Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 73 od 85 PrvaPrva ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1801 do 1825 of 2110

Forum: Nokia

  1. Java igrice na N-Gage

    Kako instalirati Java igrice na N-Gage? Nikako nece, valjda negdje grijesim.

    Started by Moad'Dib, 23-04-2004 20:30
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.462
    30-04-2004 23:20 Idi na posljednji post
  2. Nokia upgrade

    pozdrav... malo pitanje... imam isto NOKIU 6610 i verzija mi je 3.09 pa me zanimalo mogu li ja sam upgrejdat na neku višu verziju ili je to nemoguće... a ako nemogu sam koliko bi došlo u dućanu ...i je li sigurno to radit(ako je moguće;)) pozdrav keko

    Started by keko, 26-04-2004 09:34
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.309
    29-04-2004 21:50 Idi na posljednji post
  3. Bluetooth games

    Pozdrav svima!!! Zanima me jel ima tko od vas ili zna neki link gdje mogu skinut neke dobre igrice za s60 (nokia 3650, 3660 i 6600) a da se mogu igrati u multiplayeru preko bluetooth-a???? Hvala! :angel:

    Started by kamikaza, 28-04-2004 16:50
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.441
    28-04-2004 22:55 Idi na posljednji post
  4. Nokia 3660 vs N-gage

    Koji je mobitel po vašem mišljenju bolji,hvala na odgovorima

    Started by dario_mobifreak, 02-02-2004 20:44
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 29
    • Pregleda: 3.503
    28-04-2004 20:31 Idi na posljednji post
  5. IrDA problem

    aloha nabavia sam IrDA ... ACTiSYS IR - Wireless Interface...(evo linka uređaja )lipo sanm ga instalira, instalira NokiaPC suite za 6610....ali problem je u tom šta kad uključim PCsuite i kliknem na IrDA connection on mi prepozna nokiu 7210 a ne moju 6610...imate možda kakvu ideju u čemu može...

    Started by keko, 19-04-2004 22:11
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.805
    28-04-2004 19:54 Idi na posljednji post
  6. Question N-Gage igrice

    Gdje skidate igrice ? Bio bih zahvalan na nekim linkovima. pozdrav,-

    Started by Moad'Dib, 20-04-2004 22:41
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.414
    21-04-2004 12:17 Idi na posljednji post
  7. sigurnosni kod

    sa kojim programom mogu saznati sigurnosni kod (nokia 7250)?? Hvala

    Started by bigboss, 20-04-2004 23:06
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.316
    21-04-2004 01:43 Idi na posljednji post
  8. flashiranje N7250i

    jel istina da je izaso v5.22firmware za n7250i?? btw prodaje li itko od vas kabel za novije nokije??...........and jel postoji za kupiti 'kopiju' tog kabla??

    Started by vjeko, 18-04-2004 11:07
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 852
    19-04-2004 00:14 Idi na posljednji post
  9. Nokia 6610 - kako je spojiti na PC

    pozdrav... možda je bilo već ovakvih tema ali moram bit siguran za spojit Nokiu 6610 na PC tako da mogu prebacivat melodije i slike... *koji mi treba kabel(jel to baš neki originalni ili postoji neki univerzalni)... *koliko otprilike košta... *jel se može nabavit bilo gdje ili samo u nekim...

    Started by keko, 18-04-2004 16:24
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.461
    18-04-2004 20:23 Idi na posljednji post
  10. Talking Symbian apps

    Bilo bi super kad bi postavili imena aplikacija koje svakodnevno koristite na svojoj N6600,N3660 itd...

    Started by IggXy, 14-04-2004 21:37
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.989
    18-04-2004 17:05 Idi na posljednji post
  11. Problem sa PC suitom

    Imam 3650 i PC suite. Prije tjedan dana počeli su problemi. Kada hoču prebacit sliku sa moba na komp veza se prekine i nakon nekoliko sekundi opet uspostavi. Probao sam reinstalirati drivere za IRDU i PC suite al opet mi se to događa. Zna li netko možda rješenje tog problema?

    Started by Boobo-oobo, 17-04-2004 15:52
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 581
    17-04-2004 15:52 Idi na posljednji post
  12. PC suite 5(prebac. slike sa MOB na PC)??

    Ne mogu nikako pronaci program u NOKIA PC SUITE sa kojim mogu sliku ili video prebaciti sa NOKIE na PC!! Mislim da toga programa u PC SUITE 5 nema! Ako zna netko neka javi!!!Ili ima li postoji li program za tu opciju? Hvala

    Started by vucetic69, 15-04-2004 16:43
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.667
    17-04-2004 15:34 Idi na posljednji post
  13. Resetovao sam java CONVERTER II?pomoc

    Resetovao sam slucajno taj program kod Java Applications!Zna li tko kakvu adresu gdje to opet skinut preko neta!

    Started by vucetic69, 16-04-2004 14:25
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 723
    16-04-2004 14:25 Idi na posljednji post
  14. Mogu li ovo sa Nokia PC Suite!?

    Imam Nokiu 6230 sa data kabelom sve je ok. i sa njim prebacim sliku i muziku na mob. bez problema,ali mogu li isto prebaciti sa moba na PC sa tim programom! I da li mogu na mob. tako prebaciti java igre i video! Hvala

    Started by vucetic69, 14-04-2004 19:51
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.634
    16-04-2004 11:02 Idi na posljednji post
  15. Linkovi na stranice s aplikacijama

    Ja neznam zashto jednostavno svi mi se ne udruzimo u razmenu web strana sa aplikacije :-) Evo jedna koju sam ja otkrio i je sa vechinu krakiranih ili aplikacije sa keygen-a http://www.drugstore.gsmhosting.net/Java76.htm pishite i vi neku vashu ...

    Started by UvO, 28-03-2004 03:46
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 35
    • Pregleda: 3.512
    16-04-2004 08:04 Idi na posljednji post
  16. __pitanje__nokia display

    Negdje na webu sam procitao da Nokia 3660 i Nokia 6600 imaju iste display-e. Jel to istina?

    Started by Brunek, 25-03-2004 17:17
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 33
    • Pregleda: 2.479
    15-04-2004 21:02 Idi na posljednji post
  17. Nova Nokia Ngage (navodno II)

    evo pojavila se. Prića se već 3-4 mjeseca da bi trebala izać. više na mobilovoj stranici

    Started by KaKaV NeReD, 10-04-2004 23:04
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 1.653
    15-04-2004 19:53 Idi na posljednji post
  18. Nokia 7200

    Koliko dođe u dućanu, a koliko na crno? hvala:fried:

    Started by Hope, 20-03-2004 14:35
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 55
    • Pregleda: 6.302
    15-04-2004 19:16 Idi na posljednji post
  19. Ima li tko postavke od VIP-a za Nokiu 6230?

    Hvala!!!

    Started by vucetic69, 14-04-2004 00:13
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 543
    14-04-2004 00:13 Idi na posljednji post
  20. Nokia 3650, prebacivanje MP3 iz memorije telefona na MMC

    Imama jedan mali problemčić! Kad si pošaljem sa kompjutera mp3-cu na N3650, kako da je prebacim iz memorije telefona na MMC. Hvala vam unaprijed!!!

    Started by kamikaza, 11-04-2004 18:23
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.374
    12-04-2004 14:13 Idi na posljednji post
  21. Question MMC gdje kupiti??

    Bok društvo, pitanje za sve, gdje kupiti mmc karticu koja u potpunosti radi na N6600? Kupio sam u HGSpotu Kingmax 256MB i radi ali ima dosta grešaka kao npr. neće instalirati BLZ fajlove itd. Tko ima kakav prijedlog???

    Started by mirkocrocop, 10-04-2004 12:06
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.105
    10-04-2004 12:36 Idi na posljednji post
  22. Question Pomoć (rar fajlovi)

    Treba mi pomoć u vezi rar i ostalih fajlova za igre i programe. Kako ih instalirati? Ima nokiu 3650 i infracrveno. Dal stavim program bilo kamo u memoriju ili u određeno mjesto? Neke sam stavio i instalirao u aplikacijama, a neke mi neče intalirat i onda ih ne mogu izbrisat. HELP!!!!

    Started by Hrescan, 08-04-2004 21:21
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.874
    09-04-2004 01:10 Idi na posljednji post
  23. Otvaranje .blz datoteka iz inboxa?

    ZASTO se .blz extenzija nece pokrenuti iz inboxa, imam blzinstaler!! kako da to napravim ?! HELP!!!

    Started by kappa, 04-04-2004 19:02
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 919
    04-04-2004 20:16 Idi na posljednji post
  24. Arrow MMC brand?

    Molio bih vas da iznesete svoja stajalista o kompatibilnosti mmc kartica za njoke... prvenstveno 6600, ali i 3650 i n-gage... ne rade sve, to svi znamo... :D trebalo bi se raditi o jednoj poznatijoj firmi... neke rade super, ali stekaju kad se stavljaju n-gage igre... koliko sam ja skuzio,...

    Started by vrag, 15-03-2004 22:56
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 2.229
    03-04-2004 14:05 Idi na posljednji post
  25. 6230 or 6600

    neznam da li da cekam 6230 ili da si uzmem 6600, sta predlazete??

    Started by bigboss, 23-03-2004 11:57
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 3.766
    01-04-2004 11:45 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 73 od 85 PrvaPrva ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove