Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 71 od 85 PrvaPrva ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1751 do 1775 of 2110

Forum: Nokia

  1. MyKaraoke

    Upravo sam sa www.aivanet.com skinuo programcic MyKaraoke,pa me zanima,kako da pokrenem neku pesmu u njemu,sem one vec instalirane.Postoji li mozda neki konverter?

    Started by Pinocio, 22-06-2004 23:39
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 592
    24-06-2004 14:13 Idi na posljednji post
  2. Exclamation Ocjena Nokije 6230 u jbenchmarku

    Možete li članovi foruma testirati svoju Nokiju 6230 u jbenchmarku,ako je nitko od članova nema možete li negdje naći broj bodova u jbenchmarku?Unaprijed se zahvaljujem.:) :D :cool:

    Started by dakinho, 12-06-2004 17:24
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.092
    23-06-2004 14:31 Idi na posljednji post
  3. Opera i Soundcover

    Bok, Skinuo sam bio Operu full i Sound Cover. Problem je što kad odzipam Operu ne mogu jer dobijem poruku multy part or corrupted file, a keygen za sound cover mi je isto corrupted file tako da ga imam instaliranog ali nemam key pa ga ne mogu koristiti. Da li mi netko može poslati Operu full i...

    Started by mobyfreak, 23-06-2004 08:20
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 669
    23-06-2004 08:20 Idi na posljednji post
  4. Nokia otkazala proizvodnju 7700

    Na žalost nokia je odustala od comercijalne proizvodnje prvog Series 90 telefona. Kako su oni rekli stavili su je "na led" (on ice) i biti će najvjerojatnije puštena u promet krajem 2005. Zašto? Nisam uspio doznati :( :(

    Started by cyberphere, 21-06-2004 18:40
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 728
    21-06-2004 19:41 Idi na posljednji post
  5. Anketa Anketa: kako gledati video clipove sa nokie na pc-u

    Cao svima, molio bi vas da mi (normalno ako vam nije mrsko) netko objasni kako bih mogao gledati video klipove koje sam prebacio sa Nokie 3650 na PC, snimao sam ih u Camcoder Pro (Platform4 Camcoder v3.7.4 Pro Edition), pa sad kada sam ih prebacio na PC nece da ih pokrene RealOne Player pojma...

    Started by gulanfer, 19-06-2004 12:36
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.620
    19-06-2004 20:06 Idi na posljednji post
  6. password za sms inbox

    Može li mi molim netko reći kakav program koji postavlja šifru na sms inbox?

    Started by shadowthrone, 17-06-2004 22:32
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 834
    17-06-2004 22:32 Idi na posljednji post
  7. stavljanje novog softvera

    Dali u mobisu (ak imas njihovu garanciju) rade besplatno nadogradu softvera i kada ti garancija istekne??

    Started by Brunek, 14-06-2004 23:20
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.006
    15-06-2004 21:31 Idi na posljednji post
  8. pomozite - kamera za N3100?? + kabel

    postoji li kamera da se kupi za nokiu 3100,i da ne znate jeli isti data kabal od nokie 7250 i nokie 3100,ja imim od nokie 7250 i prespojim ga ali nece da se konektuje u cemu je problem,ako znate pomozite mi,da mozda ne treba drajver od tog kabla,ako je to u pitanju kazite mi na koji se sajt da ga...

    Started by mihailo.r, 12-06-2004 16:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 910
    12-06-2004 19:51 Idi na posljednji post
  9. 3120

    sta mislite?evo malo vise informacija

    Started by macak, 10-06-2004 16:44
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.188
    10-06-2004 19:48 Idi na posljednji post
  10. USB Data cable 7650

    Uparvo sam kupio USB Data cable za Nokiju 7650, ali ne mogu nigdje pronaci gdje se taj kabel spaja na nokiju.

    Started by TITO_Tarantula, 07-06-2004 20:43
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.413
    09-06-2004 07:41 Idi na posljednji post
  11. Lightbulb Video klipovi

    Zna li neko dobar sajt sa video klipovima za nokiu?Voleo bih ako neko ima koji klip da mi posalje na ostajovde@yahoo.com Ja imam nekoliko uzvraticu,hvala!

    Started by Pinocio, 27-04-2004 11:24
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 6.044
    09-06-2004 01:36 Idi na posljednji post
  12. komp -> mob

    Pomocu cega prebacujete aplikacije sa kompa na mob??

    Started by Brunek, 26-04-2004 21:41
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.029
    09-06-2004 01:17 Idi na posljednji post
  13. Moja N-Gage

    Eto kao sto naslov kaze N-gage je u mojim rukama.Moja je placena 160 eura,fuul pack,audio kabal,usb kabal,slusalice,original pakovanje i MMC od 32 Mb.kako da prenesem apps u nju,mislim sta da uzmem citac memorijskih kartica ili bt adapter?

    Started by nimda, 25-04-2004 21:15
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.485
    09-06-2004 01:08 Idi na posljednji post
  14. Red face imam problem sa nokiom 3100

    imam nokiu 3100 data cabel i program nokia Pc Suite e sad problem je sto telefon nece da se konektuje ne prepoznaje telefon a znam sigurno da program odgpvara telefonu u cemu moze biti problem:fried:

    Started by mihailo.r, 07-06-2004 23:31
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 909
    09-06-2004 00:47 Idi na posljednji post
  15. mobilne java igrice na PC

    da li je moguće pokrenuti neku java igricu na PC..ako je moguće kako i s kojim programima.. pozdrav Keko

    Started by keko, 18-04-2004 20:25
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.307
    08-06-2004 23:53 Idi na posljednji post
  16. Problemi

    Imam problema sa Nokijom 3100. Imam problema sa gašenjem. Mobitel se nekad sam izgasi i mogu ga normalno upaliti. Ali nekad ga nemogu upaliti moram kontakte malo dirnuti i noktom zašparati. Mobitel je nov, tjedan dana mu je ali kada sam ga dobio bilo je tako. Baterija nije prazna. Najčudnije je da...

    Started by ToTa, 08-06-2004 22:45
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 815
    08-06-2004 23:49 Idi na posljednji post
  17. jeli isti data kabal od nokie 7250 i nokie 3100

    interesuje me imam kabal od nokie 7250 moze li da ga prikljucim na nokiu 3100.kad ubacim data kabal od nokie 7250 u nokiu 3100 pise da nije konektovan,u cemu je problem.unaprijed hvala!!!

    Started by mihailo.r, 08-06-2004 09:52
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.162
    08-06-2004 09:52 Idi na posljednji post
  18. Talking Filmic

    Ima li ko koju scenu nase drage nam S. kodiranu da je mozemo gledati na mobu? Ja imam scenu od 15 s. u WMA formatu, ali na laptopu nemam coder, a kad sam ubacija isjecak kroz PCSuite nije mi prominija format! Scena ima 200 kb pa ako ko oce da mu je posaljem da je codira samo nek javi!

    Started by andro2001, 03-06-2004 00:51
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 1.683
    07-06-2004 23:15 Idi na posljednji post
  19. MMC pitanje

    1.koja se 64 MB MMc kartica(kojeg proizvođača)najbolje slaže sa nokiom 3650,jer ova no name mmc koju sam posudio od frenda nije bila prepoznata od moje n3650. Unaprijed zahvalan na(pametnim) odgovorima,

    Started by Daniel Morales, 05-06-2004 21:15
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 830
    06-06-2004 23:08 Idi na posljednji post
  20. nova-NOKIA 3220

    Jeste li vidjeli novu TOTALNO otkačenu nokiu 3220? ako niste evo vam link: Nokia 3220 totalno mi je ludo one boje kako se mjenjaju(kao crvena kod siemensa m55)ali samo PUNO BOLJE, i kako se može poslati kratka poruka vidjeti u mraku dok se njom maše! ajde pogledajte pa recite svoja...

    Started by grgy, 31-05-2004 16:36
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.675
    06-06-2004 21:01 Idi na posljednji post
  21. Arrow Zamjena za blacklist??

    Triba mi aplikacija koja ima iste funkcija ka blacklist jer mi verzija 1.02 ne radi bas najbolje. Aj nek neko napise koja je zamjena!

    Started by andro2001, 04-06-2004 22:53
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 965
    05-06-2004 12:53 Idi na posljednji post
  22. maskice?

    dal možda netko zna gdje ima za kupiti maskice za nokiu 7250i?orginalna dođe oko 300 kn,a to tolko ne dam baš da mi škripi..

    Started by smogovac, 03-06-2004 13:42
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 934
    05-06-2004 00:03 Idi na posljednji post
  23. Thumbs up n gage

    od dmi-a: na prijedlog prebačeno u Nokia podforum (zahvaljujem na ukazu ;)) nokia 5510 zamijenjena za n gage. ako imate kakvih stranica za besplatan download igara za n gage,i dobrih aplikacija molim vas javite na ivica.hedjes@email.hinet.hr hvala

    Started by guzda, 23-05-2004 00:10
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.498
    04-06-2004 00:39 Idi na posljednji post
  24. 6600 ili 6230

    dilema!!! sta vi mislite???? da cujem vase "za" i "protiv"

    Started by enigma, 20-05-2004 00:43
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 1.772
    04-06-2004 00:31 Idi na posljednji post
  25. Mob siteovi...

    Imao sam velku kolekciju svakakvih siteova vezanih uz Nokia mobitele, ali sad nemam nista! :D Pa ako bi mogli dati par dobrih linkova, od vjesti do recenzija pa do slika, downloada (symbian) itd...

    Started by phllp_w, 18-05-2004 22:00
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.076
    03-06-2004 13:50 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 71 od 85 PrvaPrva ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove