Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 75 od 85 PrvaPrva ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1851 do 1875 of 2110

Forum: Nokia

  1. Koja je razlika izmedju M Bus i F Bus kabela za Nokiju?

    Koja je razlika izmedju M Bus i F Bus kabela za Nokiju?

    Started by blue5d, 21-02-2004 00:50
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.171
    22-02-2004 23:44 Idi na posljednji post
  2. Data kabel za Nokiu 3100

    Zna li tko gdje nabaviti data kabel za nokiu 3100 - po mogucnosti jeftino - koja je prosječna cijena istog? Hvala

    Started by afroman, 15-02-2004 18:18
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.023
    20-02-2004 23:44 Idi na posljednji post
  3. skidanje slika za Series 40 (ili Nokia 7210, 5100, 6100...)

    Zna li itko kako bi se mogle skinuti slike sa ovim mobitela ili polifone melodije preko kabla ili IR veze. Uglavnom imam Nokiu 5100 + kamera, a ako želim nešto ipsrintat trebam slat MMS na e-mail i to je sve KOŠTA, pa eto.... Ima li ideja?

    Started by Djebahudin, 19-02-2004 18:27
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.844
    20-02-2004 00:51 Idi na posljednji post
  4. Baterija kod 6100 i 6610 ?

    Da li je ista baterija kod Noikie 6610 i 6100 ili ima razlike? Koja vise izdrzi?

    Started by grozda, 15-02-2004 00:53
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.076
    17-02-2004 22:09 Idi na posljednji post
  5. Question symbian MMS

    Kako i da li uopce mogu na N3660 poslati vise slika u jednom mms-u? Na samsungu mogu staviti vise stranica i svaka stranica ima sliku, ali tu mi se cini da to ne moze! Aj ako tko sto zna bija bi zahvalan!! Mozda postoji koji programcic za prosiriti tu mogucnost???

    Started by andro2001, 15-02-2004 13:47
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 741
    15-02-2004 13:47 Idi na posljednji post
  6. Exclamation data kabal za 6610

    jel zna tko koliko kosta data kabal za nokiu 6610?

    Started by kappa, 07-02-2004 22:12
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.704
    15-02-2004 00:37 Idi na posljednji post
  7. infra red brzina

    koja brzina treba bit namjestena da bi mogao slat na nokiu 6600, jeli dovoljno 9600

    Started by el nino, 11-02-2004 02:13
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.714
    14-02-2004 21:02 Idi na posljednji post
  8. Komentari slike sa Nokije 7600

    evo pustih par sličica na http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&threadid=3699 pa da čujem komentare.

    Started by KaKaV NeReD, 25-01-2004 13:46
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 2.636
    13-02-2004 01:29 Idi na posljednji post
  9. Nokia 7200

    Kako vam se sviđa nova nokia? dali možda netko zna koliko otprilike košta? bye:rifle:

    Started by Hope, 03-02-2004 14:16
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 940
    10-02-2004 20:25 Idi na posljednji post
  10. Cmos Vs Vga

    CMOS kamera snima 320*240 a VGA 640*480 a koji vi mobitel znate da ima diplay 320*240 ili cak 640*480 jedino p800/p900 imaju 320*208 sto nije dovoljno ni za CMOS kameru da se pokaze u pravom svjetlu jer ona slika 320*240... jedina razlika VGA i CMOS kamera kada ih prebacis na zaslon od kompa e tek...

    Started by kappa, 06-02-2004 18:53
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.341
    08-02-2004 12:45 Idi na posljednji post
  11. Question NKI 3650 i SE t68i

    Ajmo pametnjaci,naslagajte par dobrih stranica gdje se može naći dobar besplatan soft za nokiu 3650 ali stvarno neke važeće i još neke gdje se može naći besplatan soft za otkljućavanje sony erišita t68i!!! THX

    Started by deanxx, 07-02-2004 17:46
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 999
    07-02-2004 19:30 Idi na posljednji post
  12. Nokia 3310 i verzija softa !

    Nabavio sam rabljenu 3310-icu te me zanimaju neke stvari. Vetzija softa je 04.24 pa me zanima koja je zadnja verzija, razlika izmedju tih verzija, dali se moze promijeniti soft, kako i sto bih dobio. Inace na bob nemam prigovor, sve je u redu i nije mi nuzno da ista mijeljam. Nadam se da ce mi...

    Started by leo4, 11-01-2004 19:29
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.607
    06-02-2004 11:19 Idi na posljednji post
  13. Question Help(camcorder)

    Imao sam camcorder pro onih 15 dana i onda je crko. Probo sam ga izbrisat i upucat opet unutra al opet ne radi. Trebam se registrirati ili postoji crack(koji i kako)?????

    Started by Hrescan, 05-02-2004 20:48
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 739
    05-02-2004 20:48 Idi na posljednji post
  14. alarm kod symbiana

    Imam problem s alarmom. Koristim World Clock Pro kojim mogu minjati zvono alarma i zvoni mi tako kad je mob ukljucen ali kad iskljucim mob on zvoni sa svojim defaultnim zvonom. Ima li koji bolji soft??? Hvala! :D :D :D

    Started by andro2001, 05-02-2004 16:45
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.001
    05-02-2004 18:17 Idi na posljednji post
  15. Lightbulb entuzijasticko pitanje 2

    Jeli moguce ikako spojiti Nokie koje imaju radio ili mp3playere na pojacalo za "puni uzitak", a da istovremeno nista nepregori?

    Started by jay, 13-12-2003 16:28
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.417
    24-01-2004 00:47 Idi na posljednji post
  16. Nokia 6220

    Evo kupila sam mob...ja zadovoljna za sada....sutra idem po pretplatu vip...da probamo malo ..pa ću vidjet...ako račun bude probavljiv ostat ću na vipu.... šta mislite o mobaču?

    Started by andrea, 13-01-2004 00:18
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 39
    • Pregleda: 4.096
    21-01-2004 10:11 Idi na posljednji post
  17. irda problem sa nokia 5100

    Imam Nokiu 5100 i kada ukljucim Irda na njega i primaknem usb irda na kompjuteru na kojem imam winxp on uopste ne reaguje tek nakon odredjenog vremena mi pokazuje da je 5100 in range medjutim ne instalise nikakav driver za njega pa ne mogu da ga koristim. Pored toga pitao bih vas ima li neki...

    Started by agim, 08-01-2004 13:24
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.394
    12-01-2004 11:33 Idi na posljednji post
  18. Komentari slika sa N7250i :

    slike se nalaze ovdje

    Started by vjeko, 20-12-2003 23:02
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 4.124
    10-01-2004 01:58 Idi na posljednji post
  19. 5210

    Koliko kosta ova nokia i kakva su iskustva?

    Started by xyoop, 26-12-2003 20:23
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.240
    30-12-2003 00:40 Idi na posljednji post
  20. ekran od nokie 3510i u nokiu 5510

    izvedivo ili ne?

    Started by Daniel Morales, 23-12-2003 21:29
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 888
    26-12-2003 21:21 Idi na posljednji post
  21. Post nokia music stand

    Ima li neko nokia music stand i kakav je?

    Started by ssaruni2, 19-12-2003 03:44
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.329
    24-12-2003 20:58 Idi na posljednji post
  22. Question Softver za 3650 na 6100 ???

    Molim vas za objasnjenje: Da li je moguce softver za Nokiu 3650 (konkretno: recnik) koristiti na Nokia modelu 6100 (6600) ??? Unapred hvala za objasnjenje !

    Started by krle11, 17-12-2003 16:19
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.412
    22-12-2003 00:08 Idi na posljednji post
  23. Exclamation data kablovi

    htio bi da mi neko objasni razliku izmedju data kablova. imam nokiu 7110 i htio bi promijeniti ikone u meniu i promjeniti zvuk poruke hvala na pomoći.:)

    Started by vidovicivan, 10-12-2003 23:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.349
    18-12-2003 20:29 Idi na posljednji post
  24. Hitno Pomoc - fun camera!

    ovako znaima me dali ona nokia fun camera ima ono da slikas sam sebe????????????????????????????????????? Hvala!:angel:

    Started by Hugo, 10-12-2003 11:23
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.253
    15-12-2003 19:45 Idi na posljednji post
  25. Question Java Igre Za Nokie

    LINKOVI ZA BESPLATNE JAVA IGRE

    Started by jmarti21, 25-11-2003 21:58
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 25.882
    14-12-2003 23:01 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 75 od 85 PrvaPrva ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove