Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 64 od 85 PrvaPrva ... 14 54 60 61 62 63 64 65 66 67 68 74 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1576 do 1600 of 2110

Forum: Nokia

  1. Talking Doubts about nokia 6230

    Hi ! I am a nokia user from Brazil, i have a NOKIA 6230 and i have some doubts about it : -Is it possible install applications directly into MMC card ? -Is there some file manager application to nokia 6230 ? -Is it possible to make firmware upgrade on 6230 as ordinary user, like ins siemens...

    Started by Seraph.matrix, 21-05-2005 21:32
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.621
    10-06-2005 18:55 Idi na posljednji post
  2. Exclamation Kako slati MMS na 6610i

    Kako poslati MMS poruke na navedenom mobitelu. Postavke sam skinuo sa VIP-a i aktivirao sam uslugu. Kada hoću poslati MMS poruku uvijek umjesto da mi je pošalje spremi je u izlazne stavke.HELP!!:confused:

    Started by Skyward, 09-06-2005 20:37
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.772
    10-06-2005 15:27 Idi na posljednji post
  3. 6610i Unlock

    Jucer sam pokusao otkljucat ga preko kalkulatora i nije htio prihvatiti kod...jel to DTC-3 ili DTC-4?-sto znaci ono GID 1? IMEI - 354345006328992 kupljen u vipu

    Started by vkosalec, 14-04-2005 14:16
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.428
    09-06-2005 16:24 Idi na posljednji post
  4. NOKIA Data kabel

    Za koje sve nokije vrijedi shema ovog kabla ??? http://www.qsl.net/t92pxn/elektronika/NokiaCable/n3210.html Hvala !

    Started by Ludacris, 29-05-2005 21:39
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 1.981
    05-06-2005 22:49 Idi na posljednji post
  5. Pitanja oko fajlova za flashanje

    Šta su oznake : MCU+PPM MCU, PPM pack A,b,c,d itd. ! Hvala !

    Started by Ludacris, 30-05-2005 17:05
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.885
    03-06-2005 22:47 Idi na posljednji post
  6. Theme za 7270/6170

    Zna li itko, netko, bilo tko, ikakvu, nekakvu, kakvu stranicu gdje mogu skinuti theme za 7270/6170?! Unaprijed sam zahvalan, and btw. da je free i da nije nokia.com, software market i tome slicno....

    Started by MarioM, 01-06-2005 16:56
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 821
    01-06-2005 22:16 Idi na posljednji post
  7. N-gage 2?

    evo pročitajte tekst,mislim da ce svakoga zanimati: http://www.symbian-freak.com/news/0505/e3concept.htm osobno bi volio da ovako izgleda buduci n-gage i polako mi se gubi ona misao kako cu uzet neku nokiju n-serije,a siguran sam da bi i mnoge od vas mogla navesti na isto razmišljanje

    Started by sodom, 26-05-2005 22:09
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 3.350
    29-05-2005 23:01 Idi na posljednji post
  8. 6170 aplikacije

    Pošto ovaj mob ima Series40 OS, zanima me da li postoje kakve aplikacije za njega (barem Java) i ako znate koju dobru web adresu za skinuti tak nešto... Tnx!!!

    Started by .El Nino., 26-05-2005 14:45
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.986
    27-05-2005 00:04 Idi na posljednji post
  9. Nove S40 nokie-da li valjaju???

    Bas sad gledam nokie 3120(zgodan mob) i 6030&6020. Ima li ko kakva iskustva s njima?????Sta mislite,jel su isplative za mob koji cu nosit van da mi ovog neko drpi?

    Started by IvLajec, 24-05-2005 22:57
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.252
    26-05-2005 23:09 Idi na posljednji post
  10. Nokia 770

    http://www.gsmarena.com/news-detail124.php evo,friške vjesti,komentari ispod :)

    Started by sodom, 25-05-2005 20:12
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.596
    26-05-2005 08:33 Idi na posljednji post
  11. Nokia 6230i teme

    planiram kupiti nokiu 6230i i zanima me dali se na nju mogu ubacivati teme i kako se to radi dali se mogu snimiti na mcm karticu kao kod 6600?

    Started by bobikobic, 22-05-2005 15:49
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.818
    24-05-2005 13:47 Idi na posljednji post
  12. Unlock 6100 VIP

    vjerojatno ste primjetili da novi uredaji iz vipa IMEI 355... ne rade s starim serial boxevima,pa ako netko zna novi serial koji radi. samo provjerene rezulatete postati, ako je moguće

    Started by khideg, 09-05-2005 11:52
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 854
    23-05-2005 11:42 Idi na posljednji post
  13. Nokia 3100

    trebao bi kod za 3100. ne znam jel ima veze koja je mreza. Inace Irska mreza, Meteor. Hvala

    Started by clyde, 01-05-2005 14:26
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 821
    23-05-2005 11:39 Idi na posljednji post
  14. 6170 provjera softwarea

    Da li netko zna kaj treba upisati na mobu da pokaže koju verziju softwarea ima mob?

    Started by .El Nino., 10-05-2005 21:56
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.717
    11-05-2005 15:06 Idi na posljednji post
  15. Cool Spajanje Nokije 6100 sa PC-om

    Htio bih probati spojiti mob. Nokia 6100 sa PC-em! Spojio bih kabel od slusalice sa USB kablom tako da mogu povezati mob. sa PC-em! Da li je to moguce? Gdje se moze skinuti program koji dobijes kad kupis u trgovini onaj CD i kabel za spajanje? :-/

    Started by melody, 05-03-2005 01:40
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.111
    10-05-2005 23:24 Idi na posljednji post
  16. nokia 3220, glasnoća zvona

    Može li mi netko objasniti kako na nokii 3220 namjestiti zvonjavu tako da se se postupno pojačava

    Started by Skyward, 05-05-2005 22:47
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.935
    07-05-2005 22:34 Idi na posljednji post
  17. Red face 3220 & SMS problem

    oj! :) ima da san priej misec dana kupija novu VIP komplet 3220! i nekidan san nesto prcka po mobitelu i sad mi je zajeb sta kad primin poruku ono uredno zazvoni ali nista ne prikaze na zaslonu? niti da je nova poruka niti onu malu ikonicu u kantunu livo?? al kad uđen u ulazne poruke uredno mi...

    Started by soulhack, 05-05-2005 20:08
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 757
    07-05-2005 21:06 Idi na posljednji post
  18. 8910i i prebacivanje

    Postovanje! Molio bih vas, ako znate, kako napravit backup podataka sa ovog mobitela. Naime, frendica me zamolila da joj to napravim jer joj mobitel rikava a ne zeli izgubit podatke, vec ih prvo prebacit na komp a onda posle na novu nokiu. Najvjerojatnije ovu 8800. Vidim da mob ima i BT i Ir....

    Started by refugee, 26-04-2005 21:42
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 969
    03-05-2005 20:05 Idi na posljednji post
  19. 7600

    nije bas nesto previse los aparat, je da izgleda kao "okruglica", ali nije toliko losa. jedina stvar sta mi smeta je sta nema MMC ili SD utor za kartice. sta vi mislite o tom aparatu i da li ga se isplati kupiti???

    Started by aksicni, 01-05-2005 22:29
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 878
    02-05-2005 16:35 Idi na posljednji post
  20. Exclamation Cudni brojevi!?

    NOKIA 3310 Na displeju su mi se pokazali cudni brojevi i slova i izgledaju kao neke frekvencije, podaci o mrezi i sl... moze li mi itko pomoci?? nevidim broj dolazeceg broja a nemogu pristupiti imeniku bez ulazak u meni/imenik/search !

    Started by Lvc, 24-04-2005 11:16
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.173
    01-05-2005 19:51 Idi na posljednji post
  21. Nokia 6020

    Ak neko slucajno ima taj mob,jel bi mogo napisat dojmove.Frend mi se zagrijo za njega al nece kupit prije nego cuje komentare.I kolka mu je memorija(to nigdje ne pise)?

    Started by IvLajec, 20-04-2005 15:21
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 753
    25-04-2005 19:47 Idi na posljednji post
  22. Exclamation Nokia 7600

    Imam nokiu 7600 koja navodno podrzava java igrice al nikako da uspijem pokrenit ni jednu igricu na njemu samo pise "tip fajla nije podrzan"! Ako neko ima rjesenje nek mi javi!!!!!

    Started by PaRaDoX, 15-04-2005 11:01
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 920
    24-04-2005 10:42 Idi na posljednji post
  23. Nokia 6230

    zanima me koji je max kapacitet MMC koji moze primiti taj mob?

    Started by mzex, 05-03-2005 12:08
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 2.401
    22-04-2005 23:49 Idi na posljednji post
  24. tražim shemu pinova za dku-2

    je li neko ima shemu pinova za dku-2

    Started by Big**Smoke**, 07-04-2005 20:48
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.115
    16-04-2005 06:25 Idi na posljednji post
  25. Nokia 6230 i Oxygen Phone Manager

    Imam nokiu 7610, i nedavno dobio 6230 kao poklon, no ni na jednom, ni na drugom, nikako da mi proradi ovaj Oxygen Phone manager II, niti preko kabla, niti preko bluetootha. Koristi li to tko, i ima li kakvo rjesenje?

    Started by Z.studio, 30-03-2005 14:14
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.531
    15-04-2005 19:00 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 64 od 85 PrvaPrva ... 14 54 60 61 62 63 64 65 66 67 68 74 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove