Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 65 od 85 PrvaPrva ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1601 do 1625 of 2110

Forum: Nokia

  1. Oxygen phone manager 2

    Skinuo sam ga prije nekoliko dana ali nikako da skuzim kako prebaciti slike, melodije i ostalo na 3220. Molim pomoc, unaprijed hvala

    Started by Big**Smoke**, 09-04-2005 17:01
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.406
    12-04-2005 17:36 Idi na posljednji post
  2. PC Suite 6.5 i N3220 via DKU-2 nemogu spojiti

    Instalirao sam PC suite,pokrenuo se Get Connected wizard,ja uključim kabel na USB kako je napisano u 3. koraku,onda i mob(tu XP izbaci baloon_Device not recognized) i čekam... čekam... ni nakon 30 minuta se nije ništa promijenilo ni pomaklo.Kraj kursora je pješčani sat ali nikakva aktivnost se ne...

    Started by sms freak, 09-04-2005 11:53
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.498
    10-04-2005 18:39 Idi na posljednji post
  3. Nadogradnja moba

    AKO JE MOGUĆE Bili moga na svoj jad od moba stavit: BT( ima neke šanse (minimalne) IrDA(duboka sumnja) Još malo memorije(gotovo nemoguće) I cijena (vjerovatno 0 kn) :thumbdown n3220

    Started by OuttaControl, 26-03-2005 23:11
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 3.815
    10-04-2005 00:04 Idi na posljednji post
  4. Unhappy Spajanje Nokie s kompom - pomoć

    Pomoć!!! Kad spojim Nokiu 3310 na komp i pregledavam phonebook, ne vidim nijedno ime - svi brojevi su tu, ali imena nema. I to sa svakim programom - Oxygen, LogoManager, MobiEdit... sve živo... i ništa. :-/ Jel ima ko kakvu ideju?? Sretan Uskrs, btw! :bunny:

    Started by Blu11, 27-03-2005 23:22
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.469
    09-04-2005 21:52 Idi na posljednji post
  5. Exclamation veliki problem - nakon formatiranja N3650 smart movie ne radi

    imam nokiu 3650 i formatirao sam je ! nakon formata da pokrenem smart movie ne moze ! izbaci mi error : app. closed smartmovie ! probao sam od prijatelja ubacit mmc ali isto je izbacivalo ! help me pls i kako mogu zamjeniti staklo od kamere posto je puklo :( ako mogu sam ikako :(

    Started by VR6, 09-04-2005 02:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.398
    09-04-2005 09:57 Idi na posljednji post
  6. nova NOKIA IZ SERIJE 8XXX!!!!!!!!!!!!!!!!!

    izašla je nova nokia iz serije 8xxx!!!!!!!!!!!!!! izgleda ko stara nokia 8850! Više o njoj na NOKIA!!!!!!! KAKO VAM SE SVIĐA???

    Started by grgy, 16-03-2005 12:01
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.438
    09-04-2005 01:36 Idi na posljednji post
  7. Nove Nokie

    dugoočekivana nokia 6680 NOKIA 6680 nokia 6681 ista ko 6680 ali bez dvije kamere, tj nije 3G NOKIA 6681 i nova preklopna nokia 6101! ista je kao samsung E700! NOKIA 6101

    Started by grgy, 14-02-2005 20:38
    5 Stranica
    1 2 3 4 5
    • Odgovora: 115
    • Pregleda: 12.750
    03-04-2005 21:22 Idi na posljednji post
  8. moze li 6620 raditi na nasoj mrezi?

    Pozdrav svima! Nedavno sam dobio 6620 i stvarno je super telefon :thumbup: Medjutim, pitam se mozel se isti dekodirat za koristenje na nasim prostorima, i ako da, je li sigurno da ce raditi, jer sam svjestan da ima problem sa mreznom frekvencijom :(

    Started by Ninja, 21-03-2005 20:28
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 29
    • Pregleda: 3.194
    28-03-2005 00:04 Idi na posljednji post
  9. Nokia 3220 ko modem

    Imam nokiu 3220 i želim da mi bude modem ali kad uđem u add new hardwere piše mi da trebam izabrat utičnicu ali ima samo com1 i com2 a a mob mi je spojen USB-om ima mogu li to kako napravit? :confused:

    Started by OuttaControl, 09-03-2005 19:43
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.095
    26-03-2005 00:13 Idi na posljednji post
  10. moze li kabel nastetiti?

    kupio sam no-name usb kabel za nokiu 6230 i nakon par spajanja mi je puko jedan plasticni cepic koji sluzi da se kabel utakne u mobitel. kabel i dalje funkcionira, ali sad moram s jednom rukom drzat da bude utisnut. pa mi se zna desit da mi stisak popusti, kabel ispadne, pukne veza itd. na stranu...

    Started by muuki, 23-03-2005 12:13
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.122
    25-03-2005 04:14 Idi na posljednji post
  11. Blokirana Nokia

    Kako je to moguce da mi se mob zablokirao (Nokia7650) zbog pune memorije, nije se dao upaliti i morala sam u Mobisu ugraditi novi softwear!? I sad stalno moram paziti dok slikam,itd. da je opet ne zbloksam, da ne bude "memory full"!! Jel se to nekome jos dogodilo?

    Started by JOLIE, 04-03-2005 20:01
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 36
    • Pregleda: 4.520
    23-03-2005 10:52 Idi na posljednji post
  12. nokia 3220-pitanje?

    Zanimalo bi me da neki korisnik nokie 3220 mi kaze kakvi ima dojam? :spin:

    Started by ST_brale, 15-03-2005 21:50
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.055
    22-03-2005 22:53 Idi na posljednji post
  13. Angry Nokia 6610i - IrDA

    Nabavio sam Nokiu 6610i i ispada da ne mogu slati ni primati slike i melodije preko IrDA! Postoji li način da se to ispravi, možda nova verzija softvera?

    Started by Al3x, 21-03-2005 15:41
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.055
    21-03-2005 21:50 Idi na posljednji post
  14. NOVE NOKIE 6155, 3155, 2115i

    već sam i sebi dosadan sa tim novim nokiama, al tek toliko da vas obavjestim: ukratko: nokia 6155: preklopni, 1 megapixel, 8x dig. zoom sa bljeskalicom, 2 ekrana, unutarnji 262000boja. izlazi 4Q 2005. nokia 3155: preklopni, 2 ekrana. vanjski monokromatski, unutarnji 262000 boja, 12MB...

    Started by grgy, 18-03-2005 22:21
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.020
    20-03-2005 01:43 Idi na posljednji post
  15. Red face Ispis imenika

    Dali je moguće printati imenik sa nokie 6230? Tj. dali je bilo kako moguće isprintat imenik iz Nokia PC Suite?

    Started by Chessmaster, 14-03-2005 22:08
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.447
    16-03-2005 22:33 Idi na posljednji post
  16. Arrow Koliko vrijedi Nokia 6230?

    Imam 6230 staru nekih 6 mj. zanima me koliko mogu dobit za nju? Što mislite?

    Started by Chessmaster, 07-03-2005 23:14
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.329
    09-03-2005 22:33 Idi na posljednji post
  17. Nokia 6220

    Postoji li ikakav način za povezivanje Nokie 6220 s kompom???

    Started by Smilja, 07-03-2005 19:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 968
    07-03-2005 19:45 Idi na posljednji post
  18. Još novih nokia!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Prvo da počnemo sa novom N6230i. Najvažnije značajke: 1.3 megapixel kamera, 32MB memorije i MMC kartice do 512MB, Animirani 3D menu stereo music player sa FM radio više o njoj na Nokia 6230i!!!!!!!!! Dalje imamo N6021 Nije ništa posebno, ima 65536 boja, ekran 128*128, bluuetooth, serija...

    Started by grgy, 04-03-2005 14:07
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.766
    05-03-2005 01:19 Idi na posljednji post
  19. dva kratka pitanja

    1.sa kojim programom da prebacam aplikacije na nokiu 6600 preko bluetoota? 2.koji je najbolji video recorder da snima neograniceno sa zvukom a da to lici na nesto?

    Started by MR_GOOD, 03-03-2005 09:57
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 984
    03-03-2005 16:53 Idi na posljednji post
  20. pitanje

    imam pitabje imam nokiu 6600 i 2mpx ne frade a nokia to ne popravlja na garanciju...zasto?ima li netko 7650 i dali ju prodaje???

    Started by McLaren, 01-03-2005 09:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 857
    01-03-2005 12:25 Idi na posljednji post
  21. nokia 7250i

    Zasto nemogu primiti sliku ni melodiju sa drugog telefona na nokiu 7250i? Mislim stvarno je to glupo... Da li napravili patch ili izdali novi software ?

    Started by LaMpiR, 26-11-2004 23:25
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.290
    01-03-2005 01:00 Idi na posljednji post
  22. Problemi na 7250i

    moj frend ima nokiu 7250i i ima problema s spajanjem mobitela na kompjutor... pokušali smo i s USB kabelom,DATA kabelom i infracrvenim adapterom... USB i DATA kabel uopće ne prepoznaju mobitel kad ga spojimo,dok IR prepozna mobitel ali nemoguće je bilo što poslati s kompjutora na mobitel i...

    Started by Crash~Override, 30-06-2004 19:54
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.220
    01-03-2005 00:57 Idi na posljednji post
  23. Povezivanje nokie 7250i sa PC-em

    Molim za iskustva. Cini se da ovo nije lak posao, zanima me je li to uspjelo kome iz ovog foruma. :wstupid:

    Started by ribar, 10-09-2004 12:40
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.917
    01-03-2005 00:55 Idi na posljednji post
  24. Nokia 6610i

    Imam usb kabel. S kojim programom mogu ubacivat slike, melodije i igrice u nju? I gdje mogu nać taj program i crack za isti? Hvala

    Started by BrezaM, 10-01-2005 22:36
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.138
    01-03-2005 00:54 Idi na posljednji post
  25. vibracija 6230

    već dva puta mi se desilo da mi vibracija nije radila jedno 2 dana i onda opet proradi. otprilike jednom u mjesec dana da mi je to bilo :) do čega je i šta da radim?

    Started by points, 28-02-2005 11:10
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 991
    28-02-2005 22:08 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 65 od 85 PrvaPrva ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove