Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 68 od 85 PrvaPrva ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 71 72 78 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1676 do 1700 of 2110

Forum: Nokia

  1. Cool Aplikacije i igre za 6230

    gdje mogu skinuti dobrih aplikacija i igara za N6230? i da li ih moram instalirati pomoću NOKIA content installera, ili je dovoljno samo prebacivanje na mob bluetoothom? hvala...

    Started by points, 15-11-2004 20:33
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.057
    15-11-2004 20:33 Idi na posljednji post
  2. firmware za nokiu 3200

    Jel itko upoznat sa firmwerom za nokiu 3200??? U mojoj nokiji je verzija 3.12, a sad je nova verzija izišla koja ima oznaku 4.18, zna li itko u ćemu je ta nova verzija bolja od stare??? I preporućujute li mi da se radi taj update???

    Started by simpa, 12-11-2004 19:06
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 416
    12-11-2004 19:06 Idi na posljednji post
  3. Usb PunjaČ Za Nokiu

    INSTALIRAO SAM BLACKLIST PROGRAM,ALI MI NE RADI.U ČEMU JE KVAKA.SKUŽIO SAM DA SVAKI PUT KAD UPALIM MOBITEL ON JE ISKLJUČEN I NE FUNKCIONIRA

    Started by lud za nokiom, 24-10-2004 17:45
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.154
    12-11-2004 00:40 Idi na posljednji post
  4. nokia 3230

    tko zna kad se počinje pojavljivati kod nas nokia 3230! mislim da je mobitel odličan, pogledajte si ga malo na netu pa da vidimo kad će kod nas i za koliko para?

    Started by Rudinho, 10-11-2004 18:27
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.191
    10-11-2004 21:01 Idi na posljednji post
  5. Exclamation n: 3230, 6020, 7710

    pa kaj niko nije vidio do sada... ili je pa nije stavio na rumfo??? http://www.nokia.com/nmc2004/launches.html Velimir

    Started by vee, 09-11-2004 20:35
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 639
    09-11-2004 20:35 Idi na posljednji post
  6. Nokia 7200

    Evo, sestra je htjela da joj kupim taj mob, pa i jesam. Odmah da kažem- veliko razočaranje i nikako ga ne preporučujem. 'Ima' 65536 boja, a kad slikam, vidi se kao da ima 256. Meniji su užasni i nepregledni. 6100 je mila majka. Odmah ga stavljam u oglasnik i uzeti cu joj nesto drugo. Tako da znate

    Started by darkovsky, 12-10-2004 22:58
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.558
    08-11-2004 23:43 Idi na posljednji post
  7. Wink Program za 3310

    Da li netko zna gdje mogu nac programe za mijenjanje slika, grafika... u nokiji 3310, 3330... 3410.. Unaprijed zahvalan!

    Started by PaRaDoX, 06-11-2004 12:55
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.330
    07-11-2004 00:39 Idi na posljednji post
  8. Kako spojiti laptop i nokiu 6310i

    interesira me sta sve moram imati tipa software kabeli i takve gluposti,da bi na net mogo preko mobilnoga...molim vas za pomoc jer nisam bas iskusan u ovim situacijama....moj mob podrzaje bluetooth i interesira me dali mogu koristit tu tehnologiju u kombinaciji sa laptopom.

    Started by TOTO, 04-11-2004 23:07
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.367
    06-11-2004 18:15 Idi na posljednji post
  9. Dvd to mobile

    http://www.makayama.com/dvd2sony.html evo,nesto novo,konkurentno smartmovie-u............pa isprobajte i napisite dojmove

    Started by sodom, 05-11-2004 11:32
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 830
    05-11-2004 23:32 Idi na posljednji post
  10. Question 6230 zoom

    Koliko puta Nokia 6230 ima zoom i jel mu je kamera bolja od ostalih modela???:-/ :-/

    Started by dakinho, 08-06-2004 14:26
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 58
    • Pregleda: 5.966
    30-10-2004 09:54 Idi na posljednji post
  11. Mob kao webcam

    Ljudi jel znate neki s60 program pomoću kojeg mi mob može bit webcam? Hvala unaprijed!!!

    Started by kamikaza, 21-10-2004 18:49
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.328
    28-10-2004 00:48 Idi na posljednji post
  12. Konvertovanje MP3 u manji file

    Negdje sam procito da postoji program s kojim se moze sabiti mp3 na neznam nesto malo kilobajta a ne da bude po 2,3 MB a ne gubi se na kvaliteti. Jel ovu moju karticu od 32MB bas nemoz nahranit s nesto puno pjesama. Vjerujem da postoji nesto jel ako ima onaj Smart Movie Converter za video fajlove...

    Started by Šile, 06-10-2004 19:29
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 1.634
    25-10-2004 19:51 Idi na posljednji post
  13. >>>Symbian Nokia Forum<<<

    Ajmo svi klafrat tamo... :spin:

    Started by Cykke, 20-10-2004 20:27
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 815
    20-10-2004 22:31 Idi na posljednji post
  14. Smile Arapski Nokia site

    Ima brdo tema auti, music, sport to vam se nalazi s ljeve strane al samo stanete s misem na link i on vam ga ispise na engleskom i sve vidite. Uglavnom site je dobar naso sam temi koje do sada nisam nigdje sreo. http://www.q8ytop.com/show.htm Forum: http://www.q8ytop.com/vb/

    Started by Šile, 13-10-2004 20:01
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 857
    13-10-2004 20:01 Idi na posljednji post
  15. N6230

    Helou! Kupio bih gore navedeni mob pa me zanimaju razlozi za i protiv... Btw. što mislite o 7200? Pozdrav!

    Started by KillerLoop, 07-10-2004 08:46
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 29
    • Pregleda: 2.053
    13-10-2004 08:03 Idi na posljednji post
  16. Super besplatna stranica za nokia mobitele

    Bok!!! Evo surfao malo po netu, i naiso sam na super stranicu, sve je besplatno za nokia mobitele, potrebno je se samo prijavit, i pocni downlodirat stvare, hehe!!! Nitko ju je ovdje jos nije spominjao koliko sam vidio, pa evo je: www.games.enemytarget.com/index.php Udjete na tu stranicu,...

    Started by simpa, 12-10-2004 19:21
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 7.541
    12-10-2004 21:20 Idi na posljednji post
  17. java igra na pc-ju pre nego sto je ubacim u telefon???

    da li postoji neki program koji radi ovo? Imam brdo igara za Nokiu, a vrlo malo memorije pa bi bilo zgodno da na kompjuteru prvo pogledam igru pre nego sto je instaliram na telefon.

    Started by cakalino, 10-10-2004 10:03
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.325
    11-10-2004 10:58 Idi na posljednji post
  18. Igra: The Amazing World v1.1.0

    Da li iko zna registration code za ovu igricu? Igrica je boli glava logicka i dobra! Moj IMEI 353383-00-502960-1

    Started by Šile, 06-10-2004 19:26
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 893
    10-10-2004 17:34 Idi na posljednji post
  19. postajte fotke 6230 i 6600

    kao prvo, jel ta 2 modela imaju istu kameru? drugo, dajte stavite neke "zive" fotke na forum. ne usred bijela dana slikat parkiran auto ili mobitel na stolu nego neke ljude, pokrete, sa slabijim svjetlom... i stavite i one koje su lose ispale, a ne samo najljepse! tak sam ja stavio od SE K700..

    Started by muuki, 07-10-2004 16:53
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 558
    07-10-2004 16:53 Idi na posljednji post
  20. 6230 ili 6600

    razmisljam koji bi kupio, a kostaju skoro isto. zanima me samo mp3 player i kamera. malo vise mi se svidja 6230 zbog dimenzija i jer ima radio. gledao sam po ovom forumu i nasao da su ljudi dosta podijeljeni oko toga koji je bolji. i nailazim na neke detalje tipa jedan svira mp3 stereo a drugi...

    Started by muuki, 01-10-2004 16:56
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.554
    05-10-2004 11:22 Idi na posljednji post
  21. Symbian i polyphonic

    Gdje mogu za 7610 skinuti melodije koje su serijski bile na 6100?

    Started by darkovsky, 26-09-2004 18:36
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.002
    04-10-2004 23:01 Idi na posljednji post
  22. Slike uhvaćene Nokiom 7710!

    slika sa nokie 7710 slika sa nokie 7710 Ja nisam znao da je nokia 7710 megapixelni mob! A po ovim slikama izgleda da je!!!! Slike nisu baš nešto posebno!

    Started by grgy, 02-10-2004 15:23
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.177
    02-10-2004 15:23 Idi na posljednji post
  23. Post Fotke na papiru

    Upravo biram između 6600 i 7610 pa me zanima kako izgledaju gotove fotke sa foto studija, ako je to netko vec probao neka plz napise dal su iste kvalitete kao i na kompu. Uostalom zanima me što bi tko izabrao ako mu je is opcija recimo važna kamera, a i cijena nije za zanemarit :deal:

    Started by SEGA, 30-09-2004 15:04
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.629
    02-10-2004 14:59 Idi na posljednji post
  24. Nokia 3200

    Slike se nalaze na: http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&threadid=4068 Mobitel je odlican. Ponosni sam BIVSI vlasnik siemensta st55 koji je ko fol "klasa" visa od nokie 3200 i siemens mu nije ni do j*** Reci cu damo to da sam uz siemensa od opreme samo punjac dok se uz nokiu dobivju...

    Started by smoke, 27-02-2004 02:24
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 45
    • Pregleda: 6.041
    30-09-2004 23:46 Idi na posljednji post
  25. License manager

    Da li je itko dobio kod pokretanja nekig programa (konkretno ZipMan CameraFx..) poruku: This program needs license manager? To znači?

    Started by darkovsky, 30-09-2004 01:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 915
    30-09-2004 22:27 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 68 od 85 PrvaPrva ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 71 72 78 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove