Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 70 od 85 PrvaPrva ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1726 do 1750 of 2110

Forum: Nokia

  1. Prototip:Njoka 7620

    Više: http://www.esato.com/news/article.php/id=255

    Started by IggXy, 18-08-2004 19:13
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.016
    19-08-2004 19:19 Idi na posljednji post
  2. Ringtonovi za 6230

    Može netko link puknut di ima polifonih melodija za N6230. Jel mogu preko IC-a prebacit. Jel mogu mp3 upotrjebit kao zvonjavu? Tnx.

    Started by target, 18-08-2004 16:17
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 735
    18-08-2004 18:04 Idi na posljednji post
  3. 6230i

    U osmom mjesecu bi trebao izaći ovaj telefon. Dizajn je isti samo što je ekran veći (128*160) pa je u tom području izduženi. Druga novost je 1,3MPix kamera, treća MMS do 200kb Više o njemu ovdje

    Started by Dark, 18-07-2004 22:21
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.549
    14-08-2004 22:30 Idi na posljednji post
  4. Unlocking 7210

    S čim se može dekodirat taj mobitel i jeli potreban data kabel ili se može pomoću koda?

    Started by vkosalec, 11-08-2004 17:19
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.446
    12-08-2004 21:28 Idi na posljednji post
  5. Cool jeftinije nokie

    nokia zbog pada prodje smanjuje cjene svim novim modelima , zeli postic vecu prodaju i profit manjim cjeama, najvljeno je iz uprave nokie..

    Started by mate, 08-08-2004 18:26
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.347
    10-08-2004 22:49 Idi na posljednji post
  6. .sis emulator

    Postoji li kakav emulator .sis igara za PC? Znam da postoji za .jar igre.

    Started by shadowthrone, 05-08-2004 10:47
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.967
    08-08-2004 10:36 Idi na posljednji post
  7. Nokia 6170

    Predstavljena je Nokia 6170, više na http://www.info-mob.com/novost131.html Kakvi su vaši komentari? Meni je moram priznati dizajn malo neobičan, zabrijali su ovi u njoki na preklopnjače...

    Started by gog, 14-06-2004 16:39
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 50
    • Pregleda: 4.761
    07-08-2004 00:58 Idi na posljednji post
  8. 3100 kabel

    Di kupiti? Tražila sam u Chipoteci i u jednom dučanu u Maksimirskoj pa nema.

    Started by vesna, 07-07-2004 14:11
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 944
    05-08-2004 13:23 Idi na posljednji post
  9. Talking (po mom mišljenju) najkorisniji linkovi

    Evo nekoliko linkova (za sve one koji se muče demo programima i ostalim sranjima): http://www.aivanet.com <-- OBAVEZNO POSJETITI http://3650symbians.cjb.net http://www.7650forever.com <-- na španjolskom http://www.drugstore.gsmhosting.net <-- NAJBOLJA http://www.terracro.com...

    Started by shadowthrone, 16-06-2004 20:14
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 2.077
    03-08-2004 19:25 Idi na posljednji post
  10. Arrow Antivirus

    Ima li itko antivirusni program za 6600 ("modificirani" ili sa serial numberom)? Ako ima molim da mi se javi na PM.

    Started by shadowthrone, 31-07-2004 19:35
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.291
    31-07-2004 19:35 Idi na posljednji post
  11. 6310-6310i

    dal je moguce upgrejdat nokiu 6310 u 6310i za koliko love ak neko zna?

    Started by smogovac, 27-07-2004 10:43
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 603
    29-07-2004 14:17 Idi na posljednji post
  12. Spiderman 2 for N-Gage

    Izašao je Spiderman 2 za N-Gage i igra je preyebena. Grafika odlična animacije pre dobre. Svakako isprobati

    Started by cyberphere, 12-07-2004 00:23
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 1.799
    26-07-2004 00:19 Idi na posljednji post
  13. series 40 free igre?

    Jel netko zna koji dobar site??

    Started by djjovanhahaha, 15-07-2004 22:59
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.300
    16-07-2004 20:33 Idi na posljednji post
  14. AVI to 3gp konverter

    Hej, djavoli! Imam neke spotove kaj bi htio prebaciti na nokiu 6230, ali ne mogu naći konverter, pa ako neko zna... hvala

    Started by djjovanhahaha, 22-05-2004 19:41
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 3.200
    15-07-2004 22:26 Idi na posljednji post
  15. trebam neke lic.kljuceve za psiloc programe

    bok narode! imam nokiu 6600 imei 352956008798198 i dva programa by psiloc za koje trebam lic.kljuceve e recorder 1.36 i jos bi trebao neku verziju ir remotea koje je crackirana ili neku koja mi nakon unosa lic.kljuca nece trazit da ga upgradam. Hvala

    Started by rile2062, 14-07-2004 15:33
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.307
    15-07-2004 01:47 Idi na posljednji post
  16. Thumbs down Memorijska kartica

    Prije 2-3 dana riknula mi je Kingmax-ova kartica od 64 MB. Kupio sam ju u HGspotu i u servisu su rekli da je otišel čip. To mi je glupi odgovor jer sam ja samo izvadio i umetnuo karticu i nisam mogo ništa. Sumnjam na program power lock jer je ostao uključen kad sam izvadio karticu. Uglavnom...

    Started by Boobo-oobo, 08-07-2004 21:39
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.644
    08-07-2004 21:39 Idi na posljednji post
  17. Question kupovina

    di da kupim nokiu n-gage priko plavog oglasnika ili u dućanu. budući je pre velika razlika u cijeni oglasnik 950kn vip 2450kn a cijena u europi odgovara onoj u oglasniku. jel postoji mogučnost da su iz oglasnika kopije ili nešto slično kakvo je vaše iskustvo u svezi glede toga.

    Started by (s)misao, 29-06-2004 18:36
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.149
    30-06-2004 00:59 Idi na posljednji post
  18. Nokia 3310- par pitanja

    Koliko love vrijedi sada N3310? 100kn? 200kn? Kako ju spojiti na komp? Postoji li data cable? I koji software koristiti?

    Started by Cykke, 03-05-2004 20:59
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 1.896
    28-06-2004 23:03 Idi na posljednji post
  19. Mala pomoc oko nokie 3100

    Pozdrav svima! Kako sam novi u ovom svijetu njokijaa molio bih par uputa od vas: 1. Java programi - koji modeli imaju iste applete?(kad nesto skidam da znam da li i na ovu nokiu ide) 2. Ponekad iz cistog mira na telefonu dobijem poruku kako dodatna oprema(kabel) nije podrzana - zbog cega je to...

    Started by Gleep!, 26-06-2004 00:21
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.577
    27-06-2004 12:23 Idi na posljednji post
  20. nevolje sa dku 5 i 3100

    Evo mene opet:-) Da skratim: Kabel instaliran prema uputama(imaju naglasak na NEukapcanje kabela, pa sam se toga i drzao), sveok, instaliran pc suite 6.2.16 i uploadano vise toga kroz par dana - tu i tamo se pojavljivaja poruka na telefonu kako "enhancetemt not suppored" iliti dodatna oprema...

    Started by Gleep!, 26-06-2004 19:12
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 839
    27-06-2004 02:33 Idi na posljednji post
  21. Daljinski za Winamp

    Evo jednog odličnog programa koji pretvara mobitel u bežični daljinski za Winamp preko bluetooth-a. Odlična stvar. A Pro verzija je još bolja Koga zanima nek pogleda ovdje http://mtvoid.com/

    Started by cyberphere, 21-06-2004 23:27
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.578
    27-06-2004 00:24 Idi na posljednji post
  22. Thumbs down 6230 i winXP?!?!

    Vjerovali ili ne, imam DKU2 kabel preko kojeg s kompom spajam 6230. Instalirao sam sve s CD-a i imam sad onaj shit NOKIA PHONE BROWSER. Kad to otvorim, imam svakakve (ne)potrebne stvari i mapu MY GALLERY. Valjda su tu sve stvari kaj snimim. To otvorim, a komp mi javi neki error i zgasi mi cijelu...

    Started by djjovanhahaha, 29-05-2004 23:46
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.263
    25-06-2004 14:04 Idi na posljednji post
  23. Question nokia 3410 & komp

    kao prvo pozdraf svima, ja sam novi ovdje... nabavil sam usb data kabel za nokiu... i sad ima jedan problem... neznam kako da povezem nokiu sa kompjutorom... jer zelio bi staviti novi softvare, jer imam prastaru verziju... dakle ako itko zna koji driwer i koji software mi treba... nek mi...

    Started by tomash, 06-05-2004 11:41
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.465
    25-06-2004 13:09 Idi na posljednji post
  24. Nokia 2650 i 2600

    I predstavnici jeftinije klase su uletili sa zaslonima u boji.. ne znam kako vama, ali meni je ova 2650 totalno dobro isfurana... više o tome i hrpa fotki na http://www.info-mob.com/novost132.html

    Started by gog, 14-06-2004 17:23
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 904
    25-06-2004 01:39 Idi na posljednji post
  25. Novi sftw za 3410

    Trebam promjeniti sftw za nokiu 3410 jer mi pise "CONTACT SERVICE" i nabavio sam si neoriginalni serijski kabel pa me zanima ak bi mi netko mogo dat link za program s kojim da to napravim....ili ime? hvala

    Started by vkosalec, 24-06-2004 15:17
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 595
    24-06-2004 15:17 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 70 od 85 PrvaPrva ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove