Upravo sam sa www.aivanet.com skinuo programcic MyKaraoke,pa me zanima,kako da pokrenem neku pesmu u njemu,sem one vec instalirane.Postoji li mozda neki konverter?
Možete li članovi foruma testirati svoju Nokiju 6230 u jbenchmarku,ako je nitko od članova nema možete li negdje naći broj bodova u jbenchmarku?Unaprijed se zahvaljujem.:) :D :cool:
Bok, Skinuo sam bio Operu full i Sound Cover. Problem je što kad odzipam Operu ne mogu jer dobijem poruku multy part or corrupted file, a keygen za sound cover mi je isto corrupted file tako da ga imam instaliranog ali nemam key pa ga ne mogu koristiti. Da li mi netko može poslati Operu full i...
Na žalost nokia je odustala od comercijalne proizvodnje prvog Series 90 telefona. Kako su oni rekli stavili su je "na led" (on ice) i biti će najvjerojatnije puštena u promet krajem 2005. Zašto? Nisam uspio doznati :( :(
Cao svima, molio bi vas da mi (normalno ako vam nije mrsko) netko objasni kako bih mogao gledati video klipove koje sam prebacio sa Nokie 3650 na PC, snimao sam ih u Camcoder Pro (Platform4 Camcoder v3.7.4 Pro Edition), pa sad kada sam ih prebacio na PC nece da ih pokrene RealOne Player pojma...
Može li mi molim netko reći kakav program koji postavlja šifru na sms inbox?
Dali u mobisu (ak imas njihovu garanciju) rade besplatno nadogradu softvera i kada ti garancija istekne??
postoji li kamera da se kupi za nokiu 3100,i da ne znate jeli isti data kabal od nokie 7250 i nokie 3100,ja imim od nokie 7250 i prespojim ga ali nece da se konektuje u cemu je problem,ako znate pomozite mi,da mozda ne treba drajver od tog kabla,ako je to u pitanju kazite mi na koji se sajt da ga...
sta mislite?evo malo vise informacija
Uparvo sam kupio USB Data cable za Nokiju 7650, ali ne mogu nigdje pronaci gdje se taj kabel spaja na nokiju.
Zna li neko dobar sajt sa video klipovima za nokiu?Voleo bih ako neko ima koji klip da mi posalje na ostajovde@yahoo.com Ja imam nekoliko uzvraticu,hvala!
Pomocu cega prebacujete aplikacije sa kompa na mob??
Eto kao sto naslov kaze N-gage je u mojim rukama.Moja je placena 160 eura,fuul pack,audio kabal,usb kabal,slusalice,original pakovanje i MMC od 32 Mb.kako da prenesem apps u nju,mislim sta da uzmem citac memorijskih kartica ili bt adapter?
imam nokiu 3100 data cabel i program nokia Pc Suite e sad problem je sto telefon nece da se konektuje ne prepoznaje telefon a znam sigurno da program odgpvara telefonu u cemu moze biti problem:fried:
da li je moguće pokrenuti neku java igricu na PC..ako je moguće kako i s kojim programima.. pozdrav Keko
Imam problema sa Nokijom 3100. Imam problema sa gašenjem. Mobitel se nekad sam izgasi i mogu ga normalno upaliti. Ali nekad ga nemogu upaliti moram kontakte malo dirnuti i noktom zašparati. Mobitel je nov, tjedan dana mu je ali kada sam ga dobio bilo je tako. Baterija nije prazna. Najčudnije je da...
interesuje me imam kabal od nokie 7250 moze li da ga prikljucim na nokiu 3100.kad ubacim data kabal od nokie 7250 u nokiu 3100 pise da nije konektovan,u cemu je problem.unaprijed hvala!!!
Ima li ko koju scenu nase drage nam S. kodiranu da je mozemo gledati na mobu? Ja imam scenu od 15 s. u WMA formatu, ali na laptopu nemam coder, a kad sam ubacija isjecak kroz PCSuite nije mi prominija format! Scena ima 200 kb pa ako ko oce da mu je posaljem da je codira samo nek javi!
1.koja se 64 MB MMc kartica(kojeg proizvođača)najbolje slaže sa nokiom 3650,jer ova no name mmc koju sam posudio od frenda nije bila prepoznata od moje n3650. Unaprijed zahvalan na(pametnim) odgovorima,
Jeste li vidjeli novu TOTALNO otkačenu nokiu 3220? ako niste evo vam link: Nokia 3220 totalno mi je ludo one boje kako se mjenjaju(kao crvena kod siemensa m55)ali samo PUNO BOLJE, i kako se može poslati kratka poruka vidjeti u mraku dok se njom maše! ajde pogledajte pa recite svoja...
Triba mi aplikacija koja ima iste funkcija ka blacklist jer mi verzija 1.02 ne radi bas najbolje. Aj nek neko napise koja je zamjena!
dal možda netko zna gdje ima za kupiti maskice za nokiu 7250i?orginalna dođe oko 300 kn,a to tolko ne dam baš da mi škripi..
od dmi-a: na prijedlog prebačeno u Nokia podforum (zahvaljujem na ukazu ;)) nokia 5510 zamijenjena za n gage. ako imate kakvih stranica za besplatan download igara za n gage,i dobrih aplikacija molim vas javite na ivica.hedjes@email.hinet.hr hvala
dilema!!! sta vi mislite???? da cujem vase "za" i "protiv"
Imao sam velku kolekciju svakakvih siteova vezanih uz Nokia mobitele, ali sad nemam nista! :D Pa ako bi mogli dati par dobrih linkova, od vjesti do recenzija pa do slika, downloada (symbian) itd...
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma