Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 67 od 85 PrvaPrva ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1651 do 1675 of 2110

Forum: Nokia

  1. 6230 i mp3

    kak mogu poglasnit mp3 koji mi svira? jel moram za to skinut neki poseban mp3 player?

    Started by muuki, 21-01-2005 16:06
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 575
    21-01-2005 16:06 Idi na posljednji post
  2. Cool Prebacivanje fajlova na 6230 vs. slobodna memorija

    Ovo pitanje mi nije potpuno jasno. Na telefonu imam 2.2 mb slobodnog prostora (mada mi ne pokazuje baš tačno). Kada hoću da prebacim recimo mp3 (a njih inače čuvam na MMC), najveći fajl što sam uspio da prebacim bio je 5.26 MB velik. Zašto ne mogu više? Trenutno mi je phone memory vrlo rasterećena,...

    Started by points, 13-01-2005 09:03
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.084
    17-01-2005 18:34 Idi na posljednji post
  3. Angry NOKIA 6610 - Stanje na racunu???

    Sa svoje Nokie ne mogu provjeriti stanje na racunu ako je u njoj VIP SIM kartica. Dakle ja uredno otipkam *101#, a on meni javlja PROVJERI USLUGE MREZE??? Ako stavim u mob Cronet SIM i utipka *100#, radi bez greske. Ima li tko pojma kako da rijesim problem, s obzirom da sam na VIP-u? Tnx.

    Started by Stinky, 31-12-2004 16:28
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.019
    15-01-2005 21:31 Idi na posljednji post
  4. Arrow Igre & Aplikacije za 6230

    Na kom sajtu naći dobrih i besplatnih? Posjećujem enemytarget, ali mi on nije dovoljan :) p.s. posebno me zanima gdje da skinem hrvatsko-engleski rječnik, ili srpsko-engleski, svejedno

    Started by points, 13-01-2005 08:59
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.675
    14-01-2005 17:29 Idi na posljednji post
  5. Nokia 6822

    Nokija je liniji 68xx mobilnih telefona, namijenjenih korisnicima koji pišu puno tekstualnih poruka, dodala još jedan model, 6822. http://www.vip.hr/sp/d_show?idc=1593318&idnews=5476102

    Started by Dark, 12-01-2005 23:33
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 705
    12-01-2005 23:52 Idi na posljednji post
  6. Nokia 7200-par pitanja

    Prije dva dana kupio sam Nokiju 7200, staru 4 mjeseca u jako dobrom stanju. Primjetio sam samo nekoliko laksih ogrebotina po unutarnjem zaslonu pa me zanima cime ih najefikasnije ukloniti? Drugi problem odnosi se na mehanizam preklopa. Telefon se uredno rasklapa i sklapa medjutim sa jedne strane...

    Started by Vinko1983, 06-01-2005 00:58
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 738
    07-01-2005 00:12 Idi na posljednji post
  7. poglasniti nokiu 3220

    Molio bih pomoć. Neznam kako pojačati ton u slušalici na nokii 3220, kad se javim na zvučnik sve je ok ali kad se javim ''normalno'' zvuk je pretih... hvala

    Started by prsan, 04-01-2005 23:53
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 758
    05-01-2005 20:38 Idi na posljednji post
  8. 6230

    Ljudi da li se isplati dati svaku kunu za ovaj mob? Šta vi koji ste kupili kako vam se čini mob. I šta bi mi preporučili nešto slično ali da je cijena oko soma i pol kuna. :thumbup:

    Started by Nowak, 19-11-2004 23:22
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 45
    • Pregleda: 4.780
    30-12-2004 03:23 Idi na posljednji post
  9. Download uputstava za Nokia telefone

    Engleska i/ili Srpska verzija za download: Nokia 1100 Nokia 2100 Nokia 2110 Nokia 2300 Nokia 3100 Nokia 3110 Nokia 3200 Nokia 3210 Nokia 3220 Nokia 3300 Nokia 3310 Nokia 3330 Nokia 3410 Nokia 3510 Nokia 3510i Nokia 3650 Nokia 3660 Nokia 5100 Nokia 5110 ...

    Started by Downloader, 26-12-2004 03:44
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 22.574
    26-12-2004 11:40 Idi na posljednji post
  10. 6230 - skidanje i slanje mailova

    dakle problem je sljedeci... nemogu se spojit na pop3 server za skidanje mailova... GPRS ukljucen i funkcionira pri gledanju wap stranica i sl., no prilikom spajanja na pop3 - javlja grešku "niste pretplaceni na GPRS" eto... nadam se da cu dobit koji pametan i koristan odgovor... :) tnx! S.

    Started by Sinisha, 28-11-2004 16:37
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.798
    20-12-2004 10:52 Idi na posljednji post
  11. Kabel za Nokiju 2650

    dobijem mobitel a nigdi ne mogu naci da za njega ima kabel za spojit na komp. moze li mi netko reci postoji li ista da ne brisem sve slike,melodije i igre sta sam skinila. radi se o 2650 svakome :kiss: za pomoc

    Started by astavise, 19-12-2004 04:37
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 874
    19-12-2004 14:57 Idi na posljednji post
  12. Free preko 350 igara za Nokia S40 telefone

    Free preko 350 igara za Nokia S40 telefone 3100 3200 3300 5100 6200 6220 6225 6230 6585 6610 6650 6800 6810 6820 7200 7210 7250 -> www.NokiaS40.cjb.net ]

    Started by Downloader, 17-12-2004 17:56
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 3.824
    17-12-2004 17:56 Idi na posljednji post
  13. Nokia 3220

    ah, evo kupila ja novi mob....pa sam to htijela podijeliti s vama zasad sam zadovoljna jedino mi se ne sviđa kaj nemrem odredit koje boje će svjetlucat, ima samo opcija svjetli ili ne svjetli. ima li tko kakvih iskustva s ovim mobom? tralalalalalala :spin:

    Started by andrea, 15-12-2004 11:44
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.044
    15-12-2004 21:40 Idi na posljednji post
  14. Question Flešanje NOKIJE 3510i sa 04.01 na 05.30

    skinijo sam novi software za 3510i i sad me zanima kako se fleša što mi treba dali se može sa običnim serial ili usb data kablom za 3510i

    Started by Doktor-X, 11-12-2004 22:41
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.745
    12-12-2004 20:56 Idi na posljednji post
  15. ...Shema za kabel----

    Ej ekipa evo bio sam u handy centru i trazio kabel za nokiu 3310..frend mi je rekao da mi moze nabaviti shemu za kabel koji bi sam izradio....zato mi treba pomoć i molio bi nekoga ako ima shemu da mi pomogne(znam da je kabel slican kao za 3510...please...

    Started by Dalmatino-ZD, 08-12-2004 20:33
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.037
    08-12-2004 23:21 Idi na posljednji post
  16. Question Znate li možda???

    Dal znate možda stranicu gdje mogu naći onu melodiju koja se pušta u reklami od nokie 3220? reklama je često na rtl-u! Melodiju u toj reklami je Savršena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hvala unaprijed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

    Started by grgy, 05-12-2004 00:54
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.860
    06-12-2004 11:07 Idi na posljednji post
  17. Cijena Data kabela za N3220

    ...mislim da se radi o DKU-5 USB kabelu pa bi molio informacije o cijeni dotičnog kabela,ako netko zna...

    Started by //Wild-Boy\\, 25-11-2004 22:01
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 976
    05-12-2004 15:57 Idi na posljednji post
  18. Nokia 6610i

    Pitanjce, koliko se može dobiti za ovaj mobitel koji je star manje od mjesec dana s garancijom, ali kodiran na Cronet, odnosno T-mobile...

    Started by ninnox, 27-10-2004 23:08
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.026
    25-11-2004 00:34 Idi na posljednji post
  19. Awb i Wav formati

    Zanima me gdje mogu naći awb format melodije ili kratke wav melodije za Nokiu 6600? Ili još bolje ako neko zna neki mp3>awb konverter ili mp3>wav konverter :evil: ;D :comp:

    Started by Tommek, 19-11-2004 16:58
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.778
    24-11-2004 00:59 Idi na posljednji post
  20. Exclamation Nokia 5210

    Prošla je godina dana otkako su se NOKIE 5210 prodavale u dućanima, zanima me dali se nekako može doći do tih starih nokia koje nisu prodane (da su nekorištene)?

    Started by Bojo84, 23-11-2004 16:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 965
    23-11-2004 21:00 Idi na posljednji post
  21. Tutblu i N-gage

    Da li je moguce fajlove koje primam preko bluetootha pospremati na karticu, a ne u intrernu memoriju telefona pa na karticu. znam da to na n-gage nije izvedivo jer fajlovi koji stizu preko blua spremaju se u dolaznu postu u obliku poruke, e sad slijedi ono - da li postoji kakav program za gore vec...

    Started by ..::HRCO::.., 22-11-2004 16:49
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 839
    23-11-2004 20:58 Idi na posljednji post
  22. Nokia 3310

    Eto ima nas još koji se unatoč ekspanziji tehnologije (kamere, MMS, GPRS, itd.) služimo dobrom starom Nokiom 3310. svrhu obavljanja telefonskih razgovora obavlja prihvatljivo i u potpunosti izvršava sve od nje očekivano. Međutim, odnedavno se sama od sebe ugasi. Baterija nije (nadam se ) uzrok jer...

    Started by leo4, 21-11-2004 13:46
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.948
    21-11-2004 22:12 Idi na posljednji post
  23. cudne stvari....

    prvo sam prošli tj. resetirao mob,pa formatirao mmc karticu-jedva-pa sad resetirao opet,jer mi je srao,sms editor closed i još puno sranja za koje neam pojma šta znače!znaci nigdje u mobu gdje su se trebala slova upisivati ,nisam mogao to ,samo brojke...e,poludio sam,a imam ga tek 2tj.!+kada sam...

    Started by smogovac, 20-11-2004 17:54
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.128
    21-11-2004 12:03 Idi na posljednji post
  24. Povezivanje Nokie 6230 sa PC-om

    Hitno mi treba data kabel za 6230 ili IrRed ili Bluetooth adapter, gdje kupiti? Nisam iz ZG-a pa bi bilo dobro ako netko zna neku web stranicu koja ima nešto od navedenog pa da mogu naručiti online. Ja sam malo guglao ali bezuspješno.

    Started by Doom, 17-11-2004 21:04
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.561
    18-11-2004 22:53 Idi na posljednji post
  25. mmc card reader

    kupio sam trustov mmc card reader,ali nikako mi nece ocitati mmc karticu komp,pise da nista nema u blokovima...a skinuo sam te neke drivere i nece ocitat nece,pa analogno tome ne mogu prebaciti programe...helpajte??

    Started by smogovac, 08-11-2004 18:48
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.177
    17-11-2004 14:26 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 67 od 85 PrvaPrva ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove