Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 55 od 85 PrvaPrva ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1351 do 1375 of 2110

Forum: Nokia

  1. Nokia 6101 pitanje

    Pozdrav. Imam pitanje u s vezi Nokia 6101 mobilnog telefona. Zanima me da li ima Bluetooth ,jer iz stranica na NOkia.com.hr nisu to napomenuli. Isto kao što na VIP-u nisu napomenuli da ima mogućnost snimanja videa. Isto tako,možete mi reći svoje mišljenje o tome telefonu. Ja smatram da...

    Started by 091VIPkorisnik, 07-04-2006 13:33
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.284
    08-04-2006 12:33 Idi na posljednji post
  2. Nokia original midi tonovi

    Pozdrav. Trebaju mi original midi tonovi za Nokiu 5140i jer sam je dobiu praznu bez melodija. Interesiraju me iskljucivo originalni zvukovi ili zvukovi na temu klasicnih zvonenja. ring-ring, old phone ring i slicno.... Hvala

    Started by Zabac1, 05-04-2006 11:01
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 7.721
    07-04-2006 10:13 Idi na posljednji post
  3. Unlock Nokije ... opet :)

    Pozdrav svima! Malo sam gledao postove i doša do zaključka da mi je najpametnije pitati jer se izgleda sistem mijenja kroz vrijeme. Dakle, trebam otkodirat dva moba. :) Jedan je Nokia 6020 koji je zakodiran na VIP i drugi Nokia 1600 koji je na Tele2. Oba su curina i hjela bi si...

    Started by cro_ghost, 29-03-2006 09:20
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 1.730
    05-04-2006 23:30 Idi na posljednji post
  4. Exclamation USB Serial controller problem - CA-42

    Imam sljedeci problem; Kupio sam "no name" usb kabel za nokiu 5140i (CA-42). Instalirao sam zadnju verziju Nokia PC Suite te sve po uputama spojio na PC. Pojavlja se problem da nemogu instalirati USB drivera. U uputama Nokia PC Suite inace pise da je taj driver vec u samom software-u ali mog...

    Started by Zabac1, 04-04-2006 20:29
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.671
    05-04-2006 21:58 Idi na posljednji post
  5. Šema za slušalice HS-23

    U pitanju su ove Nokia slušalice: http://www.gooby.dk/shop/images/hs-23.jpg . Njih sam dobio uz 6270 i već sam ih uspio pokidati! Zapeo za nešto i sve žice se počupale iz onog malog dijela na sredini, gdje se pojačava zvuk. E sad, to je lako otvoriti i zalemiti, ali mi treba šema za to. Ima li neka...

    Started by points, 04-04-2006 13:39
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.363
    04-04-2006 13:39 Idi na posljednji post
  6. nokia 6230i ne dozvoljava postaviti mp3 kao melodiju zvona

    Imam nokiu 6230i i kada želim postaviti mp3 kao melodiju zvona javlja mi da nije omogućeno ključem za uključenje ili na engleski not allowed by activation key. Kako je mobitel kupljen u Vipa, zvao sam tamo i oni kažu da je vodafone postavio zaštitu i da se mogu stavljati samo mp3 koji su kupljeni...

    Started by Fantomas, 21-03-2006 14:43
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 32
    • Pregleda: 3.385
    03-04-2006 21:51 Idi na posljednji post
  7. 6230i pitanjce...

    Htio bih kupiti 6230i, pa me zanima da li se tijekom razgovora može uključiti zvučnik (kao što se može na npr 6600 ili SE K700i)? Da li se svakom kontaktu može dodati poseban zvuk zvona ili se mora napravit grupa, pa se onda grupi doda određeni zvuk zvona... PS: Kakva su vam iskustva sa dotičnim...

    Started by Ico, 07-03-2006 00:04
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 1.688
    03-04-2006 14:19 Idi na posljednji post
  8. Kabel za 6230i

    Gdje ima za kupit kabel za 6230i, da nije original? Imam ja bluetooth, al je spor i jede bateriju.

    Started by gjuro76, 21-03-2006 10:39
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.364
    03-04-2006 08:07 Idi na posljednji post
  9. Nova 5140i

    Kada bih moga izac nasljednik ovog sportskog dragulja?

    Started by marosos, 01-04-2006 01:43
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 726
    02-04-2006 08:54 Idi na posljednji post
  10. nokia7210

    Koja je najnovija verzija softwear-a za nokiju 7210? Ja imam 3.09

    Started by antonio.freak, 30-03-2006 15:12
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 650
    31-03-2006 21:40 Idi na posljednji post
  11. 6030 data kabel

    Postoji li data kabel za Nokiu 6030??? :wall:

    Started by djankey, 25-03-2006 14:41
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 3.267
    31-03-2006 14:59 Idi na posljednji post
  12. HTML na 6230i

    Instalirao sam operu mini na 6230i, i htio sam pregledati neke stranice koje sam skinuo s neta i snimio ih u mob, al mi mob javlja da mu je ta datoteka nepoznata. Mogu li se uopce na 6230i pregledavati snimljene HTML datoteke.

    Started by gjuro76, 30-03-2006 11:58
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 826
    31-03-2006 10:17 Idi na posljednji post
  13. Mobis napokon izložio sve raspoložive kartice na netu

    Izgleda jučer ili danas. Link- http://www.mobis.hr/enhancements.asp?acc_id=85

    Started by Moby, 30-03-2006 22:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 832
    31-03-2006 00:26 Idi na posljednji post
  14. nokia 6620

    Oce nokia 6620 doc na nase trziste?:-/

    Started by randx, 28-03-2006 14:56
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 787
    28-03-2006 15:17 Idi na posljednji post
  15. 6230i baterija

    Ljudi, koliko vam traje baterija na 6230i? Moja 3 dana uz cca 30 dnevnih razgovora tj. nekakvih 75 minuta. Moze li se to nekako poboljsati, npr. rucno postavljanje mreze i slicni trikovi. Zahvaljujem!

    Started by gjuro76, 23-03-2006 14:30
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.198
    27-03-2006 23:23 Idi na posljednji post
  16. Polifone melodije za 6610

    Jel zna mozda netko gdje mogu nac zvukove za taj mob,neke novije.Pokusao sam sa nekim melodijama al mi pc suite ne prebaci jes se kanali ne poklapaju,tj melodija ima previse kanala za moj mob. :thumbup:

    Started by nula_bodova, 06-03-2006 14:17
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 775
    27-03-2006 16:10 Idi na posljednji post
  17. pomoć 6230

    Imam jedan problemčić sa svojom 6230 pošto sam je tek dobio, a problemčić je sljedeće naravi. KAKO tj na koji način da skinem java igrice na mob? I koja je najveća kartica koju mogu upiknut u nju a da mob normalno radi(256, 512???)? Unaprijed zahvaljujem.

    Started by markoereš_, 19-03-2006 20:08
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.492
    24-03-2006 00:18 Idi na posljednji post
  18. 6170 problemi sa sw

    Događa mi se posljednjih dana kada primim SMS, rasklopim mob i stisnem Pokaži,ali mob prebaci na čisti ekran kao da sam stisnuo crvenu slušalicu. Problem br.2-ponekad se mob zamrzne, odn. kad ga otklopim, ne reagira na nijednu tipku,čak ni na onu za gašenje pa moram izvaditi bateriju i uključiti...

    Started by Moby, 22-03-2006 20:41
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.289
    23-03-2006 00:01 Idi na posljednji post
  19. nokia 6020 autoanswer postavke?

    Kada je ukopčana bluetooth slušalica preko audio adaptera ad5b ne čuje se zvonjava več mobitel odmah uključuje razgovor. Da li se može podesiti kod autoanswera trajanje zvona prije uspostavljanje veze.

    Started by motorola user, 22-03-2006 09:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 661
    22-03-2006 23:39 Idi na posljednji post
  20. vodafone nokia 6020

    Može li se (i kako) promijeniti read only atribut na vodafone temama, slikama i zvukovima na nokii 6020 Hvala

    Started by tom_hr, 21-03-2006 09:08
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 894
    22-03-2006 23:32 Idi na posljednji post
  21. Question Nokia 8800 - jel previše dat 700-800 eura

    kaj mislite jel previše dat 700-800 eura za njega tj. jel vrijedi te pare?

    Started by Smr201, 05-10-2005 19:08
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 61
    • Pregleda: 12.001
    22-03-2006 23:30 Idi na posljednji post
  22. Nokia Ngage igre...

    Dakle, imam nekoliko Nokia Ngage igrica u BLZ formatu, te ne znam kako ih prebaciti i pokrenuti na svojem mobitelu... USB kabel imam... Molim pomoć! Hvala!:-/

    Started by Dagoth Ur, 20-03-2006 19:56
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 777
    20-03-2006 20:44 Idi na posljednji post
  23. Zaboravljeni securiti kod kod 6610

    Jel netko zna kako da otkljucam svoj security kod,probao sam svasta,nazvao sam mobis al traze 170 kn za otkljucati... Ako netko nesto zna ,please....

    Started by nula_bodova, 25-12-2005 13:34
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.010
    20-03-2006 11:41 Idi na posljednji post
  24. kod za unlock N1100

    Pozdrav narode! trebal bi navedeni kod. Lockan je na vip. Puno hvala! evo i serial number: 358802007512921

    Started by tomek7, 08-03-2006 16:52
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.095
    20-03-2006 00:03 Idi na posljednji post
  25. N6170 answering

    Kad se javljam na mojoj 6170 (imam uključenu opciju da se javi na poziv otklapanjem), od otklapanja, pa do uključivanja poziva prođe cca 3-4 sekunde. Sad, je li to normalno? (mislim da bi se trebalo odmah uključiti čim rasklopim mob. Ali nisam nikad imao preklopni mob. Tnx

    Started by Moby, 13-03-2006 23:34
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 997
    19-03-2006 22:26 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 55 od 85 PrvaPrva ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove