Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 76 od 85 PrvaPrva ... 26 66 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1876 do 1900 of 2110

Forum: Nokia

  1. Arrow Kamera za Nokiu 3300?

    ovako znaima me dali postoji CAMERA za nokiu 3300...koliko kosta i jeli u prodaji.... HVALA!

    Started by Hugo, 02-12-2003 16:01
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.578
    14-12-2003 22:42 Idi na posljednji post
  2. Exclamation Pomoc! Problem Sa 6210

    eh, nadam se da mi neko moze pomoci sa ovim. naime, imam nokiu 6210 i desava mi se to da kada upalim mob. javlja mi neku gresku tipa "SIM card not accept". par puta ugasim mob., pa ga upalim i sve je ok, medutim, za par minuta mi nema nikakve mreze i kaze da je potrazim...medutim nikakvu mrezu...

    Started by cile, 21-11-2003 19:21
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.186
    14-12-2003 22:15 Idi na posljednji post
  3. Lightbulb entuzijasticko pitanje

    jeli moguce umreziti nokiu 6600 s kompom pa izvesti nesto preko nje kao sto je spajanje na internet preko mreze, a onda preko realonea gledati npr HRT na 6600ici bez da derem gprs i ine?

    Started by jay, 07-12-2003 11:30
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.683
    13-12-2003 14:09 Idi na posljednji post
  4. da li ko ima hr-menu za nokiju 3310

    Halo , dali ko ima HR-menu za nokiju 3310 i sto je sve potrebno da se taj menu ubaci u nokiju . Hvala na odgovoru .

    Started by cipora, 08-12-2003 11:45
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.031
    10-12-2003 12:15 Idi na posljednji post
  5. Question pomoć oko softwera za 3510i

    treba bi mi softwer za kompjutor koji ce mi uploudat java igrice na kompjuter priko odgovarajućeg kabela. molin vas recite mi koji mi softwer odgovara i gdje ga mogu nać

    Started by sepurine, 08-12-2003 21:02
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.066
    08-12-2003 21:02 Idi na posljednji post
  6. Lightbulb 3510i pitanja...

    Evo ljudi imam par pitanja pa ako tko zna molio bi da mi odgovori: Sestra mi ima 3510i i igrice su totalno lose :angry: . Sad bi je ja ubacio nove, ali neznam niti jednu wap stranicu di ih ima pa ako neko zna bilo bi dobro da mi napise. Isto me interesira je li tko zna koliko dode kabel za...

    Started by andro2001, 29-09-2003 23:10
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.297
    04-12-2003 23:54 Idi na posljednji post
  7. Lightbulb Tko će dočekati 6230?!?

    Ljudi, Konačno sam našao mob koji bi mi trebao zapeti u džepu barem 8mj-god dana. Obzirom da mi se to događa iznimno rijetko, za razumjeti je razlog mog nestrpljenja kad bi ova igračkica mogla vidjeti svjetlo dana u nas ili okolici (A, I). Da li netko ima ikakvu info, osim one općenite: prvi...

    Started by jux, 22-11-2003 16:06
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.342
    04-12-2003 20:58 Idi na posljednji post
  8. N-gage igre na 3650 ?

    Dali je nekome uspjelo ovo ? Na IRC-u se govori o nekih par igara koje bi (za sada) trebale raditi ... Osobno sam pokusao 'Sonic', instalacija prolazi bez problema medutim igra se nece pokrenuti :-((( Ako netko moze probati i sa 6600 jer bi na njoj trebalo biti jos jednostavnije jer ima vise...

    Started by Mi5h0, 09-11-2003 16:23
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.539
    04-12-2003 00:24 Idi na posljednji post
  9. NOKIa 1100

    evo cool telefon za prosječnog rvata i onog tko je glasao za HDZ ima sve ia nema ništa. šalim se ima sve potrebne funkcije za prosječnog korisnika, a ne škripi pod prstima i ne izgleda ko da su je radili klinci na praksi. Stvarno je kompaktna. istina ima prastari zaslon ko od 5110 ali je stvar...

    Started by KaKaV NeReD, 27-11-2003 01:58
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.751
    03-12-2003 23:57 Idi na posljednji post
  10. Lightbulb samo za napredne - novi OS za Nokie DCT3!

    ccccccccccc

    Started by jsp_m, 17-11-2003 20:57
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 771
    03-12-2003 23:55 Idi na posljednji post
  11. Anketa Anketa: 8210 i 3650

    Prodajem 3650 za 2000 kn sa orginal torbicom i 16 mb karticom,plave boje.Ako je netko zainteresiran u području Zagreba neka mi se javi. Što mislite o staroj legendi-Nokii 8210?

    Started by IggXy, 01-12-2003 23:27
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 734
    01-12-2003 23:27 Idi na posljednji post
  12. kupovanje mobitela ''na crno''

    Kupio bih nokiu 6600 na crno, ali nenzam koliko je to ''sigurno''. Kako se ostvaruje garancija? ima li tko kakav savjet?

    Started by austin, 23-11-2003 12:46
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.839
    26-11-2003 14:52 Idi na posljednji post
  13. Nokia 5140

    http://www.nokia.com nova nokija jipi! klik na link za specs!

    Started by Daniel Morales, 16-11-2003 20:46
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.699
    17-11-2003 21:37 Idi na posljednji post
  14. [B]Problemi sa Nokia mobitelima[/B]

    Cao svima, postavio bih vam par pitanja u vezi sa problemima Nokia mobitela koje sam poceo da opazam i to modelima 3650, 7650, pa evo sada i 6600 kod kojega su, koliko sam upoznat, zaboravljene da se ugrade odredjeni softwerske komponente. Naime, imam jedan problemcic sa svojim modelom 3650 a...

    Started by gulanfer, 14-11-2003 16:21
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.585
    17-11-2003 08:50 Idi na posljednji post
  15. Exclamation n: nokia 7700

    http://www.nokia.com/nokia/0,,47550,00.html komentari?

    Started by vee, 28-10-2003 16:14
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.734
    14-11-2003 08:44 Idi na posljednji post
  16. Post Fotke sa moje Nokie 3650 - komentari

    Inače fotke možete pronaći http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&threadid=2558 :)

    Started by viki2win, 22-09-2003 18:49
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.090
    13-11-2003 00:00 Idi na posljednji post
  17. moja nokia 7250i :D

    kupio sam je u ducanu....naime kad stisnem tipku za strane(za pojacavanje) ne reagira, a tek kad ga restartiram pocne reagirati....jel se to nekom dogodilo?

    Started by vjeko, 14-10-2003 21:05
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 1.674
    12-11-2003 23:57 Idi na posljednji post
  18. Anketa Anketa: Nokia 6600 ili SE P900...tko je bolji?

    :afro: Usporedba je malo nezahvalna ali sto mislite tko ce se vise prodavati,Nokia 6600 ili Sonyericsson P900?

    Started by Liquid, 30-10-2003 16:18
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.899
    10-11-2003 21:45 Idi na posljednji post
  19. VIPnet-ovo redovno korigiranje cijena

    I ovaj mjesec su ugodno iznenadili rezanjem cijena tako da sada 7250i možete kupiti za 3591 kn. www.vipnet.hr

    Started by sms freak, 04-11-2003 20:28
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.881
    10-11-2003 21:21 Idi na posljednji post
  20. Logo manager i 6510 via IrDA

    Imam problem u povezivanju 6510-ice sa Logo managerom(ver 1.1.9) preko IrDA. U podešenjima sam stavio i na IrDA(drivers) i na Direct Ir ali mi neće spojiti telefon. Kada mi je na IrDA(driverima) onda se spoji na 2 sekunde pa 10 nije povezan(i tako se stalno ponavlja) i ništa nemogu raditi. A za...

    Started by sms freak, 28-10-2003 20:05
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.547
    06-11-2003 19:54 Idi na posljednji post
  21. Question Pitanjce

    Ajde mi dajte neke dobre stranice gdje mogu besplatno skinut igre i ostalo za NOKIU 3650?:angel:

    Started by Amy_Lee, 25-10-2003 21:16
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.577
    06-11-2003 11:43 Idi na posljednji post
  22. Angry Joj, ljudi moji, ja ću se ubit!!!!

    Imam onu glupu NOKIU 3650 koju bi najrađe zašiljila u zid. Instalirala sam neku igru koja izgleda uopće nije kompatibilna s mojim mobom i sad mi bez veze zauzima prostor a ne mogu je ni pobrisat!!! I ŠTA DA RADIM??? i onda npr instaliram onu igru BOUNCE i prođem sve levele i skinem s neta nove...

    Started by Amy_Lee, 30-10-2003 14:21
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.453
    05-11-2003 14:56 Idi na posljednji post
  23. Nokia 3510 GPRS

    da li mogu na net preko kompa i ovog telefona??? sta mi je sve potrebno?? driver, kabal, program??

    Started by kefalo, 04-11-2003 20:36
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.128
    05-11-2003 12:11 Idi na posljednji post
  24. hrvatski T9

    dali postoji hrvatski T9 za nokiu 6100 (recimo, u novoj verziji software-a)???

    Started by Padobranac_007, 02-11-2003 15:23
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.742
    04-11-2003 11:01 Idi na posljednji post
  25. Exclamation n: nokia 6820

    http://www.nokia.com/nokia/0,,47814,00.html komentari?

    Started by vee, 28-10-2003 16:16
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 963
    03-11-2003 22:58 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 76 od 85 PrvaPrva ... 26 66 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove