Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 82 od 85 PrvaPrva ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2026 do 2050 of 2110

Forum: Nokia

  1. Nokia 8850

    Eto ponovo pređoh na nokiu i zanima me koja je zadnja verzija softa za ovu njoku, i koje su promjene u odnosu na 5.21??

    Started by ivan, 15-12-2002 18:59
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.371
    30-01-2003 23:28 Idi na posljednji post
  2. Trebam ring tone za nokiu

    Sto se tice mobitela pravo sam neiskusan. Trebam ring tone za nokiu 5210 i to queens of the stone age - no one knows pjesma. Ja sam trazio po netu i negdje sam naso, ali nigdje nema onih brojeva sto se ukucaju u composeru nego mi samo krene download mp3 melodije na comp.... ako ko zna neki dobar...

    Started by proba, 19-01-2003 20:54
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.543
    19-01-2003 20:54 Idi na posljednji post
  3. tko cita Nokia testove...?

    evo, dragi moji citatelji, o vi rijeko obozavatelja, da vas pitam za prijateljski savjet u vezi tekstova..zaprav vise kao misljenje.. zanima me kako vam se svidja nacin na koji su recenzirani telefoni (u ovom slucaju govorim za svoje tekstove, Nokie)..dakle zanima li vas sve u detalje (koji meni...

    Started by jsp_m, 15-12-2002 17:44
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 1.477
    13-01-2003 17:20 Idi na posljednji post
  4. Nokia 8310 - popravak

    Ovako stvar je sljedeća... Frendica mi ima Nokiu 8310 kojoj je malo tipkovnica u banani jer ju je jedan bebač cuclal (don't ask) pa me sad zanima dal bi se isplatilo dat ju na popravak i ako da kolko bi to otprilike koštalo ako netko zna kojim slučajem? Hvala. :rolleyes:

    Started by Mobyfan-ica, 07-01-2003 04:05
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.736
    11-01-2003 15:04 Idi na posljednji post
  5. Nokia Connection

    dali za Nokiu 7650 vrijedi dial up connection tutorial koji je na ht-ovoj stranici za nokiu 8310?..da li je to connection preko IR-a? gdje ima za kupiti data kabel za nokiu 7650?

    Started by dlay, 10-01-2003 18:35
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.549
    11-01-2003 14:50 Idi na posljednji post
  6. Question Nokia 3530

    Manufacture Nokia Model 3530 Website Website Networks 900/1800 Height 118 Width 50 Depth 17 Weight 106 Battery Li-Ion 1000mAh Standbytime 312

    Started by gIK, 07-01-2003 02:49
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 7.006
    09-01-2003 06:25 Idi na posljednji post
  7. Nokia - divan novi programcic

    nfader - program koji omogucuje patc flasha DCT3 Nokia da im se svjetla ukljucuju i iskljucuju postepeno, kao na 8310... program je dostupan na Nokia/Download www.info-mob.com

    Started by jsp_m, 08-01-2003 17:38
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.319
    08-01-2003 17:38 Idi na posljednji post
  8. Nokia 7210

    Nedavno sam kupio Nokiu 7210 i sve je ok. Jedino me nervira to sto u Bosni i Herecgovini nema wap-a, pa nema niti aplikacija niti java igrica za download. Da li postoji neka druga mogucnost skidanja istih (mozda neki kabal , infra-red ili sl. I nigdje u BIH ne mogu naci slusalice za Nokiu...

    Started by elvirr, 11-12-2002 15:14
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 3.004
    05-01-2003 16:48 Idi na posljednji post
  9. pa sad raspravljajte.....

    nokia baca van modele k'o luda to moze biti znak predmoci ali i najava slabosti sto vi mislite? do kraja godine jos novi komunikator ps. najava novih modela prije nego prethodno najavljeni touch the ground?? sto to govori o njima? telefoni koji su dosli su blago receno u banani..hmm...

    Started by jsp_m, 11-11-2002 03:51
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 2.513
    05-01-2003 13:16 Idi na posljednji post
  10. Slanje slika sa 7650 na 7210 ne radi preko IR

    7650 jednostavno prijavi grešku "sending failed". Zašto?

    Started by Drug Mile, 01-01-2003 15:17
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.709
    04-01-2003 15:45 Idi na posljednji post
  11. Exclamation Najbolji mobitel s kamerom

    a titulu preuzima...

    Started by flOoKi, 20-12-2002 02:46
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 74
    • Pregleda: 5.869
    03-01-2003 21:05 Idi na posljednji post
  12. prvi EDGE uredaj 6200

    vishe u njemu kad uvatim malo vremena ili u slijedecm mobilu

    Started by vee, 19-11-2002 14:57
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 4.691
    03-01-2003 06:05 Idi na posljednji post
  13. Cool Nokia 3510i ?

    Što vi ljudi mislite o ovom aparatu? :afro:

    Started by pet@r, 30-12-2002 17:04
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 10.995
    02-01-2003 20:43 Idi na posljednji post
  14. data kabel

    Imam namjeru nabavit data kabel za Nokiu, pa me zanima jel svi kablovi mogu radit sa Logomanagerom ili samo FBUS/MBUS? Moze to neko objasniti ko se razumije u kablove. :confused: Kako ovaj kabel stavit u Nokiu 3410. Jel treba vadit bateriju, di ga prikljucit, nis ne kuzim :confused:

    Started by narcis, 28-12-2002 22:02
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.480
    01-01-2003 21:24 Idi na posljednji post
  15. Munkiki igra-Nokia 3410

    Na nokii 3410 sam dobio neku 3D igricu zvanu Munkiki. Prije sam se mogo prebacivati s jedne razine na drugu, a sad ne mogu jer mi se na pocetku igrice pojavi Razina nula. Ta nije postojala prije na pocetku vec Razina 1. Sad uopce ne mogu prijeci na drugu vecu razinu. Zna li neko sto je to u...

    Started by narcis, 06-12-2002 18:38
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.803
    01-01-2003 06:06 Idi na posljednji post
  16. Talking Na kom telefonu bolje zvuce polifone melodije?

    Na kom telefonu bolje zvuce polifone melodije na nokia 3510 ili siemens C55? Na koji ih je lakse prebaciti putem kabela? :fried: :fried: :fried:

    Started by bruyoni, 27-12-2002 18:09
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.862
    29-12-2002 20:05 Idi na posljednji post
  17. nokia "virusi"

    Dal netko zna za kakve "viruse" koji se salju sms-om da nokia zablokira? (a moze i za ostale mobitele):-/

    Started by viki2win, 19-12-2002 17:53
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.234
    28-12-2002 14:09 Idi na posljednji post
  18. Question Vredi li kupovati nokia 3510?!

    Vredi li kupovati nokia 3510? Ako da: Zasto? Ako ne: Zasto? (koji preporucujete, bilo koji proizvodjac) :zbunj:

    Started by bruyoni, 08-12-2002 22:15
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.209
    21-12-2002 18:34 Idi na posljednji post
  19. LogoExpress

    Samo za informaciju na stranici www.handycheats.de postoji u sekciji software program LogoExpress koji je besplatan i može poslužiti umjesto LogoManagera.

    Started by Sljaka, 19-12-2002 23:43
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 823
    19-12-2002 23:43 Idi na posljednji post
  20. nokiasi, razocarali ste me

    zar nes je zaista tako malo, ili je nokia toliko bez problema i transparantnog poslocvanja da Siemens sekcija ima dvostruko vise postova??:fried:

    Started by jsp_m, 16-12-2002 20:22
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 1.639
    18-12-2002 15:15 Idi na posljednji post
  21. HRvatski T9 za Nokie onacno sluzbeno!!!!!!

    Prenosim post N.Belavica sa h.a.c.g :::::

    Started by jsp_m, 26-11-2002 02:16
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.468
    14-12-2002 18:13 Idi na posljednji post
  22. Nokia 3310

    Dali se nekome desavaju slicne stvari sa doticnim aparatom, naime kada sam na nekoj poziciji gdje je signal slab i netko me nazove, ja se javim i aparat se zgasi, dali se tu radi o hardware ili software problemu?

    Started by fantom, 11-11-2002 00:04
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.720
    08-12-2002 14:43 Idi na posljednji post
  23. Question Treba mi misljenja i iskustva sa Nokiom 3510

    Ocu da kupim telefon pa me interesuju misljenja o sledecim aparatima, ili preporuke na druge u istom rangu. Favoriti su mi Nokia 3510, Siemens c55 i s45, ericsson t65. pomagajte ljudi!! PS moze li se ugraditi JAVA u nokiu 3510 :afro:

    Started by bruyoni, 07-12-2002 01:25
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.562
    07-12-2002 23:26 Idi na posljednji post
  24. Nokia 6100

    Eto i ona je došla u oglasnik!! Cijena joj je famoznih 650 eura!! Malo previše...... :-/

    Started by ivan, 05-12-2002 14:05
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.444
    07-12-2002 19:13 Idi na posljednji post
  25. nokia 6610 od danas u prodaji

    Mobis, mislim 4350 kn

    Started by jsp_m, 04-12-2002 14:21
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.746
    05-12-2002 21:43 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 82 od 85 PrvaPrva ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove