gdje mogu skinuti dobrih aplikacija i igara za N6230? i da li ih moram instalirati pomoću NOKIA content installera, ili je dovoljno samo prebacivanje na mob bluetoothom? hvala...
Jel itko upoznat sa firmwerom za nokiu 3200??? U mojoj nokiji je verzija 3.12, a sad je nova verzija izišla koja ima oznaku 4.18, zna li itko u ćemu je ta nova verzija bolja od stare??? I preporućujute li mi da se radi taj update???
INSTALIRAO SAM BLACKLIST PROGRAM,ALI MI NE RADI.U ČEMU JE KVAKA.SKUŽIO SAM DA SVAKI PUT KAD UPALIM MOBITEL ON JE ISKLJUČEN I NE FUNKCIONIRA
tko zna kad se počinje pojavljivati kod nas nokia 3230! mislim da je mobitel odličan, pogledajte si ga malo na netu pa da vidimo kad će kod nas i za koliko para?
pa kaj niko nije vidio do sada... ili je pa nije stavio na rumfo??? http://www.nokia.com/nmc2004/launches.html Velimir
Evo, sestra je htjela da joj kupim taj mob, pa i jesam. Odmah da kažem- veliko razočaranje i nikako ga ne preporučujem. 'Ima' 65536 boja, a kad slikam, vidi se kao da ima 256. Meniji su užasni i nepregledni. 6100 je mila majka. Odmah ga stavljam u oglasnik i uzeti cu joj nesto drugo. Tako da znate
Da li netko zna gdje mogu nac programe za mijenjanje slika, grafika... u nokiji 3310, 3330... 3410.. Unaprijed zahvalan!
interesira me sta sve moram imati tipa software kabeli i takve gluposti,da bi na net mogo preko mobilnoga...molim vas za pomoc jer nisam bas iskusan u ovim situacijama....moj mob podrzaje bluetooth i interesira me dali mogu koristit tu tehnologiju u kombinaciji sa laptopom.
http://www.makayama.com/dvd2sony.html evo,nesto novo,konkurentno smartmovie-u............pa isprobajte i napisite dojmove
Koliko puta Nokia 6230 ima zoom i jel mu je kamera bolja od ostalih modela???:-/ :-/
Ljudi jel znate neki s60 program pomoću kojeg mi mob može bit webcam? Hvala unaprijed!!!
Negdje sam procito da postoji program s kojim se moze sabiti mp3 na neznam nesto malo kilobajta a ne da bude po 2,3 MB a ne gubi se na kvaliteti. Jel ovu moju karticu od 32MB bas nemoz nahranit s nesto puno pjesama. Vjerujem da postoji nesto jel ako ima onaj Smart Movie Converter za video fajlove...
Ajmo svi klafrat tamo... :spin:
Ima brdo tema auti, music, sport to vam se nalazi s ljeve strane al samo stanete s misem na link i on vam ga ispise na engleskom i sve vidite. Uglavnom site je dobar naso sam temi koje do sada nisam nigdje sreo. http://www.q8ytop.com/show.htm Forum: http://www.q8ytop.com/vb/
Helou! Kupio bih gore navedeni mob pa me zanimaju razlozi za i protiv... Btw. što mislite o 7200? Pozdrav!
Bok!!! Evo surfao malo po netu, i naiso sam na super stranicu, sve je besplatno za nokia mobitele, potrebno je se samo prijavit, i pocni downlodirat stvare, hehe!!! Nitko ju je ovdje jos nije spominjao koliko sam vidio, pa evo je: www.games.enemytarget.com/index.php Udjete na tu stranicu,...
da li postoji neki program koji radi ovo? Imam brdo igara za Nokiu, a vrlo malo memorije pa bi bilo zgodno da na kompjuteru prvo pogledam igru pre nego sto je instaliram na telefon.
Da li iko zna registration code za ovu igricu? Igrica je boli glava logicka i dobra! Moj IMEI 353383-00-502960-1
kao prvo, jel ta 2 modela imaju istu kameru? drugo, dajte stavite neke "zive" fotke na forum. ne usred bijela dana slikat parkiran auto ili mobitel na stolu nego neke ljude, pokrete, sa slabijim svjetlom... i stavite i one koje su lose ispale, a ne samo najljepse! tak sam ja stavio od SE K700..
razmisljam koji bi kupio, a kostaju skoro isto. zanima me samo mp3 player i kamera. malo vise mi se svidja 6230 zbog dimenzija i jer ima radio. gledao sam po ovom forumu i nasao da su ljudi dosta podijeljeni oko toga koji je bolji. i nailazim na neke detalje tipa jedan svira mp3 stereo a drugi...
Gdje mogu za 7610 skinuti melodije koje su serijski bile na 6100?
slika sa nokie 7710 slika sa nokie 7710 Ja nisam znao da je nokia 7710 megapixelni mob! A po ovim slikama izgleda da je!!!! Slike nisu baš nešto posebno!
Upravo biram između 6600 i 7610 pa me zanima kako izgledaju gotove fotke sa foto studija, ako je to netko vec probao neka plz napise dal su iste kvalitete kao i na kompu. Uostalom zanima me što bi tko izabrao ako mu je is opcija recimo važna kamera, a i cijena nije za zanemarit :deal:
Slike se nalaze na: http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&threadid=4068 Mobitel je odlican. Ponosni sam BIVSI vlasnik siemensta st55 koji je ko fol "klasa" visa od nokie 3200 i siemens mu nije ni do j*** Reci cu damo to da sam uz siemensa od opreme samo punjac dok se uz nokiu dobivju...
Da li je itko dobio kod pokretanja nekig programa (konkretno ZipMan CameraFx..) poruku: This program needs license manager? To znači?
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma