeniti masku?

    Kupio sam jučer novu masku za 6234 jer je moja stvarno dobrano izgrebana. I sve je to divno i krasno samo što ja tu masku ne znam zamjeniti, a ne daje mi se 50kn nekom tamo liku u servisu da mi to napravi. Da, 50kn mi lik traži da to zamjeni. MOlio bih vas da mi pomognete što prije. thx unaprijed

    Started by _King_Illidian_, 11-06-2009 09:59
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.598
    11-06-2009 23:48 Idi na posljednji post
  19. [1209] - najava, info, slike

    http://www.gsmarena.com/nokia_1209-2222.php EDIT: klasican low end namjenjen nezahtjevnim korisnicima ili onima koji zele kvalitetan drugi ili treci mobitel. presudno je trajanje baterije koje ce vjerujem biti odlicno.

    Started by Vepar, 22-01-2008 16:30
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 3.278
    09-06-2009 19:01 Idi na posljednji post
  20. Nokia 5140

    Evo da se pohvalim postao ja vlasnik nokie 5140.Mob je super a kako sam došao do njega tako da mi ga je baka našla dok je šetala i donesla ja ga otključao i evo mi ga na.Mob mi se sviđa nesmeta mi što ima malo memorije funkicje su super.Zanima me jer se isplati kupiti kabel i slušalice za njega da...

    Started by Sipe, 26-02-2007 16:25
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.190
    08-06-2009 22:33 Idi na posljednji post
  21. [6280] Ne radi bluetooth

    Pozdrav svima! Imam ovu Nokiu već od kako je izašla i moram reći da je mobitel najbolji. Sve do neki dan sve je bilo super, a onda ne mogu upaliti bluetooth. Naime, svaki puta kada pokušam upaliti bt mobitel se restarta. Neda mi ga se nositi u servis jer nemam više garanciju, a i nemam...

    Started by Denis2501, 03-06-2009 01:43
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.426
    07-06-2009 23:51 Idi na posljednji post
  22. [Tresher] Najava/slike/info

    3G 2,4 inchni zaslon razlucivosti 240*320 16mil 100*48*14mm Navigacija Opticki joystick 3.15Mpxl Ovaj model dosta podsjeca na N seriju, kako izgledom tako i nekim funkcijama. Tko zeli ok mobitel s navigacijom, a ne treba mu smartphone, ovo je mobitel za njega. WIFI se još nigdje ne...

    Started by sheep1501, 03-06-2009 09:16
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 734
    03-06-2009 09:35 Idi na posljednji post
  23. [6288] problem sa kamerom?

    Usporedio sam nekoliko slika sa Nokiom 6288 i 6280. Na Nokiji 6280 slike su ljepse i crvena boja je puno bolja, dok je na 6288 bljeda, nije realna kao na 6280. Opcenito, 6280 ima bolju kameru od 6288, kao da ima vise boja. Je li to do softvera ili je to tako.

    Started by dark smiley8, 14-10-2007 16:19
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.585
    02-06-2009 15:27 Idi na posljednji post
  24. [6131] problem s tipkovnicom, ne reagira na dodir

    ne radi mi centralna tipka tak da ga ne mogu ni otkljucati... :angry: i tipka za "gore" i "dole" su takoder bez funkcije...u cemu je problem?!

    Started by Tudy, 27-05-2009 15:43
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 968
    27-05-2009 15:43 Idi na posljednji post
  25. [6280] Flat kabel ili nesto drugo?

    Kada je mob otvoren sve je u redu, al kad zadtvorim slide ekran postane crn ili slika sva bude kockasta. RAstavio sam ga i gledam sve je ok, dobro pospojeno. Kako provjerit dali je problem u flat kablu?

    Started by FatalERROR, 24-05-2009 23:17
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.274
    27-05-2009 09:14 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 9 od 85 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove