Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 69 od 85 PrvaPrva ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1701 do 1725 of 2110

Forum: Nokia

  1. Problem: Zastitni kod od 3410 !!

    Raja, prijateljica mi ima mobitel 3410 i stavila je zastitni kod od tipkovnice. Kod se sam promijenio, i ne zna sada kako da tu zastitu iskljuci jer joj je potreban taj kod da bi to uradila! Ima li neki trik da se taj kod izbrise? :rolleyes:

    Started by BRAZZO, 18-09-2004 19:44
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 808
    19-09-2004 17:57 Idi na posljednji post
  2. Exclamation usb data cable, malo objasnjenje !!!

    Nabavila sam usb data cable, imam nokiu 6610i i treba mi driver valjda tako mi je prijatelj rekao, pa ako se netko malo vise razumije da mi kaze sta trebam... Ja kad ubacim usb cable i prikljucim na mobitel, komp. registruje kao ulaz na obican port, a ne kao na usb... E sad posto se ja puno u to...

    Started by ivevil, 15-09-2004 10:58
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.562
    16-09-2004 21:16 Idi na posljednji post
  3. Opet o programima

    Imam N7610, a da ne mucim previse, sam bih si skidao programe, aivanet.com to znam, jel ima jos koja dobra stranica za skidanje? Za 7610 vjerojatno pase vecina programa rađenih za 6600? Ako treba skidat crack ili keygen, ima i za to kaja stranica? BTW, sta znaci da je post zakljucan?

    Started by darkovsky, 12-09-2004 11:19
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.285
    14-09-2004 20:14 Idi na posljednji post
  4. N7210 Problem sa promjenom melodija

    Da li neko zna kako da promijenim one originalne melodije na nokii 7210 (pise da se sve mgu mijenjati)? Spajam je preko IR-a I jos mi se dogodi kad snimim neke melodije na mob, mob ih nece procitati, a neke druge nece program procitati da su na mobu? Koristim pc-suite 5.1 Dakle kako da to...

    Started by Aramengo, 13-09-2004 16:22
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 938
    14-09-2004 00:46 Idi na posljednji post
  5. Što se dogodilo s Aivanet-om?

    Ne vidim da itko komentira (ili sam ja preskočio neke teme i postove) ponovno pokrenute Aivanet stranice. Gdje je sva ona silina programa i igrica koja je bila na njima do prije redizajna? Sad u svakoj kategoriji ima svega po nekoliko aplikacija za skinuti. Zna li itko o čemu se radi?

    Started by frish, 11-09-2004 21:41
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.136
    13-09-2004 22:38 Idi na posljednji post
  6. Nokia Flash PD-1

    Nisam znao da je takvo što izašlo Opširnije ovdje

    Started by Dark, 13-09-2004 21:53
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 797
    13-09-2004 21:53 Idi na posljednji post
  7. Talking pretvaranje nokie 3310 u fiksni

    ajde da vas vidim sad! dali je to moguce? baza bi mi bila od bezicnog panasonica.... sta mi sve treba? kako se to radi? :bunny:

    Started by flOoKi, 05-09-2004 13:12
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.214
    09-09-2004 23:39 Idi na posljednji post
  8. Question SmartMovie 2.44 ???

    Može mi netko mailati SmartMovie 2.44 CRACKAN ??? :spin: ...plis... jurica.martincevic@vz.htnet.hr

    Started by jmarti21, 09-09-2004 16:10
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 936
    09-09-2004 16:10 Idi na posljednji post
  9. UNLOCK NOKIA 3310

    Imam kabel, ali nemam programčić. Čak štoviše, imao sam neki programčić za to i zad mi je noki(j)a... pa... kako da kažem ovo... BLOKIRANA NA SVE SIM KARTICE. (fucking početnici) Pa dragi moji prijatelji, pomozite. . .

    Started by GoTH_GyZzmo, 23-06-2004 22:53
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.343
    08-09-2004 09:49 Idi na posljednji post
  10. Nokia 6230

    Planiram kupovinu Nokie iz naslova, i zanimaju me njezine mogucnosti. Koristim 6600 koja nema sta nema. Zanima me dali je kod 6230 moguce slati kontakte, poruke, slike, i ostale fileove pomocu bluetootha kao i primati putem istog. Kolika je duzina videa,... Pozdrav, Ivan

    Started by Z.studio, 01-09-2004 09:25
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 39
    • Pregleda: 2.825
    07-09-2004 20:20 Idi na posljednji post
  11. LED svetiljke na 3200

    Imam pitanje!!! One plave LED svetiljke koje se koriste kao rucna baterija, koliko su one trajne???

    Started by simpa, 06-09-2004 19:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 990
    06-09-2004 21:02 Idi na posljednji post
  12. Nokia 3220

    planiram kupiti jos jedan mobitel,a svidja mi se nokia 3220 pa me zanima vase konkretno misljenje o njoj i cijena,buduci da je nema u htmobile ponudi...

    Started by Crash~Override, 05-09-2004 13:21
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 1.716
    05-09-2004 23:39 Idi na posljednji post
  13. Aplkiacije za 3200???

    Bok momci!!! Postoje li aplikacije za nokiu 3200??? Ako da gdje ih mogu da nadjem??? Gdje mogu nac 4 tonske melodije??? Po mogucnosti domace!!! Ja sam trazio al nisam uspio nac nigdje, pa mozda netko od vas zna gdje mogu doc do njih!!! hvala unaprijed!!!

    Started by simpa, 05-09-2004 14:28
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 839
    05-09-2004 14:30 Idi na posljednji post
  14. Question N7210 za koliko se moze dobiti? I N7210 vs N6100

    Koliko moze kostati Nokia 7210 stara oko 4mj. ? ovaj ju nudi za 700kn Da li je bolje uzeti N7210 ili N6100? mislim da su tu negdi, jedino neznam koja ima bolje tipke? Ajde recite mi s obzirom na tu cijenu!

    Started by Aramengo, 01-09-2004 14:16
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 1.658
    02-09-2004 19:59 Idi na posljednji post
  15. Oxygen phone manager II v 2.2! i bluetooth

    Kako da nateram ovo cudo od tehnike u naslovu da mi radi s bluetoothom, zeza me u zadnje vrijeme, sam oce da radi s infracrvenim...Imam Epox BT-DG03 bluetooth adapter...

    Started by Z.studio, 28-08-2004 18:32
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.140
    30-08-2004 23:02 Idi na posljednji post
  16. Exclamation Pomagajte - oxygen phone manager II v 2.2!

    Skinuo sam oxygen phone manager II v 2.2 trial,ako neko ima crack za njega ili sajt na kome se moze downloadovati full verzija neka napise,unapred zahvaljujem.

    Started by Nikola62, 28-08-2004 00:09
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.627
    30-08-2004 22:28 Idi na posljednji post
  17. 3310 - ima li spasa?

    ta legendarna nokia, bila je u funkciji negdje od kad je dosla na trziste, pa do -danas, naime taj mob koristi moja stara (prije je bio moj) i danas mi dodje da ga nemoze punit... kad se spoji punjac, kaze 'NO CHARGING' pokusao sam sa vadjenjem baterije i sta ja znam ali nece... jel baterija...

    Started by flOoKi, 27-08-2004 22:25
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.612
    28-08-2004 23:02 Idi na posljednji post
  18. zelim novi mob, kakva je nokia 3200

    Bog momci!!! Sigurno vas ima koji ste iskusniji od mene, pa vas zelim pitati nesto, ja imam zasad siemens m55, al zelim ga mijenjat,imam namjeru kupiti nokiu 3200, sta vi kazete jel to pametno??? Koje prednosti ima 3200 nad m55??? I koji je za vas bolji??? Kolika je memorija 3200??? hvala vam...

    Started by simpa, 26-07-2004 14:12
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 54
    • Pregleda: 3.905
    25-08-2004 23:21 Idi na posljednji post
  19. Neradi mi Control Freak

    Nikako da se pokrene samo mi ispisuje Connecting... i onda mi se connectuje i nista. Onaj znak za play i dalje stoji nasred ekrana al nemam nikake opcije osim disconnect. Ubacio sam plaginove u winap idem na ctrl+f podesim COM PORT ali i dalje nista sta da radim onaj read me file nema nis pametno???

    Started by Šile, 23-08-2004 19:42
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 560
    23-08-2004 19:42 Idi na posljednji post
  20. IR Remote

    molio bih vas ako imate da mi posaljete bilo koju verziju IR Remotea osim Psiloc Total IR Remotea jer njega ne mogu registrirati,javlja mi da je aplikacija "istekla" i da treba skinuti novu verziju... unaprijed zahvaljujem!

    Started by Crash~Override, 21-08-2004 16:42
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 811
    23-08-2004 19:35 Idi na posljednji post
  21. Jako ružna greška na 6230-icama

    Pogledajte na link što,nadam se rijetki nesretni vlasnici dotičnog modela,imaju "pod haubom". www.mobile-review.com/articles/2004/nokia6230-en.shtml

    Started by sms freak, 11-06-2004 22:08
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 3.435
    23-08-2004 18:59 Idi na posljednji post
  22. 7250 problemi s mms i ic

    Legica mi ima ovu nokijicu i kaze mi ovako. "GPRS mi aktiviran i radi, mms niti primam niti mogu da saljem a ic jedino na isti tip telefona kao moj." Ja joj kazem da mora aktivirat mms i da bi ic na nokiji morao biti kompatibilan s svim nokijama. Probamo slat neke slicice s moje 6600 na njen...

    Started by Šile, 17-08-2004 22:00
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 1.295
    23-08-2004 18:55 Idi na posljednji post
  23. Cool Najruznije sta trziste nudi ili se mozda nekom svidjaju ovi?

    sta mislite o ovim preklopnim nokiama, meni su gadne.. ikako nece dostic samsunga i motorolu u preklopnima http://www.mobilnisvet.com/proizvodjac/1/Nokia

    Started by mate, 10-08-2004 17:06
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 66
    • Pregleda: 4.046
    21-08-2004 22:44 Idi na posljednji post
  24. Problem sa melodijama

    Bok momci!!! Imam pitanje u vezi nokie 3200 i 7210!!! Pokusavao sam u ta dva moba ubaciti par melodije polifonske naravno, al neprihvacaju ih bas, zasto to??? Posebno kad se radi o vecim polifonskim melodijama!!! Zanima me zasto kad se slika editira slika se razmutni??? Kako se ubaci novi...

    Started by simpa, 21-08-2004 22:19
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 492
    21-08-2004 22:19 Idi na posljednji post
  25. Zamjena E700 za 6230 ili 6600

    Dakle trazim nekoga tko se hoce mjenjati, ja njemu Samsung E700, 2 mj. star, plavi, ocuvan...A on meni Nokiu 6230 ili 6600, uz moju nadoplatu po dogovoru... Neka mi se javi na mob... Pozdrav, Ivan, mob. 0915504440

    Started by Z.studio, 18-08-2004 12:43
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.020
    19-08-2004 20:01 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 69 od 85 PrvaPrva ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove