Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 66 od 85 PrvaPrva ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1626 do 1650 of 2110

Forum: Nokia

  1. vrijednost nokie 8110

    zanima me koliko trenutno ova 'matrix' nokia vrijedi na trzistu i zanima me dali ce joj vrijednost rasti. molio bi da odgovore strucnjaci :thumbup:

    Started by flOoKi, 24-02-2005 14:55
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.766
    28-02-2005 21:38 Idi na posljednji post
  2. Question 7260. DA ili NE ?

    EKIPA, u oglasniku sam vidio da se 7260 prodaje za 1450 kn. pa me zanima, da li se isplati? molim za pomoć. karakteristike su mi sasvim pristojne,

    Started by z81, 27-02-2005 00:59
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.044
    27-02-2005 23:13 Idi na posljednji post
  3. Nokia 3300 -> Molim Pomoć

    ...kako instalirati Java igru;aplikaciju na mob...ovako,kad mob spojim na komp,otvori mi ga kao hard(...G:...),ali,otvori MMC karticu,a ne i mob...a Java se može spremat samo na mob u internu memoriju do koje ja ne mogu doći... ...

    Started by //Wild-Boy\\, 12-06-2004 19:21
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.995
    25-02-2005 20:44 Idi na posljednji post
  4. 7600

    Ima netko? Ja sam se bas zagledao pa me zanima da li je za preporucit ili ne? Vidim da je ima u oglasniku za 1350 kuna novo.. Dobre strane? Lose strane? Tenks..

    Started by Lejzermaster, 06-01-2005 22:32
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.405
    23-02-2005 23:41 Idi na posljednji post
  5. Question Nokia 7600 ili 6230 pitanje je sada.

    Ljudi ako mozete pomozite znam da ni jedan od ovih telefona nema symbain ali meni se nekako sviđaju molim vas ne preporucujte npr. 6600 ili 7610. samo 7600 i 6230. Molim one koji imaju ove telefone da mi preporuce koji da kupim od ta dva. :bunny: :bunny: :bunny:

    Started by Celikkk, 19-02-2005 12:19
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.031
    23-02-2005 00:11 Idi na posljednji post
  6. N6230i SLIKE UŽIVO!

    Nokia 6230, the best Nokia phone in series 40, probably found its successor, the Nokia 6230i, as today a detailed photo gallery and information was published on PGCW.com. A spy photo of this model was revealed for a first time in June 2004 and since then, no other related info. The PGCW.com is...

    Started by IggXy, 25-01-2005 23:33
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.284
    22-02-2005 01:31 Idi na posljednji post
  7. Moze li GIF slika na seriji 40

    Imam Nokiu 5100 - serija 40 (kao 6610, 7210) i zanima me da li se moze prebaciti GIF slika kao wallpaper da bude animirana. Kada prebacim sliku (PC suite-om ili Oxygenom) na ekranu bude samo prvi frejm, tj. staticna je. Zna li neko rjesenje?

    Started by mitra, 17-02-2005 20:14
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 961
    21-02-2005 09:57 Idi na posljednji post
  8. Theme na 6230

    El se mogu negdje za theme za 6230, i kako to instalira?

    Started by Chessmaster, 19-02-2005 21:29
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 953
    20-02-2005 23:38 Idi na posljednji post
  9. Unhappy kako da mi zvoni video ringtone

    dali nek moze da mi posalje neki program ili link, da bi mogal da nemestim svoju nokiu6600 da mi zvoni video ring tone. (naravno nesto free) moj e-mail je> gvozdovic@yahoo.com pleas help...................................... :comp:

    Started by gvozdovic, 16-02-2005 21:10
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.526
    18-02-2005 23:09 Idi na posljednji post
  10. nokia multi media converter serial number

    skinuo sam nokia multimedia connverter i trazi me product serial number.di ga mogu naci?

    Started by $DjUbRe$, 02-02-2005 21:23
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.013
    16-02-2005 23:14 Idi na posljednji post
  11. Talking 6170. napokon stigla!!!

    stigla 6170_ica. cijena joj je 3000 kn. uživo je savršena. lipo leži u ruci. močno izgleda. samo šteta šta i vanjski zaslon nije 65t boja nego 4096.

    Started by z81, 16-01-2005 23:22
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.581
    16-02-2005 18:15 Idi na posljednji post
  12. Kalkulator za otključavanje Nokie

    Evo linkovi odakle se mogu skinuti kalkulatori za otključavanje nokie evo ovo je za sve nokije: http://homepage.ntlworld.com/danluik/cyber_5.4.zip ovaj program, može i otključati phonelock telefona remote: http://homepage.ntlworld.com/danluik/Ultimate.zip i evo još verzija programa......

    Started by Krompirko, 10-02-2005 00:19
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 6.552
    10-02-2005 00:19 Idi na posljednji post
  13. Unhappy 6230 Bluetooth -> problemcic

    U poslijednje vrijeme imam probolema sa spajanjem preko Bluetooth-a,prepozna ona mob ili racunalo ali kad se treba spojit ili poslat nekakav file ponekad se spaja po minutu dvije i onda pukne veza!Stvarno ne znam u čem je štos?

    Started by Chessmaster, 31-01-2005 19:24
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.360
    01-02-2005 22:28 Idi na posljednji post
  14. 6230 problem s kamerom ili?

    Ima frend Nokiu 6230 i skužio sam da kod slikanja pri slabijem svijetlu slika titra? Kada se uključi night mode, slika se poboljšava...je li to problem mobitela ili to tako treba biti? Thanks!!!

    Started by .El Nino., 01-02-2005 14:24
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.164
    01-02-2005 20:04 Idi na posljednji post
  15. Anketa Anketa: 6230, 6600, 7610, 6670, 6260?

    Da cujemo misljenje korisnika koje mobove koriste...

    Started by Z.studio, 27-01-2005 11:48
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.453
    01-02-2005 00:28 Idi na posljednji post
  16. unajmljujem 6230!

    prije nego sta iskesiram dva soma kuna zelim isprobat taj mob, a ne znam nikog ko ga ima. zato nudim nekom iz zg da mi iznajmi mob na 24 h. platim mu 100 kn. kao garanciju ostavim svoju osobnu i ak mu treba jos i svoj gd 75 mob. zainteresirani, 091/5117228 ozren

    Started by muuki, 15-10-2004 16:02
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 1.469
    31-01-2005 22:46 Idi na posljednji post
  17. Zakljucavanje Nokie 6230

    Imam Nokiu 7610 i ima opciju zakljucavanja, tj. kada se koristi ta opcija nemoze se pristupit nijednoj funkciji moba bez sifre, a kako si planiram uzet i Nokiu 6230, zanima me dali i ona ima takvu opciju?

    Started by Z.studio, 01-11-2004 23:07
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.346
    31-01-2005 01:34 Idi na posljednji post
  18. Cijene

    Dali netko slučajno zna adresu neke internet stranice na kojoj mogu saznati cijene mobitela u francuskoj, španjolskoj? Hvala

    Started by Bojo84, 25-11-2004 01:21
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.943
    31-01-2005 01:21 Idi na posljednji post
  19. 7270

    Stigla i 7270, odlicno izgleda...jedan primjerak vec u kolekciji :)

    Started by MarioM, 19-01-2005 06:02
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.092
    31-01-2005 00:10 Idi na posljednji post
  20. Question 6230 podešenje kontrasta???

    jel netko zna gdje se to može???

    Started by ianbhr, 30-01-2005 23:49
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.013
    30-01-2005 23:49 Idi na posljednji post
  21. mišljenje o 8910

    namjeravam si kupiti 8910 ali je nikad nisam imao u rukama duže od 20 sec. a nisam nikad prije imao nokiu jer sam BIO zaljubljen u siemense (zbog praktičnosti). dali se isplati taj mob. npr. ne želim mob. s kamerom i nemora imati u boji display... hvala

    Started by bbbeljo, 24-01-2005 21:46
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.666
    30-01-2005 23:37 Idi na posljednji post
  22. Question Nokia 6230 => Baterija ...

    Imam eto tu Nokiu ali nisam baš zadovoljan s baterijom.Ne koristim previše kameru (gotovo nikako),koristim je samo za poruke i telefoniranje,ali baterija mi izdrži najviše 3 dana,baš prava nesreće.U startu sam prva punjenja i to sve dobro obavio.Zanima me el znate gdje bi mogao kupit jaču bateriju...

    Started by Chessmaster, 27-01-2005 00:30
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 848
    30-01-2005 22:43 Idi na posljednji post
  23. Nokia Data kablovi

    prodajem nokia data kabel za 3100, 3220 i 3510i za 100 kuna!

    Started by lipsha, 25-01-2005 00:39
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.131
    25-01-2005 19:06 Idi na posljednji post
  24. Post 6230 dojmovi, BT

    evo ubo ja mobitel i za sad sam vrlo zadovoljan. par komentara: - istina je za prašinu. držim mob po džepovima i evo maloprije mi je neka dlaka ušla pred ekran pa sam je prčkao van. - joystick mi se čini osjetljiv ko i kod ostalih mobitela. da, može se desiti da krivo klikneš (hoćeš sredinu a...

    Started by muuki, 04-01-2005 15:22
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.077
    25-01-2005 17:41 Idi na posljednji post
  25. nokia 6230 light off

    Pomoc, imam nokiu 6230 kada stavim mp3 na MMC pri reprodukciji svijetlo je stalno upaljeno, dali je moguce ugasiti svijetlo.

    Started by rage99, 08-01-2005 00:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 906
    24-01-2005 23:10 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 66 od 85 PrvaPrva ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove