Koja je razlika izmedju M Bus i F Bus kabela za Nokiju?
Zna li tko gdje nabaviti data kabel za nokiu 3100 - po mogucnosti jeftino - koja je prosječna cijena istog? Hvala
Zna li itko kako bi se mogle skinuti slike sa ovim mobitela ili polifone melodije preko kabla ili IR veze. Uglavnom imam Nokiu 5100 + kamera, a ako želim nešto ipsrintat trebam slat MMS na e-mail i to je sve KOŠTA, pa eto.... Ima li ideja?
Da li je ista baterija kod Noikie 6610 i 6100 ili ima razlike? Koja vise izdrzi?
Kako i da li uopce mogu na N3660 poslati vise slika u jednom mms-u? Na samsungu mogu staviti vise stranica i svaka stranica ima sliku, ali tu mi se cini da to ne moze! Aj ako tko sto zna bija bi zahvalan!! Mozda postoji koji programcic za prosiriti tu mogucnost???
jel zna tko koliko kosta data kabal za nokiu 6610?
koja brzina treba bit namjestena da bi mogao slat na nokiu 6600, jeli dovoljno 9600
evo pustih par sličica na http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&threadid=3699 pa da čujem komentare.
Kako vam se sviđa nova nokia? dali možda netko zna koliko otprilike košta? bye:rifle:
CMOS kamera snima 320*240 a VGA 640*480 a koji vi mobitel znate da ima diplay 320*240 ili cak 640*480 jedino p800/p900 imaju 320*208 sto nije dovoljno ni za CMOS kameru da se pokaze u pravom svjetlu jer ona slika 320*240... jedina razlika VGA i CMOS kamera kada ih prebacis na zaslon od kompa e tek...
Ajmo pametnjaci,naslagajte par dobrih stranica gdje se može naći dobar besplatan soft za nokiu 3650 ali stvarno neke važeće i još neke gdje se može naći besplatan soft za otkljućavanje sony erišita t68i!!! THX
Nabavio sam rabljenu 3310-icu te me zanimaju neke stvari. Vetzija softa je 04.24 pa me zanima koja je zadnja verzija, razlika izmedju tih verzija, dali se moze promijeniti soft, kako i sto bih dobio. Inace na bob nemam prigovor, sve je u redu i nije mi nuzno da ista mijeljam. Nadam se da ce mi...
Imao sam camcorder pro onih 15 dana i onda je crko. Probo sam ga izbrisat i upucat opet unutra al opet ne radi. Trebam se registrirati ili postoji crack(koji i kako)?????
Imam problem s alarmom. Koristim World Clock Pro kojim mogu minjati zvono alarma i zvoni mi tako kad je mob ukljucen ali kad iskljucim mob on zvoni sa svojim defaultnim zvonom. Ima li koji bolji soft??? Hvala! :D :D :D
Jeli moguce ikako spojiti Nokie koje imaju radio ili mp3playere na pojacalo za "puni uzitak", a da istovremeno nista nepregori?
Evo kupila sam mob...ja zadovoljna za sada....sutra idem po pretplatu vip...da probamo malo ..pa ću vidjet...ako račun bude probavljiv ostat ću na vipu.... šta mislite o mobaču?
Imam Nokiu 5100 i kada ukljucim Irda na njega i primaknem usb irda na kompjuteru na kojem imam winxp on uopste ne reaguje tek nakon odredjenog vremena mi pokazuje da je 5100 in range medjutim ne instalise nikakav driver za njega pa ne mogu da ga koristim. Pored toga pitao bih vas ima li neki...
slike se nalaze ovdje
Koliko kosta ova nokia i kakva su iskustva?
izvedivo ili ne?
Ima li neko nokia music stand i kakav je?
Molim vas za objasnjenje: Da li je moguce softver za Nokiu 3650 (konkretno: recnik) koristiti na Nokia modelu 6100 (6600) ??? Unapred hvala za objasnjenje !
htio bi da mi neko objasni razliku izmedju data kablova. imam nokiu 7110 i htio bi promijeniti ikone u meniu i promjeniti zvuk poruke hvala na pomoći.:)
ovako znaima me dali ona nokia fun camera ima ono da slikas sam sebe????????????????????????????????????? Hvala!:angel:
LINKOVI ZA BESPLATNE JAVA IGRE
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma