Sto mislite o Nokii 7370 namjeravam je kupiti i to ovu jantar(svjetlija boja) Ovo su specifikacije mobaca General Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 Size Dimensions 88 x 43 x 23 mm, 73 cc Weight 104 g Display Type TFT, 256K colors Size 240 x 320 pixels, 30 x 40 mm
Mobitel je Nokia 6020 kupljena u Vipu, kada stavim simpa ili tele kartica trazi kod otključavanja telefona. Zanima me jel se može unlockat samo ukucavanjem kodova, ako da koji su to konkretno kodovi te sta se događa prilikom unosa veceg broja krivih kodova. Zahvaljujem na pomoći.
koji box? asis2 i ??? nešto nađoh i pročitah pa me zanima da li je točan 32835?:rolleyes:
Koliko mogu dobiti za nokiu 6020 kodirana na vip stara 3.mjeseca u dobrom stanju?:-/
kako otljucati nokiu 6101.zakljucana mi je na VIP, tj htio bih da prima VIP karticu probao sam par puta s uputama na ovom forumu ali nece? IMEI telefona:357961001599101 usput kod ukucavanja koda da li trebam razmak izmedju brojeva staviti, jer ga ne znam naci na mobitelu HVALA!
ovako kupio sam ovaj mob i trazim po netu theme njeg ali nema nigdje koje theme odgovaraju za ovaj mob , ako znate da mi date link
htio bih promijeniti pozadinu u izborniku Meni ako moze i staviti neke drugacije oblike sto se tice ikona....npr. "Poruke", "Imenik" itd... jedan lik mi je rekao da mogu promijeniti pozadinu iz izbornika Meni samo flashanjem, a ja ne znam kako se to radi....pitam jer svaki put kad pokrecem neku...
svi koji imate model Nokia 6020, nadam se da cete mi pomoci...ovako: bio sam na netu i downloadirao sam teme za mobitel, da malo uljepsam izgled izbornika...dobro, to sam i ucinio...i prebacio teme s PC-a u svoj mobitel...prethodno sam vidio na netu da su te teme drugacije...npr. razina baterije...
kupio sam UBS Data Suite za NOKIU i kuzim se u to....eto....postoji li mogucnost daljnjeg napredovanja preko toga? ne kuzim se u to pa....? :thumbup:
Spojim svoju slavnu Nokiu 6020 na komp i nađe ju ,ali ju nemože prepznat! I kad instaliram PC suite , ne radi! Ne nađe da je mob konektan! Trebam li neku noviju verziju? Imam verziju 6.7.... Kad instalirom, sve ok ,ali ništa , ne prepoznaje! help please
Zaključana je na T-Mobile. Koji Box Serial trebam upisati u NokiaFREE Unlock Calculator Pomagajte pliz
Ola, imam Nokiu 3510i kupljenu u VIP paketu. Sad bi presao na Tele-2, kako da otkljucam mob?:) Lik u servisu mi trazi 150 kn! Pa toliko ne vrijedi mobitel!;D Tnx!
Da li je moguce da originalna maska dodje 200kn i gdje ima za kupiti jeftinije, te koliko dodju zamjenske i kakva im je kvaliteta???
http://www.valentines.nokia.co.uk/ Može se izabrati Java igra Ridin' Romeo ili LoveCam aplikacija za Symbian.Ali naravno HR nije na popisu podržanih zemalja pa me zanima ima li načina za download? Bilo je isto i sa Božićnim ali ni onda nisam mogao dok je khideg uspio.
Nokia je izbacila novi model, N 6125, čini se jedan pravi poslovni preklopnjak! Recimo da se to od Nokie i očekivalo, model dosljedan vrhu serije 40, sa BT v.2.0 i proširivom microSD (TransFlash) karticom, recimo da je unutarnji zaslon 262k a vanjski 65k, dok se za fotografiranje još uvijek...
molim vas, uputite me, kako da sam unesem potavke u svojoj NOKII 3100 jer su ovi iz VIP-a govorili da ce mi slati vip postavke za gprs....a ni traga od njih....samo me muljaju....ne da im se to raditi....pa ako netko zna....neka bude tako dobar da mi pomogne....imam ukljucen gprs ali nemam postavke...
Dekodirao bi Nokiu 3220 u nekom servisu, jer nisam uspio preko kalkulatora pa vas molim recite mi kakva iskustva imate, radi li mobitel u redu, može li se nešto zeznuti pri dekodiranju, imate li neki servis preporučiti mi? Pošto nisam često na internetu možete mi odgovoriti na tomekzg@vip.hr...
molim pomoć. jednom sam skidao melodije s neke yu wap stranice. ili je u adresi imala yu karaoke ili yu mp3 ali yu je 100% imala.također postoji ista web stranica, ako netko zna koja je točno adresa nek posta.Hvala! ima tamo i narodnih pjesama i zabavnih.
Molim vas pomoć, pokušao sam nekoliko puta preko kalkulatora ali ne ide. Kodirana je na Vip mrežu. IMEI je 355388003024734 Možete mi poslati kod na 091 5733 175, ili na tomekzg@vip.hr Ako netko sazna kod i javi mi bit ću mu jako zahvalan.
znam da nije sy OS ali da li se može ubaciti ir remote ?
ima tko? treba mi 6101 otkljucat... hvala unaprijed :thumbup:
zanim me postoji li nacin da svoju 6230-ku unaprijedim u 6230i
namjeravam si nabaviti taj mobitel pa me zanima jel to dobar mobitel i jel istina da se kod postavljanja tema i izbornik Meni mijenja? ima li IC-port....i tako dalje? hvala na pomoci.... :thumbup:
Koja su vaša mišljenja o njemu, slabo se razumijem ali je li ona symbian mob, koliko je već na tržištu i koliko ona vrijedi
Kupio sam neki dan tu 6101 , super je mobitel , sve mi se svida , ali nikako nemogu poslati MMS a to mi je dosta bitno. aktivirao sam ga , poslao sam poruku na onaj , ali sad kad saljem MMS jednosatvno mob nakon nekih 10 minuta poslje slanja MMSa kaze "slanje multimedijske poruke neuspjelo" ...
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma