Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 58 od 85 PrvaPrva ... 8 48 54 55 56 57 58 59 60 61 62 68 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1426 do 1450 of 2110

Forum: Nokia

  1. Unlockanje N 6101

    imam n 6101.lockana je na 098. skinu sam ult calc, generiro kod,izvadio sim i upiso kod u mob.nakon zadnjih # nisam dobio nikakav message. ni ph restr off ni wrong code. jel postoji neki drugi program za to? jel mi može neko generirat unlock kod ? imei 357961001710559 hvala !

    Started by 1142007, 27-01-2006 22:08
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.767
    04-02-2006 18:58 Idi na posljednji post
  2. problem sa nokiom 6170

    imam mogučnost zamijeniti V300 mot.sa ovom nokiom pa me zanima da li se i ona može flexat i flešat kao i motorola jer na ovoj nokiji sam vidio da ima svega 2.4 Mb memorije da li mi se isplati mijenjati jer sam sada tu negdje na forumu pročitao da ona ima 11.5 Mb

    Started by tcrnjak5, 02-02-2006 22:25
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 621
    03-02-2006 21:42 Idi na posljednji post
  3. nokia 6030

    Imam jedan problem s nokiom 6030. Danas sam ga prvi put punio i primjetio da je nakon 20 minuta punjenja stao na trećoj crti i dalje se ne miče. Nakon ponovnog priključivanja na punjač prikazuje da se puni no opet stane na trećoj crti. Zanima me dali je to normalno ili je u pitanju greška u...

    Started by mpusic, 24-01-2006 23:43
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 992
    02-02-2006 18:11 Idi na posljednji post
  4. nokia 3310 i odkodiranje

    Probao sam sa Calculatorom,ali tamo ima samo pod network:Croatian telecoms cronet.ALI moja nokia prima Vip karticu,a ja bi sada da mogu ubaciti 098. imei telefona je 350102912682879 nokia 3310 molim pomoć,hvala

    Started by t.n.t., 01-02-2006 23:48
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.830
    02-02-2006 00:15 Idi na posljednji post
  5. Stigla 6270 u Njemačku

    Cijena 359 € iliti 2600,00 kn. I sad sam zvao Mobis i lola zbori bit će za koji dan i oko 3500,00 kn. Mamicu im lopovsku, 900 kuna razlike. Znači 6280 će ipak bit oko 4000,00.

    Started by Drug Mile, 06-12-2005 10:42
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 5.006
    29-01-2006 13:45 Idi na posljednji post
  6. 6230i- aplikacije za comp i mob

    Ovak, skinuo bih si Oxygen phone manager ili MobiMB, koji je bolji? I s koje stranice da ga skinem? Koje programe koristite? Ja imam samo Puppet Master.. ima li još koji dobar? I gdje općenito ima stvari za nju? Prije sam koristio 7610 i imao sam brdo stranica na kojima sam lagano našao sve...

    Started by darkovsky, 28-01-2006 01:26
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 769
    28-01-2006 01:38 Idi na posljednji post
  7. N6020 povezivanje sa compom preko USB kabla

    Dakle imam neki kabal usb za n6020 ali nemam odgovarajuci disk koji je doso sa njim kad sam ga nekad davno kupio.I sad kad to pristekam na comp trazi mi driver medjutim nemam ih i tako ih i nemoze da nadje.Sta da radim koji softwer da koristim i taj driver gdje to naci.Skino sam nesto sa...

    Started by mexx25, 24-01-2006 00:06
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.586
    26-01-2006 22:36 Idi na posljednji post
  8. INSTALIRANJE JAVA programa

    Kako da instaliram .jar aplikaciju koju imam na PC-u preku bluetootha na mob... kad pokusam sa Nokia PC suitom, Nokia aplication instaler mi javi "The content of curently selected phone cannot be shown by this application" a u uputama mi pise da instaliram preko PC suita... Pomozite :-( ...

    Started by icediz, 25-01-2006 19:39
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 3.137
    26-01-2006 08:07 Idi na posljednji post
  9. Animirane theme >> 6230i

    Gdje bi se mogle naći theme sa animiranim ikonama za 6230i, ja sam našao hrpu njih sa statičnim ikonama! Ali animirane ne mogu! Help!:comp:

    Started by Chessmaster, 25-12-2005 22:01
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 15.072
    24-01-2006 11:18 Idi na posljednji post
  10. Sta je potrebno da ubazim novi softwer N6020

    KAo sto naslov kaze, jel moguce to uradit bez nosenje u servis

    Started by mexx25, 20-01-2006 18:20
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.032
    20-01-2006 20:11 Idi na posljednji post
  11. Nokia 5140i - iskustva??

    Ima li ko u upotrebi Nokiu 5140i te moze napisati kakvo iskustvo... Mane, dobre stvari, trajanje baterije... Ima ta Nokia od T-coma kakav printan logo na kucistu? Hvala

    Started by Zabac1, 09-01-2006 21:55
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 3.265
    19-01-2006 21:59 Idi na posljednji post
  12. Nokia 6101 unlock code.....

    Kako otkljucati Nokiu - sada je HT ,trbe mi za VIP ? Svaka pomoc dobrodosla? FALA!!!!!

    Started by duggi, 15-12-2005 21:01
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 3.113
    15-01-2006 02:06 Idi na posljednji post
  13. Ikona lokota?

    Šta znači ikonica lokota na nokiji 3120 i 6610i (mislim da model uopće nije niti bitan) jer ne može pozivati, u službi za korisnike nemaju takvu informaciju?

    Started by milo dete, 09-01-2006 20:35
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.424
    14-01-2006 01:35 Idi na posljednji post
  14. Theme Nokia S40?!

    Zna li netko kakvu stranicu gdje mogu skinuti teme za noki 7370, dakle novi s40 software? Zedge nema.

    Started by MarioM, 13-01-2006 22:45
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 704
    13-01-2006 22:45 Idi na posljednji post
  15. Question Gdje kupiti povoljno bateriju

    Mozda netko zna gdje povoljno (ne treba original) kupiti bateriju za Nokiu 5100 (model BL-4C).

    Started by Zabac1, 07-01-2006 19:24
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 3.993
    09-01-2006 21:52 Idi na posljednji post
  16. Instaliranje JAVA igri na N6170

    Evi imam jedan problem, kad prebacim *.jar (java) File na mob, Javi mi da je nepoznat format dadoteke, pokušo sam staviti taj neki *.jad file koji je poreban ( generiro sam ga sa JADgenom) ali i to je nepoznat format. inače šaljem podatke preko irda.

    Started by Frog, 07-01-2006 20:14
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.922
    09-01-2006 19:11 Idi na posljednji post
  17. Question Nokia USB kabl originalni ili ŽNJ-name zamjenski

    jučer sam kupila mobitel pa bih sada kupila USB kabl za prijenos podataka. vidim da u ponudama na internetu ima originalnih i zamjenskih :-/ osim velike razlike u cijeni ima li kakve razlike u kvaliteti? naime, kabl CA-42 je u Mobisu cca 350 kn, a vidjela sam neke zamjenske koji su po 130 kn...

    Started by Pacifika, 18-12-2005 18:05
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.638
    07-01-2006 19:19 Idi na posljednji post
  18. Nokia 6260

    Imam par pitanja... Da li netko zna kakva je kvaliteta 6260? Prvenstveno mislim da li je ekran isti ko i kod Samsunga (ona folija kaj zna popucati i onda crkne ekran) ili drugačiji... Naime, imam ponudu da mijenjam 6670 za 6260 staru 5mj. sa full opremom i još dobijem 300kn doplate...stvar je u...

    Started by .El Nino., 06-05-2005 14:09
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.434
    07-01-2006 17:59 Idi na posljednji post
  19. nokia 6020: kojim programom unlockat

    bok decki pomoc trebam . koji program da koristim za unlocati nokia 6020

    Started by pappaangelo, 05-01-2006 12:55
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.378
    05-01-2006 23:20 Idi na posljednji post
  20. nokia 6102i i 6103->dodan BT!

    to su trebali odmah napravit, ugurat BT vec u 6101!!!

    Started by cime, 05-01-2006 17:31
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 803
    05-01-2006 22:15 Idi na posljednji post
  21. 6230 promjena pozadine i firmware?

    posto nemam iskustva sa firmware-om zanimam me jel postoji mogucnost, kada se stavlja novija verzija firmware-a, da se recimo umjesto bijele podloge stavi neka druga, recimo siva ili plava?! bilo bi ugodnije za pisanje sms-a... tako da recimo kada odes na kalendar, imas sivu pozadinu..i sl....

    Started by robee, 05-01-2006 20:37
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 774
    05-01-2006 20:37 Idi na posljednji post
  22. Cool 6610i - baterija od 2800mAh?

    Gledao sam u nekom oglasniku da se ova nokia prodaje sa baterijom od 2800MaH:spin: :spin: jel vi znate jel to istina, ako je i jel takva baterija kompatibilna sa Nokijom 6600

    Started by B@re, 28-12-2005 12:00
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 1.766
    05-01-2006 20:15 Idi na posljednji post
  23. Question teme za 6270 ????

    svuda sam trazio i nisam nasao nijedan sajt gde se mogu skinuti teme za nokiu 6270 ; sve nokie ima samo nje nema ???? znate li vi neki???? pozdrav sasa

    Started by guzda107, 04-01-2006 05:54
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.118
    04-01-2006 10:11 Idi na posljednji post
  24. igre nanokiu 6230 preko bluetootha

    kupio sam nokiu 6230, i želim na nju instalirat igre preko blue tootha. Kada pokušam spojit komp i mob preko bluetootha u pc suitu - uopce nema opcije za bluetooth već samo za kabel i ic!!! imali koji nacin da to napravim preko bluetootha??

    Started by sheep1501, 01-01-2006 22:18
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.949
    02-01-2006 23:55 Idi na posljednji post
  25. Exclamation NokiaFREE Calculator

    Dali netko ima iskustva s navedenim generatorom kodova? Odkodirao bi nokiu 6600 ali nisam imao iskustva s programom. Dal da ga je pokušam odkodirati ili da ga nosim nekom i platim 100 kn, unaprijed hvala!

    Started by Osmica, 30-12-2005 16:20
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.313
    02-01-2006 18:38 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 58 od 85 PrvaPrva ... 8 48 54 55 56 57 58 59 60 61 62 68 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove