http://www.nokia.com/nokia/0,,47665,00.html komentari?
Evo jedne male novosti iz HT-a,jedino još nema cijenu(provjerite malo kasnije). www.htmobile.hr/Cronet/uredaji/1-n-3100.asp
http://www.nokia.com/nokia/0,,47705,00.html komentari?
http://www.nokia.com/nokia/0,,47780,00.html komentari?
Dali netko zna kako omogučit korištenje ic-a za slanje slika i melodija???
http://www.mobil.hr/index.php?id=2&gg=2&ss=0&nid=591&show=1
:afro: Da li zna netko stranicu sa originalnim melodijama SE T610(npr.NYC) gdje ih mogu skinuti i prebaciti na Nokiu 7650?
Može mi netko tko imaNOKIU 3650 pomoć? kako da pobrišem igre koje sam downloadirala???:afro:
Usput ima li kakvih vijesti o izlasku ili eventualnim specifikacijama samog n-gage-a?
e vako.... crko mi je onaj adapter pomoću kojega se prištekaju obične slušalice na mob(3.5 na 2.5 mm). Moj problem je u tome što kad sam išao u mobis rekli su da nemaju taj adapter pa me zanima gdje bih mogo to nabavit?
Spojim 3510i i pc, MobiMB prepozna mobitel ali kad idem prebaciti igru javi mi: Error creating Java application Error 255 OPM nekad prepozna koji je model, nekad ne, a kad je kartica u mobitelu onda obavezno ne prepozna model. Takoder zna javiti da za javu nema slobodne memorije (naravno...
review je up http://www.mobile-review.com/review/nokia-6108-en.shtml
Koju nokiu koristite? Mozda neki modeli nece biti prikazani.
Može li mi netko reći koja je najnovije verzija software-a za Nokiu 7210 i dali se isplati upgrade software-a. Trenutno je na mobu verzija V 4.18
Jel znate da li se kod nas moze nabavit origigi maska za 7250? Gledala sam u mobisovom web shopu tamo nema...
pocele su prijave za nokia game www.nokiagame.com
jeli moguce da nokia pc suite 5.1 radi samo pod dku-5 kablom to jes da ne moze da radi na kabal sa seriskim prikljuckom?na mobmib sve normalno radi dok na suite stalno dobijam poruku da telefon nije prikljucen!
vrlo slici 7250 a i svidje mi se. izglede da ima novi meni..
http://81.91.70.85/mobilbpit/forum/index.php?act=ST&f=7&t=5041 na francuskom je, ali slike su vazne.
Eto ko sto sam naslov kaze vratio sam se na moju staru 7210,pisite mjesta sa puuuno Java igara za moj fon,sa puuuno melodija
Prokomentirajte slike Slike su na http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&threadid=2498.
Uspio sam nabaviti data kabel za 3510i ali nigdje ne mogu naći software za prijenos slika preko data kabla pa ako znate napišite mi koji link. :confused:
Evo danas (12.09.) je službeno predstavljena, pogledajte ovdje: mobil online novosti
koliko kosta maska za Nokiu 8850 po mogucnosti zlatna??
Imam novu nokiu 3510i i za pozdravnu poruku sam si stavio "Nokia-disappointing people". Cigla se gasi kad igram dosadne java igre, kad brišem poruke i soft je spor. zar se ne može kupit normalan mob za male pare a da nije shit? najbolji mi je bio stari Siemens S25!!! malo je bio skup...ali...
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma