Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 79 od 85 PrvaPrva ... 29 69 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1951 do 1975 of 2110

Forum: Nokia

  1. Arrow 8910 black

    Jel ima netko mozda iskustva, osobnog ili mozda nekoga tko ju je imao ili ju jos uvijek ima... naime, zanima me da li se crna boja haba, a najbolje se vidi iz iskustva... po cijeni za koliko je skuplja crna od sive reklo bi se da se ne haba... :)

    Started by vrag, 24-06-2003 14:30
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.127
    26-06-2003 17:56 Idi na posljednji post
  2. dali se isplati????

    dali se ispalti kupovat (npr.N3650) u vipnetu ili cronetu ili kojoj vec trgovini mobitelima ili se vise isplati preko oglasnika pa sta ti uvali uvali??? :-/

    Started by :)), 18-06-2003 21:48
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 2.996
    25-06-2003 00:37 Idi na posljednji post
  3. Nokia 6800

    nitko ne pise nista o ovoj nokii...moje misljenje je da je to trenutno najbolji poslovni mobitel na trzistu...ono sto me zanima je koliko je kvaliteno izradjen (krckanje, skvikovi, klimanje...prisutni su ili ne)...

    Started by Dred, 15-05-2003 11:04
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.294
    23-06-2003 23:52 Idi na posljednji post
  4. 6200 u prodaji u USA

    6200 se prodaje u SAD-u za $49.99 http://www.nokiausa.com/phones/compareandbuy i stvarno imaju niske cijene :angry:

    Started by Jamal, 21-06-2003 03:01
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.050
    23-06-2003 11:40 Idi na posljednji post
  5. 3100

    izgleda kao 2100 sa kolor ekranom http://www.mobil.cz/obrazek.html?obrazek=nokia_3100_2.jpg

    Started by Jamal, 16-06-2003 23:04
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.699
    19-06-2003 20:33 Idi na posljednji post
  6. kako???

    u prijašnjim postovima sam vidio nekakve softwaree za N3650 i sad me zanima kako to skinit ...to preko wapa ili kako?? mobitel dobivam za dva dana..... pa se pripremam pomagajte :D :D :D

    Started by :)), 19-06-2003 14:15
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.654
    19-06-2003 17:56 Idi na posljednji post
  7. Lightbulb Nokia 5100

    Znam da je ovo već stari mobač i da se nema o njemu šta puno za pričati, Nokia ko' Nokia, software series 40 i nema tu šta. Ali nije baš tako, danas sam se po prvi puta igrao s njim, mobač je fenomenalan, dobrih dimenzija, dobre mase i što je najvažnije ne moraš ga paziti da se ne izgrebe. Tipke...

    Started by Ivica, 10-06-2003 19:01
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 4.571
    17-06-2003 00:14 Idi na posljednji post
  8. Www.the3650.com

    Joj dobra je ona stranica www.the7650.com, samo se pitam da li mogu sve one aplikacije i na 3650 posto na primjer pise CameraFIX7650.sis i sad ne znam bi li to stavljao i na 3650-cu???

    Started by deletor, 15-06-2003 02:35
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.440
    16-06-2003 23:18 Idi na posljednji post
  9. Slanje slika sa 7210 via IrDA

    Htio sam prošli vikend poslati sa prijateljeve 7210-tke sliku preko IC-a ali te opcije jednostavno nema. I još jedna neugodnost,ta kanta nemože niti primiti sliku ili sl. preko IC-a. Soft je V 3.06 Duboko sam razočaran :angry: ,banana.

    Started by sms freak, 13-06-2003 17:33
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.151
    15-06-2003 16:15 Idi na posljednji post
  10. Nokia 7250

    Evo malo i o ovom super mobu. težina: 92 g (sa standardnom baterijom BLD-3, Li-Ion, 720 mAh) dimenzije: 105 x 44 x 19 mm, 73 cc

    Started by Hrc, 12-04-2003 22:14
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 32
    • Pregleda: 5.324
    09-06-2003 12:32 Idi na posljednji post
  11. Nokia 6108

    Vidi ovo

    Started by Jamal, 21-05-2003 02:38
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 1.780
    07-06-2003 17:20 Idi na posljednji post
  12. NOKIA siteovi

    koji su najbolji siteovi za nokiu..melodije..java igre..java programi..logosi..tips&tricks.. koje vi posjećujete?

    Started by dlay, 25-05-2003 17:04
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.372
    06-06-2003 16:35 Idi na posljednji post
  13. Arrow Nokia game 2003

    Majstori, jel' igrao tko Nokia game 2002, ako da kakva je bila igra i u čemu je fora, još me zanima moraš li imati Nokia mobač ak' želiš igrati? Nokia game 2003 počinje za 172 dana! Tko misli igrati vrijeme je da se prijavi!

    Started by Ivica, 20-05-2003 18:49
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.444
    05-06-2003 22:45 Idi na posljednji post
  14. ade mi pomozite,ako znate

    koliko koštaju naglavne slušalice hdd-2 za nokiu 5510? koliko košta kućište za ovu istu nokiu? pitam vas jer kad sam bio na mobisovoj stanici nema hdd-2, onda sam poslo mail mobisu a to je bilo prije 22 dana.

    Started by Daniel Morales, 31-05-2003 22:37
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.462
    03-06-2003 20:49 Idi na posljednji post
  15. Question software za 3410?

    Molim da pošaljete linkove za stranice na kojima mogu naći programe, igre, screensavere... i same nove verzije softwarea za ovu nokiu.:-/

    Started by jay, 02-06-2003 20:06
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 800
    03-06-2003 12:40 Idi na posljednji post
  16. Koji mob?

    Pozdrav svima! Imao bi jedno pitanje. Koji od ovih mobitela izabrati: Nokia 3650 Nokia 6100 Nokia 6610 Nokia 7250 Siemens S55 Samsung SGH T100

    Started by cyberphere, 02-05-2003 23:42
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 88
    • Pregleda: 9.958
    31-05-2003 01:03 Idi na posljednji post
  17. 3650 testirana

    evo jednog zanimljivog ulomka: MN: Memorijske ekstenzije Skidanjem poklopca za bateriju može se zamijetiti nova Nokijina baterija BL-5C koja pruža nešto veću autonomiju nego BLB-2 Nokie 7650. Ispod nje prostor je za dodatnu MMC karticu. MMC (MultiMedia Card, vrsta malenog medija za pohranu...

    Started by jsp_m, 07-01-2003 01:35
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 57
    • Pregleda: 7.177
    30-05-2003 12:56 Idi na posljednji post
  18. Exclamation 6100 i need asistance ASAP

    Ok zanima me dali postoji softverska nadogranja da Nokia 6100 moze slati polifone melodije u MMSu i dali ima mogucnost slusajnja zvukova nanjoj... A sad vaznije pitanje kako prebaciti slike slikane foticem za pop port... u PC... tj. kao bilo sto iz galerije ubaciti u pc ....

    Started by N6100 :), 24-05-2003 18:26
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.390
    25-05-2003 11:58 Idi na posljednji post
  19. Nokia 6220

    Tezina 92 Dimenzije 107x45x19 Vrsta baterije Li-Ion Stand by (h) 200 Razgovor (h) 4 Kuciste W/o cover Antena Unutarnja Displej

    Started by Mobyfan-ica, 21-05-2003 19:40
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.095
    22-05-2003 21:52 Idi na posljednji post
  20. Question ????

    Zanima me koja je to Nokia?Jednom sam je vidi negdje ali ne mogu se sjetit koji je to model.Slici 7250,ima integriranu kameru sa zastitnim poklopcem za kameru,tako da je kamera skrivena dok se poklopac ne pomakne,ima malu antenu na vrhu(kamera nije integrirana),zaslon u boji...Volio bih da mi...

    Started by bart8, 19-05-2003 12:59
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.313
    20-05-2003 12:46 Idi na posljednji post
  21. data kabel za nokiu 3510i

    Postoji li,i gdje mogu nabaviti data kabel za nokiu 3510i? :-/

    Started by danchy, 15-05-2003 22:38
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.418
    18-05-2003 20:07 Idi na posljednji post
  22. Unhappy Kuciste za NOKIU 8850?

    Zanima me gdje ima za kupit kuciste za nokiu 8850 s tim da kuciste mora biti originalno a ne ono plastikanersko s placa! I koliko bi to doslo otprilike? Molio bih Vas da mi sto prije odgovorite jer mi je hitno!

    Started by dilurekba, 15-05-2003 15:29
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.013
    15-05-2003 19:07 Idi na posljednji post
  23. ekran 8210

    Evo dobio sam jednu stariju nokiju 8210 i mob radi dobro dok je bez maske, a čim stavim masku izgubi se sve sa ekrana, i da bi nastavia rad moram držati stisnuto gornji dio mobitela (kod zvučnika). U čemu je problem i kako to riješiti??

    Started by 3aTmr, 14-05-2003 11:40
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 934
    14-05-2003 17:58 Idi na posljednji post
  24. Background image

    Stavio sam jednu sliku kao Background ali sam je izbrisao iz foldera Images . Pa sam htio da vas pitam gdje bih mogao da nadjem tu sliku sad? (posto i dalje stoji kao Background) (mislim da je i prije neko ovo isto pitao ali nikako nisam mogao da nadjem tu Temu :o ) radi se o n7650

    Started by zwar, 28-04-2003 22:09
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.376
    05-05-2003 23:21 Idi na posljednji post
  25. pcsuite??

    je ima ko pri ruci pcsuite 5.1??? ne da mi se skidat s neta...... :)

    Started by jole, 21-04-2003 22:14
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.619
    28-04-2003 21:10 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 79 od 85 PrvaPrva ... 29 69 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove