Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 57 od 85 PrvaPrva ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1401 do 1425 of 2110

Forum: Nokia

  1. Nokia 7370

    Sto mislite o Nokii 7370 namjeravam je kupiti i to ovu jantar(svjetlija boja) Ovo su specifikacije mobaca General Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 Size Dimensions 88 x 43 x 23 mm, 73 cc Weight 104 g Display Type TFT, 256K colors Size 240 x 320 pixels, 30 x 40 mm

    Started by istrafun, 11-02-2006 22:11
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.212
    17-02-2006 15:29 Idi na posljednji post
  2. 6020 unlock kodovi

    Mobitel je Nokia 6020 kupljena u Vipu, kada stavim simpa ili tele kartica trazi kod otključavanja telefona. Zanima me jel se može unlockat samo ukucavanjem kodova, ako da koji su to konkretno kodovi te sta se događa prilikom unosa veceg broja krivih kodova. Zahvaljujem na pomoći.

    Started by dbogdanic, 15-12-2005 14:43
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 6.121
    17-02-2006 15:26 Idi na posljednji post
  3. Unlock 6100

    koji box? asis2 i ??? nešto nađoh i pročitah pa me zanima da li je točan 32835?:rolleyes:

    Started by milo dete, 16-02-2006 15:18
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 2.495
    17-02-2006 10:18 Idi na posljednji post
  4. [Nokia 6020] Pitanja, unlock

    Koliko mogu dobiti za nokiu 6020 kodirana na vip stara 3.mjeseca u dobrom stanju?:-/

    Started by bobikobic, 14-02-2006 19:21
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 8.299
    17-02-2006 10:15 Idi na posljednji post
  5. zaključana n6101

    kako otljucati nokiu 6101.zakljucana mi je na VIP, tj htio bih da prima VIP karticu probao sam par puta s uputama na ovom forumu ali nece? IMEI telefona:357961001599101 usput kod ukucavanja koda da li trebam razmak izmedju brojeva staviti, jer ga ne znam naci na mobitelu HVALA!

    Started by prcak2006, 14-02-2006 12:11
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 2.984
    17-02-2006 01:49 Idi na posljednji post
  6. theme za nokiu 6111

    ovako kupio sam ovaj mob i trazim po netu theme njeg ali nema nigdje koje theme odgovaraju za ovaj mob , ako znate da mi date link

    Started by tarik, 12-02-2006 22:34
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.890
    16-02-2006 12:27 Idi na posljednji post
  7. Unhappy zna tko postupak flashanja?

    htio bih promijeniti pozadinu u izborniku Meni ako moze i staviti neke drugacije oblike sto se tice ikona....npr. "Poruke", "Imenik" itd... jedan lik mi je rekao da mogu promijeniti pozadinu iz izbornika Meni samo flashanjem, a ja ne znam kako se to radi....pitam jer svaki put kad pokrecem neku...

    Started by macak_os, 25-12-2005 15:25
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.035
    13-02-2006 16:39 Idi na posljednji post
  8. Problem sa temama na NOKIA 6020

    svi koji imate model Nokia 6020, nadam se da cete mi pomoci...ovako: bio sam na netu i downloadirao sam teme za mobitel, da malo uljepsam izgled izbornika...dobro, to sam i ucinio...i prebacio teme s PC-a u svoj mobitel...prethodno sam vidio na netu da su te teme drugacije...npr. razina baterije...

    Started by macak_os, 20-12-2005 19:02
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 2.929
    12-02-2006 02:47 Idi na posljednji post
  9. kupio sam UBS Data Suite za NOKIU

    kupio sam UBS Data Suite za NOKIU i kuzim se u to....eto....postoji li mogucnost daljnjeg napredovanja preko toga? ne kuzim se u to pa....? :thumbup:

    Started by macak_os, 21-01-2006 21:23
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 625
    12-02-2006 02:39 Idi na posljednji post
  10. N6020 i usb kabel

    Spojim svoju slavnu Nokiu 6020 na komp i nađe ju ,ali ju nemože prepznat! I kad instaliram PC suite , ne radi! Ne nađe da je mob konektan! Trebam li neku noviju verziju? Imam verziju 6.7.... Kad instalirom, sve ok ,ali ništa , ne prepoznaje! help please

    Started by dinek007, 10-02-2006 21:37
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.376
    12-02-2006 02:23 Idi na posljednji post
  11. Unlock 6230

    Zaključana je na T-Mobile. Koji Box Serial trebam upisati u NokiaFREE Unlock Calculator Pomagajte pliz

    Started by Darky, 08-02-2006 21:12
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.468
    12-02-2006 00:49 Idi na posljednji post
  12. Otkjucavanje Nokie 3510i

    Ola, imam Nokiu 3510i kupljenu u VIP paketu. Sad bi presao na Tele-2, kako da otkljucam mob?:) Lik u servisu mi trazi 150 kn! Pa toliko ne vrijedi mobitel!;D Tnx!

    Started by somi, 09-02-2006 21:25
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.158
    11-02-2006 22:37 Idi na posljednji post
  13. 6230-Maska???

    Da li je moguce da originalna maska dodje 200kn i gdje ima za kupiti jeftinije, te koliko dodju zamjenske i kakva im je kvaliteta???

    Started by Mida, 10-02-2006 22:02
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 801
    10-02-2006 22:15 Idi na posljednji post
  14. Ima li šanse skinuti sadržaj Happy Valentines Day from Nokia!

    http://www.valentines.nokia.co.uk/ Može se izabrati Java igra Ridin' Romeo ili LoveCam aplikacija za Symbian.Ali naravno HR nije na popisu podržanih zemalja pa me zanima ima li načina za download? Bilo je isto i sa Božićnim ali ni onda nisam mogao dok je khideg uspio.

    Started by sms freak, 08-02-2006 18:23
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 696
    10-02-2006 02:19 Idi na posljednji post
  15. Nokia 6125

    Nokia je izbacila novi model, N 6125, čini se jedan pravi poslovni preklopnjak! Recimo da se to od Nokie i očekivalo, model dosljedan vrhu serije 40, sa BT v.2.0 i proširivom microSD (TransFlash) karticom, recimo da je unutarnji zaslon 262k a vanjski 65k, dok se za fotografiranje još uvijek...

    Started by Chessmaster, 16-01-2006 20:04
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.243
    08-02-2006 23:21 Idi na posljednji post
  16. Cool WAP gprs VIP postavke?

    molim vas, uputite me, kako da sam unesem potavke u svojoj NOKII 3100 jer su ovi iz VIP-a govorili da ce mi slati vip postavke za gprs....a ni traga od njih....samo me muljaju....ne da im se to raditi....pa ako netko zna....neka bude tako dobar da mi pomogne....imam ukljucen gprs ali nemam postavke...

    Started by macak_os, 07-02-2006 20:35
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 4.605
    08-02-2006 02:04 Idi na posljednji post
  17. Exclamation Kakva iskustva imate sa dekodiranjem mobitela?

    Dekodirao bi Nokiu 3220 u nekom servisu, jer nisam uspio preko kalkulatora pa vas molim recite mi kakva iskustva imate, radi li mobitel u redu, može li se nešto zeznuti pri dekodiranju, imate li neki servis preporučiti mi? Pošto nisam često na internetu možete mi odgovoriti na tomekzg@vip.hr...

    Started by tomek, 06-02-2006 14:25
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.764
    07-02-2006 16:45 Idi na posljednji post
  18. ot:yu wap stranica s melodijama za mob

    molim pomoć. jednom sam skidao melodije s neke yu wap stranice. ili je u adresi imala yu karaoke ili yu mp3 ali yu je 100% imala.također postoji ista web stranica, ako netko zna koja je točno adresa nek posta.Hvala! ima tamo i narodnih pjesama i zabavnih.

    Started by 1142007, 07-02-2006 15:32
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 425
    07-02-2006 15:32 Idi na posljednji post
  19. Kako dekodirati nokiu 3220

    Molim vas pomoć, pokušao sam nekoliko puta preko kalkulatora ali ne ide. Kodirana je na Vip mrežu. IMEI je 355388003024734 Možete mi poslati kod na 091 5733 175, ili na tomekzg@vip.hr Ako netko sazna kod i javi mi bit ću mu jako zahvalan.

    Started by tomek, 03-02-2006 18:42
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 5.011
    07-02-2006 14:18 Idi na posljednji post
  20. 6101 pitanjce oko aplikacija

    znam da nije sy OS ali da li se može ubaciti ir remote ?

    Started by 1142007, 07-02-2006 11:30
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 644
    07-02-2006 14:17 Idi na posljednji post
  21. dct-4 kalkulator

    ima tko? treba mi 6101 otkljucat... hvala unaprijed :thumbup:

    Started by vkosalec, 02-02-2006 00:55
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 3.411
    07-02-2006 04:03 Idi na posljednji post
  22. 6230 to 6230i

    zanim me postoji li nacin da svoju 6230-ku unaprijedim u 6230i

    Started by sheep1501, 03-02-2006 22:00
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 1.851
    07-02-2006 00:15 Idi na posljednji post
  23. Question Nokia 3220???

    namjeravam si nabaviti taj mobitel pa me zanima jel to dobar mobitel i jel istina da se kod postavljanja tema i izbornik Meni mijenja? ima li IC-port....i tako dalje? hvala na pomoci.... :thumbup:

    Started by macak_os, 10-01-2006 21:16
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.336
    05-02-2006 23:38 Idi na posljednji post
  24. nokia 7600

    Koja su vaša mišljenja o njemu, slabo se razumijem ali je li ona symbian mob, koliko je već na tržištu i koliko ona vrijedi

    Started by Biker boy, 21-01-2006 23:31
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.954
    05-02-2006 11:08 Idi na posljednji post
  25. Nokia 6101 Tmobile stvari a ja bih MMS

    Kupio sam neki dan tu 6101 , super je mobitel , sve mi se svida , ali nikako nemogu poslati MMS a to mi je dosta bitno. aktivirao sam ga , poslao sam poruku na onaj , ali sad kad saljem MMS jednosatvno mob nakon nekih 10 minuta poslje slanja MMSa kaze "slanje multimedijske poruke neuspjelo" ...

    Started by Ljubav, 02-02-2006 19:55
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 905
    04-02-2006 20:28 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 57 od 85 PrvaPrva ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove