Dakle, ima li ko kakve igrice i gdje bi ih mogao dowloadati? :)
zanima me kakva su vasa iskustva sa 7280, da li je mob vrijedan te pare
BL-4C koja dolazi sa 6170 mi je nekak prekratko trajala. Stoga sam ubacio bl-5c, ali sam primijetio da se mob čudno ponaša prilikom punjenja.Recimo, nema točno vremena punje nja,jednom se punio s brzim punjačem normalno (1,5h), a sinoć čak puna 3 sata (isti punjač). Što vi kažete? Znam da ta...
Kad kupujem mmc za njoku 6230i sto trebam gledat? Razmisljam o marki Apacer, tu imam u ixus30 i radi ko beba. Dal trazim reduced ili normalnu ili dual voltage. Please help!:-/
dobio sam mob od frenda i ne mogu polsat mms. tj sve je nastimano kako treba a kad posaljem mms kaze mi da je spremljen za slanje i to je to. probam resend i opet nista.
Ljudi gdje se podesava izvjesce o poruci na 6230i? Trenutno je iskljuceno!
1. Koja je moja Nokia Series Sx0? 40,60? 2. Jeli netko zna neku wap stranicu di ima igrica za nju?
pozdrav svima, da li je netko uspio nagovoriti operu mini da radi na n6170? meni se uredno instalira, konfigurira i sve, ali mi neće 'izaći' van na net... gprs/wap inače uredno radi... i.
Uteo sam novu 6030, i imam problem. Naime, nemogu primati duge, spojene SMS poruke. Dobijem prvih 160 znakova, a ispod poruke pise *some text missing*. Gledao sam po mobu, nigdje nemogu naci neku pociju sto se tice tih poruka. Cak ni ne dobijem odvojeno poruke, dvije posebno. Nista, drugi dio skroz...
Vec smo o ovome pisali a sada malo detaljnije posto sada imamo dataljniji opis na linkovima.Ovde imate sve sto vam je potrebno da prepravite svoje slusalice i prikljucite bilo koje standardne(3,5mm). http://www.hackaday.com/entry/1234000220054587/ ...
Imei: 354345005814158
Di da skinem novi software za ovaj mobitel?
Zasto mi na Nokiu 6230 kad ukucam *#war0anty# izbacuje Serial No:000000000000000 Made: 0000 Ima(o) sigurno neku "falinku"? Pozdrav!
vec sam unjela neke krive kodove... pa mi treba hitna pomoc. mob kupljen u t-mobile. imei 357 066 009 874 868. puno hvala!
pozdrav...imam nokiu 6020, jel znate mozda kako da postavim ikonu Vodafone na desnu stranu i tako maknem ikonu Kontakti? hvala unaprijed :thumbup:
Zna netko koji je najnoviji za ovaj mob i dal ga mogu preko IR prebacit na mob?
Jel postoji mogućnost da ikako malo rastegnem to... :bunny:
kako vas služi ovaj mobitel i jel se isplati uzet da li je tipkovnica ugodna za uporabu i dal valja baterija. hvala
Zanima me da li radi 6230i kao usb disk? Ono ustakas ga u komp i ne trebaju ti nikakvi driveri vec komp vidi MMC karticu kao removable device. Citao sam da to ta Nokia ima, ali reko da dobijem informaciju od nekoga iz prve ruke da to radi.
Dobio sam prije par dana NOKIU 6101. Naravno da je lockana na T-mobile, tj. mogu se koristiti samo T-mobile kartice! Zanima me jel postoji kakva mogucnost da se izbrisu sa moba, one neke gluposti(Teme, slike, melodije), kaj je T-mobile unaprijed ubacio unutra i zastitio? Dali bi mozda moj problem...
Namjeravam na tele2 pretplatu uzet spomenuti mob za 95 kuna i onda utopit za neku siću. Zanima me može li se odkoditat i koliko košta? Hvala unaprijed.
dali netko od vas zna nekog tko ima na ponudi n6280 i za koliko jer je ista iscurila u italiji ali ju tim još nema u cjeniku
6136, 6233(!?), 6103, 6131, 6070 http://europe.nokia.com/nokia/0,8764,64,00.html Zona sumraka, Deja vu, ili mi se učinilo da jedna od njih ima WLAN. Kaže 5 novih, a ova 6233 mi je nešto poznata..........:bunny:
Imam 6170, kupljena u TELE2. Sad, na svim S40 pritisak desno na 4-smjernoj ili 5-smjernoj tipki je vodio u Kalendar. Meni vodi u PZR (PTT) i koliko vidim to ne mogu izmijeniti. Ili sam nešto previdio. Pomozite.
Imali tko activation code ili full verziju programa , ako može na mail jvedran@net4u.hr Hvala!!!:spin:
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma