Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 83 od 85 PrvaPrva ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2051 do 2075 of 2110

Forum: Nokia

  1. Što mislite o Nokiji 6310i?

    Planiram kupiti Nokiu 6310i. Čitao sam dosta o njoj na internetu i u časopisima, ali me zanima mišljenje vlasnika dotičnog mobitela. Ima li 6310i opciju za stvaranje proizvoljnih grupa u imeniku? Da mogu sam nazvati grupe kako želim i da svaka grupa ima svoje zvono. Koliko prosječno drži baterija?...

    Started by runner, 30-11-2002 00:41
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 4.571
    04-12-2002 22:35 Idi na posljednji post
  2. Arrow skidanje aplikacija na 3410

    čujte vi tamo!!!!!!!!!!!!!!!!kako skinut nove igrice ili aplikacije prek JAVE na njoki 3410????????????????????????a?:lol: :) :fried: jel se to isplati jel se može putem NETa

    Started by krok, 02-12-2002 00:22
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.506
    02-12-2002 10:36 Idi na posljednji post
  3. napravio sam hrvatski za 8250

    nakon mukotrpnog rada koji je zapoceo jos prije ljeta dovrsio sam i testirao hrvatski prijevod za Nokiu 8250 napravio sam flash file sa 3 jezika: Engleski Njemacki Hrvatski --smatrao sam da ce to pokriti nase govorno podrucje flash je posljednja 5.06 verzija za 8250 kako se stvorilo...

    Started by jsp_m, 09-11-2002 22:07
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.914
    28-11-2002 20:41 Idi na posljednji post
  4. 6610 u proceduri

    testiram 6610 telkas isti kao 7210, ista verz, softa, cak i maska i tipkovnica pase...

    Started by jsp_m, 24-11-2002 04:25
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.777
    28-11-2002 02:26 Idi na posljednji post
  5. Nesto Novo ili Staro ? ? ?

    Zna li netko isto o ovim modelima ? jesu li Novi, Stari ? Ako netko zna nesto o njima neka napise , jer ja nemam pojma i prvi put vidim ove modele nokije . . . Trazio sam na nokijinoj sluzbenoj stranici i nisam nista nasao . . . . .

    Started by Jamal, 26-11-2002 03:26
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.614
    26-11-2002 22:47 Idi na posljednji post
  6. Post 7650 ili 7210....

    Koji je model belje uzeti?? Trenutno imam 7650 i on mi je fakat zakon, ali naravno, dosta je velik..... Zanima me da li 7210 ima javu i kojliku ima memoriju za apps., ima li kameru i kada to dolazi kod nas?? I ako ko zna nešto više o tom mobitelu (iz iskustva), molio bi da napiše još pokoju važnu...

    Started by ivan, 17-10-2002 23:54
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.936
    23-11-2002 19:20 Idi na posljednji post
  7. Anketa Anketa: nokia 6800

    naslov sve govori editirao: velimir

    Started by Daniel Morales, 17-11-2002 22:45
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 3.429
    19-11-2002 21:48 Idi na posljednji post
  8. 6800

    Od novih predstavljenih nokijinih modela jedan je 6800 kad je sklopljen izgleda kao normalni mobitel, ali kad se rasklopi izgleda kao comunicator sa malo majim displeyem:-/ Jeli ovaj mobitel neka revolucije u dizajnu ? :-/ :eek: Pa sta vi mislite ?:jehon:

    Started by Jamal, 16-11-2002 23:28
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.265
    17-11-2002 19:18 Idi na posljednji post
  9. Anketa Anketa: ?????

    Molim Vaše mišljenje o modelu 8210.

    Started by Marijana, 06-11-2002 14:25
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.176
    09-11-2002 20:26 Idi na posljednji post
  10. SLIKE novih telefona iz Nokie - ovdje postati

    nokia 5100

    Started by vee, 04-11-2002 14:54
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 14.379
    09-11-2002 20:20 Idi na posljednji post
  11. INFORMACIJE o novim telefonima iz nokie

    ovdje postati informacije o novim telefonima iz nokie... ovo je postao JSP_M: NOKIA PRESS RELEASE November 4, 2002 Nokia launches 9 new products at Nokia Mobile Internet Conference in Munich

    Started by vee, 04-11-2002 16:26
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 17.524
    09-11-2002 20:03 Idi na posljednji post
  12. NOKIA LIVE - samo za vaše oči

    7210 i novi dodatak - dugo očekivana kamera, a u pozadini 7250 u posebnom "slušaj radio dok me puniš" izdanju

    Started by vee, 07-11-2002 01:43
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.723
    09-11-2002 14:33 Idi na posljednji post
  13. Question Camera Headset HS-1C

    Dakle nigdje na Nokiinom sajtu ne piše dali se kao viewfinder može koristiti ekran od samog GSMa (kao T68i ili GD87) ili isključivo onaj optički na samoj kamerici? Jeli vidio to netko uživo pa da zna odgovorit? :confused:

    Started by Fish, 07-11-2002 13:39
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.028
    07-11-2002 16:03 Idi na posljednji post
  14. Nokia postavlja standarde

    Dakle ovako.... ovog trena sam stigao iz Münchena sa Nokia konferencije i bez imalo pretjerivanja tvrdim da su telefoni odlični naravno svaki u svojoj klasi. Kako nisam pretjerani obožavatelj Nokijinih uradaka mislim da je moje mišljenje objektivno. Sve dok se telefon ne primi u ruku i dok ti hrpa...

    Started by KaKaV NeReD, 07-11-2002 00:06
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 901
    07-11-2002 00:06 Idi na posljednji post
  15. Nokia Party

    evo me opet malo na forumu.Pauza je za rucak. sad imamo jos jedno predavanje pa idemo na NOKIA PARTY jsp_m i vlmr dodjite ja cu vas cekati ispred pa da vas presvercam :))))) enivej ako ne stignete pokazat cu vam slike.

    Started by KaKaV NeReD, 05-11-2002 15:19
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.209
    06-11-2002 02:13 Idi na posljednji post
  16. hm, a recite vi meni...

    ... u svoj ovoj hrpi telefona gdje su se izgubili Bluetooth, WAP 2.0, borac u klasi P800, borac u klasi T68i i S55 i ostalo... mislim lijepo je imati 10 kolor telefona na tržištu, ali...

    Started by vee, 04-11-2002 18:31
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 876
    05-11-2002 12:02 Idi na posljednji post
  17. jos jedna "zanimljivost"

    svi me pomalo cudno gledaju jer se okolo secem sa dva Sony Ericssona T68i a ovdje svi "gonjaju" neke Nokije ....WHY?

    Started by KaKaV NeReD, 04-11-2002 15:53
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 963
    04-11-2002 23:37 Idi na posljednji post
  18. Talking uzivo iz münchena by kakv nered

    pozdrav Mobil forumu izravno sa konferencije u Münchenu. telefoni su ludi. Nokia se nabrusila. trebali ste vidjet Vanjokija kada je iza njega bila slika svih predstavljenih telefona. "to je slika koju navise volim, i koja konkurenciji bas ne daje puno proistora"

    Started by KaKaV NeReD, 04-11-2002 15:22
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.166
    04-11-2002 15:56 Idi na posljednji post
  19. Post Nokia-za ili protiv,zašto i zbog čega

    ako ste pročitali naslov znate što se traži :D

    Started by Daniel Morales, 19-07-2002 20:25
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 7.886
    04-11-2002 15:09 Idi na posljednji post
  20. da imate o cemu pricati..

    sutra je konf u munichu na kooj ce Njoka pokazati 3 (po nekima 6) novih telefona z7a sve detalje watch this space, kao i slike ako ima interesenata dati cu link za live webcast presice

    Started by jsp_m, 03-11-2002 23:47
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 6.151
    04-11-2002 05:35 Idi na posljednji post
  21. Post Li-Poly BPS-2 baterija na N7110, trajanje?

    Kupio sam novu, originalnu bateriju BPS-2  Li-Poly za Nokiu 7110. Pravilno sam ju napunio originalni punjačem ACP-8, 2 puta praznio do kraja, ali mi izdrži sa malo razgovora i desetak SMS-a svega dva dana. Trajanje baterije je kraće nego što je bilo sa Li-ion BLS-2 koja je manjeg...

    Started by littlewing, 02-11-2002 00:34
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.239
    03-11-2002 23:45 Idi na posljednji post
  22. Post KAMERA ZA 6610 I 7210

    Started by sinki1, 26-10-2002 02:47
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.051
    26-10-2002 19:46 Idi na posljednji post
  23. Post nokia 7210 u Italiji

    :D :D noki 7210 je izašla u Italiji , cijena 600 eura

    Started by sinki1, 12-10-2002 14:35
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.985
    16-10-2002 13:46 Idi na posljednji post
  24. Post Fotić za njoke

    Jel ko zna kad će to  ???

    Started by ivan, 18-09-2002 16:12
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 8.113
    16-10-2002 13:01 Idi na posljednji post
  25. Post Kad će napokon club nokia proradit kod nas?

    Sve ste pročitali. Zna li tko možda odgovor?

    Started by Hrc, 11-10-2002 00:09
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 9.323
    16-10-2002 12:59 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 83 od 85 PrvaPrva ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove