Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 84 od 85 PrvaPrva ... 34 74 80 81 82 83 84 85 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2076 do 2100 of 2110

Forum: Nokia

  1. Post zanima vas 7650???

    procitajte u slijedecem broju Mobila.. odlican telefoncic, mnogi ce se iznenaditi koliko je manji nego sto se cini an slikama.....

    Started by jsp m, 11-07-2002 15:57
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 2.711
    14-10-2002 15:32 Idi na posljednji post
  2. Post 7210 opipana

    Evo par dojmova iz prve ruke (ljeve i desne sa svim prstima) o najnovijem Nokijinom modelu 7210. Po dimenzijama je nekak tamam, ni prevelika ni premala. Sto se tice tezine cak je laksa od 8310 (za jedan gram), znaci ne spada u cigla kategorije. Tipke su cudno rasporedene. Vanjske tipke idu u...

    Started by Den1s, 04-09-2002 16:32
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.927
    13-10-2002 21:34 Idi na posljednji post
  3. Post Brisanje melodija na 6510

    >:( Nemogu obrisati nepotrebne melodije iz memorije 6510-ice. Dali netko zna kako se to moze uraditi? Unaprijed hvala.

    Started by sms freak, 23-07-2002 21:53
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.823
    13-10-2002 15:00 Idi na posljednji post
  4. Post Kapacitet SMS memorije u 6510?

    ???Dali netko pouzdano i sigurno zna koliko se SMS-ova(slika ili texta) moze spremiti u memoriju 6510-ice? Trenutno imam 56 slikovnih i 55 textualnih ali jos ne javlja popunjenost memorije.

    Started by sms freak, 05-10-2002 19:00
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.648
    13-10-2002 14:52 Idi na posljednji post
  5. Post Spajanje nokie sa kompom....

    E sad bi trebao neki program pomoću kojeg mogu NORMALNO (!!) transferati svoje fileove (slike, zvukove...) sa moba (7650) na komp preko ir-porta. Ovaj pc suite koji dobim na cd-u ne radi normalno, pa me zanima ako postoji kakav drugi programčić koji bi se mogao skinuti s neta i da je jednostavan, a...

    Started by ivan, 09-10-2002 19:11
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.487
    13-10-2002 10:22 Idi na posljednji post
  6. Post 3510 ili 5210

    Mogu si nabavit polovnu 5210 ili novu 3510 za iste pare.5210 je stara par mj. i totalno očuvana.Šta da uzmem? :-/ P.S. Koja maska je po vama najljepsa za 5210?  :o

    Started by juka, 21-09-2002 22:06
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.216
    13-10-2002 01:38 Idi na posljednji post
  7. Post Nokia 5510

    Što mislite o tom mobitelu?

    Started by Daniel Morales, 28-07-2002 18:05
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.022
    13-10-2002 01:27 Idi na posljednji post
  8. Post Jos besplatnih slika,logotipa i melodija O.T.A.

    ;D Evo kako cete moci besplatno slati slikovne,logotipe i melodije putem SMS-a na Nokie,Ericssone,Alcatele,Telite i Siemense. Posjetite najblizi VIP centar,provjerite dali ima Ericsson R 520 sa GPRS linijom za WAPanje,ako da-spojite se na VIPwap,izaberite link Zabava/Stil,zatim VIP.funsms i dalje...

    Started by sms freak, 29-07-2002 18:21
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.471
    13-10-2002 01:25 Idi na posljednji post
  9. Post N: Nokia 6100

    http://www.phonescoop.com/phones/phone.php?id=206

    Started by vee, 09-10-2002 21:05
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.151
    13-10-2002 01:16 Idi na posljednji post
  10. Post nokia 3650 i 3510i

    vjerovatno ste culi za njih.. za one koji jos ne znaju - www.info-mob.com

    Started by jsp m, 23-09-2002 14:06
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 6.461
    13-10-2002 00:47 Idi na posljednji post
  11. Post 3510 u VIP.me paketu

    ??? Dali je isplativo kupiti 3510 u VIP.me paketu za 1699 kuna,tocnije 1599 ako se oduzme dodatnih 100 za nove korisnike.

    Started by sms freak, 06-09-2002 20:11
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.460
    13-10-2002 00:42 Idi na posljednji post
  12. Post 7210 u prodaji u HK i UK

    došla u prodaju, zasad znam da je u HONKKKKONGU - cijena oko 3500 kunića i u Engleskoj, cijena oko 2000 kunića, ali uz pretplatu... znaci uskoro i u oglasniku, jelda micamaca? ;D

    Started by vee, 30-09-2002 22:32
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.544
    13-10-2002 00:41 Idi na posljednji post
  13. Post Inverzija ekrana na 8850/8890

    Ako ste citali zadnji broj mobila i vidjeli sto se sve moze uraditi od starih telefona mozda netko zna ili je probao napraviti bijelo-crni ekran na 8850/8890 modelu jer na njima zbog postojanja bijelih LE dioda nebi trebalo mijenjati iste nego samo foliju ekrana.

    Started by sms freak, 09-10-2002 18:32
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.117
    09-10-2002 18:32 Idi na posljednji post
  14. Post Kabel za Transfer user data na Nokiama

    ??? Dali netko zna gdje se moze nabaviti kabel za spajanje dvaju Nokia za koristenje funkcije Transfer user data?Ili makar shemu za izradu istog. Hvala

    Started by sms freak, 09-10-2002 18:22
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.301
    09-10-2002 18:22 Idi na posljednji post
  15. Post Nokia 3510 da lil ne?

    Molim vaš mišljenja

    Started by kenzo, 22-08-2002 23:12
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.574
    08-10-2002 21:15 Idi na posljednji post
  16. Post Ima li netko lose mozda lose iskustvo sa 6510?

    8) Prije 2 dana sam nabavio 6510,zasad radi kao zmaj pa me zanima ima li netko lose iskustvo s tim modelom ili samo dobra kao ja? Prilicno dobar poslovni telefon koje preporucujem svima koji si ga mogu priustiti. P.S. A kakvu tek pozornost privlaci tijekom pisanja SMS-a u discu ili zamracenijem...

    Started by sms freak, 22-07-2002 19:25
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.897
    06-10-2002 00:47 Idi na posljednji post
  17. Post Nokia 6650 - 3G prvijenac

    nokia ce 26. rujna ove godine predstaviti prvi 3G mobitel Nokia 6650. Telefon bi se trebao naći u prodaji početkom 2003. godine, po cijeni od oko 500EUR. Živi bili pa vidjeli!

    Started by vee, 10-09-2002 16:39
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.075
    03-10-2002 00:29 Idi na posljednji post
  18. Post Nokia 8910

    Nego, nitko nista ne prica o tom mobitelu! Mene zanima kolika ce mu biti cjena i da li se isplati? Koliko je dobro podizanje cjelog mobitela kada se otvara?

    Started by Silvio, 27-06-2002 18:57
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.329
    03-10-2002 00:12 Idi na posljednji post
  19. Post Sta mislite o 7210

    Mislim ju kupit pa me zanima sta mislite

    Started by 7210, 21-07-2002 21:14
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 7.851
    30-09-2002 23:12 Idi na posljednji post
  20. Post Nokia 3410

    Dosta toga cujem o ovom mobitelu. Neki  govore da nista ne valja, dok ga drugi hvale i kazu da je odlican. Zanima me vase misljenje.... ??? Pozdrav ;D

    Started by narcotic, 10-08-2002 18:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.387
    29-09-2002 00:25 Idi na posljednji post
  21. Post Kakav je to mobitel nokia 3315?

    Kakav je mobitel nokia 3315 i gdje se može nabaviti? :o

    Started by Daniel Morales, 25-08-2002 17:05
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.981
    25-09-2002 00:21 Idi na posljednji post
  22. Post 9210i testirana

    Kompletan test procitajte u Mobilu 1.7., a stvar radi koje bih ja osobno kupio taj mobitel sebi: " Jedna od stvari koja najviše govori u prilog Nokie 9210i jest LOG, tj. dnevnik u koji se automatski zapisuju sve aktivnosti telefona kroz definirano vrijeme (do 999 dana, ovisno o memoriji!). Ne...

    Started by jsp m, 16-06-2002 23:55
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.550
    22-09-2002 00:17 Idi na posljednji post
  23. Post 3310 star ali prava!

    3310 iako je star mene služi stoga tko hoće dobar moby nek kupi Nokiu 3310!

    Started by //Wild-Boy\\, 25-06-2002 17:34
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 6.352
    22-09-2002 00:16 Idi na posljednji post
  24. Post nova nokia 6610... komentari

    pozdrav svima, valjda ste vec uocili novu nokiu 6610, komentari? http://www.nokia.com/phones/6610/index.html moram priznat da mi je malo opet nepoznanica na koju tocno grupu cilja 7210, a na koju 6610... a inace cool fon, nazalost samo evolucija, a ja cekam revoluciju!!! :) (mozda sony...

    Started by vee, 17-06-2002 20:01
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 6.098
    22-09-2002 00:14 Idi na posljednji post
  25. Post 5210

    E,može li mi ko reći  jel istina da nokia 5210 ima picture editor i ak ima kako to izgledURL[  ???

    Started by Daniel Morales, 11-08-2002 18:29
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.672
    21-09-2002 15:53 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 84 od 85 PrvaPrva ... 34 74 80 81 82 83 84 85 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove