Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 60 od 85 PrvaPrva ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1476 do 1500 of 2110

Forum: Nokia

  1. DCT3 Flashing

    Ajd ako se tko bavi ovime, neka mi se javi na cykkevx@gmail.com Treba mi pomoc oko flashanja 3310 na XP-u.

    Started by Cykke, 27-11-2005 18:22
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 705
    29-11-2005 22:24 Idi na posljednji post
  2. Exclamation Unlock 3510i!!!

    Moze li mi neko pomoci odkodirat 3510i da moze i na VIP? IMEI:352532009240405 Thanks!

    Started by sfreak, 26-08-2005 16:53
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 1.926
    28-11-2005 20:51 Idi na posljednji post
  3. Nokia 6230i

    Koji kod ima 6230i da bi mogao resetirati sate razgovora.Traži mi kod da stavim stanje na nulu.

    Started by dorky, 26-11-2005 15:53
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 863
    27-11-2005 23:46 Idi na posljednji post
  4. Micanje teksta operatera...

    Kupio sam Nokiu 3120 Za vrijeme one akcije T-mobile-a za 500kn... Zelim maknuti onaj tekst T-Mobile HR sa pozadinske slike ako je ikako moguce bez flashanja... savjeti? hvala :thumbup:

    Started by Snoop, 26-11-2005 22:16
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 633
    27-11-2005 01:20 Idi na posljednji post
  5. Question 6030 oprana : ima li spasa?

    Evo. Ovakav ste scenarij vjerovatno X puta čula, pa evo još jednom: frend me je zamolio da umjesto njega postavim pitanje, jer je njega, fala bogu sram. I to s razlogom. Naime, ostavio je N6030 u džepu od hlača i majka mu ih je jednostavno samo šiknula u perilicu i - ostalo znate. Znači, sva ta...

    Started by frish, 15-11-2005 09:22
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.959
    26-11-2005 21:38 Idi na posljednji post
  6. Pzr

    Molim vas da mi netko pojasni sta je PZR.Imam 6230i.

    Started by dorky, 26-11-2005 11:21
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.048
    26-11-2005 17:36 Idi na posljednji post
  7. Nokia 1101 - akcija

    U konzumu neka akcija. zna netko nesto vise o tome, jel taj telefon vrijedi svoje pare ili ne? PS. sto se dobije u paketu? koliko kn na računu?

    Started by khideg, 12-11-2005 15:40
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 2.925
    24-11-2005 09:29 Idi na posljednji post
  8. koja je najjeftinija nokia s bluetoothom???

    dali mi neko može reči koji naj jeftiniji model nokie ima ugrađen bluethoot? Hvala

    Started by Vido, 23-11-2005 11:04
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.428
    23-11-2005 20:45 Idi na posljednji post
  9. maska za 6230

    jel zna netko di je ima za kupit osim mobisa, makar gledam na netu i nemaju ni oni

    Started by tomy81, 22-11-2005 00:13
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 871
    22-11-2005 18:05 Idi na posljednji post
  10. Da li neko ima semu serial port kabla za nokiu 6230i

    Da li neko ima semu serial port kabla za nokiu 6230i???????????? da li bi mogao da mi neko pomogne vec danonocno sam na internetu i ne mogu da je nadjem ako neko pronadje neka mi odgovori molim vas potreban mi je hitno taj kabal :comp:

    Started by Electronicar, 25-10-2005 13:32
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.050
    19-11-2005 22:42 Idi na posljednji post
  11. Micanje T-Com sadrzaja sa mobitela

    U rukama mi je jedan branded T-Mobile 6020 koji sam otkljucao da moze primiti VIP, ali ide na bubrege to sto je desni soft key bindan na 't-zones' i prilikom paljenja/gasenja se vide i cuju T-Mobileovi zastitni znakovi. Moze li se kako to maknuti?

    Started by _juraj_, 18-11-2005 23:20
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.455
    19-11-2005 15:34 Idi na posljednji post
  12. n series sa optickim zumom

    www.gsmarena.com-nove nokie n serije sa kamerom 3.2mpx i 3x optickim zoomom.

    Started by Vepar, 17-11-2005 21:55
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 674
    17-11-2005 21:58 Idi na posljednji post
  13. koji kabel za N 6030?

    stari je kupio ovu njoku, pa bi mu trebao kabel za spojit s kompom, a najvaznije mu je da prebaci brojeve iz imenika i sacuva ih na kompu. pa gdje, koji i za koliko mogu nac kabel??? naravno, trebat ce mi i prog, pa koji mi preporucate... problem je s tom njokom sto nema na IR niti BT! :thumbup:

    Started by cime, 06-11-2005 17:10
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 2.641
    14-11-2005 21:52 Idi na posljednji post
  14. Nokia 6030

    Relativno jeftino sam jekupio i zasad se pokazao kao dobarmobitel donje kategorije! Od dodatnih funkcija koje me vesele je radio, a u minuse svakako nikakva povezivost sa ostatkomn svijeta, nema cak ni IC! Dva pitanja: 1. Kakav data kabel za njega trebam (cini mi se kao da je neki mikro usb) i di...

    Started by kresoml, 13-11-2005 19:19
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 846
    14-11-2005 20:02 Idi na posljednji post
  15. 6230 prepravka softwarea?!

    malo sam petljao po motorola forumu i vidim da se vrlo lako (serija V) moze uci u software i prepravlati ga (mijenjati funkcije tipki, poruka kod paljenja,gasenja, polozaj sata...) e sad, mene zanima postoji li koji program za rad sa nokia telefonima, konkretno 6230?!

    Started by robee, 12-11-2005 20:19
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 934
    12-11-2005 20:19 Idi na posljednji post
  16. unlock - otkljucavanje

    Kako otkljucati 3120 i 2600?

    Started by M. NeMeC, 09-11-2005 22:02
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.616
    10-11-2005 12:47 Idi na posljednji post
  17. nokia 6020

    Bog ljudi,prvi sam put na forumu.Trebala bi mi pomoć kako "ubaciti"melodiju u nokiu 6020,imam DKU-5 i program Nokia pc suite.Koje file tražim i čime je ubacam u mobilni?

    Started by IvicaB, 01-11-2005 23:52
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.607
    10-11-2005 00:41 Idi na posljednji post
  18. Question 3310 sw upgrade bez boxa dali se može?

    Imam jednu staru 3310(sa v4.19) koja ne radi dobro.Upalim ju i kad stisnem prvu tipku za upisivanje PINa restarta se i tako opet još 2 puta pa se ugasi skroz i onda se pojavi CONTACT SERVICE. Zanima me dali joj ja mogu nadograditi software(nabavio sam v6.33,navodno zadnja) sa FBUS/MBUS(ima...

    Started by sms freak, 07-11-2005 03:15
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.525
    07-11-2005 23:33 Idi na posljednji post
  19. trebam melodiju sa stare Nokie!

    znam da je bila na 3510i (neznam na kojim jos nokijama,) melodija se zove "CICADA", ako mi neko moze poslat na broj 091/272-0166 :thumbup:

    Started by cime, 07-11-2005 19:31
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 696
    07-11-2005 20:08 Idi na posljednji post
  20. 1100 unlock

    Jel mi može tko dati link za skidanje nokia kalkulatora za unlock 1100 sa vipa. Unaprijed zahvaljujem!:thumbup:

    Started by konan1, 07-11-2005 15:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.444
    07-11-2005 16:51 Idi na posljednji post
  21. vidi NJOKE 6265!

    iznenadio sam se , svidja mi se, lijep dizajn, jako!ali mozda samo za američko azijsko pacificko trziste, jel moguce da to radi na nasim mrezama i da se takav mob dofura do nas? evo malo specifikacija ukratko:

    Started by cime, 22-09-2005 00:41
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 2.785
    01-11-2005 00:10 Idi na posljednji post
  22. Oxygen phone manager crack

    ak netko zna neki link za ver 2.8.2.2 vec duze vijeme kopam po netu, ali ne mogu ga naci :(

    Started by robee, 11-10-2005 21:25
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.952
    31-10-2005 21:04 Idi na posljednji post
  23. Kontrola PC-a preko bluetooth Nokie?

    Da li postoji nešto slično floAt`s mobil agentu ali za Nokije za upravljanje programima na PC-u preko BT-a? Znam ima neki program za Symbiane, al dali postoji nešto za series40?

    Started by xlr, 27-10-2005 21:54
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.230
    28-10-2005 23:35 Idi na posljednji post
  24. Arrow Komentari -> Slike sa 6230

    ...slike: http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=7754 ...

    Started by //Wild-Boy\\, 17-01-2005 22:30
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.839
    27-10-2005 19:49 Idi na posljednji post
  25. N 8800 -> 24k zlato!!!

    kome je dosadan obican sivi, crni mobitel: cijena! oko 1600 dolara... evo link: Nokia 8800 24 Carat GOLD!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

    Started by cime, 25-10-2005 11:46
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.633
    25-10-2005 22:23 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 60 od 85 PrvaPrva ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove