Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 81 od 85 PrvaPrva ... 31 71 77 78 79 80 81 82 83 84 85 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2001 do 2025 of 2110

Forum: Nokia

  1. Exclamation 3510i Free games

    Free j2me Nokia 3510i games; The Mock Bros. For now, we only have 3510i games, soon, we will open portal, probably with all the j2me games, visit us soon.

    Started by differenz, 18-03-2003 14:19
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.978
    18-03-2003 14:35 Idi na posljednji post
  2. 2 Nova na CeBitu

    evo nokia ce predstavit 6220 i 3300 vise na www.nokia.com komentari?!?!

    Started by Jamal, 11-03-2003 17:22
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 59
    • Pregleda: 6.672
    16-03-2003 03:18 Idi na posljednji post
  3. nokia 3510i-kontrast

    jel zna netko gdje se nalazi kontrast,ako postoji uopce????

    Started by keko23, 10-03-2003 11:29
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.200
    12-03-2003 11:53 Idi na posljednji post
  4. Novo: Nokia 8580

    Evo neki novi model nokia 8580, nezna jel to mobitel, ali . . .. http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art10/NokiaV/NokiaV1.jpg http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art10/NokiaV/NokiaV4.jpg

    Started by Jamal, 31-12-2002 19:08
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 12.274
    08-03-2003 20:48 Idi na posljednji post
  5. Low-end Nokia?

    Dakle, kolega želi novi mobitel, obavezno da je Nokia i da je više-manje nov model do 200 eura. Mislio sam 3510i, ali pročitah negdje da korisnici nisu baš nasretniji... Ispravke ili dodatni prijedlozi bili bi dobrodošli :D

    Started by vanja, 05-03-2003 22:06
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.055
    06-03-2003 21:53 Idi na posljednji post
  6. Red face 7650 or 6610

    Muci me slatka muka koji od ova dva fona da uzmem!!!!Ovde gde ja zivim cena im je jednaka tako da sam u jos vecoj nedoumici.

    Started by micko, 05-03-2003 16:45
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.150
    06-03-2003 20:47 Idi na posljednji post
  7. 5100 u ponudi VIPneta

    Samo uređaj-3299kn sa VIP smart pretplatom-2979kn sa ugovorom na 12mj.-2399kn www.vipnet.hr/cw/d_show?type=cw&id0=31&id1=47&id2=57&idmanu=10245

    Started by sms freak, 04-03-2003 19:12
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.266
    05-03-2003 11:50 Idi na posljednji post
  8. Nokia 7250 savjetujte me

    kupue je pa napisite njezine nedostatke i funkcije

    Started by vjeko, 27-02-2003 22:46
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.046
    01-03-2003 00:19 Idi na posljednji post
  9. Polifonija+Nokia 7210 transparent logo

    Da li zna neko postoje li naše domaće polifone melodije negdje da se skinu, ali besplatno-naravno? I ima li kakav besplatan program za konverziju iz WAV/MP3 u MIDI fajlove. Ja do sada nisam našao ništa besplatno, sve je ili skupo ili bezveze. Nema ništa ono srednje ali korisno. I još nešto:...

    Started by elvirr, 28-12-2002 13:23
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.302
    28-02-2003 21:49 Idi na posljednji post
  10. Vaše preporuke

    Ovak interesira me koja je svrha MMSa na Nokiji 3510i i 7210 kad nemaju kameru!? Ajde dobro na 7210 mogu prebaciti s kompa, ali kako s 3510i? Kupujem novi mob i stvarno ne znam što da uzmem... U obzir dolaze 3510i, 7210 i 7650. Najviše mi se sviđa 7210 po svemu, ali velim jedini nedostatak je...

    Started by ivan_samsung, 11-02-2003 15:20
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 42
    • Pregleda: 6.571
    25-02-2003 15:53 Idi na posljednji post
  11. Nokia- jesu li preskupe?

    Evo jedno pitanje za sve one koji su fanovi Nokia telefona. Mislite li (iskreno) da je Nokia jednostavno preskupa u odnosu na ono sto nudi? Svi kazu kvaliteta i sta ti ja znam, ali cijena je astronomska:angry: U ducanu ne mozete nijednu kupiti legalno ispod 3500 kn( naravno ove nove serije) sto je...

    Started by Vinc@, 23-02-2003 20:20
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.837
    25-02-2003 13:10 Idi na posljednji post
  12. COM port

    Jel svaki Com port na racunalu podrzava data kabel za Nokiu 3310 ili ne? Mislim sto je to IC port? Jel se treba takav port imati za spajanje data kabla i Nokie?

    Started by narcis, 22-01-2003 17:04
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.285
    18-02-2003 16:31 Idi na posljednji post
  13. Nekoliko razloga za NE kupiti 7210/6610

    1. DISPLEJ nije ni sjena onom na 7650. 2. NE RADI slanje slika preko IC veze s moba na mob ili sa/na PC. 3. MMS poruke ne mogu sadržavati zvuk. 4. SLIKA koja se salje sa 7650 preko MMS-a na 7210 ne liči ni na šta (ne može se niti zumirat). 5. SLANJE MMS poruka nepotrebno zakomplicirano. 6....

    Started by Drug Mile, 14-02-2003 14:46
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.358
    16-02-2003 21:27 Idi na posljednji post
  14. Nokia 5510 hints

    Hint broj 1:kada "ubacujete" mjuzu na mob,horistite audio kabel i snimač.duže traje ,ali zauzima manje memorije(odspojite zvučnike sa kompa i prištrekate audio kabel a slušalice u utikać za slušalicu radi kontrole ukljućite snimać i nakon toga vaš mp3 player).Primjer: pjesma eros bosančeros od dj....

    Started by Daniel Morales, 16-02-2003 15:48
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 923
    16-02-2003 15:49 Idi na posljednji post
  15. Gde mogu sa net-a da skinem nokia firmware?

    Moze li neko da postavi link do sajta na kome se nalaze najnoviji FW za nokia telefone?

    Started by bruyoni, 28-12-2002 21:16
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.835
    13-02-2003 09:44 Idi na posljednji post
  16. kako izbrisati stare tonove iz nokie 6310i

    dodao sam nove tonove ,a htio bi izbrisat stare koje sam prije dodao?

    Started by aterzic1, 08-02-2003 16:28
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.568
    12-02-2003 22:53 Idi na posljednji post
  17. Question koju uzeti 7210,6610 ili 6100

    Koji mob da uzmem. Naravno da je 6100 puno skuplja od 7210 i 6610 al cine mi se da su po softveru tu negdje, ili grijesim. To me bas j... sto to ima 6100 da je tak skuplja od 7210 i 6610 koja je opet skuplja od 7210. Da covjek ne vjeruje. Pa 6610 ista 7210 a k tome meni 7210 lijepsi mob. STA DA...

    Started by JOJOVZ, 20-01-2003 11:21
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 4.347
    12-02-2003 22:43 Idi na posljednji post
  18. Question Sta Mislite O Magazinu -moj Moby-

    KUPUJEM MOJ MOBY I MOBIL OD PETOG BROJA I MOGU REĆ DA ME UŽASNO NERVIRA PREPOTENTNOST NOVINARA ČASOPISA MOJ MOBY.RECENZIJE SU MI DOSADNE ,UŽASNO MONOTONE,A O RUBRICI PITANJA ODGOVORI DA I NE GOVORIM.ALI ETO KUPUJEM GA IZ ČISTE DOSADE.EVO JA SAM TU NEŠTO ŠTURO NAPISA JER MI SE NEDA VIŠE.IPAK SAM JA...

    Started by ssaruni2, 12-02-2003 01:40
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.500
    12-02-2003 01:40 Idi na posljednji post
  19. 7250

    kad ce izac 7250 ,je ko zna mozda????? ........ cijena.......okvirna......

    Started by jole, 11-02-2003 00:37
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.018
    11-02-2003 02:11 Idi na posljednji post
  20. N7110

    za koliko se prodaje??? tip mi ju nudi za 500kn...kaze da je u odlicnom stanju Verzija softa je 4.84

    Started by lisica, 02-02-2003 12:07
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.165
    10-02-2003 22:53 Idi na posljednji post
  21. Lightbulb Infra red

    Imam problem s IRd-om. Instalirao sam adapter i on prepozna da na laptopu imam dva porta. Jedan je prednji VIRTUAL COM port a drugi zadnji VIRTUAL LPT. Buduci da je laptop stariji (Nec Versa 4050 – ako kome to sto znaci) instalirao sam generic ird i u biosu sam isto tako namjestio da to sve ide...

    Started by andro2001, 10-02-2003 04:03
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.108
    10-02-2003 21:43 Idi na posljednji post
  22. KOMENTARI novih telefona iz Nokie

    sorry pokušavam ovo organizirat najbolje što mogu... viki2win je napisao: dizajnom baš i ne oduševljavaju. Nokia 8910i mi se jedino sviđa. 5100 ima tipke tako da mogu troje tipkati odjednom? sorry što sam ti obrisao post tamo kod slika... DAKLE OVDJE POSTAJTE VAŠE KOMENTARE

    Started by vee, 04-11-2002 16:17
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.187
    09-02-2003 20:35 Idi na posljednji post
  23. Question KAKO SPOJITI 6310i sa PC-ijem

    Dragi forumaši HELP Nemogu nikako spojiti svoj mobitel sa PC-ijem,imam kabel imam program i XP Windows Šta mi je činiti? Hvala

    Started by nele, 10-11-2002 11:50
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.615
    08-02-2003 16:46 Idi na posljednji post
  24. Cijena 3510i

    Cijena navedenog modela u GSM centru u Rijeci je 2398kn.

    Started by sms freak, 30-01-2003 19:46
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.630
    31-01-2003 12:17 Idi na posljednji post
  25. jel moze 6100

    Kao sto naslov govori, interesira me dal je moguce dodat slike osoba imeniku,tako da kad vas ta osoba zove da vam se na ekranu prikaze njezina slika?????? Posto se odlucujem za neki novi mob,a Nokia 6100 mi je jedna od kombinacija pa me fakat zanima.

    Started by JOJOVZ, 29-01-2003 23:15
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.125
    31-01-2003 02:49 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 81 od 85 PrvaPrva ... 31 71 77 78 79 80 81 82 83 84 85 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove