Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 61 od 85 PrvaPrva ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1501 do 1525 of 2110

Forum: Nokia

  1. Question 6800

    Bok. Imam jednu Nokiu 6800 kod kuće, pa me zanima koliko mogu dobiti za nju?? Stanje je ok, maska je malo izgrebana. Slike mobitela na mail.

    Started by mrava, 18-10-2005 21:50
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 719
    25-10-2005 01:12 Idi na posljednji post
  2. zastitna sifra

    zaboravio sam zastitnu sifru a bas mi trba pa ak neko ima nekakva rjesenja

    Started by wert, 18-10-2005 17:10
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 3.329
    25-10-2005 01:10 Idi na posljednji post
  3. Question Nokia 5140 - otključavanje

    Pozdrav svima! Imam Nokiju 5140 kupljenu u T-mobilu, pa me zanima može li se otključati. Htio bih u nju ubaciti tele2 sim karticu :licklips: Čuo sam da se Nokije mogu otključati tako da se u njih upiše određeni kod.

    Started by hrc777, 22-10-2005 15:26
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.619
    25-10-2005 01:03 Idi na posljednji post
  4. 3410 unlocking

    Kako da unesem kod tipa #pw+349 737 674 6+1# ?? kojom tipkom unest #pw+ a kojom +1# ?? Dal su ti kalkulatori unčikoviti ? HVALA !

    Started by Ludacris, 24-10-2005 15:35
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 837
    25-10-2005 01:00 Idi na posljednji post
  5. Nokia 6230i podrska za mmc kartice!?

    Nokia je sluzbeno objavila da 6230i podrzava mmc kartice do 512 MB. Ali mene zanima moze li se staviti kartica od 1 GB?

    Started by kaza, 04-10-2005 23:20
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.742
    22-10-2005 11:14 Idi na posljednji post
  6. Opet nove Nokije

    6060 --> http://www.nokia.com/nokia/0,,75913,00.html 6111 --> http://www.nokia.com/nokia/0,,75896,00.html 6270 --> http://www.nokia.com/nokia/0,,75912,00.html 6280 --> http://www.nokia.com/nokia/0,,75890,00.html ništ revolucionarno. Sve mi sliće na samsunge nekako ali 6111 za krepat....

    Started by KaKaV NeReD, 14-06-2005 01:41
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 3.862
    21-10-2005 00:35 Idi na posljednji post
  7. NOVO nokia 7360,7370,7380 Series 40

    http://europe.nokia.com/nokia/0,,73864,00.html?name=7360 http://europe.nokia.com/nokia/0,,73864,00.html?name=7370 http://europe.nokia.com/nokia/0,,73864,00.html?name=7380

    Started by KaKaV NeReD, 19-10-2005 18:12
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.524
    20-10-2005 19:40 Idi na posljednji post
  8. Question unlock nokia 6610i??

    dobio sam nokiu 6610i kodiranu na T mobile, a hocu na vip. mpze li mi netko pomoci? imei: 355667003730261 hvala

    Started by mhhm, 21-07-2005 12:13
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 3.246
    19-10-2005 19:24 Idi na posljednji post
  9. Thumbs up Word i excel dokumenti na 6230 ili 6230i

    Pozdrav svima Dali je itko probao otvorit wordov ili excelov dokument na 6230 ili 6230i. Što se događa sa takvim dokumentima ako su na memorijskoj kartici prije postavljanja u telefon. Može li se ove dokumente unositi u mobitele putem IR-a ili BT-a. Može li se na Nokiama 6230 ili 6230i mjenjati...

    Started by Denis, 13-10-2005 15:35
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.242
    17-10-2005 20:34 Idi na posljednji post
  10. Exclamation NOKIA 7250i ne radi kamera pomoc!

    Kad uklucim kameru prvo 3 sekunde stji kao da ce se sad otvoriti pa mi napise operation feild i onda pise camera on standby.Dali mozda se moze sa nekim master pasvortom da se resetira na fabricki osim onaj u meniu master reset ili sta ja znam .Unapred hvala na pomoci !:-/ :-/ :-/

    Started by pufka, 16-10-2005 19:52
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 975
    16-10-2005 19:52 Idi na posljednji post
  11. Nokia 8910

    cale mi od firme dobio nokiu 8910 i sad nekontam koji ce joj infra i blutut?ono uzmem svoju 66-icu probam da prebacim nesto i nista nece zanima me samo to STA CE JOJ BLUTUT?

    Started by vucic, 15-10-2005 22:24
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 863
    16-10-2005 19:04 Idi na posljednji post
  12. Nokia unlock softwere

    Zna li ko softwere za unlock nokia

    Started by OuttaControl, 18-03-2005 00:05
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 46
    • Pregleda: 9.051
    16-10-2005 11:37 Idi na posljednji post
  13. Question 6230 java igre problem

    e ovako... kad ubacujem java igre sa kompa bluetooth-om na 6230 (probao sam jar i jad file-ove) mobitel to primi ali kaze unknown format...ili tako nest...sta da radim, treba li mi mozda neki program ili nesto slicno ??? unaprijed hvala

    Started by 5yracUze, 24-08-2005 15:37
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.147
    15-10-2005 20:11 Idi na posljednji post
  14. Question nokia 6230i postavke

    cao ekipa! trebam pomoc....kako mogu podesiti kod report da mi brise odjednom sve a ne pojedinacno. Da li se to moze podesiti ili ne, jer na predhodnom modelu 6230 je to moguce unaprijed hvala

    Started by marre, 13-09-2005 12:07
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 952
    15-10-2005 20:07 Idi na posljednji post
  15. Nokia najavila novi n-gage

    ....nevjerojatno ali ako se moze vjerovat onime sto sam danas procito u novinama nokia je unatoc losoj prodaji prvog n-gaga odlucila napravit novi n-gage,biti ce predstavljen potkraj godine u los angelesu,ako netko ima vise informacija o ovome ili neki sajt slobodno "zakelji" link u temu.

    Started by sodom, 24-03-2005 15:23
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.138
    14-10-2005 19:57 Idi na posljednji post
  16. Sum u zvucniku kad se pali kamera

    Ej jel se ikom cuje neki sum kad pokrene Kameru na nokiji 7610? ja kliknen i onda nesto 1 sec zasumi u zvucniku.. nije glasno al cuje se kad je mob blizu glave.. :-/

    Started by saban, 10-10-2005 17:59
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 921
    11-10-2005 17:48 Idi na posljednji post
  17. Ima li tko?

    Melodiju iz crtića "A je to" za 3410? Thx :)

    Started by Al3x, 08-10-2005 22:12
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 913
    08-10-2005 22:16 Idi na posljednji post
  18. gdje kupit slušalice za N6230

    izgubio sam slušalice za 6230 s kojima sam slušao radio i mp3. zanima me jel ima tko za preporučit di da ih kupim. u mobisu ih imaju po 180 kn šta mi se čini puno. i pitanje: u čemu je razlika između mono i stereo slušalica? jel sam dobro shvatio da mono služe samo za razgovor, tj. hands-free, a...

    Started by muuki, 26-09-2005 14:34
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.663
    08-10-2005 03:53 Idi na posljednji post
  19. Exclamation Data restore - help

    Koristeći Oxygen Phone Manager II spojio sam Nokiu 6610i preko neorginalnog kabla, učitao SMS-ove i kad tamo,njih nema. Nema ih u programu, niti u mobu. Sada sam stavio najnoviju verziju Oxygena i normalno čita SMS-ove. Postoji ji način da se spase obrisani podatci s Nokie?!!?

    Started by Al3x, 01-10-2005 14:52
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 782
    07-10-2005 22:18 Idi na posljednji post
  20. nokia 3230

    Pozdrav ekipo, nije me bilo jedno vrjeme sad sam opet tu!!! nakon što sam se rješil 6230 i malo sam razmislil te vas poslušal te sad sam postal punopravni simbian član,pala je NOKIA 3230. Za poćetak telefon je,meni osobno prekrasno dizajniran te samim time ljep je ( o ukusima se ne...

    Started by strelicar, 19-09-2005 18:24
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.609
    07-10-2005 06:53 Idi na posljednji post
  21. Question Spajanje Nokie 6610 (pc Suite)

    Nemam originalan kabel Nokia vec neki zamjenski (ako to ima veze) i nikako ne mogu spojiti telefon sa Nokia PC Suite, dok sa Oxygen Phone Manager mogu, ali mi se taj program ne svidja previse. Kako da mi Nokia PC Suite prepozna telefon? Je li problem u kablu?

    Started by Stinky, 06-01-2005 16:52
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.372
    01-10-2005 23:09 Idi na posljednji post
  22. pomoć

    Imam nokiu 6600 i stalno mi izbacuje da je memorija puna i da nema mjesta za nove poruke iako ima mjesta ne znam kaj da radim

    Started by Damarko, 28-09-2005 16:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.855
    28-09-2005 17:13 Idi na posljednji post
  23. programi

    Bog svima, imam problem, unašala sam igricu pomoću gprsa na nokiu 3510i, onda se mi je telefon ugasio. Imala sam gore dosta igrica, sada kad otvorim program piše prazno, a kad pogledam koliko je memorije zauzeto piše isto kao da su stvari gore i kad hoću nešto novo skinuti u program toga više nema...

    Started by margarer, 27-09-2005 15:45
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 678
    27-09-2005 16:22 Idi na posljednji post
  24. Baterija cudne cjene

    E ljudi iden ja prodat bateriju od nokie koju iman viska, nazove covik i ja recen ka ovo ono u ducanu je 300 kn orginal , a on meni da je 200 kn, i zovem ja danas Mobisda provjerin i pitan koja je cjena baterije BL-5C.. i govore oni 300 kuna, i sad ja njih pitan ko u splitu prodaje njihove...

    Started by saban, 23-09-2005 22:29
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.504
    25-09-2005 13:27 Idi na posljednji post
  25. Question MOBILedit! & 3100 problem

    Imam problema s koristenjem mobiledit-a, ne moze da mi prepozna mobitel. Imam Nokiu 3100 i instalirao sam drivere za kabl ali opet mobiledit ne moze da nadje mobitel. Naime, kad se instaliraju driveri za kabl windows dodijeli serijski port npr. kod mene COM4 za kabl a mobiledit samo skenira port...

    Started by PartY_BoY, 18-09-2005 17:33
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.076
    20-09-2005 21:42 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 61 od 85 PrvaPrva ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove