Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 72 od 85 PrvaPrva ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1776 do 1800 of 2110

Forum: Nokia

  1. Nokia 3100 - komentari i savjeti dobrodošli

    Pozdrav Njokijašima:-) Evo cura mije na poklon dobila dotični telefon i cini mi se da za taj rang i cijenu nudi sasvim dovoljno. E sad me zanima - pošto vidim da ima javu i zanima me koliko aplikacija cu za taj telefon naci(pitam jer ne znam da li su za sve Nokie java appleti isti) te da li mi...

    Started by Gleep!, 01-06-2004 17:27
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 3.245
    02-06-2004 16:30 Idi na posljednji post
  2. Kako namjestiti da se poruke spremaju na MMC

    Kako namjestiti da se poruke spremaju na MMC? Treba mi zato kad primam neki fajl preko bluetooth-a, koji je veci od 6mb, kaze mi da je memorija puna! Naravno o N6600 je rijec:

    Started by Brunek, 28-05-2004 22:14
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 984
    01-06-2004 22:58 Idi na posljednji post
  3. Nokia 7700

    The Nokia 7700 media device is based on Symbian OS version 7.0s and combines the ability to consume and create various media with the latest mobile technologies. The 640 x 320 color touch screen provides users a rich Internet experience as well as a high-quality display for watching streaming video...

    Started by Gen Mo'Kai, 23-05-2004 13:34
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.129
    29-05-2004 22:12 Idi na posljednji post
  4. Isplati li se?

    isplati li se kupiti sada NOKIU 7610 kad izađe u srpnju ili da se čeka drugi megapixel mob? što mislite o njoj? stvarno bi neku megapixelku! javljajte i govorite svoje mišljenje!

    Started by grgy, 25-05-2004 21:31
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.358
    28-05-2004 19:08 Idi na posljednji post
  5. Exclamation HTmobile postavke za Nokie 6600, 6280, 6230 i ostale (TCP/IP stack)

    pa sada ovako nekako bi to trebalo izgledati, a obećali su da će od 26.02. raditi :-/ GPRS: Homepage: http://wap.htmobile.hr Proxies: Enable Primary proxy: 10.12.0.3 Port: 8080 Secondary proxy: ostaviti default Data bearer: GPRS Bearer settings:

    Started by vee, 23-02-2004 21:37
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 3.102
    27-05-2004 22:16 Idi na posljednji post
  6. Anketa Anketa: Najljepša Nokia II

    Najljepša novija Nokia? 3200 3660 6230 6600 6650 6820 7200 7600 7610

    Started by MarioM, 07-04-2004 23:46
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 29
    • Pregleda: 2.603
    27-05-2004 20:48 Idi na posljednji post
  7. Question Slanje .sis i .jar filova na N6600?

    Kako poslati jedan .sis ili .jar file sa n6600 na neki drugi fon(N3650)? Verzija software-a na N6600 je 3.42.1

    Started by Brunek, 25-05-2004 21:39
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.109
    26-05-2004 22:09 Idi na posljednji post
  8. Što znače crvene brojke pri korištenju kamere?

    Nisam sigaran možda je ova tema bila već ali nema vezae. Zaima šta znače crvene brojke u gore desnom kutu na n6600 i n3650... kad mi je pokrenut fotoaparat? Hvala!

    Started by kamikaza, 24-05-2004 13:50
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 815
    26-05-2004 11:47 Idi na posljednji post
  9. Nokia 6620

    The Nokia 6620 imaging phone is the first Symbian OS smartphone for the Americas market optimized for use on high-speed EDGE networks. Still images and video clips can be captured by the integrated VGA camera for real-time video streaming over the EDGE network using the built-in RealOne player....

    Started by Gen Mo'Kai, 23-05-2004 13:17
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.600
    26-05-2004 09:40 Idi na posljednji post
  10. Nokia 6610i

    Nokia introduced the new Nokia 6610i mobile phone, featuring an integrated camera, complete MMS functionality and an FM radio. The tri-band 6610i will offer GSM 900/1800/1900 MHz connectivity coupled with GPRS in a classic design, sporting a colour screen and a solid set of features including Java...

    Started by Gen Mo'Kai, 23-05-2004 19:27
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.949
    25-05-2004 21:08 Idi na posljednji post
  11. Angry N6600 4.09.1 glupost

    Jel ima kakvo rjesenje za onaj "feature a ne bug" da ne moze slati .mid .sis i .jar fileove? Probao sam .mid preimenovati, ali ne pali. I dalje kuzi da je to midi. Ne mogu niti u MMS staviti cak niti midi koji sam napravim. Glupe budale...

    Started by N!NO, 25-05-2004 20:40
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 840
    25-05-2004 20:57 Idi na posljednji post
  12. Programi i igre

    Evo pošto sam danas dobio ADSL danas do 12 sati (do 00:00) biti će aktivan server na mom kompu i moći ćete skidati program i igre s njega. Neće biti jako brzo jel skidam svašta ali dovoljno brzo da 56k modem. Link je ovdje

    Started by cyberphere, 24-05-2004 14:22
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.889
    25-05-2004 10:10 Idi na posljednji post
  13. Exclamation Nokia 6230 i problem s GPRS-om

    Hey svima! Kupio sam si nokiu 6230 koja je fakat supać, ali kada odem u gprs i kliknem na home, ona niš ne radi... Ili ako odem "Idi na adresu" --> on mi se vrati na početni screen! Zvao sam službu za korisnike, sve su mi konfigurirali, ali meni i dalje ne radi! Ovo mi piše kad upišem *#0000# V...

    Started by djjovanhahaha, 18-05-2004 15:59
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.269
    24-05-2004 13:03 Idi na posljednji post
  14. Imam par pitanja,molio bih odgovor.

    1.što mi sve treba za spajanje N3650 sa kompom?Znam da mi treba irda ili bluetooth dongle. 2.što je pamtnije kupiti? Infracrveni port ili bluertooth dongle,ako imam win98se os? 3.Pašu li slušalice od nokie 8310 na 3650? 4.Gdje su najjeftinije mmc kartice u zg? Ajde mi pomozite tupom......

    Started by Daniel Morales, 22-05-2004 20:27
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.061
    23-05-2004 21:45 Idi na posljednji post
  15. Exclamation Charlie - prototip iz Nokie

    Text

    Started by andro2001, 20-05-2004 02:13
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.409
    22-05-2004 14:27 Idi na posljednji post
  16. Snimanje filmica

    Jel mi netko moze reci koji dobar program za snimanje filmica (duzih od 15sec)??

    Started by Brunek, 19-05-2004 22:11
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.320
    20-05-2004 11:11 Idi na posljednji post
  17. Question N7600

    Pozdrav svima! ;) Kupujem novi mob pa sam si razmisljao uzeti N7600... Zanima me jel ga itko ima i ako moze reci neke dobre/lose strane i vase misljenje o njemu. Hvala.

    Started by phllp_w, 17-05-2004 16:29
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 1.157
    18-05-2004 19:44 Idi na posljednji post
  18. Bluetooth frka!!

    imam nokiu 6230 kupil sam bluetooth adapter za komp i sve lijepo instaliral i prvi put uspješno spojil mob i komp. na meniu u mobu sam za opcije kompa promjenil nesto sa sigurnošću i više mi ne spaja. a te opcije izgleda mogu pozvat samo kad je mob spojen s kompom. ima ko kakav savjet?

    Started by Duki, 15-05-2004 21:49
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 953
    18-05-2004 13:12 Idi na posljednji post
  19. 6100 ili 7250i?

    Pozdrav svima! Uskoro trebam kupiti novi mob, pa se nikako ne mogu odluciti što uzeti? Do sada sam imao samo Nokije serije 6 i 8, i nikako ne bih kupio ništa osim Nokije. Trenutno koristim 8310. Svidja mi se 6100 i 7250i. Nokiji 6100 je trenutno pala cijena i košta nekih 1700 kn u ducanu a...

    Started by splico, 14-05-2004 19:05
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 2.716
    17-05-2004 23:03 Idi na posljednji post
  20. Nokia napada....

    taxt sa http://www.ngageroms.tk/ Nokia shut us down! About two weeks ago now Nokia contacted our webserver supplier and threatend them with a lawsuit due to ROMs being hosted on the server. Soon after this notice was sent, out webserver was shutdown and all the data was deleted. All the member...

    Started by nimda, 15-05-2004 14:33
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 834
    15-05-2004 14:33 Idi na posljednji post
  21. Ikone

    Trebale bi mi gifovi zajedno s maskama za phone. Je li ih mozda netko ima ili zna di bi ih moga naci??? Hvala! :D :D :D

    Started by andro2001, 24-04-2004 20:26
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.541
    12-05-2004 21:24 Idi na posljednji post
  22. Thumbs up Link

    http://www.board.deinearmee.de/awp_link/Links.php

    Started by Pinocio, 11-05-2004 14:54
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.042
    11-05-2004 14:54 Idi na posljednji post
  23. 7200 i još par preklopnih!!

    Već par tjedana pokušam odabrati mobitel, u krajnjoj konkurenciji je ostala i 7200. Dakle šta mislite o njoj??? Ili možda neki drugi?? Savjetujte, kudite samo da više odaberem taj nesretni preklopnik!! (konkurencija e700, p100, motorola v500 ili se z600)

    Started by xena, 04-05-2004 12:23
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 2.535
    09-05-2004 21:44 Idi na posljednji post
  24. Kako spojiti nokiju preko IC

    Ljudi imam Nokiju 3200 i ne znam kako da je povezem preko IC sa drugim mobitelom

    Started by miki, 02-05-2004 15:08
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.716
    05-05-2004 16:39 Idi na posljednji post
  25. NOKIA -> SONY ERICSSON preko infrareda

    probao sam ali neide...postoji li ikakva šansa za spojit ta 2 mob priko infrareda ili...:p thanx enivej:afro:

    Started by keko, 19-04-2004 15:01
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 41
    • Pregleda: 3.221
    01-05-2004 22:44 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 72 od 85 PrvaPrva ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove